اتوبار حقانی  به صورت شبانه روزی آماده خدمات باربری و اسباب کشی :

توبار حقانی متخصص در امر اسباب‌کشی و حمل اثاثیه منزل، باربری، جابجائی، و خدمات اسباب‌کشی، است این اتوبار با مجوز رسمی از اتحادیه باربری‌های کل تهران به‌صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی و جابه‌جایی منزل به مشتریان عزیز است.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار حقانی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

با در نظر گرفتن ماشین‌های ویژه‌ای مثل: وانت‌بار، نیسان بار، کامیون، خاور، هیوندا، در خدمت شما مشتریان عزیز است و به‌صورت شبانه‌روزی خدمات اسباب‌کشی را در تهران برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. ما با استفاده از نازل‌ترین قیمت‌ها و مناسب‌ترین قیمت‌ها تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. اتوبار حقانی به‌صورت شبانه‌روزی آماده فعالیت‌های اسباب‌کشی و خدمات اسباب‌کشی است و به‌صورت دلسوزانه برای شما مشتریان عزیز جابه‌جایی را انجام می‌دهد. حمل‌ونقل و چیدمان و بسته‌بندی را با استفاده از روش‌های پیشرفته و با متدهای خاص باربری و اسباب‌کشی انجام می‌دهند. ما برای راحتی شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی و چیدمان را با استفاده از تجهیزات مدرن و روز دنیا انجام می‌دهیم. این روزها فصل اسباب‌کشی نزدیک شده و باید شما یک شرکت معتبر باربری که تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد را انتخاب کنید. ما به شما به اتوبار حقانی را معرفی می‌کنیم که از پرسنلی خوش‌برخورد و افرادی کاردان و کاربلد تشکیل‌شده. شما می‌توانید برای رزرو این اتوبار از چندین روز قبل از اسباب‌کشی تماس بگیرید و نوبت خود را توسط مشاوران ما ثبت نمایید. اتوبار حقانی با داشتن کادری مجرب و آموزش‌دیده و همچنین رانندگان حرفه‌ای و مسلط به جاده و ماشین‌های عایق‌بندی شده و استاندارد در تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی در خدمت شما دوستان عزیز است.

استفاده از تجهیزات مدرن اسباب کشی و بسته بندی :

ما برای این‌که وسایل شما به‌صورت ایمن نگهداری شوند بسته‌بندی را در نظر گرفته‌ایم این بسته‌بندی با کیفیت خاص برای شما مشتریان عزیز ارائه می‌شود. تا برای جابجایی بار خود به مقصد اثاثیه شما صدمه و آسیبی نبیند این بسته‌بندی به‌صورت استاندارد و اصولی با استفاده از لوازم حرفه‌ای و تجهیزات مدرنی مثل:

  • وکیوم‌ها
  • بابل رپ‌ها
  • سلفون‌ها
  • نایلون‌های حباب دار
  • کارتن‌های چند لایه
  •  ضرب گیرها

انجام می‌شود ما برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی را به‌صورت با کیفیت انجام می‌دهیم تا در حین جابجایی وسایل شما صدمه‌ای نبینند. اگر بسته‌بندی با دقت و باکیفیت انجام نشود ممکن است وسایل شما صدمه ببیند. به‌همین خاطر ما با ارسال تیم حرفه‌ای بسته‌بندی برای شما خدمات بسته‌بندی را با نظم و کیفیت بالا انجام می‌دهیم و در زمان بسته‌بندی تمامی لوازم خود در کارتن‌های چند لایه قرار می‌گیرند. تا در هنگام جابه‌جایی صدمه‌ای نبینند و همچنین لوازم شکستنی را از دیگر لوازم برای شما جدا می‌کنیم تا در حین باربری با دقت و احتیاط بیشتری توسط کارگران اتوبار حقانی جابجا شود. پس شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی تمامی لوازم منزل خود را به ما بسپارید به‌صورت بسته‌بندی‌شده است اتوبار حقانی با چندین سال سابقه درخشان در زمینه حمل‌ونقل و خدمات اسباب‌کشی در استان تهران قابلیت این را دارد که به‌صورت تخصصی بار شما را از تهران به هر نقطه از ایران که می‌خواهید جابه‌جا کنند.

 دریافت مشاوره رایگان از اتوبار حقانی :

خدمات صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم شما می‌توانید با مشاوره از کارشناسان ما از نحوه بسته‌بندی و نحوه عملکرد کارگران نحوه اسباب‌کشی این باربری مطلع شوید. باربری و اتوبار حقانی برای حمل بار شما دوستان عزیز یک روز را در نظر می‌گیرند این روز توسط خود شما تعیین می‌شود و ما با ارسال نیروهای خود در روز تعیین‌شده و در زمان تعیین‌شده بدون کوچک‌ترین اتلاف وقتی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. این شرکت با استفاده از افرادی خبره و نیرومند تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهد تا خاطره خوب اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز به عمل بیاورد. ما همچنین برای شما با ارسال تیمی حرفه‌ای و متخصص مراحل بسته‌بندی را با استفاده از شیوه‌های روز دنیا انجام می‌دهیم و با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم. این کارتن‌ها توسط کارگران دلسوز و حرفه‌ای ما در ماشین‌های باربری و اتوبار حقانی چیدمان می‌شوند این چیدمان به طوری قرار می‌گیرد که بار شما با یک‌بار رفت‌وآمد تمامی وسایل را جابه‌جا کند. البته باید در نظر داشته باشید این‌که بستگی به میزان بار شما نیز دارد شما می‌توانید با انتخاب اتوبار حقانی به این خدمات دسترسی داشته باشید.

رزرو کارگران نیرومند برای شما انجام می‌گیرد شما می‌توانید با تماس با باربری تهران به نشتارود از مشاوره رایگان این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته بهره‌مند شوید

به‌صورت روزانه برای شما مقاله‌هایی درباره اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با خواندن این مقاله‌ها مراحل اسباب‌کشی را آموزش ببینید. تمامی مراحل اسباب‌کشی در کنار شما عزیزان هستیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار حقانی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهید. تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت‌دهی این مجموعه بسیار راضی بودند و همکاری با مجموعه بار سنتر برای مشتریان بسیار خشنودکننده بوده‌ است.

با انتخاب مجموعه بار سنتر می‌توانید به‌صورت هوشمندانه یک ثبت‌نام داشته باشید با رزرو آنلاین و مراجعه به اتوبار حقانی شما می‌توانید به‌راحتی از خدمات ثبت‌نامی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید. شما می‌توانید درخواست‌های خود را به‌صورت همزمان با درخواست‌های دیگر ثبت کنید. مثلاً اگر قصد رزرو تیم بسته‌بندی را دارید می‌توانید تیم بسته‌بندی و همچنین تیمی چیدمان را در کنار درخواسته‌های دیگر ثبت نمایید. شما می‌توانید با انتخاب باربری بار سنتر از خدمات ویژه اسباب‌کشی که شامل ۴۵% تخفیف است بهره‌مند شوید. اتوبار حقانی برای شما عزیزان ثبت سفارشات در سایت انجام می‌دهد و شما می‌توانید هر چند تعداد کارگر که مورد نیازتان است و تیم مورد دلخواه خود را در سایت اتوبار حقانی رزرو نمایید.

حمل و نقل و اثاث کشی با مجهزترین ماشین‌ها را به اتوبار حقانی  بسپارید:

حمل بار و حمل اثاثیه با استفاده از ماشین‌های مجهز باربری برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود شما می‌توانید با انتخاب اتوبار حقانی به این خدمات دسترسی داشته باشید. تمامی وسایل شما با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی بسته‌بندی شده و به‌صورت ایمنی جابجا می‌شود. همچنین شما می‌توانید برای این‌که از سلامت رسیدن وسایل خود به مقصد مطمئن شوید از کارشناسان اسباب‌کشی ما استفاده کنید. آن‌ها می‌توانند در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز باشد و بر نحوه عملکرد کارگران و نوع جابجایی و خدمات اسباب‌کشی آن‌ها نظارت کامل را داشته باشند. اتوبار حقانی در خصوص اسباب‌کشی به شما مشاوره رایگان را ارائه می‌دهد شما می‌توانید با استفاده از مشاوره رایگان به تمامی سوالات خود را درباره اسباب‌کشی و خدمات اسباب‌کشی پاسخ بگیرید.

اتوبار حقانی همیشه با دادن مشاوره به مشتریان خود سعی دارد که خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل برایشان انجام دهد به‌همین خاطر شما می‌توانید برای دریافت یک مشاوره رایگان از مشاوران ما هر سوالی درباره اسباب‌کشی و باربری دارید از آن‌ها بپرسید.

همچنین ما برای شما یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم بیمه‌نامه که اتوبار حقانی برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است شامل سلامت رسیدن بار شما به مقصد است. شما با در دست داشتن این بیمه‌نامه می‌توانید بار خود را به‌سلامت به مقصد برسانید و در صورت بروز هرگونه مشکل و یا آسیب به وسایل شما خسارت وارد شده توسط یک بیمه‌نامه معتبر برای شما دوستان عزیز جبران خواهد شد. ما با بهترین شرکت بیمه طرف قرارداد داریم به‌همین خاطر تمامی وسایل شما به‌صورت ایمن جابه‌جا می‌شود و همچنین بارنامه دولتی را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب بارنامه دولتی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از ما دریافت نمایید. با داشتن بارنامه دولتی می‌تواند از تهران به هر مسیری که بخواهید بار خود را انتقال دهید برای جابه‌جایی‌های برون‌شهری شما به یک بارنامه دولتی احتیاج دارید که مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما این بارنامه را صادر خواهد کرد. تا در حین ترددهای خارج از شهر برای وسایل شما مشکلی پیش نیاید پس با انتخاب اتوبار حقانی هم یک بیمه‌نامه معتبر در دست دارید و هم یک بارنامه دولتی را در دست دارید. و به‌راحتی می‌توانید از تهران به هر نقطه‌ای که می‌خواهید بار خود را انتقال دهید.

با هزینه‌های گزاف اسباب کشی خداحافظی کنید:

هزینه‌های باربری ممکن است متفاوت باشد مثلاً باربری‌هایی که برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم به دو بخش تقسیم می‌شود. باربری برون‌شهری و باربری‌های درون‌شهری و مسلماً باربری‌های درون‌شهری قیمت متفاوت‌تری نسبت‌به باربری‌های برون‌شهری دارند. همچنین انتخاب نوع ماشین باربری می‌تواند تاثیر بسزایی در قیمت‌ها و هزینه‌ها برای مشتریان داشته باشد و یا این‌که  در چه مسافتی قرار است بار شما انتقال داده شود؟ هم نیز تاثیر بسزایی دارد اما ما سعی بر این گذاشته‌ایم که با دریافت هزینه‌ای مناسب از شما مشتریان یک کار با کیفیت را به شما دوستان عزیز ارائه دهیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار حقانی از تخفیفات۴۵% که این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته از برخوردار شوید و با پرداخت هزینه مناسب تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید. تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه باعث رضایت مشتریان شده و ما نسبت‌به سایر شرکت‌های باربری در سطح تهران و از تخفیف‌های بالا برخوردار هستیم. باربری حقانی با چندین سال سابقه در امور اسباب‌کشی و باربری توانسته‌ایم رضایت مشتریان خود را به دست بیاوریم همچنین با ارائه خدماتی نظیر بسته‌بندی، چیدمان، باربری، ارائه مشاوره تخصصی به حمل‌ونقل تخصصی حمل بار درون‌شهری و برون‌شهری با استفاده از ماشین‌های مجهز و مسقف و روباز و همچنین چیدمان وسایل بعد از تخلیه بار توسط کارگران و فروش وسایل بسته‌بندی که شامل چسب‌ها و دیگر وسایل می‌شود رضایت مشتریان را جلب کنیم. منتظر تماس شما هستیم تا بدون هیچ وقفه و اتلاف وقتی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار حقانی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار حقانی ستفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار حقانی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند