خدمات اتوبار دلاوران نسبت به سایر باربری ها:

یکی از خدمات نوین اتوبار دلاوران  انجام امور باربری و حمل بار از تهران و ارسال آن به سایر نقاط می باشد. ساکنین محترم در محدوده دلاوران می توانند با خیالی آسوده حمل اثاث منزل ، جابجایی لوازم اداری و شرکتی ، بسته بندی لوازم و کلیه خدمات باربری مورد نیاز را به کادر تخصصی و حرفه ای بارسنتر بسپارند ما با سابقه چندین ساله خود در عرصه  اسباب کشی و خدمات حمل نقل آماده خدمت گزاری  به شما دوستان عزیز می باشیم.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار دلاوران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

خدمات اتوبار بارسنتر:

خدمات  اتوبار دلاوران شامل بسته بندی اثاث منزل و لوازم ادارات ، حمل بار داخل شهری حتی در مسافت های کوتاه و همچنین ارسال بار هایی با حجم بالا از تهران  به شهرستان می گردد. ضمنا درصورت تمایل می توانید با استفاده از کادر بسته بندی و چیدمان  وسایل و اسباب اثاثیه خود را به پرسنل با تجربه ما بسپارید.

برای جابه جایی بار به صورت حرفه ای احتیاج به رانندگان مسلط به راه و حرفه ای است که بار سنتر با داشتن رانندگان حرفه ای می توانند به راحتی برای شما اثاثیه را در مسافت طولانی جابه جاکند. به همین جهت بسیاری از اهالی این محدوده جهت باربری شرکت بارسنتر را به دوستان خود معرفی می کنند.

هدف ما جلب رضایت مشتریان از نحوه برخورد پرسنل تا بسته بندی و چیدمان اثاثیه می باشد ، جابجایی و ارسال انواع بار و لوازم و وسایل به صورت اصولی و حفظ رعایت ایمنی  از مبدا به مقصد مورد نظر در هر نقطه کشور می باشد. ما برای بسته بندی و حمل نقل از تجهیزات و ماشین های مجهزی مثل  خاور ، کامیون های ۶ و ۷ متری ، ایسوزو ها، هیوندا، وانت یا نیسان  با بهترین رانندگان با تجربه و حرفه ای استفاده می کنیم.

 ما افتخار داریم تا جهت ارائه ی بهترین خدمات اسباب کشی و حمل نقل ، کنار شما باشیم.اتوبار دلاوران بارسنتر با سالها سابقه ی درخشان آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و محترم می باشد.

بسته بندی در اتوبار دلاوران به چه صورت می باشد؟

مهم ترین نقش در سلامت اسباب و اثاثیه شما نحوه بسته بندی آن می باشد و در کیفیت نهایی اسباب کشی و حمل بار تاثیر مستقیمی دارد. از این رو شرکت اتوبار دلاوران با تلاش برای رضایت شما مشتریان عزیز کادر بسته بندی را جهت تضمیین سلامت وسایل شما در محل اسباب کشی ارسال خواهد کرد.تیم بسته بندی با استفاده از تجهیزاتی همچون  مانند کارتن های مناسب و مستحکم که از چندین لایه تشکیل شده اند، نایلون ها و پلاستیک های ضدضربه و مقاوم مخصوص اثاث کشی باربری دلاوران ، خدمات خود را ارائه می دهیم.

بنابراین با ارسال تیم بسته بندی ما بدون هیچ نگرانی وسایل شما بسته بندی شده و به ماشین های باربری شرکت بارسنتر ، به مقصد حمل می شوند. شما می توانید در کمترین زمان ممکن در مقصد وسایل و لوازم خود  را توسط تیم باربری ما تحویل گرفته ودر صورت تمایل می توانید با تیم چیدمان ما جهت چیدمان وسایل شما به طور دلخواه هماهنگی فرمایید.

 1. ارائه ی بسته های مخصوص با استفاده از باکس های مخصوص
 2. – کارتن حمل لباس،رخت خواب
 3. – چسب های نواری مخصوص
 4. استفاده از سلفون ها و نایلون های حباب دار
 5. ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی
 6. استفاده از پتو ،ضربه گیر ها
 7. جابجایی کالا به سایر نقاط کشور
 8. ارائه خدمات چیدمان توسط کادر حرفه ای
 9. جهت اسباب کشی منازل و ادارات
 10. تخفیف ویژه باربری
 11. رائه ی مشاوره رایگان
 12. ارائه ی  بیمه رایگان برای باربری
 13. ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران نیرومند و زبده  خدمات بسته بندی و جابجایی اثاث منزل
همواره در تلاش هستیم .

 

طریقه بسته بندی مبلمان در بارسنتر؟

همیشه تصور مشتریان بر این است که جابه جایی و بسته بندی مبلمان کار سخت و پیچیده ای در اسباب کشی است.  و همیشه نگران آسیب دیدن مبلمان هنگام اسباب کشی هستند.ما این نگرانی و حساسیت مشتری را نسبت به تمامی لوازم و وسایلی که قرار است در ماشین های باربری  به وسیله کارگران ما جا به جا شوند را درک خواهیم کرد. به همین دلیل با استفاده از روش های نوین بسته بندی ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد تا شما آسوده خاطر بمانید.

ما شما را درک خواهیم کرد زیرا مبلمان ها وسایلی حساس هستند که ممکن است بر اثر جابه جایی مورد آسیب قرار بگیرند یا اینکه  پارچه مبلمان شما کثیف شود یا در حین جابه جایی به چوب مبلمان و یا حتی میز ناهار خوری شما لطمه وارد شود.در این جا قصد داریم که روش بسته بندی مبلمان را به شما آموزش دهیم تا هنگام بسته بندی دچار مشکل نشوید.

ممکن است مبلمان از دسته وسایل ضروری یک خانه نباشد و بدون آنها هم بتوان زندگی کرد و خانه شیک باشد اما امروزه با انواع مختلف و رنگ ها و تنوع زیادش به یکی از وسایل ضروری منزل مبدل شده است.  

ما به شما این پیشنهاد را می دهیم که به صورت دستی خودتان بسته بندی را انجام ندهید بلکه با سپردن مبلمان به تیم بسته بندی اتوبار دلاوران در زمان خود صرفه جویی کنید. اما با این حال ما با در نظر گرفتن اینکه خودتان می خواهید بسته بندی مبلمان را انجام دهید برای شما این پروسه را توضیح خواهیم داد.

شما با استفاده از سلفون و نایلون های حباب دار می توانید به راحتی  مبلمان خود را بپیچید.اما با این کار شما نمی توانید از ضربه زدن به مبلمان خود جلوگیری کنید. و فقط می توانید از پارچه مبلمان خود محافظت کنید.

در این نوع از بسته بندی  ما تمامی مبلمان شما را در برابر آسیب و حتی آلوده شدن محافظت خواهیم کرد و با استفاده از کارتن های چند لایه و نایلون های حباب دار پوشانده خواهد شد و حتی از سلفون ها هم می توانیم جهت بسته بندی استفاده کنیم .ما در بسته بندی مبلمان فقط پارچه های مبل را با استفاده از نایلون ها و سلفون ها بسته بندی نمی کنیم بلکه  چوب و پایه و حتی تاج مبل ها را به صورت تخصصی و حرفه ای بسته بندی خواهیم کرد. که با سپردن کار به تیم تخصصی بارسنتر در کمترین زمان برای شما ای کار را انجام خواهیم شد.

البته لازم به ذکر است تا بدانید این روش برای مبلمان های راحتی آسان تر می باشد. در بسته بندی میز ناهار خوری بهتر است که پایه های آن و وسایلی ک قابل جدا کردن هستند را به صورت تکی سلفون و نایلون پیچ کنیمدر ضمن ما تشک ها و یا کوسن های مبلمان را به صورت تکی با استفاده از سلفون ها و چسب های نواری بسته بندی خواهیم کرد. 

هزینه اسباب کشی و باربری در اتوبار دلاوران: 

شاید بتوان گفت که بسته بندی وسایل و دسته کردن آن ها در اسباب کشی کار دشوار و سختی می باشد و انجام دادن آن به تنهایی ممکن است سخت و وقت گیر باشد اگر شما این کار را به تیم بسته بندی اتوبار دلاوران بسپارید نیازی نیست نگران مراحل قبل از اسباب کشی باشید. البته با کمک کارگران نیرومند و زبده حمل بار شرکت های باربری بارسنتر، این مشکلات دیگر قابل اهمیت نمی باشند و اینکار به  صورت برنامه ریزی شده و منظم صورت می گیرد.

– هزینه اسباب کشی : 
شرکت بار سنتر زیر نظر اتحادیه باربری تهران می باشد و ما به صورت منصفانه قیمت ها را تعیین خواهیم کردو شما را از فکر خیال در باره هزینه های گزاف باربری دور نگه خواهیم داشت. برای مثال شما باید وسیله ای را جابه جا کنید که از لحاظ حجمی فضای زیادی را اشغال نمی کند مجبور نیستید برای حمل این وسیله از کامیون ها و ماشین های باربری بزگ استفاده کنید ما می توانیم با ارسال وانت بار ها و نیسان بار های شرکت اتوبار دلاوران اسباب کشی را با هزینه ای به صرفه انجام دهیم. مسلما هر چه تعداد وسایل بیشتر باشد، نیاز به خودروی بزرگ تری هم هست و شرکت های باربری بارسنتر این مسئله را در نظر می گیرند و برای شما ماشین باربری بزرگ تری را می فرستند قیمت و هزینه ها می تواند در این شرایط متغیر باشد اما لازم نیست شما نگران باشید زیرا شرکت بار سنتر با تخفیف ۴۵% اسباب کشی  برای شما خدمات ویژه ای را ارائه خواهد داد. فقط کافیست با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید که از هزینه ها و قیمت ها و تخفیف های ما مطلع شوید.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار دلاوران بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار دلاوران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار دلاوران بارسنتر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن