ارائه خدمات پیشرفته توسط اتوبار دماوند:

اتوبار دماوند در خدمت شما عزیزان در هر روز هفته برای انجام کلیه خدمات باربری و اسباب کشی و ارائه خدمات پیشرفته در عرصه بسته بندی و چیدمان منازل شما ما در کنار شما هستیم تا یک اسباب کشی خاطره انگیز را با باربری بارسنتر تجربه نمایید. حتما شما هم موافق هستید که اسباب کشی، کاری بسیار پردردسر و پر زحمت است و به تنهایی بسیار زمان گیر هست. اما با استخدام نیروی کمکی می‌توانید این کار طولانی و پر زحمت را با فراغ بال بیشتری انجام دهید پس به همین خاطر شما با انتخاب اتوبار دماوند می‌توانید سختی این کار را برای خود راحت‌تر کنید. حضور کارگر اسباب کشی، به شما کمک می‌کند تا بتوانید کارها را با سرعت بیشتری به پیش ببرید و زودتر به زندگی عادی بازگردید.

۵/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار دماوند

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

با بیش از چندین سال سابقه درخشان در امر اسباب کشی در این روزها کنارشما هستیم تا مراحل اسباب کشی را با بروزترین روش‌های ممکن برای شما عزیزان انجام دهیم.

  مدیریت مجموعه بارسنتر با انتخاب پرسنلی مجرب و اموزش دیده توانسته نظر تمامی مشتریان را نسبت به این باربری جلب نماید و رضایت شما مشتریان عزیز باعث افتخار برای شرکت باربری بارسنتر هست ما در کنار شما خواهیم ماند تا شما جدیدترین روش‌های اسباب کشی را در کنار ما تجربه کنید.

اسباب کشی را به شرکت بارسنتر بسپارید:

زمان اسباب کشی فرا رسیده است و شما نمی‌دانید که باید از کجا شروع کنید یا از چه نوع کارتن‌هایی باید استفاده کنید؟ ایا تمامی وسایل را باید سلفون کشی کنید؟ خوب قرار نیست شما این کارها را انجام دهید فقط کافیست وسایل خود را به اتوبار دماوند بسپارید تا به صورت بسته بندی شده با مجهزترین وسایل آن‌ها را در منزل جدید تحویل بگیرید. مراحل بسته بندی در اتوبار دماوند به این صورت است که پرسنل ما با استفاده از کارتن‌های چند لایه وسایل را درون نایلون‌های حبابدار قرار می‌دهند و همچنین لوازم شکستنی را تفکیک می‌کنند ودر کارتن‌های مجزا قرار می‌دهند. و با استفاده از ماژیک بر روی کارتن‌ها نام وسایل را می‌نویسند تا در هنگام تخلیه بار وسایل بدون هیچ درد سری راحت پیدا شوند و همچنین بر روی جعبه‌هایی که حاوی لوازم شکستنی هستند نوشته می‌شود که با احتیاط حمل شود تا کارگران در حین جا به جایی با دقت بیشتری وسایل را حمل کنند‌ بعد از آن نوبت می‌رسد به بسته بندی یخچال‌ها و لوازم آشپزخانه شاید بسته بندی یخچال‌ها به تنهایی برای شما کار سخت و دشواری باشد و این کار احتیاج به افراد آموزش دیده و با تجربه دارد زیرا بسته بندی یخچال ممکن است کار دشواری باشد. پس احتیاجی نیست شما خود را در این مورد اذیت کنید ما بدون هیچ نگرانی تمامی وسایل را در ماشین‌های باربری بارسنتر برای شما جیدمان خواهیم کرد باید در نظر داشته باشید که ماشین‌های باربری بارسنتر با استفاده از موکت‌ها کف پوش شده اند تا در حین حا به جایی در مسافت‌های طولانی به آن‌ها اسیبی وارد نشود.

هزینه‌ها در اتوبار دماوند به چه صورت است :

شاید با این تبلیغات که باربری ارزان قیمت و تیتر‌های تخفیف‌های باور نکردنی بار‌ها و بارها اشنا شده باشید اما اعتماد به هر باربری کار مناسبی نیست زیرا شما قرار است تمامی وسایل خود را به آن باربری بسپارید.
شنیده و دیده شده است که کسانی به این افراد اعتماد کرده و گول اعلام هزینه خیلی پایین‌تر جابجایی را خورده اند و باعث شده است که بعدا در حین انجام باربری با مشکلات عدیده ای گرفتار شوند و یا اینکه از خدمات آن باربری اصلا راضی نبوده اند. اما باربری و اتوبار دماوند نظر تمامی مشتریان خود را محترم می‌شمارد و اگر شما از خدمات باربری و اتوبار دماوند رضایت کامل را نداشته باشید می‌توانید با مدیریت ما این موضوع را در میان بگذارید تا به بهترین نحو ممکن برای شما این مشکل را حل نماییم. شما می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این باربری استفاده نمایید تا هزینه‌های سنگین اسباب کشی برای شما نصف شود ما در تهران شعبه‌های مختلفی داریم مثل اتوبار مسعودیه که برای عزیزانی که در هر منطقه از تهران زندگی می‌کنند تعیین شده است.

بعد از تمامی این مراحل نوبت می‌رسد به بارگذاری وسایل در ماشین‌های باربری و رانندگی توسط راننده‌های حرفه ای در  اتوبار دماوند بارسنتر شما می‌توانید به رانندگان ما اعتماد کنید زیرا آن‌ها با سابقه چندین ساله می‌توانند اسباب و اثاثیه شما را در مسیرها و مسافت‌های طولانی جا به جا کنند مدیریت بارسنتر با انتخاب رانندگان حرفه ای که چندین سال سابقه کاری دارند توانسته امنیت وسایل شما را تضمیین نماید. ما برای تضمیین سلامت بار شما به مقصد از بیمه باربری مطمن استفاده خواهیم کرد که به شما این تضمیین را خو اهیم داد بار شما به سلامت به مقصد خواهد رسید دیگر احتیاج نیست استرس مسافت‌های طولانی را داشته باشید زیرا تمامی وسایل شما توسط اتوبار دماوند بارسنتر بیمه خواهد شد شما می‌توانید برای بیمه وسایل با ارزش و قیمتی خود سقف بیمه را افزایش دهید.

مشاوره شبانه روزی پرسنل اتوبار دماوند:

اتوبار دماوند به صورت شبانه روزی همراه با یک مشاوره فوق العاده کارساز برای خانواده‌هایی که می‌خواهند یک اثاث کشی موفقی را داشته باشند می‌توانند با مشاوران ما تماس حاصل فرمایند و حتی اینکه ماشین باربری خود را انتخاب نمایند شما می‌توانید با دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان اتوبار دماوند به راحتی برنامه ریزی کرده و کارها را در زمان مشخص و بدون سردرگمی به انجام برسانید. زیرا باربری بارسنتر تمامی مراحل اسباب کشی را با برنامه ریزی دقیق انجام خواهند داد داشتن یک هدف مشخص همراه با یک برنامه ریزی موفق راحتی را به همراه دارد که سبب آسان‌تر شدن این اثاث کشی می‌شود. تمامی پرسنل باربری بارسنتر به صورت ۲۴ ساعته در تلاش هستند تا بتوانند برای شما راحتی در اسباب کشی را فراهم سازند و سرعت عمل در کارها بسیار بالا است تمامی کارها در بین تیم و پرسنل مجموعه بارسنتر تقسیم خواهد شد و همگی به صورت تیم‌های مجزا مشعول به کار هستند. اتوبار دماوند به صورت ۲۴ ساعته در کنار شما است تا یک اثاث کشی خارق العاده ای را تجربه کنید کافیست تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا آن‌ها شما را به درستی راهنمایی نمایند ما در کنار شما یک اسباب کشی بی درد سر را انجام خواهیم داد تا شما از آن به عنوان یک خاطره شیرین یاد کنید.

ماشین‌های مجهز باربری بارسنتر:

ماشین‌های مجهز و استانداردی که در اتوبار دماوند استفاده می‌شوند بسیار متنوع هستند. شما می‌توانید هر نوع باری که دارید را با ماشین‌های باربری بارسنتر انتقال دهید این ماشین‌ها مسقف بوده و برای سلامت وسایل شما از کف پوش‌های موکتی استفاده شده است‌. این ماشین‌ها در با بری بارسنتر شامل:

۱- وانت بار و نیسان بارها این وسیله نقلیه پر مصرف نیز برای حمل و نقل وسایل سبک به صورت درون شهری مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما می‌توانید در صورت حمل و جابه جایی خرده بارها از این نوع ماشین‌ها استفاده نمایید تا در هزینه‌ها و قیمت‌های خود صرفه جویی نمایید.

۲- خاورها و کامیون‌های مسقف و روباز بارسنتر که معمولا این وسیله نقلیه پر مصرف برای اثاث کشی و جابجایی وسایل خانه و برای حمل جهیزیه عروس و کالاهای اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد شما می‌توانید تمامی وسایل منزل خود را به ما بسپارید و ما سعی بر این داریم که با یک بار رفت و امد باربری را برای شما انجام دهیم. هنگامی که از این وسیله نقلیه برای جابجایی وسایل خود انتخاب کرده اید اطمینان لازم را به تیم ما داشته باشید بهتر است در هنگام بارچینی به این نکته توجه کنید که چیدمان درست و صحیح کارتن‌ها ایمنی و سلامت وسایل شما را تضمین می‌کند که کافیست این کار را به پرسنل ما بسپارید تا با دقت هرچه تمام وسایل را برای شما در ماشین‌های باربری بچینند تا در هنگام تخلیه بار به وسایل شما کوچک‌ترین اسیبی وارد نشود بعد از تخلیه بار شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان خدمات دکوراسیون منزل به دلخواه خودتان انجام دهید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار دماوند بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار دماوند استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار دماوند کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند