اتوبار دامپزشکی با پرسنلی مجهز:

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار دامپزشکی تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید. بدون کوچک‌ترین مشکلی برای وسایل شما پیش بیاید ما برای ارائه خدمات خود با پرسنل آموزش‌دیده و ماهر در خدمت شما عزیزان هستیم.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار دامپزشکی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شما می‌توانید در هر کجای تهران که هستید به شعبه‌های مختلف که مجموعه بارسنتر برای شما مشتریان عزیز قرار داده‌ است دسترسی داشته باشید.

حمل نقل تمامی وسایل و تحویل در مقصد به صورت بسته بندی شده:

ما برای حمل‌ونقل وسایل شکستنی و وسایل سنگین شما تیمی را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار دامپزشکی به این تیم دسترسی داشته باشید برای جابجایی وسایل از کارگران ماهر و آموزش‌دیده استفاده می‌کنیم. همچنین برای تیم‌های بسته‌بندی می‌توانید از تیم‌های حرفه‌ای و ماهری که سال‌ها تجربه کاری در این زمینه دارنداستفاده کنید. همچنین می‌توانید برای چیدمان وسایل و اثاثیه خود تیم چیدمان اتوبار دام‌پزشکی را انتخاب نمایید پس برای هر کاری که بخواهید انجام بدهید ما به‌صورت جداگانه برنامه‌ریزی کرده‌ایم پس شما می‌توانید با انتخاب اتوبار دام‌پزشکی تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید. نگران نباشید زیرا تمامی پرسنلی که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت هستند آموزش‌های لازم را دیده‌اند. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید. برای دسترسی آسان به باربری و اتوباردامپزشکی می‌توانید با یکی از شماره‌هایی که در بالا درج شده‌ است تماس بگیرید. تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول به کار هستند آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز در هر ساعت از شبانه‌روز حتی در ایام تعطیل هستند. تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید.

بسته بندی در اتوبار دامپزشکی به روش‌های نوین:

خدمات بسته‌بندی در اتوبار دام‌پزشکی برای شما ب نحو احسنت انجام می‌شود. تمامی وسایل شما در جعبه‌ها و مقواهای چند لایه قرار می‌گیرد. از خردترین وسایل تا درشت‌ترین وسایل شما توسط تیم بسته‌بندی حرفه‌ای بار سنتر جمع‌آوری می‌شود. نگران بسته‌بندی وسایل سنگینی همچون یخچال، گاز، تلویزیون، فرش‌ها و حتی وسایل سبک‌تر مانند لباس‌ها، کتاب‌ها، مجسمه‌ها مبلمان نباشید. زیرا ما با استفاده از تکنولوژی‌های مدرنی که در اختیار داریم تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنیم، بسته‌بندی به صورتی انجام می‌شود که لوازم شکستنی از دیگر لوازم تفکیک می‌شود. تا در حین جابه‌جایی توسط کارگران اتوبار دامپزشکی صدمه‌ای به آن‌ها وارد نشود.

پس نگران نباشید تمامی وسایل شما به‌صورت مرتب بسته‌بندی می‌شوند وسایل شکستنی در کارتن‌های چند لایه قرار می‌گیرد و با استفاده از ماژیک ها بر روی آن‌ها نوشته می‌شود که این وسایل شکستنی هستند. تا کارگران مجموعه اتوبار دام‌پزشکی آن‌ها را با احتیاط بیشتری حمل‌ونقل کنند. شما می‌توانید حتی خردترین وسایل خود مثل لباس‌ها را با استفاده از کارتون‌های رگال دار که در اختیار داریم برای شما بسته‌بندی کنیم.

هنگام رزرو روز اسباب‌کشی فراموش نکنید که تیم بسته‌بندی اتوبار دام‌پزشکی را رزرو نمایید. تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی خدمات بسته‌بندی را برای شما انجام دهیم. نگران وسایل خود نباشید زیرا وسایل شما به‌صورت ایمن بسته‌بندی می‌شوند تا در حین جابجایی و جاگذاری در ماشین‌های باربری بار سنتر صدمه و آسیبی به وسایل شما وارد نشود.

ما با استفاده از رعایت نکات ایمنی تمامی وسایل را به درست‌ترین روش ممکن بسته‌بندی و در ماشین‌های باربری قرار می‌دهیم. پس یادتان نرود که تیم بسته‌بندی بار سنتر را رزرو نمایید.

ماشین‌های باربری چه نوع ماشین‌هایی هستند؟

تمامی ماشین‌هایی که در اتوبار دام‌پزشکی مورد استفاده قرار می‌گیرند مجهز هستند شما می‌توانید در هر فصلی از سال که هستید با توجه به شرایط آب‌وهوایی ماشین موردنظر خود را انتخاب نمایید. تمامی ماشین‌های مجموعه بارسنتر به‌صورت مسقف و روباز هستند و کف‌پوش شده از موکت‌ها هستند تا در حین ضربه دیدن وسایل شما مشکل و خسارت برای وسایلی شما پیش نیاید. و شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌هایی مثل خاور، کامیون، ایسوزو، هیوندا، ماشین‌های vip، ماشین‌های جک و دیگر ماشین‌های باربری تمامی اسباب و اثاثیه خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید انتقال دهید. همچنین وانت‌بار و نیسان بارها که در مجموع اتوبار دام‌پزشکی برای شما عزیزان استفاده می‌شوند از لحاظ قیمت برای شما مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند.

به‌همین خاطر هنگام جابه‌جایی و اسباب‌کشی وسایل کوچک‌تر یا این‌که در مسافت کوتاه‌تر می‌توانید از وانت‌بار و نیسان بار اتوبار دام‌پزشکی استفاده نمایید. تمامی وسایل شما به مقصد موردنظر می‌رسد انتخاب نوع ماشین باربری به‌دلخواه خود مشتریان است. شما می‌توانید برای راهنمایی‌های لازم با کارشناسان ما تماس بگیرید آن‌ها با استفاده از مهارت‌هایی که در اختیار دارند با توجه به نوع بار و مقدار بار شما و حتی مسافت طی‌شده که قرار است بار شما به آن‌جا ارسال شود ماشین‌های باربری مناسبی را در اختیار شما قرار می‌دهد. پس نگران انتخاب ماشین‌های باربری نباشید.

خدمات قابل ارائه اتوبار دامپزشکی برای مشتریان:

تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگان برخوردار شوید کارشناسان ما به‌صورت ۲۴ ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما هستند و راهنمایی لازم را جهت انتخاب ماشین‌های باربری به شما ارائه خواهند داد. یکی از ویژگی‌های هر شرکت باربری بیمه‌نامه مطمئن آن شرکت است. شما باید اتوبار و باربری را انتخاب کنید که تمامی وسایل شما را بیمه کند و با انتخاب اتوبار دامپزشکی می‌توانید تمامی وسایل خود را بیمه کنید. همچنین می‌توانید اگر وسایل ارزشمند و گران‌قیمتی در بین وسایلتان دارید سقف بیمه را توسط مدیریت مجموعه بارسنتر افزایش دهید.

بیمه‌نامه ضامن سلامت بار شما است شما می‌توانید برای جابجای وسایل خود از تهران به هر مقصدی با در دست داشتن بیمه‌نامه از خسارت‌های واردشده جلوگیری کنید. ما با استفاده از بیمه نامه‌ی معتبر که طرف قرارداد با بهترین شرکت‌های بیمه را دارد تمامی اجناسی که در ماشین‌های باربری اتوبار دامپزشکی قرار می‌گیرد را بیمه خواهیم کرد. شما می‌توانید سقف بیمه را توسط مدیریت کاهش یا افزایش دهید. همچنین شما می‌توانید برای ترددهای خارج از شهر از بارنامه دولتی استفاده کنید. که این بارنامه دولتی توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما  مشتریان عزیز صادر می‌شود. تا در حین تردد  و جا به جایی در جاده‌ها و مسیرهایی که خارج از شهر قرار دارد مشکلی برای ماشین‌های باربری و اسباب و اثاثیه شما پیش نیاید. پس توجه داشته باشید که در صورت جابه‌جایی‌های برون‌شهری باید بارنامه دولتی را در دست داشته باشید. تا بتوانید به‌راحتی حمل‌ونقل و باربری و اسباب‌کشی را انجام دهید. ما برای شما بارنامه دولتی را صادر می‌کنیم بدون این‌که کوچک‌ترین مشکل در حین جابجایی وسایل شما پیش بیاید.

شما با انتخاب اتوبار دامپزشکی می‌توانید از تمامی این خدمات بهره‌مند شوید. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید با دسترسی به شعبه‌های مختلف مجموعه بار سنتر خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهید.

مدیریت مجموعه بار سنتر برای کاهش حجم ترافیک و همچنین رفت‌وآمد و عبورومرور در شرایط ویژه کنونی کرونا برای شما در هر کجای تهران شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته. عزیزانی که در جنوب تهران زندگی می‌کنند می‌توانند به‌راحتی به باربری دام‌پزشکی دسترسی داشته باشند. همچنین با توجه به شرایط ویژه خاصی که امروزه در جهان فراگیر شده‌ است ما با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های بهداشتی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم همچنین با استفاده از مواد ضدعفونی‌کننده ماسک و دستکش تمامی خدمات بسته‌بندی، باربری و اسباب‌کشی را برای شما انجام می دهیم زیرا سلامت شما برای ما بسیار اهمیت دارد. پس نگران نباشید زیرا ما پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم تا بدون این‌که کوچک‌ترین مشکلی برای شما پیش بیاید تمامی وسایل شما را جابه‌جا کنیم. شما می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته با پرسنل ما تماس بگیرید.

نوبت دلخواه خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید. تا در روز تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما عزیزان اعزام نماییم. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید. اعتماد شما به باربری بار سنتر باعث افتخار ما است. تمامی پرسنل مجموعه اتو بار دام‌پزشکی در تلاشند تا برای شما عزیزان خدمات اسباب‌کشی و باربری را روزبه‌روز گسترده‌تر کنند. تمامی خدماتی که در این مجموعه برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود با هزینه‌های مناسب در نظر گرفته شما می‌توانید با انتخاب و دوباره دام‌پزشکی از تخفیف‌های ۴۵% این شرکت برخوردار شوید.

تمامی قیمت‌های ما زیر نظر اتحادیه باربری کل تهران است به‌همین خاطر با پرداخت قیمت مناسب و هزینه مناسب می‌توانید از یک اسباب‌کشی باکیفیت بهره‌مند شوید. گول قیمت‌های ارزان را نخورید زیرا قرار است تمامی وسایل منزل خود را به یک باربری بسپارید. پس به‌دنبال یک باربری مطمئن باشیم ما به شما اتوبار دام‌پزشکی را معرفی می‌کنیم. شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب از تمامی خدمات بسته‌بندی و چیدمان اسباب‌کشی باربری این مجموعه برخوردار شوید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار دامپزشکی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار دامپزشکی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار دامپزشکی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند