حمل نقل وسایل را به اتوبار دریاچه بسپارید:

اتوبار دریاچه شرکت حمل‌ونقلی است که به شما این اطمینان را می‌دهد که کار شما با سلامت کامل به مقصد موردنظر ارسال شود. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار دریاچه از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید مراحل اسباب‌کشی خود را رزرو نمایید. تا ما در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز حضور پیدا کنیم حمل بار برای شما به شهرستان را با خدمات ویژه انجام می‌دهیم. شما می‌توانید تمامی وسایل خود را از تهران به هر شهری که می‌خواهید ارسال نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار دریاچه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

امروزه حمل بار به شهرستان یکی از خدمات مفید و ارزنده‌ای است که مورد استقبال مشتریان قرار می‌گیرد به‌همین خاطر این کار کمی متفاوت‌تر از جابجایی در سطح شهر هست. حمل بار به شهرستان یک کار تخصصی و پیچیده است و باید توسط افراد کاردان و باتجربه انجام شود هر چه که مسافت‌ها دورتر و طولانی‌تر باشد احتیاج به رانندگان حرفه‌ای‌تری هست و ممکن است در مسافت‌های طولانی بار شما آسیب ببیند به‌همین خاطر به باربری دریاچه با ارسال رانندگان مجهز به باربری برای شما خدمات اسباب‌کشی را از صفر تا صد انجام می‌دهد. دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی این کار را انجام دهید بلکه ما برای شما حمل بار به شهرستان را با ارزان‌ترین قیمت همراه با افراد متخصص انجام می‌دهیم. شما می‌توانید برای حمل بار به شهرستان از خودروهای موجود باربری بار سنتر مانند: کامیون، خاورهای مسقف و روباز، کامیون‌های ۶و ۷ متری، هیوندا، و ایسوزوها، استفاده نمایید. شما می‌توانید برای انتخاب نوع ماشین با مشاوران ما در ارتباط باشید تا آن‌ها راهنمایی لازم را جهت جابجایی و باربری برای شما دوستان عزیز توضیح دهند. همچنین ما برای شما حمل اثاثیه را از صفر تا صد انجام می‌دهیم پس با خیال راحت بار را به اتوبار دریاچه بسپارید و حمل اثاثیه را برای شما دوستان عزیز به‌صورت آنلاین نیز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید رزرو روز  را برای حمل اثاثیه را به‌صورت آنلاین از ما دریافت نمایید. از طریق سایت بار سنتر می‌توانید به مراحل اسباب‌کشی خود را انجام دهید و روز اسباب‌کشی خود را رزرو نمایید. جابجایی اسباب و اثاثیه از تهران به شهرستان‌ها یک کار تخصصی است پس باید توسط افراد متخصص انجام شود ما با قیمتی مناسب برای شما اسباب اثاثیه را جابه‌جا می‌کنیم همچنین جابه‌جایی لوازم شکستنی و اثاث گران‌قیمت خود را به اتوبار دریاچه بسپارید.

جا به جایی لوازم ادارات و شرکت:

در صورت حمل اسباب‌کشی درست و اصولی خیالتان راحت باشد که با شما بدون کوچک‌ترین مشکلی جابه‌جا خواهد شد و برای مشتریان خود با استفاده از خدمات ویژه  آن‌ها را جابه‌جا می‌کند و آن‌ها می‌توانند با  آرامش خاطر و دلگرمی اثاث‌کشی منزل خود را به تیم حرفه‌ای اتوبار دریاچه  بسپارند. همچنین ما برای شما حمل‌ونقل کالاهای اداری را نیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید کل اداره خود را به ما بسپارید جابجایی لوازم شرکت‌ها و ادارات خصوصی را می‌توانید به اتوبار دریاچه بسپارید. ما برای شما میزهای کامپیوتر، پرونده‌ها و پوشه‌ها، را بسته‌بندی می‌کنیم و بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای برای شما به هر مقصدی که بخواهید ارسال خواهیم کرد. ازآنجایی‌که حمل بار یک کار تخصصی است این کار توسط تیم حرفه‌ای اتوبار دریاچه صورت می‌گیرد پس با خیال راحت با انتخاب مناسب اتوبار دریاچه می‌توانید از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را در زمان کوتاه به ما بسپارید. خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز با ارزان‌ترین قیمت‌ها انجام می‌شود شما می‌توانید هزینه‌های مربوط به اسباب‌کشی را از مشاوران ما دریافت نمایید ما با قیمت‌های مناسب برای شما وسایلتان را جابه‌جا می‌کنیم. یکی از نکات مهم اسباب‌کشی شرکت باربری قیمت‌ها و هزینه‌های اسباب‌کشی هست که برای مشتریان بسیار اهمیت دارد البته باید بدانید که هزینه اسباب‌کشی به انواع مختلف مثل نوع و تعداد خودروی مورد نظر، استفاده از آسانسور، تعداد کارگران ارسالی، حجم بار، و دیگر پارامترها بستگی دارد. که شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات دقیق‌تر قیمت‌ها با باربری و اتوبار دریاچه در تماس باشید تا توسط مشاوران ما به نوبت مورد دلخواه شما رزرو شود. اگر به‌دنبال یک باربری ارزان هستید ما به شما اتوبار دریاچه را معرفی می‌کنیم.

اتوبار دریاچه تجهیزات متفاوت بسته بندی:

شما می‌توانید با ارائه و دریافت خدمات بسته‌بندی و جابجایی و چیدمان با قیمت‌های مناسب این خدمات را از ما دریافت نمایید اتوبار دریاچه برای شما دوستان عزیز با استفاده از بسته‌بندی دقیق و مرتب تمامی بار شما را جابجا می‌کنند. ما در زمینه حمل کالا و بسته‌بندی آماده برای شما در منزل شما حضور پیدا می‌کنیم و تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنیم و کلیه مواردی که با آن‌ها وسایل بسته‌بندی می‌کنیم شامل :

  1. چسب نواری پهن
  2. نایلون‌های حباب دار
  3. سلفون‌ها
  4. کارتن‌های رگال دار
  5. کارتن‌های چند لایه

همچنین می‌توانید با استفاده از وکیوم‌ها تمامی بار شما را بسته‌بندی کنیم تا در حین جابجائی به صدمه نبیند این کار باید توسط افراد متخصص انجام شود زیرا بسته‌بندی اگر به‌درستی انجام نشود ممکن است به وسایل شما صدمه وارد شود افرادی که شرکت باربری و اتوبار دریاچه را انتخاب می‌کنند شناخت کامل بر روی مجموعه بار سنتر دارند و بر نحوه عملکرد کارگران ما آگاه هستند که با دلسوزی تمام به تمامی وسایل را جابجا می‌کنند.

بدون کوچک‌ترین خراشی به وسایل وارد شود پس نگران هیچ‌گونه صدمه و خط و خش به وسایل و اسباب و اثاث منزلتان نباشید. زیرا کارگران که در مجموع بارسنتر مشغول فعالیت هستند همگی دوره‌دیده و آموزش‌دیده هستند و با استفاده از تجهیزات مدرنی که در اختیار دارند وسایل شما را جابه‌جا می‌کنند. البته باید بدانید که شما باید وسایل خود را از قبل جدا کنید مثلاً وسایل شکستنی خود را در یک گوشه قرار دهید و وسایل با ارزش و در گوشه‌ای دیگر تا کارگران و نیروها و تیم حرفه‌ای بسته‌بندی ما با دقت تمام‌ترین وسایل شکستنی شما را از دیگر وسایل جداسازی و بسته‌بندی کنند بدون کوچک‌ترین مشکلی به آن‌ها وارد شود بسته‌بندی به‌صورت اصولی و مطمئن انجام شود. این کار را به اتوبار دریاچه بسپارید.

طرف قرار داد با بهترین شرکت‌های بیمه:

بیمه‌نامه در اتوبار دریاچه برای شما دوستان عزیز صادر می‌شود یکی دیگر از مهم‌ترین مسائلی که در حمل‌ونقل و جابجایی اهمیت بالایی دارد. بیمه‌نامه هست این بیمه‌نامه رایگان است و توسط مدیریت مجموعه بار سنتر انجام می‌شود شما می‌توانید با آرامش خاطر وسایل و اثاثیه منزل خود را جابه‌جا کنید. مدیریت مجموعه بار سنتر برای راحتی کار شما دوستان عزیز یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید با استفاده از این بیمه‌نامه بار خود را به‌صورت صحیح و سالم به مقصد موردنظر ارسال نمایید.

مزایای بیمه‌نامه باربری این است که در صورت هرگونه مشکل  خسارات وارد شده برای شما دوستان عزیز جبران می‌شود و شما می‌توانید حمل بار خود را به‌صورت کامل و بدون هیچ مشکلی به مقصد موردنظر خود دریافت نمایید حمل بار از تهران به شهرستان برای شما دوستان عزیز توسط افراد متخصص انجام می‌شود.

که در این کار حرفه‌ای هستند و دارای چندین سال سابقه کاری هستند تا در حین جابه‌جایی به وسایل شما آسیبی نرسد و شما می‌توانید در هر کجای تهران که قراردارید به مجموعه باربری بار سنتر دسترسی داشته باشید. مثلاً عزیزانی که در محدوده پردیس زندگی می‌کنند می‌توانند از باربری پردیس برای جابجایی وسایل خود استفاده کنند. پس ما در شرق جنوب و شمال تهران برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم برای استفاده از خدمات متنوع ما می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. یکی از دغدغه‌های افراد این است که هنگام جابجایی وسایل و وسایلشان صدمه‌ای وارد نشود اما نگرانی شما را رفع کرده و با استفاده از بیمه‌نامه معتبر برای شما وسایل را بدون کوچک‌ترین آسیبی جابجا خواهیم کرد.

اتوبار دریاچه با برنامه ریزی دقیق در اسباب کشی:

اتوبار دریاچه یکی از مهم‌ترین نکاتی که در اسباب‌کشی باید رعایت شود را سرعت و نظم می‌داند سرعت در انجام عمل بسیار برای ما مهم است. پارامترهایی نظیر سرعت و دقت برای مشتریان بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر تمامی رانندگان و تیم حرفه‌ای بار سنتر با در نظر گرفتن نظم خاصی وسایل شما را جابه‌جا می‌کنند. هم چنین شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بار خود را از ما تحویل بگیرید برای گرفتن مشاوره و راهنمایی می‌توانید با مشاوران اتوبار دریاچه در تماس باشید تا هر سوالی که درباره اسباب‌کشی دارید از آن‌ها پرس‌وجو کنید. ما برای شما دوستان عزیز مشاوره درباره نوع ماشین‌ها، استفاده از وسایل و تجهیزات بسته‌بندی و ارائه خدمات کارگران و دیگر سوال‌هایی که درباره اسباب‌کشی دارید را اطلاع خواهیم داد همان‌طور که اشاره کردیم شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته در هفت روز هفته  اتوبار دریاچه در تماس باشید تا نوبت خود را رزرو نمایید و در روز اسباب‌کشی تیم حرفه‌ای پارس سنتر را در کنار خود داشته باشید شرکت حمل‌ونقل اتوبان دریاچه باسابقه درخشان در حمل‌ونقل انواع بارهای سنگین و سبک درون‌شهری و برون‌شهری آماده خدمت‌رسانی به مشتریان است. جهت رزرو و هماهنگی شما می‌توانید با شماره‌های بالا تماس بگیرید و نوبت خود را توسط ما رزرو نمایید ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که شما در کنار ما حمله یک حمل‌ونقل بی‌دغدغه را تجربه خواهید کرد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار دریاچه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار دریاچه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار دریاچه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند