شرکت حمل و نقل و اتوبار دارآباد:

باربری و اتوبار دارآباد یکی از معروف‌ترین باربری‌های کشور است که در مدت‌زمان کوتاه با داشتن بهترین تیم و پرسنل، پیشرفت و توسعه چشمگیری را از خود برجای گذاشته است و مورد انتخاب بسیاری از مشتریان و هموطنان واقع‌شده است، این موسسه با ارائه خدمات منحصر بفرد اعم از بسته بندی مطمئن و حمل اثاثیه و وسایل جز برترین اتوبار در محدوده شمال تهران محسوب می‌شود و آماده ارائه برترین خدمات اسباب کشی در منطقه دارآباد است. هر کاری تخصص یک فرد است و تخصص شرکت باربری، انجام صحیح باربری و انتقال ایمن لوازم مشتریان است. پس با خیال راحت این کار را به شرکت‌ باربری بارسنتر بسپارید.

۵/۵ - (۲۲ امتیاز)

اتوبار دارآباد

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اثاث کشی و حمل لوازم منزل یا محل کار همیشه یکی از کابوس‌های هر مستاجری بوده است. ترس از گم شدن وسایل، شکستن ظروف شکستنی و خستگی‌های ناشی از سختی‌های حمل بار و بسته بندی می‌تواند باعث آزرده خاطر شدن شما شود. بهره بردن از کارکنان خبره و آموزش دیده‌ی حمل و نقل بار و استفاده از انواع وسایل نقلیه‌ ی تجهیز شده جهت ایمنی بیشتر جابه‌جایی بار از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های باربری و اتوبار دارآباد است.

همچنین با استفاده از خدمات اینترنتی سفارش حمل بار و اجناس باربری و اتوبار ما در پایین صفحه سایت دیگر لازم نیست هزینه و زمان اضافی جهت یافتن یک باربری مطمئن و با خدمات با کیفیت صرف کنید.

باربری و اتوبار دارآباد در بسته بندی و جمع آوری کالاها به بهترین شکل ممکن عمل می‌کند و هم‌چنین در مرحله بار زدن اثاثیه و وسایل نیز با احتیاط کامل و تمرکز بسیار عمل می‌کند، تا هیچ صدمه ای به اجناس گرانبهای مشتریان وارد نشود. باربری دارآباد با در اختیار داشتن مرغوب‌ترین کارتن‌ها و جعبه‌های مخصوص شما را در بسته‌ بندی وسایلتان کمک می‌کند. با کیفیت بودن کارتن‌ها از مهم‌ترین نکات در بسته‌بندی صحیح است تا هزینه و وقت مشتریان گرامی بی دلیل از بین نرود. همچنین بعد از قرار دادن اقلام در جعبه، بستن آن‌ها با یک طناب محکم باعث ایمن‌‌تر شدن آن‌ها می‌شود که باربری بارسنتر این کار را برای شما انجام خواهد داد.

باربری مطمئن به کلیه نقاط استان و کشور با قیمت منصفانه:

بهره بردن از کامیون‌ها و ماشین‌های حمل وسایل مخصوص و موکت کاری شده‌ اتوبار داراباد باعث می‌شود تا وسایل و اسباب بدون کوچک‌ترین آسیبی در مرحله انتفال به مشتری تحویل گردد. بهره بردن از رانندگان باتجربه و آموزش دیده توسط باربری و اتوبار بارسنتر باعث می‌شود در کم‌ترین زمان و در هر نقطه‌ای بتوانید به اسانی وسایلتان را تحویل بگیرید. شرایط مناسب خودروها باعث تضمین کیفیت حمل وسایل شماست و همچنین در وقت شما نیز وقفه ایجاد نمی‌کند. زیرا مسلما در صورت خراب شدن خودروی باربری در طی مسیر وقت زیادی از شما گرفته می‌شود و خستگی شما نیز افزایش می‌یابد. کلیه وسایل نقلیه قبل از ارسال مورد بررسی کارشناسی قرار می‌گیرند تا خیال شما از این بابت راحت باشد.

اتوبار دارآباد با بهترین خدمات اسباب کشی:

انتقال بار به‌تمامی نقاط شهری و برون شهری، بخصوص فعالیت در محدوده تهران، بسته‌بندی لوازم به بهترین شکل و در کم‌ترین زمان ممکن، استفاده از تجهیزات ضربه‌گیر و نیز استفاده از وسایل نقلیه مسقف و استاندارد که کلیه وسایل و اسباب شما را در مقابل حرارت و رطوبت و بارش باران و برف محافظت می‌کند از جمله خدمات باربری داراباد است. باربری و اتوبار دارآباد با چک کردن خودروها بعد از طی کردن مسافت هر چند کیلومتر از سالم بودن آن‌ها اطمینان حاصل می‌نماید. همچنین مجوز اتحادیه و انتفال بار نیز توسط باربری ما کسب شده و شما نیاز به پیگیری و نگرانی نخواهید داشت.

در نهایت ارائه قیمت مناسب و ارزان باعث شده است تا بتوانیم مشتری‌‌های وفادار و همیشگی را جذب خود کنیم و از این طریق بر پیشرفت و توسعه حوزه کاری خود اضافه کنیم. داشتن بیمه نامه برای کلیه وسایل شما، اطمینان خاطر را در قبال حوادث احتمالی برای شما به ارمغان آورده و همچنین انجام تمامی کارها به صورت صفر تا صد توسط تیم باربری و اتوبار ما باعث می‌شود تا خستگی ناشی از اسباب‌کشی را به هیچ وجه تجربه نکنید. اگر قصد جابه‌جایی بار جهت تحویل در آدرس‌های را مختلف دارید، اتوبار داراباد این خدمت را بدون دریافت هزینه‌‌های اضافی بر میزان مشخص شده و طبق قرارداد برای مشتریان گرامی عرضه می‌کند.

آشنایی مختصری با اتوبار دارآباد و منطقه دارآباد و مناطق دیدنی آن:

مردم قدیم دارآباد پیشتر در مناطقی  دیگر در جنوب ازگل و شرق سوهانک سکونت داشتند و نام آن محل کهنه دارآباد است، ولی در پی خشکسالی آن زمین‌ها را واگذاشتند و به جای کنونی دارآباد منتقل شدند. نام دارآباد پس از ساختن کاخی در زمان مظفّرالدین‌شاه قاجار در این آبادی، به شاه‌آباد دیگرگون شد ولی بعدها دوباره نام پیشین به آن بازگردانده شد. هنوز کاریز (قنات) این محل به نام شاه‌آباد معروف است. در ساختمان و زمین‌های کاخ، در زمان رضاشاه در سال ۱۳۱۲ هجری خورشیدی بیمارستان مسلولین ساخته شد. از دیگر عمارت‌های قاجاری که نزدیک به کاخ شاهی ساخته شده‌ است عمارت فخرالدوله است.

در جنوب شرقی دارآباد تپه‌ای باستانی به نام سیمین قلعه قرار دارد که در آن کاوش‌های باستانشناختی نیز انجام گرفته‌ است. دارآباد دو قنات داشت که یکی از آن‌ها را به اقدسیه اختصاص داده‌اند و آب قنات دیگر به نام «سید آبگوشتی» که در شرق روستاست به تهران می‌رود. از جمله جاذبه‌های این منطقه پارک ساحلی دارآباد است که از زیباترین پارک‌های استان تهران به‌شمار می‌رود و محوطه‌ای دلنشین همراه با منظره‌ای چشم نواز دارد. علاوه بر آن می‌توان به مسجد جامع دارآباد، کاخ مظفرالدین شاه واقع در بیمارستان دکتر مسیح دانشوری، موزه حیات وحش و مسیر کوهنوردی با چشم‌اندازهای زیبا، دره‌ها و ارتفاعات متعدد و پوشش گیاهی متنوع اشاره کرد.

تپه ‌ای باستانی در قسمت جنوب شرقی این محله وجود دارد که نام آن سیمین قلعه است، در سیمین قلعه مطالعات و بررسی‌های باستان شناختی هم صورت گرفت. در این محله ۲ قنات وجود دارد، یکی از قنات‌ها به بخش اقدسیه تعلق دارد و قنات بعدی که سید آبگوشتی نام دارد در بخش شرقی این روستا است که به سمت تهران جاری می‌گردد. دو طرف این محله را کوه‌هایی احاطه نموده است که به زیبایی آن می‌افزاید و این کوه‌ها از جمله رشته کوه‌های توچال به شمار می‌آید که از بخش شرقی تا قوچک منتهی می‌شود.

در صورتی که نیازمند خدمات حمل بار و اسباب کشی در حواشی دارآباد هستید، شرکت باربری و اتوبار دارآباد در این منطقه آماده ارائه خدمات به شما است. کارشناسان و مشاوران شرکت به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما هستند. با استفاده از لینک‌ها و شماره‌های پایین‌تر همین صفحه می‌توانید با ما در ارتباط باشید و از تخفیف‌های ویژه و خدمات ما بهره مند شوید.

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر:

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. باربری تیموری

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار دارآباد انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری دارآباد استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری و اتوبار دارآباد خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس‌های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت‌های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه می‌کند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف می‌شود کلیه هزینه‌ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.