اسباب کشی و اتوبار دزاشیب:

خدمت گزاران شما در شرکت باربری و اتوبار دزاشیب با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک اسباب کشی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند. شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی درخشان و قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در شرکت بارسنتر می‌توانید به تجربه ی باورنکردنی یک اثاث کشی منظم و برنامه ریزی شده دست پیدا کنید و  به بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید. تمام خواسته ما خدمت به مشتریان در سراسر کشور است.

۴.۸/۵ - (۲۳ امتیاز)

اتوبار دزاشیب

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

در نتیجه برآن شدیم تا  با استفاده از  رانندگان و کارکنان مجرب و حرفه ای و جوان  که شناخت کافی را نسبت به کلیه جاده‌ها و مسیرهای درون شهری و برون شهری کشور داشته و با استفاده از انواع وسایل نقلیه بزرگ و کوچک مانند کامیون، وانت بار و نیسان بار و کلیه ماشین‌های باربری با بهترین تجهیزات مدرن آسودگی خاطر را برای شما مشتریان فراهم می‌آوریم. همچنین در نظر داشته باشید که با توجه به نوع، جنس، وزن و مسیری که قرار است وسایل از مبدا به مقصد طی کنند از خودرو‌های متفاوتی برای این کار استفاده می‌شود.

 

خدمات اتوبار دزاشیب شامل بسته بندی، بارگیری و حمل اثاثیه منزل توسط کارگران و حمل و نقل توسط پرسنل با سابقه و خبره و است.

کادر فنی باربری و اتوبار دزاشیب با نهایت دقت و تمرکز لوازم منزل شما را بسته بندی کرده و آن‌ها را درون وسیله نقلیه مورد نظر قرار می‌دهند. سپس در هنگام رسیدن به مقصد نیز کلیه اجناس و وسایل را با دقت و سـرعت و بدون هیچ صدمه و خسارتی تخلیه می‌کنند و به شما تحویل می‌دهند.

کارکنان ماهر در اتوبار دزاشیب به همراه بیمه نامه:

 

اتوبار دزاشیب با چیدمان متناسب و اصولی کالاها و لوازم برای استفاده از فضای حداکثر خودرو و امن بودن وسایل خیال شما را بابت حمل بار بدون مشکل وسایلتان همراه با بیمه باربری آسوده می‌کند. وقتی صحبت از باربری بین شهری و حمل به شهرستان  می‌شود یکی عوامل مهمی که مطرح می‌شود بحث ایمنی راه و جاده است. ایمنی راه و مسیر مسئله‌ خیلی مهمی است، که کارکنان باربری و اتوبار دزاشیب قبل از حرکت حتما از وضعیت جاده و راه عبوری پیش رو مطلع شده و اگر مطلع شوند راه دچار مشکل شده است مسیر خود را تغییر داده و یا در صورت شرایط جوی نا متعادل با هماهنگی با مشتری، فرایند اثاث کشی و حمل و نقل را به زمان دیگری موکول می‌کنند. کارگران زحتمکش و کوشای اتوبار دزاشیب جابجایی را با مهارت خاص و دقت بسیار بالایی انجام می‌دهند تا علاوه بر سالم ماندن وسایل، خسارتی به در و دیوار و راه پله‌ها وارد نشود و همچنین پرسنل ما در زمان کم و سرعت بالایی کار را با دقت تمام به پایان می‌رسانند. حتما شما هم دیده اید که یک کارگر ماهر چطور به تنهایی یک یخچال و یا لباسشویی را به تنهایی جابجا می‌کند. و این فرایند به خودی خود کاری چند نفره است. همچنین برخورد کارکنان و توانایی‌های فنی آنان خیال مشتری را مطمئن می‌کند.

 

 

کلیه مشتریان می‌توانند وسایل خود را با خیال راحت به باربری و تیم مطمئن ما بسپارند و اطمینان خاطر داشته باشند که برای اجناس گرانقیمت و مهم آن‌ها مشکلی پیش نخواهد آمد. این اطمینان خاطر را به راحتی به دست نیاوردهایم، زیرا برای یک باربری معتبر از مهم‌ترین ویژگی‌هاست که با سال‌ها تلاش و مشتری مداری به دست می‌آید.

 

آشنایی مختصر با محله دزاشیب و حمل بار در این منطقه:

شغل مردم در زمان‌های قدیم در محله دزاشیب کشاورزی و دام‌داری بوده و بقیه را کاسبان محل تشکیل می‌دادند. دزاشیب در واقع، محل گذر به محله ی نیاوران و فرمانیه بوده‌ است. این محله هنوز بافت سنتی خود را حفظ کرده و عرض خیابان آن تغییری نکرده‌ است. دو قنات، جنب مسجد امیرالمؤمنین و قنات پایین، در خیابان شهید امیرحسین کریمی (بوعلی) همچنان جریان دارند.

 

جمعیت دزاشیب را دو طایفه اصلی عباسی و قاسمی تشکیل می‌دهند که پدران این دو طایفه، عباس و قاسم، اولین زمین‌های دزاشیب را آباد کردند. از دیگر طایفه‌های این منطقه مؤمن بیگی‌ها، از مهاجران گرجستان، هستند. منبع درآمد افراد ساکن در این منطقه علاوه بر کشاورزی، سبدبافی زنان بوده که هنوز زنان دزاشیبی این سنت را ادامه می‌دهند. سوتال، نام سبدهای بافتنی دزاشیب، به معنای ساقه گندم است.

 

دزاشیب از محله‌های قدیمی شمال تهران است که بافت اصیل خود را حفظ کرده و عرض خیابان آن تغییر نکرده است. دزاشیب (کبیری) تهران از شمال به جماران، از جنوب به فرمانیه، از شرق بهحصاربوعلی و از غرب به تجریش محدود شده است. این محله از نظر قشربندی اجتماعی متوسط رو به بالا است. دزاشیب(کبیری) محل زندگی افراد حکومتی از جمله اکبر هاشمی رفسنجانی، آیت الله کاشانی، حسین اعلا، اسدالله اعلم است.

 

اگر قصد اسباب کشی و حمل بار در منطقه ۱ تهران و شمال استان تهران را دارید، به راحتی می‌توانید با تماس با مشاوران و کارکنان باربری و اتوبار دزاشیب به خدمات مورد نیاز خود دست پیدا کنید. کارکنان ما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده رسیدگی به سوالات شما هستند. همچنین شرکت بارسنتر در این ایام تخفیفات ویزه ای برای مشتریان خود در نظر گرفته است. با استفاده از لینک‌ها و شماره‌های پایین در همین صفحه با ما در تماس باشید.

 

 

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. باربری هنگام

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار دزاشیب انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری و اتوبار دزاشیب استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

چه تضمینی برای حفظ سلامت و امانت داری از اجناس ما وجود دارد؟

طبق قرارداد باربری، شرکت‌ متعهد می‌شود که از کلیه لوازم و وسایل مشتریان در طول مدت اثاث کشی محافظت کند.

آیا شرکت‌‌ باربری دزاشیب حمل و نقل بین شهری را نیز انجام می‌دهد؟

بله. به راحتی می‌توانید وسایل خود را به هر نقطه ای از کشور منتقل کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.