اتوبار در محدوده جی قابل دسترس مشتریان عزیز:

اتوبار در محدوده جی آماده ارائه تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری به شما دوستان عزیز است. شما می‌توانید در جنوب تهران ب راحتی به اتوبار در محدوده جی دسترسی داشته باشید. تمامی خدماتی که این اتوبار برای شما عزیزان ارائه می‌دهند به‌صورت مجهز و پیشرفته است.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار در محدوده جی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از کارشناسان ما از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید. تمامی تلاش این مجموعه و پرسنل بر این است که تمامی خدمات اسباب‌کشی، باربری، حمل‌ونقل، برای شما به‌درستی انجام شود. خدماتی که مجموعه باربری و اتوبار
در محدوده جی برای شما انجام می‌دهد بسیار متنوع است.

تجهیزات مدرن همراه با خدمات گسترده:

تمامی تجهیزاتی که در این مجموعه استفاده می‌شوند به‌صورت مدرن و پیشرفته است. دیگر احتیاجی نیست که خودتان ساعت‌ها به‌دنبال بسته‌ها و کارتون‌های کارتن‌ها برای جمع‌آوری وسایل باشید زیرا با انتخاب مجموعه بار سنتر می‌توانید از کارتن‌ها و مقواهای چند لایه محکم بهره‌مند شوید. مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن تجهیزات مناسب برای بسته‌بندی شما عزیزان خدمات بسته‌بندی را برای شما آسان‌تر کرده‌ است. شما تنها می‌توانید هنگام رزرو اتوبار در محدوده جی تیم بسته‌بندی و تیم و چیدمان را رزرو نمایید. تا دیگر بدون دخالت در کارهای اسباب‌کشی تمامی خدمات اسباب‌کشی برای شما به‌درستی انجام شود. نگران نباشید زیرا کارگران ما به‌صورت دلسوزانه تمامی وسایل شما را بسته‌بندی و در جعبه‌های چند لایه مستحکم قرار می‌دهند. خدماتی که این مجموعه برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است شامل موارد زیر می‌شود:

 1. ارائه بیمه‌نامه معتبر
 2. بارنامه دولتی معتبر
 3. استفاده از پرسنل صبور و خوش‌اخلاق
 4. استفاده از تیم‌های بسته‌بندی
 5. استفاده از تیم‌های چیدمان
 6. نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی منزل
 7. استفاده از ماشین‌های باربری مجهز
 8. استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
 9. ارسال کارگران زبده و نیرومند
 10. استفاده از رانندگان باسابقه و مسلط به جاده

این تنها بخشی از خدماتی است که مجموع بار سنتر برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است. شما می‌توانید با انتخاب باربری و اتوبار در محدوده جی از تمامی خدمات اسباب‌کشی بهره‌مند شوید. این خدمات توسط افراد ماهر و آموزش‌دیده برای شما عزیزان انجام می‌شود. تمام کادری که در این باربری و اتوبار مشغول به کار هستند آموزش‌های لازم و مهارت‌های لازم را جهت اسباب‌کشی، باربری، بسته‌بندی، چیدمان، و دیگر خدمات نیاز نیست شما نگران باشید زیرا ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن مناسب‌ترین کار و باکیفیت‌ترین‌ها را تحویل شما عزیزان خواهیم داد. کافی‌ست به ما اطمینان کنید اعتماد شما باعث پیشرفت تیم حرفه‌ای ما می‌شود. ما به‌صورت شبانه‌روزی در حال تلاش هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما عزیزان انجام دهیم.

نگران نباشید زیرا تمام خدمات به‌درستی برای شما عزیزان صورت می‌گیرد بدون کوچک‌ترین مشکلی پیش بیاید. یا این‌که به وسایل شما صدمه و آسیبی وارد شود. و حساسیت شما را برای وسایلتان درک می‌کنیم.

بسته بندی ایمن وسایل شما در اسباب کشی است:

باید توجه داشته باشید که بسته‌بندی باید به‌صورت ایمنی انجام شود اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام نشود وسایل شما در حین جابه‌جایی به مشکل برمی‌خورند. به‌همین خاطر تیم حرفه‌ای مجموعه بار سنتر با بسته‌بندی‌های ایمن و استاندارد تمامی وسایل شما را در نایلون‌ها و کارتن‌ها قرار می‌دهند. تا در حین جابجایی در ماشین‌های باربری برای وسایل شما مشکلی پیش نیاید و به‌همین خاطر شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید. تجهیزاتی که مجموع بار سنتر برای تیم بسته‌بندی در نظر گرفته‌ است شامل:

 • سلفون‌ها
 • نایلون‌های حباب دار
 • کارتن‌های چند لایه
 • مقوا
 • بابل رب‌ها ضرب گیرها
 • طناب‌ها و نخ‌های محکم
 • چسب‌های نواری مخصوص

و دیگر خدمات است شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی از ریز تا درشت و وسایل خود را بسته‌بندی کنید. نگران بسته‌بندی وسایلتان نباشید زیرا تمامی وسایل شما به‌درستی بسته‌بندی می‌شوند بدون این‌که در حین جابجایی و حمل‌ونقل به آن‌ها آسیبی وارد شود. پس ما در کنار شما عزیزان هستیم تا تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما انجام دهیم بسته‌بندی به‌صورت استاندارد انجام می‌شود در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما ازقبیل فرش، مبلمان، کتاب‌ها، مجسمه‌ها و وسایل برقی وسایل آشپزخانه، سرویس خواب و دیگر وسایل برای شما عزیزان بسته‌بندی می‌شود. شما می‌توانید این خدمات را تنها از اتوبار در محدوده جی بخواهید.

چیدمان در ماشین‌های اتوبار در محدوده جی به چه صورت انجام می‌شود؟

نگران چیدمان وسایلتان نباشید زیرا چیدمان وسایل شما توسط کارگران حرفه‌ای مجموعه اتوبار در محدوده جی انجام می‌شود و چیدمان و حمل‌ونقل به‌صورت با کیفیت بالا انجام می‌شود و نکات ایمنی در آن رعایت می‌شود تا در حین حمل‌ونقل ماشین‌های باربری به وسایل شما صدمه وارد نشود. نگران چیدمان وسایل خود نباشید زیرا کارگران ما به‌صورت حرفه‌ای و آموزش‌دیده تمامی وسایل شما را از راهروها و پله‌ها حمل‌ونقل می‌کنند بدون این‌که بدانیم وسایل شما آسیبی وارد شود. و آن‌ها را طوری در ماشین‌های باربری چیدمان می‌کنند که با یک‌بار رفت‌وآمد تمامی وسایل شما به مقصد موردنظر انتقال داده شود. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این امکانات برخوردار شوید.

سعی ما بر این است که در حین جابجایی وسایل شما آسیبی نبیند و به‌همین خاطر به کارتن‌های سبک را در قسمت جلو ماشین باربری و کارتن‌ها سنگین را در قسمت عقبی ماشین‌های باربری و وسایل مثل یخچال، تلویزیون، را در قسمت بالای ماشین می‌چینیم تا در حین تردد و رفت‌وآمد ماشین و یا ترمز گرفتن ماشین به وسایل شما صدمه‌ای وارد نشود. نگران صدمه دیدن به وسایل خود نباشید و حساسیت شما را درک می‌کنیم و سعی بر این داریم که چیدمان را به طوری انجام دهیم که وسایل شما بدون کوچک‌ترین آسیبی به مقصد موردنظر شما ارسال شود‌. پس تمامی کار را به افراد کاردان مجموعه باربری بار سنتر بسپارید. کارگران ما با دلسوزی تمام تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری اتوبار در محدوده جی قرار می‌دهند.

پرسنل پرتلاش اتوبار در محدوده جی:

پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته آماده خدمت‌گذاری به شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز با تماس با اتوبار در محدوده جی نوبت خود را توسط پرسنل ما رزرو نمایید. ما به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی تمامی سوالات شما هستیم. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید هفت روز هفته می‌توانید با پرسنل ما تماس بگیرید و نوبت دلخواه خود را توسط آن‌ها ثبت کنید. آن‌ها اطلاعات لازم را جهت یک اسباب‌کشی بی‌نقص و یا یک باربری مطمئن به شما می‌دهند و در روز تعیین‌شده تمامی نیروهایی که توسط شما درخواست‌شده اعزام می‌شود تا در کنار شما باشند و خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما نیز انجام دهند. ما حتی در ایام تعطیل هم مشغول بکار هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام دهیم ,

ما به‌صورت ۲۴ساعت در خدمت‌گذاری به شما عزیزان هستند شما می‌توانید در هفت روز هفته و هر بیست و چهار ساعت با شماره‌های بالا تماس بگیرید و از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید اما حتی در روزهای سرد زمستانی تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام می‌دهیم بعضی از مشتریان به‌خاطر شرایط کنونی که پیش‌آمده است بسیار حساس‌شده است نگرانه به شرایط کنونی و حساسیت کرونا نباشید چیزی را ما با استفاده از رعایت و پروتکل‌های بهداشتی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم با استفاده از دستکش مواد ضدعفونی‌کننده و ماسک در کنار شما عزیزان هستیم تا تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنیم. پس نگران نباشید.

زیرا ما به‌سلامتی شما اهمیت می‌دهیم به‌همین خاطر تمامی موارد ایمنی را رعایت می‌کنیم تا در کنار شما یک خاطره خوب و اسباب‌کشی را تجربه نمایید شما می‌توانید با انتخاب اتوبار در محدوده جی از یک اسباب‌کشی بی‌دردسر و بی‌نقص بهره‌مند شوید. به‌همین خاطر می‌توانید به‌صورت شبانه با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید. پس شما تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از این خدمات بهره‌مند شوید. لازم نیست که به شعبه‌های ما به صورت حضوری بروید. بلکه تنها فقط با یکی از شماره‌های بالا تماس بگیرید تا پرسنل ما شما را به نزدیک‌ترین شعبه متصل کنند و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را بدون هیچ دردسری در زمانی مناسب توسط پرسنل حرفه‌ای اتوبار در محدوده جی انجام دهید. ما در کنار شما عزیزان هستیم تا خاطره خوب اسباب‌کشی را برای شما ایجاد کنیم پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید تا در روز تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما عزیزان اعزام نماییم پس تخفیف‌های۴۵% ما را با انتخاب باربری در محدوده جی در اختیار خود قرار دهید

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار در محدوده جی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار در محدوده جی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار در محدوده جی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند