اثاث کشی در اتوبار دربند:

باربری و اتوبار دربند یکی از این شرکت‌های باربری بسیار معتبر در استان تهران است که خدمات بسیار خوبی در زمینه بسته بندی، چیدمان بار، حمل اثاثیه و حمل و نقل انواع وسایل و حمل بار و ارائه انواع وسایل نقلیه اسباب کشی را به مشتریان ارائه می‌دهد. شما می‌توانید بدون هیچ نگرانی جابجایی و اثاث کشی خود را به ما محول نمایید. ما در اتوبار دربند جابجایی لوازم منزل، ادارات، سازمان خصوصی و دولتی و فروشگاه را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیت بالا برای شما عزیزان انجام می‌دهیم.

۴.۸/۵ - (۲۲ امتیاز)

اتوبار دربند

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری و اتوبار دربتد یکی از شرکت‌های بسیار معتبر و باسابقه است که فعالیت‌هایی از قبیل بسته بندی لوازم و اثاثیه منزل، کالای تجاری، اجناس و لوازم تولیدی کارخانه‌ها و اقلام سنگین را انجام داده و با ارائه وسایل نقلیه باربری بسیار پیشرفته و افراد باتجربه، زمینه انتقال و جابه جایی راحت بار را برای افراد مختلف فراهم می‌نمایند. شما هم می‌توانید با اطمینان خاطر کلیه مراحل بسته بندی و حمل و انتقال لوازم منزلتان را از صفر تا صد به باربری بارسنتر سپرده و نگرانی بابت حمل وسایلتان نداشته باشید.

 

در اتوبار دربند برای بسته بندی از تجهیزات محکم و با کیفیتی استفاده می‌شود که ضمن حرکت و جابجایی دچار خسارت و صدمه نشوند. با سپردن امور حمل اسباب و اثاث خود به اتوبار دربند می‌توانید خطرات پیش رو در اسباب کشی را کاهش دهید و می‌توانید تمامی لوازم خود را بدون هیچ گونه صدمه و مشکلی در مقصد تحویل بگیرید. در نهایت کلیه بسته بندی‌ها به شیوه ای انجام می‌شوند که در حین حمل و انتقال باز نشوند و جابه جایی و انتقال آن‌ها آسان‌تر صورت بگیرد.

 

حمل و نقل سریع و مطمئن همراه با بیمه باربری:

شرکت حمل و نقل و اتوبار دربند به منظور ارائه خدمات سریع و انجام جابه جایی و حمل اثاثیه منزل در کم‌ترین زمان و صرفه جویی در زمان شما مشتریان گرامی، شعبه‌های مختلفی در منطقه‌های مختلف استان تهران تاسیس کرده است، تا در صورت درخواست خدمات اثاث کشی و یا حمل و انتقال بار، شرکت بارسنتر و تیم اتوبار ما سریعا پرسنل حمل بار خود را به همراه وسایل مورد نیاز به محل مورد نظر شما ارسال کند. همچنین رانندگان ما تمامی مسیر‌ها و جاده‌های داخلی و خارجی شهر را می‌شناسند و با بهره گیری از تکنیک‌های رانندگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن کالای شما را به مقصد می‌رسانند.

 

شرکت و موسسه بارسنتر با دارا بودن خودروهای نقلیه حمل بار استاندارد اعم از: ایسوزو، نیسان بار و وانت بار آماده ارائه انواع خدمات خمل و نقل و باربری در استان تهران و سایر شهرستان‌های کشور مبیاشد. شرکت باربری و اتوبار دربند دارای خودروهای VIP ویژه مسقف بوده و برای حمل وسایل منزل از کارگران ورزیده شرکت استفاده می‌کند. کارکنان ما انتقال سالم وسایل شما را وظیفه اصلی خود می‌دانند، اتوبار ما برای امنیت بیشتر لوازم شما، قبل از بارگیری اچناس مشتریان را با تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد و همچنین کلیه خودرو‌ها دارای مجوز باربری هستند و از بیمه نامه باربری برخوردارند.

 

یک شرکت حمل بار مطمئن با بیمه کردن اسباب و وسایل شما در هنگام فرایند اثاث کشی مخصوصا در باربری‌های راه دور و بین شهری، می‌تواند ریسک و خطرات ناشی را به لوازم شما و همچنین اتفاقات ناگهانی برای وسایل شما به حداقل برساند و در صورت بروز هر گونه صدمه و یا خسارت احتمالی، شرکت بیمه گذار موظف می‌شود تا تمام خسارت وارده را برای شما جبران نماید. از طرفی تعهد و مسولیت پذیری رانندگان اتوبار باعث می‌شود که در صورت بروز هر گونه مشکلی صبور و متمرکز باشند و امنیت بار و لوازم مشتریان را حفظ نمایند.

 

معرفی کوتاهی در مورد منطقه دربند و باربری در اتوبار دربند:

این منطقه تفریحی با ارتفاعی ۱۷۰۰ متری از سطح دریا، اصلی‌ترین مسیر برای صعود به بلندی‌های کوهستان البرز مرکزی است و هر ساله افراد زیادی با گذر از این راه زیبا و دیدنی، خود را به قله توچال و دیگر قلل مرتفع می‌رسانند. در نظرسنجی‌های مختلفی که انجام شده است، مردم استان تهران در اولین انتخاب خود برای پذیرایی از میهمانان خارجی و شهرستانی، دربند را به عنوان اولین انتخاب خود پیشنهاد می‌دهند.

 

مشهورترین نقطه دربند، میدان سربند و مجسمه ۳ متری کوهنورد آن است که به یکی از نمادهای استان تهران بدل شده و افراد زیادی با آن عکس یادگاری دارند. در کنار این مجسمه‌ زیبا، محیط کوهستانی، گذر رودخانه‌ باصفای دربند از میان پیچ و خم دره، رستوران‌ها و دکه‌های کوچک و بزرگ، امامزاده ابراهیم و سورتمه دربند، آبشار دوقلو و پناهگاه شیرپلا در مسیر فتح قله توچال از دیگر جذابیت‌ها و دیدنی‌های این محله باصفا به شمار می‌آیند.

هموطنان تهرانی منطقه شمال تهران و مخصوصا ساکنان دربند می‌توانند به راحتی با استفاده از خدمات ارائه شده توسط اتوبار ما کلیه وسایل خود را به منطقه مورد نظر منتقل کنند. شرکت ما برای مشتریان ثابت خود همواره تخفیف‌های ویژه ای در نظر می‌گیرد.

 

سریع و دقیق بودن خدمات باربری و سرویس دهی شرکت اتوبار دربند در ۷ روز هفته و به صورت شبانه روزی باعث تسریع امور اسباب کشی مشتریان و جلب رضایت آن‌ها شده است. شما در هر نقطه از تهران که هستید با نزدیک‌ترین شعبه در منطقه خود تماس گرفته و پس از مشورت با کارشناسان شرکت، خدمات خود را با بالاترین کیفیت و نازل‌ترین قیمت دریافت نمایید. شرکت اتوبار بارسنتر ضامن امنیت و سلامت اسباب و اثاثیه شما و حمل بار سالم تا مقصد مورد نظر شما است.

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. اتوبار هنگام

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار دربند انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار دربند استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری دربند مورد اطمینان است؟

شعبه باربری و اتوبار دربند زیر نظر شرکت اتوبار بارسنتر فعالیت می‌کند و می‌توانید با خیال راحت به آن اعتماد کنید..

در چه نقاطی از کشور سرویس دهی دارید؟

شرکت بارسنتر در کلیه نقاط کشور شعبه‌های مختلفی را تاسیس کرده و این قابلیت را دارد که اجناس شما را به هر نقطه ای از ایران منتقل کند.