اتوبار تیموری با کارشناسان ممتاز:

برای حمل بار و اثاثیه خود و همچنین اثاثیه منزل می‌توانید با کارشناسان اتوبار تیموری تماس بگیرید تا برای حمل بار شما یک مشاوره رایگان را در خدمت شما قرار دهند. خدمات ما به‌صورت حمل بار و حمل وسایل منزل، اسباب‌کشی، جهیزیه عروس، حمل وسایل ادارات، باربری، چیدمان، بسته‌بندی، برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌شده است.

۴.۸/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار تیموری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اتوبار تیموری یکی از قدیمی‌ترین اتوبارها در سطح تهران هست که دارای سابقه چندین‌ساله است شما می‌توانید با اطمینان و اعتماد به تیم حرفه‌ای که این اتوبار برای باربری و اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را انجام دهید.

بیمه نامه معتبر و بارنامه دولتی توسط مدیریت مجموعه بارسنتر:

همچنین ما با استفاده از ماشین‌های مسقف و روباز تمامی بار شما را از تهران به هر نقطه دلخواه شما انتقال خواهیم داد. حمل تخصصی انواع لوازم سنگین توسط نیروهای حرفه‌ای اتوبار تیموری انجام می‌شود که به‌تنهایی حمل‌ونقل وسایل سنگین مانند یخچال، تردمیل، گاز، گاوصندوق، و دیگر وسایل برای شما کار سختی باشد. به‌همین خاطر ما با ارسال کارگران مجهز و دوره دیده که با استفاده از نیروی انسانی بالا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام می‌دهند وسایل سنگین شما را جابه‌جا می‌کنیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار تیموری به‌صورت ۲۴ ساعت از پشتیبانی رایگان برخوردار شوید.

کارگران حرفه‌ای و خوش‌اخلاق بودند و مورد اعتماد تمامی مشتریان ما قرار گرفته. کارگران ما متعلق به باربری بار سنتر هست به‌همین خاطر به تمامی کارهای خود تعهد کاری دارند و با دلسوزی تمام تمامی وسایل شما را جابه‌جا می‌کنند. آن‌ها آموزش‌های لازم را جهت باربری اسباب‌کشی دیده‌اند. مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما یک بیمه‌نامه را در نظر گرفته‌ است بیمه کالا تا سقف دلخواه موردنظر شما افزایش و کاهش داده می‌شود. همچنین شما می‌توانید برای ترددهای خارج از شهر از بارنامه دولتی که باربری و اتوبار تیموری برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است استفاده نمایید.

تمامی وسایل شما بیمه هست پس نگران صدمه دیدن وسایل شما نباشید زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل و خسارت تمامی خسارت وارد شده توسط شرکت بیمه پرداخت می‌شود. تمامی اسباب و اثاثیه شما تضمین‌شده و به‌ سلامت به مقصد موردنظر شما ارسال خواهد شد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار تیموری تمامی وسایل را جابه‌جا کنید و سقف بیمه‌نامه و بارنامه را افزایش و یا کاهش دهید. هم چنین برای ترددهای خارج از شهر ما برای شما بارنامه دولتی را صادر می‌کنیم تا در هنگام عبور از جاده‌ها مشکلی برای بار و وسایل نقلیه پیش نیاید. شما می‌توانید با اعتماد و اطمینان به باربری و اتوبار تیموری تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را به درست‌ترین روش ممکن انجام دهید.

 

بسته‌بندی در اتوبار تیموری به چه صورت برای شما مشتریان انجام می‌شود؟

نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید زیرا ما یک تیم حرفه‌ای را برای شما در نظر گرفته‌ایم که با استفاده از تجربه و دانشی که در اختیار دارند تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند. آن‌ها وسایل شکستنی را برای شما در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهند و با استفاده از نایلون‌های حباب دار آن‌ها را می‌پیچند تا درحین جابجایی توسط کارگران صدمه‌ای به ظروف شکستنی و وسایل شکستنی شما وارد نشود. همچنین وسایل گران‌قیمت و ارزشمند را از دیگر وسایل جدا می‌کنند و با احتیاط بیشتری جابه‌جا می‌کنند و دیگر وسایل مثل مبلمان، یخچال، را برای شما بسته‌بندی می‌کنند. ممکن است بسته‌بندی وسایل برای شما به‌تنهایی کار سخت و دشواری باشد اما با انتخاب اتوبار تیموری از کارگران و تیم‌های بسته‌بندی و حتی تیم‌های چیدمان حرفه‌ای برخوردار می‌شوید آن‌ها سابقه کاری طولانی در انجام بسته‌بندی و چیدمان وسایل دارند.

به‌همین خاطر تک‌به‌تک وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند با استفاده از تجهیزاتی که مجموعه باربری بار سنتر در اختیار آن‌ها قرار داده  مثل نایلون‌های حباب دار، سلفون‌ها، ضرب گیرها، مقواهای چند لایه، چسب‌های نواری پهن، تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند و در ماشین‌های باربری و اتوبار تیموری قرار می‌دهند. تا با خیال راحت آن‌ها را جابجا نمایید نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید نمی‌خواهد به‌تنهایی این کار را انجام دهید زیرا هم‌زمان گیر است و هم کار سخت و دشوار است. به‌همین خاطر ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تیم را برای شما ارسال نماییم تا در کنار شما دوستان عزیز خاطره خوب اسباب‌کشی را به ارمغان بیاوریم.

بسته‌بندی وسایل منازل و یا حتی ادارات را به ما بسپارید تا یک کار باکیفیت را تحویل بگیرید. خدمات چیدمان را می‌توانید از اتوبار تیموری دریافت نمایید شما با انتخاب اتوبار تیموری می‌توانید جابه‌جایی وسایل سنگین و دشوار که به‌تنهایی کار سخت و دشوار است را به اتوبار تیموری بسپارید.

تیم حرفه‌ای و قوی و نیرومند اتوبان تیموری در کنار شما دوستان عزیز است و برای شما تمامی وسایل سنگین را جابه‌جا می‌کند. هم چنین شما می‌توانید با انتخاب اتوبارتیموری تمامی وسایل سنگین را و همچنین وسایلی که در کارتن‌ها و مقواها توسط تیم بسته‌بندی چیدمان شده و در جای مورد نظر خود قرار دهید. همچنین این تیم با علم و دانشی که در اختیار دارد می‌تواند وسایل الکترونیکی شما را نصب و راه‌اندازی کند. تمامی وسایل الکترونیکی مثل یخچال و تلویزیون ظرف‌شوئی و دیگر لوازم برقی را برای شما نصب می‌کنیم شما می‌توانید با انتخاب تیم چیدمان اتوبار تیموری در زمان خود صرفه‌جویی کنید. پس یادتان باشد که هنگام تماس با مشاوران و کارشناسان ما تیم چیدمان را نیز رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما حضور پیدا کنند.

قیمت‌ها در اسباب کشی به چه عواملی بستگی دارد:

پرسنلی که مجموعه اتوبار تیموری برای شما در نظر گرفته‌ است همگی آموزش‌های لازم را جهت اسباب‌کشی، بسته‌بندی، چیدمان، جمع‌آوری وسایل، حمل‌ونقل و جابجایی دیده‌ است. پس نگران نباشید زیرا ما قرار است با دقت کافی تمامی بار شما را از تهران به هر نقطه که بخواهید انتقال دهیم.

پرسنلی که در اختیار شما قرار می‌دهیم هم تجربه دار هستند و دارای علم و تجربه کافی هستند شما می‌توانید با اعتماد به تیم حرفه‌ای ما تمامی وسایلتان را به ما بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما تمامی وسایل را جابه‌جا کنیم. هم چنین شما می‌توانید با انتخاب اتوبار تیموری از تخفیف‌های ۴۵% که این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است برخوردار شوید.

هزینه‌ها در باربری و اتوبار تیموری به صورتی برای شما در نظر گرفته‌شده است که مقرون به‌صرفه باشد اما با توجه به کیفیت بالای کاری که داریم هزینه‌ها را برای شما مناسب قرار داده‌ایم پس گول تبلیغات ارزان‌قیمت را نخورید زیرا قرار است تمامی وسایل شما توسط یک شرکت معتبر بسته‌بندی و جابجایی شود. که ما به شما اتوبار تیموری را معرفی می‌کنیم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار تیموری از تخفیف‌های ویژه‌ای که برای شما در نظر گرفته‌شده است استفاده نمایید. همچنین باید در نظر داشته باشید که هزینه اسباب‌کشی یکسان نیست و به عوامل زیادی بستگی دارد این عوامل می‌توانند شامل:

  • تعداد طبقات آپارتمان
  • استفاده از تیم بسته‌بندی
  • استفاده از تیم چیدمان
  • استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  • استفاده از نوع ماشین باربری
  • تعداد کارگران ارسالی
  • عدم وجود آسانسور

می‌تواند در هزینه‌ها و قیمت‌های شما تاثیر بسزایی داشته باشد که البته با انتخاب اتوبار تیموری شما با پرداخت هزینه مناسب تمامی خدمات را دریافت خواهید کرد ما به‌صورت ۲۴ ساعته مشغول به فعالیت هستیم روزبه‌روز در تلاش هستیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی و جابجایی و بسته‌بندی و چیدمان را برای شما مشتریان عزیز همیشگی گسترده‌تر کنیم. شما با انتخاب باربری تیموری می‌توانید به‌صورت ۲۴ ساعته با پرسنل ما در تماس باشید و از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید.

همچنین شما می‌توانید با استفاده از خدماتی که در اختیار شما قرار می‌دهیم انتقادات و پیشنهادات خود را با مدیریت مجموعه بار سنتر در نظر بذارید و تمامی این خدمات به‌صورت شبانه‌روزی برای شما انجام می‌شود شما نگران محدودیت ساعت و زمان نباشید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی این خدمات را برای شما انجام دهیم.

حضور پرسنل اتوبار تیموری به صورت ۲۴ ساعته:

ما به‌صورت بیست و چهار ساعته آماده خدمت‌رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم حتی به‌صورت شبانه خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم در هر زمان و هر مکان که بخواهید اتوبان شادمان در کنار شما است و تمامی خدمات اسباب‌کشی را از صفر تا صد انجام دهد. تیم بسته‌بندی تیم چیدمان را هنگام مشاوره با کارشناسان ما رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز باشیم.

ما حتی در ایام تعطیل آماده خدمت کار به شما عزیزان هستیم پس نگران اسباب‌کشی نباشید. زیرا ما با ارسال تیمی کاردان و حرفه‌ای تمامی این خدمات را به‌نحو احسنت برای شما مشتریان همیشگی خود انجام خواهیم داد پس همین الان تلفن را بردارید و به یکی از سه شماره‌ای که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید به نوبت خود را توسط کارشناسان و تیم حرفه‌ای ما رزرو نمایید تا در روز تعیین‌شده برای شما نیروهای خود را ارسال نماییم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار تیموری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار تیموری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار تیموری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند