اتوبار دستگردی متخصص حمل بار و اثاثیه منزل:

اتوبار دستگردی نیز یکی دیگر از خدمات باربری بارسنتر تهران است که خیابان دستگردی محدوده ظفر تهران یکی از محدوده‌های تحت پوشش شرکت باربری و اتوبار بارسنتر با دو دهه سابقه فعالیت در زمینه باربری و اتوبار همچنین متخصص در حمل نقل و بسته بندی هرگونه بار سنگین و سبک و اثاثیه منزل است. که در راستای هرچه بهتر شدت سرویس‌های خود خدمات خود را به صورت درون شهری به تمام نقاط تهران و همچنین برون شهری شهرستان و شهرهای اطرف تهران در تمام روزهای هفته به صورت شبانه روزی به تمام شهروندان عزیز تهرانی ارائه می‌دهد.

۴.۹/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار دستگردی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

سایر باربری‌ها در محدود دستگردی ؛؛ باربری دستگردی

خدمات اتوبار دستگردی که شامل ۳۰ در تخفیف:

باربری بارسنتر از جمله باربری‌های معتبر همراه با پروانه کسب از اتحادیه صنفی حمل و نقل کالاهای درون شهری و ارایه بیمه نامه نامه معتبر برای تمامی سرویس‌های خود است و شما می‌توانید با تماس با کارشناس ۲۴ ساعته بارسنتر تمامی مشاوره‌های رایگان اثاث کشی خود را دریافت کنید و با خیالی راحت و آسوده بار خود را به ما بسپارید.

تجهیزات بسته بندی خدمات دیگر باربری بارسنتر:

در باربری دستگردی به منظور رفاح و اطمینان کار شما خدمات بسته بندی نیز انجام می‌شود که تجهیزات بسته بندی اثاثیه کمک می‌کند بسته بندی به بهترین شکل ممکن انجام شود و از اسیب رسیدن به کالای شما جلوگیری شود. از مهم‌ترین تجهیزات بسته بندی اثاثیه می‌توان به کارتن بسته بندی و چسب ۵ سانتیمتری  اشاره کرد. اتوبار و باربری دستگردی به عنوان یک شرکت باربری پیشرو در ارائه لوازم بسته بندی در بسته بندی اثاثیه و همچنین خودروهای مخصوص اثاث کشی شما از تجهیزات با کیفیت استفاده می‌کند و وسایل شما را به بهترین شکل حمل می‌نماید.

یکی از دلایل مهم انتخاب باربری و اتوبار مطمئن که خدمات شما را به شکلی استاندارد انجام دهد مجوز دار بودن شرکت‌های حمل و نقل و باربری است این مساله بسیار حائز اهمیت است که بارسنتر مجوزهای لازم را زیر نظر ناوگان حمل و نقل کشور اخذ کرده تا با خیال راحت و با اصول اثاثیه شما را جابجا کنیم. باربری دستگردی شعبه بارسنتر جز اولین شرکت‌های خدمات بار است که در محدوده دستگردی خدمات خود را اریه می‌دهد. اگر به دنبال باربری هستید که یک اسباب کشی خاطره انگیز را برای شما رقم بزند فقط کافی است با بارسنتر تماس بگیرید مطمئنا این نکته هم برای شما اهمیت خواهد داشت که وسایلتان در حین جا به جایی بیمه شده باشد تا با کوچک‌ترین خسارت از این مزیت فوق العاده بیمه استفاده نمایید. اتوبار دستگردی

چرا برای حمل اثاثیه باید از شرکت‌های اتوبار استفاده کرد:

جابجایی و انتقال اثاثیه در فرآیند باربری اغلب امری مشکل و پر دردسر محسوب می‌شود و نیاز به دانش و تخصص کافی در حمل و جایی دارد، زیرا امکان دارد طی این جابجایی اسناد  مدارک و یا لوازم مهمی ناپدید شود یا در حین جابجایی دچار خسارت گرندند، از این رو شرکت باربری و اتوبار دستگردی برای جلوگیری از وقوع مشکلات احتمالی ناشی از انجام باربری و در جهت حصول آرامش خاطر مشتریان همیشگی  آغاز به ارائه خدمات باربری در تمامی ایام سال به صورت ۲۴ ساعته در تمامی مناطق تهران کرده است.

اگر قصد اثاث کشی از یک شهر به شهر دیگر یا از محله به محله دیگری را دارید که مبدا حرکت شما شهر تهران است با اطمینان کامل اثاثیه خود را به بارسنتر بسپارید تا بدون کوچک‌ترین خرابی و نقصی اثاثیه شما رو در شهر مورد نظر شما تحویل دهیم. باربری و اتوبار دستگردی شعبه دیگری از خدمات سرتاسری تهران است. در باربری دستگردی بسته بندی اثاثیه و کلیه لوازم شما به طور کاملا اصولی و مطابق با استانداردها صورت می‌گیرد تا مشتری از این بابت ذره ای احساس نگرانی نکند.

با معرفی کامل باربری و اتوبار دستگری ائه خدمات در ظفر تهران همراه ما بودید اگر متن را مالعه کرده و از نمونه کارهای اثاث کشی بارسنتر دیدن کردید و می‌خواهید ماشین و کارگر موردنظرتان را برای جابجایی و بسته بندی بارتان از ما یعنی بارسنتر که کم‌ترین نرخ تعرفه را میان سایر باربری‌ها داریم سفارش دهید. باربرری ما در تمامی ساعات و روزهای هفته در دسترس شما عزیزیان ساکن ظفر و خیابان دستگردی است و کافیست در هر منطقه ای از ظفر یا تهران فرقی نمی‌کند چه داخل استان یا داخل شهر  هستید با شماره‌های بارسنتر تماس بگیرید و ماشین مخصوص حمل بارتان سفارش دهید و کارگران ما در اسرع وقت در محل مورد مورد نظر شما حاضر می‌شوند و خدمات را با دقت و سرعت انجام می‌دهند نکته جالب در باربری بار سنتر این است که کارشناسان ما می‌توانند نوع و تعداد مشاین حمل را با مشاوره تلفنی با شما پیشنهاد بدهند و با توجه به نوع و حجم بار شما کارگران متخصص برای شما بفرستند. ما در جهت رضایت شما مشتریان بهترین خدمات را ارائه خواهیم کرد تا مشتری دائمی ما شوید و خاره خوشی از باربری در ذهن شما جای دهد.

نکات برجسته در خدمات باربری و اتوبار دستگردی در شمال تهران:

باربری و اتوبار دستگردی امروزه دیگر صحبت جابجایی اسباب و وسایل از یک نقطه به نقطه ای دیگر در سطح شهری و یا مسافت‌های طولانی‌تر و جابجایی کشوری مطرح نیست و مسئله مهم‌تری یعنی کیفیت و خدمات مطرح که شامل بسته بندی دقیق پیشتبانی ۲۴ ساعته بار بیمه بار و …. است. اینکه شرکت باربری و یا اتوبار با چه خدماتی و کیفیتی وسایل شما را جا به جا کند و در قبال آن چه هزینه ای را دریافت می‌کند بسیار مهم است.

بر اساس نتیجه گیری و تجریبات کلی ما بعد از ۲ ده فعالیت در زمینه اتوبار می‌توان گفت امروزه شرکت‌های باربری مانند سایر شرکت‌های خدماتی به جز حمل و نقل وسایل شما کار‌هایی همچون مشاوره در زمینه اسباب کشی، بسته بندی کردن وسایل شما، مشاوره در چیدن وسایل در مکان جدید و … را بر عهده دارد و مسئول انجام آن‌ها به صورت کامل و صحیح است تا نیازهای مشتریان را پاسخگو باشد تا با خیال آسوده بار شما از مبدا به مقصد برسد و اصول باربری برای جلوگیری از آسیب به وسایلتان رعابت شود تا خیال شما از این موضوع راخت باشد.

باربری بارسنتر شعبه اتوبار دستگردی  با داشتن کادری مجرب و ورزیده و متخصص در حمل اثاثیه و انواع بار در کوتاه‌ترین زمان ممکن و در نهایت دقت و رعایت نکات ایمنی مانند چسب کاری کارتون و استفاده از ماشین‌های مناسب و موکت کاری شده تمامی کالا و اثاثیه شما عزیزان را بسته بندی و جابه جا کرده. تیم باربری بارسنتر در اتوبار دستگردی آماده حمل نقل و جابه جایی اثاثیه شما عزیزان در سطح تهران و شهرستان‌ها است.

شرکت اتوبار بارسنتر تهران شعبه باربری دستگردی آماده است تا کلیه خدمات و سرویس‌های اثاث کشی منزل و یا جابجایی و حمل وسایل و لوازم شرکت‌ها، آموزشگاه‌ها فروشگاه‌ها بانک‌ها مراکز هنری فرهنگی، ورزشی و همچنین کلیه موسسات و نهادهای دولتی یا خصوصی در منطقه دستگردی تهران را با کیفیت بالا انجام دهد و در این زمینه آماده ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز در استان تهران گرامی است.

یکی از خصوصیات برجسته باربری دستگردی که این باربری را از سایر باربری‌ها متمایز کرده استخدام رانندگان مجربی است که با تمامی نقاط درون شهری و برون شهری آشنا بوده و دارای تجربه چند دهه در حمل بار در داخل شهر و خارج شهری هستند. باربری ما  از دو تیم چهار نفره مجزا برا انجام کار بسته بندی و جابه جایی استفاده کرده تیم باربری بارسنتر از همان آغاز کار بسته بندی تا چیدمان پایانی کار همراه شما عزیزان است که با کم‌ترین کار ممکن بار شما را جابجا کند.

خیابان شهید دستگردی  نام پیشین:خیابان ظفر یکی از خیابان‌های شمیران، در منطقه ۳ شهرداری تهران است؛ که به نام سردار سرتیپ هوشنگ وحید دستجردی نامگذاری شده است. این خیابان که جهتی شرقی – غربی دارد از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به خیابان شریعتی منتهی می‌شود. این خیابان به موازات و در شمال بلوار میرداماد واقع شده‌ است.

اتوبار دستگردی به منظور کاهش استرس‌های روز جابه جایی و کاهش فشار کاری در روز اثاث کشی اقدام به ارائه بیمه نامه رایگان کرده است که بر اثاث این بیمه نامه تمامی کالا و اثاثیه مشتریان که در زمان جابه جایی توسط تیم جابه جایی باربری شکسته یا ناپدید شود را را برعهده گرفته و به صورت تمام کمال تمامی خسارات را پرداخت می‌کند.

باربری دستگردی با برآورد کردن تمامی خدمات یاربری و اتوبار این عوامل خدماتی بسیار با کیفیت در ازای هزینه متناسب که می‌توانید قیمت‌های ما را با سایر باربری‌ها مقایسه کنید ارائه می‌دهد. در صورتیکه به خدمات این باربری نیاز دارید و قصد دارید در سریع‌ترین زمان ممکن از آن‌ها بهره مند شوید همین الان می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مشاورین اتوبار دستگردی تماس حاصل نموده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

بارربری و اتوبار ظفر دستگردی با تجربه بالای خود که بیش از دو دهه است در زمینه‌های بسته بندی و حمل نقل سعی کرده از بهترین و مجهزترین امکانت باربری و اتوبار اعم از ماشین‌های مخصوص ( وانت بار، نیسان بار، کامیونت، خاور ) و انواع ماشین‌های سبک و سنگین و کارگران و رانندگان ماهر و مجرب در زمینه حمل ونقل و از روش‌های نوین بسته بندی وسایل با نهایت دقت و سرعت و با کم‌ترین هزینه استفاده نماید.

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار دستگردی انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری و اتوبار دستگردی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در شرکت باربری شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها مشخصا تغییر می‌کنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت‌ها و تعرفه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای (تا %۴۹) را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می‌کند.