اتوبار خلیج‌فارس جا به جایی تمامی لوازم برای مشتریان:

اتوبار خلیج‌فارس حمل اثاثیه و بسته‌بندی به‌صورت شبانه‌روزی، دارای سابقه درخشان در خدمات اسباب‌کشی و باربری حمل اقلام درشت و ریز، حمل جهیزیه عروس، اثاث‌کشی منزل، بسته‌بندی لوازم منزل، و جابجای بار، آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز به‌صورت شبانه‌روزی در تهران است. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار خلیج‌فارس یک جابجایی آسان و بی‌دغدغه را توسط پرسنل حرفه ما تجربه نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار خلیج‌فارس

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

در اتوبار خلیج‌فارس شما می‌توانید به‌صورت منظم و برنامه‌ریزی خاص و دقیق تمامی لوازم منزل خود را به افراد کاردان و کاربلد باربری بار سنتر بسپارید. تا با استفاده از روش‌های نوین برای شما بسته‌بندی، جابجایی و باربری، را انجام دهند. بار سنتر دارای کادری مجرب که دارای چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری هست. تجربه‌ی درخشان ما باعث شده که اعتماد مشتریان ما به این مجموعه جلب شود. همکاری با تیم بارسنتر باعث افتخار برای ما است.

شعبه‌های مختلف برای دسترسی سریع و آسان:

شما می‌توانید برای تماس با ما به‌صورت شبانه‌روزی با تلفن‌های بالا تماس بگیرید و توسط مشاوران ما از یک مشاوره رایگان برخوردار شوید. همین الان با ما در تماس باشید تا نوبت خود را توسط مشاوران ما برای شما دوستان عزیز در روز و زمان تعیین‌شده قرار دهیم و با ارسال نیروهای حرفه‌ای خود در این روز در کنار شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. در تمام مناطق تهران برای دسترسی سریع شما دوستان عزیز شعبه‌های متفاوتی را قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در هر منطقه از تهران که مشغول فعالیت هستید به بار سنتر دسترسی داشته باشید. اتوبار خلیج‌فارس با تکنولوژی و پیشرفتی که در عرصه اسباب‌کشی قرارداده است خود را در برابر وسایل شما مسئول می‌داند به‌همین خاطر ما با انجام بهترین ارائه خدمات اسباب‌کشی و باربری خدمات را به‌صورت تخصصی با استفاده از افراد کاردان و حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. حمله اثاثیه به شهرستان و برون‌شهری را نیز برای شما دوستان عزیز با خدمات ویژه انجام می‌دهیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار خلیج‌فارس از تهران به هر شهرستانی که بخواهید بار خود را جابه‌جا کنید ما برای دسترسی راحت شما عزیزان در مناطق مختلف تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم.

 1. اتوبار پردیس
 2. اتوبار میدان کتاب
 3. باربری میدان اتریش
 4. باربری شوش

که این شعبه‌ها شامل مجموعه‌های زیر هستند و در هر کجای تهران که قراردارید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید خدمات برون‌شهری و درون‌شهری خود را از ما دریافت نمایید. ما برای شما حمل بار به شهرستان را نیز انجام می‌دهیم اگر قصد اسباب‌کشی به شهر دیگری را دارید می‌توانید از تهران تمامی خدمات را دریافت کنید و وسایل خود را به شهر دیگری جابه‌جا کنید. شما می‌توانید برای جابجایی برون‌شهری از ماشین‌های مسقف و روباز مجموعه باربری خلیج‌فارس استفاده نمایید. این ماشین‌ها شامل کامیون‌ها، خاورها، هیوندا، ایسوزو، و وانت‌بار و نیسان بارها، هست که شما می‌توانید برای جابه‌جایی‌های درون‌شهری از وانت‌بار و نیسان بار اتوبار خلیج‌فارس استفاده نمایید. تا هم در هزینه‌ها و هم در زمان خود صرفه‌جویی کنید.

اتوبار خلیج‌فارس به صورت شبانه روز همراه با مشاوره رایگان :

بار سنتر برای شما دوستان عزیز خدمات متفاوتی را در نظر گرفته‌ است ما می‌توانیم برای بسته‌بندی حرفه‌ای کارگران خالی را برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم تا برای شما یک  بسته‌بندی بی استرس و بی‌دغدغه را در روز اسباب‌کشی به ارمغان بیاوریم. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم اتوبار خلیج‌فارس برای جابجایی آرام و بی استرس در کنار شما دوستان عزیز است و خدمات حمل‌ونقل را به شما دوستان عزیز ارائه دهد.

شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید بدون هیچ شکستگی و آسیب‌دیدگی وسایل خود را جابه‌جا کنید و به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار خلیج‌فارس با هزینه‌های مناسب تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید تخفیف‌ها ۴۵% که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم مورد استقبال تمامی مشتریان قرار گرفته‌ است.

زیرا این باعث شده که باربری بار سنتر نسبت‌به سایر باربری‌ها متفاوت شود و به‌صورت شبانه‌روز هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل نیز خدمات خود را به‌عنوان برترین شرکت باربری در سطح تهران برای شما دوستان عزیز ارائه می‌دهیم. شما می‌توانید سرویس چیدمان و بسته‌بندی حمل بار و در اتوبار خلیج‌فارس از ما دریافت نمایید. از بسته‌بندی تا حمل‌ونقل وسایل سنگین را نیز برایتان انجام می‌دهیم جابه‌جایی لوازم سنگین به‌تنهایی کار سخت و دشواری هست به‌همین خاطر ما با ارسال نیروهای متخصص و نیرومند برای شما یک اسباب‌کشی متفاوت را با خدماتی متفاوت رقم خواهیم زد. برای دسترسی به ما می‌توانید و شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و از یک مشاوره رایگان درباره اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی برخوردار شوید.

خدمات متفاوت بارسنتر برای مشتریان:

خدماتی که باربری بار سنتر برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بسیار متفاوت است و همین باعث شده که مشتریان ما برای جابجایی و باربری خود به شرکت اتوبار خلیج‌فارس را انتخاب نماید و شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در تماس باشید. اتوبار خلیج‌فارس حمل‌ونقل را برای شما با مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران انجام می‌دهد حتی تمامی قیمت‌های ما زیر نظر اتحادیه باربری تهران است پس ما برای شما اسباب‌کشی منزل را با تخفیف‌های ویژه و قیمت‌های مناسب انجام می‌دهیم. کیفیت کار بالا را با قیمت‌های ارزان و مناسب برای شما دوستان عزیز در هفت روز هفته انجام می‌دهیم. ما به‌صورت تخصصی ارائه سرویس‌دهی توسط پرسنل خوش‌برخورد و نیرومند را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم تا در هنگام جابه‌جایی به‌راحتی بتوانید وسایل خود را جابه‌جا کنید. خدماتی که مجموعه اتوبار خلیج‌فارس برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است شامل موارد زیر هست:

 1. مشاوره رایگان به‌صورت بیست و چهار ساعته
 2. بسته‌بندی حرفه‌ای توسط تیمی حرفه‌ای
 3. حمل بار به‌صورت برون‌شهری
 4. استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
 5.  استفاده از پرسنل حرفه‌ای و خوش‌برخورد
 6. باربری حتی در ایام تعطیل
 7. نصب و راه‌اندازی لوازم الکترونیکی
 8. استفاده از مجهزترین ماشین‌های باربری
 9. استفاده از رانندگان مسلط به جاده
 10. ماشین‌های عایق‌بندی شده و کف‌پوش شده
 11. بیمه‌نامه و بارنامه دولتی
 12. چیدمان اثاثیه توسط تیم چیدمان

تمامی خدماتی است که اتوبار خلیج‌فارس برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در تماس باشید تا از یک مشاور رایگان جهت بسته‌بندی و اسباب‌کشی برخوردار شوید ما در زمینه حمل‌ونقل و باربری به شما خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد که شما با یک‌بار امتحان باربری بار سنتر مشتری دائم این شرکت خواهید شد. دسترسی به ما به‌صورت شبانه‌روز انجام می‌شود شما می‌توانید اتوبار خلیج‌فارس را به‌صورت شبانه‌روز به‌صورت تضمینی در حمل‌ونقل و زمینه باربری در کنار خود داشته باشید. خدمات این شرکت به صورت متفاوت انجام می‌شود. تمامی تلاش ما بر این است با این روش با مدرن‌ترین روش و پیشرفته‌ترین روش‌ها برای شما بار را جابجا کنیم ما در خدمت شما دوستان عزیز هستیم تا پروسه اسباب‌کشی را با استفاده از ایمنی انجام دهیم. برای داشتن یک اسباب کشی راحت کافیست کار را به افراد کاردان و کاربلد بارسنتر بسپارید.

اتوبار خلیج‌فارس اسباب کشی آسان را برایتان به ارمغان می‌اورد:

با توجه به شرایط کنونی کرونا ما برای شما اسباب‌کشی را در روزهای کرونایی نیز انجام می‌دهیم با استفاده از ماسک و دستکش وارد منزل‌های شما می‌شویم و مواد ضدعفونی‌کننده تمامی بسته‌بندی و جابجایی‌ها را انجام می‌دهیم. نگران نباشید زیرا سلامت شما دوستان عزیز برای ما بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر ما اسباب‌کشی را با استفاده از یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. شما می‌توانید در یک زمان مشخص که برای اسباب‌کشی خود انتخاب می‌کنید کارگران نیرومند اتوبار خلیج‌فارس را در کنار خود داشته باشید. تا خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهند. همچنین ما برای شما دوستان عزیز با استفاده از رعایت اصول کار در اسباب‌کشی و ترفندهای اسباب‌کشی صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌ها و متدهای روز دنیا انجام خواهیم داد. پس نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید زیرا با انتخاب اتوبار خلیج‌فارس خیالتان راحت باشد که وسایلتان با سلامت کامل به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نماییم ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا خاطره خوب و یک اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز به ارمغان بیاوریم. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا در منزلتان برایتان یک اسباب‌کشی خوب را رقم بزنیم با ما  در اسباب کشی راحتی را تجربه نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار خلیج فارس بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار خلیج فارس استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار خلیج فارس کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند