باربری و اتوبار دروس:

اتوبار دروس یکی از معتبرترین و مجهزترین باربری‌های موجود در استان تهران است که جا به جایی وسایل و لوازم را به صورت حرفه ای انجام می‌دهد. باربری و اتوبار دروس برای ارائه خدمات اسباب کشی با کیفیت و دقیق، نیروی انسانی با سابقه و کارآزموده را به خدمت گرفته است و هدف اصلی شرکت این است که حمل اثاثیه و اثاث کشی مشتریان عزیز به صورت سالم و ایمن انجام شود و خدمات با کیفیت حمل و نقل جاده ای اسباب و اثاثیه را ارائه دهد. اگر قصد اسباب کشی دارید و می‌خواهید کار حمل بار و انتقال بار خود را به یک باربری ایمن و مطمئن بسپارید، باربری و اتوبار دروس را امتحان کنید. قطعا هر باربری در تهران که بتواند اطمینان و اعتماد کامل مشتریان را کسب نماید، در میان مردم محبوب‌تر و موفق‌تر خواهد بود. باربری و اتوبار دروس در سال‌های اخیر به دلیل گسترش خدمات خود و کسب رضایت مشتریان زیاد توانسته است خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه در سایر استان‌های کشور ارائه دهد.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار دروس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شاید برای خیلی از ما پیش آمده باشد که در زمان اثاث کشی منزل گاهاً سردرگم می‌شویم و نیاز داریم که از یک شرکت اتوبار و باربری مطمئن لوازم در حین حمل و نقل و حمل بار کمک بگیریم. اتوبار دروس یکی از قدیمی‌ترین باربری‌های استان تهران با نیروهای متخصص و کاربلد آماده است تا حمل اثاثیه منزل و لوازم منزل شما را انجام دهد. اتوبار دروس با در اختیار داشتن انواع ماشین‌های حمل و نقل در اندازه‌های مختلف مانند کامیون‌های باری، خاور، نیسان بار و وانت بار آماده است تا لوازم و اثاثیه منزل شما را با هر اندازه ای جا به جا نماید. از آنجا که شرکت‌های باربری زیادی در سطح تهران این خدمات را ارائه می‌دهند، باربری و اتوبار دروس تمرکز خود را بر روی ارائه خدمات با بهترین کیفیت و مسئولیت پذیری قرار داده است. از این رو شرکت بارسنتر سعی نموده که خدمات خود را به بهترین شکل ممکن ارائه دهد. اگر حمل بار و اسباب کشی منزل و یا محیط کار خود را به پرسنل و کارکنان ما در شرکت حمل بار اتوبار دروس واگذار کنید ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که تمامی مراحل اسباب کشی از جمع آوری و بسته بندی گرفته تا حمل و نقل دوباره لوازم و چیدمان آن در مقصد توسط کادری ماهر و با تجربه انجام شده و می‌توانید این اطمینان خاطر را داشته باشید که هیچ گونه مشکلی در حین جابجایی وسایل پیش نخواهد آمد.

حمل بار و بسته بندی ایمن با بیمه رایگان:

مهم‌ترین نکته در حمل بار حفظ ایمنی و عدم صدمه رسیدن و آسیب دیدگی وسایل و لوازم ضمن انتقال آن است. بخش مدیریت اتوبار دروس در رابطه با حفظ امنیت بار استراتژی کاری استفاده از نیروی کاربلد، حرفه ای و کاردان در کلیه بخش‌های شرکت باربری و حمل بار را به کار گرفته است. برنامه ریزی منظم و سازمان یافته شرط اساسی انجام دقیق و صحیح امور در هر فرایند یا خدمت است. پرسنل اتوبار دروس با استفاده از برنامه ای منظم و سازماندهی شده مراحل مختلف اسباب کشی را به انجام می‌رسانند. اگر وسایل سنگین و با ارزشی را در میان لوازم منزل خود دارید و نگرانی بابت حمل این لوازم دارید، ما این خبر خوب را به شما خواهیم داد که حمل لوازم سنگین توسط موسسه حمل بار و باربری دروس با بهترین وسایل انجام شده و در کنار بسته بندی مناسب نگرانی بابت حمل و آسیب دیدن لوازم خود نداشته باشید.

اثاثیه مشتری در اتوبار دروس در نهایت دقت و سلامت به مقصد منتقل می‌شوند. کارکنان و تیم متخصص و حرفه ای با استفاده از اصول صحیح بسته بندی وسایل منزل و چیدمان و حمل اسباب و اثاثیه به کمک استفاده از وسایل نقلیه و تجهیزات مدرن کار اثاث کشی را به صورت کامل انجام می‌رسانند. کالای مشتریان هر اندازه و هر نوعی که باشد، به شکل صحیح و سالم با استفاد از قواعد اصولی جا به جا و حمل می‌شود. بیمه اثاثیه و حمایت مالی از خسارت‌های احتمالی از دیگر عواملی است که در مرکز حمل و نقل اثاثیه اتوبار دروس اهمیت ویژه دارد. طبق پی ریزی‌های از پیش تعیین شده، کلیه فعالیت‌ها در زمان و مکان درست به صورت صحیح و اصولی انجام می‌شود. استفاده از خدمات بیمه برای تضمین ارزش مادی اسباب و وسایل در صورت بروز ناگهانی حادثه و حفط امنیت و سلامت بار ضمن انتقال آن است. باربری و اتوبار دروس سعی بر آن داشته است تا از بهترین و پیشرفته‌ترین تجهیزات حمل و انتقال اثاثیه و کالا استفاده کند. شرکت باربری و اتوبار دروس برای حفظ سلامت و ایمنی بار از وسایل نقلیه استاندارد و با کیفیت برای حمل اثاثیه و بار استفاده می‌کند.

پرسنل متخصص اسباب کشی با خودروهای با کیفیت:

افراد متخصص ما در اتوبار دروس خدمات مختلفی از جمله: بسته بندی کامل لوازم و جابجایی و چیدمان آن‌ها در زمان رسیدن به مقصد را نیز به شما ارائه خواهند داد. تیم حرفه‌ای اتوبار دروس با استفاده از تجهیزات با کیفیت مانند انواع کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های حباب دار و چسب‌های محکم و باکیفیت اقدام به بسته بندی وسایل و اثاثیه شما کرده و بدون هیچ گونه خسارت و مشکلی لوازم شما را در محل مورد نظر تحویل می‌دهند. معمولاً افراد عادی و غیر متخصص قادر به بسته بندی حرفه ای و صحیح لوازم منزل شما نیستند. تیم باربری و اتوبار دروس پیش از عملیات حمل و نقل وسایل منزل این کمک را به شما می‌کند که اثاثیه را به صورت کاملاً حرفه ای و اصولی بسته بندی کنید. در هر اسباب کشی یک سری وسایل حساس و خاص برای مشتری وجود دارد و حساس بودن وسایل یا به خاطر ارزش بالای مالی آن کالا می‌تواند باشد یا این که یک سری کالاهای حساس هستند و شکستنی هسنند و یا این که وزن بالایی دارند. برای همین نحوه حمل و انتقال اسباب و اثاثیه حساس دانش و تخصص کافی لازم دارد. همچنین در تمامی خودرو‌های حمل بار شرکت اتوبار دروس از پتو و لوازم مورد نیاز حمل بار استفاده می‌شود. به همین خاطر در زمان حمل و نقل، این پتو و موکت‌ها در کنار وسایل و اثاثیه شما قرار می‌گیرند تا از برخورد لوازم سنگین به یکدیگر و سایر وسایل جلوگیری شود.

استفاده از خودروها و وسایل نقلیه پیشرفته و مجهز متناسب با نوع بار و اثاثیه مشتری از دیگر سیاست‌هایی است که مدیریت باربری بارسنتر برای رسیدن به اهداف خود از آن استفاده می‌کند.

هدف اصلی یک شرکت اتوبار، رساندن مطمئن بار و سالم رساندن بار مشتری به مقصد و رضایت مشتری است. برای همین تیم باربری و اتوبار دروس تمام توان خود را به کار می‌برد تا با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته و پرسنل ماهر بار مشتری را سالم به مقصد برساند. کلیه ی این وسایل نقلیه مسقف و موکت کاری شده و دارای تجهیزات کافی هستند. تمامی لوازم شما در اتوبار دروس بیمه می‌شوند و یک کادر با تجربه شما را در بسته بندی و حمل آن‌ها تا مقصد مورد نظر شما همراهی می‌کند. در مرکز حمل و نقل اثاثیه اتوبار دروس خودروها و تجهیزات مناسب برای انتقال هر گونه وسیله ای در سایز و اندازه کوچک یا بزرگ با امکانات رفاهی جانبی مثل پتو یا موکت‌های ضربه گیر موجود است و مناسب با نوع کالای مشتری خودروی مناسب انتخاب می‌شود.

برای دریافت خدمات کامل باربری و اتوبار دروس تهران می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با مشاوران ما تماس حاصل نموده تا تمام امکاناتی که مد نظر شما است را به بهترین شکل در اختیار شما قرار دهند. مشاوره رایگان و تخصصی مشاوران شما را از هزینه‌های دریافتی و بهترین مسیر حمل بار و اسباب کشی و مناسب‌ترین زمان انتقال مطلع می‌کند. می‌توانید از طریق لینک‌های زیر با ما در تماس باشید، شرکت باربری بارسنتر آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز است.

 

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

  1. اتوبار تهران
  2. باربری تهران
  3. اتوبار ارزان
  4. باربری ارزان
  5. باربری هنگام

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار دروس انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری و اتوبار دروس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری دروس خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس‌های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت‌های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه می‌کند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف می‌شود کلیه هزینه‌ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.