خدمات نوین اتوبار تکاوران بار سنتر :

این روزها تا صحبت از اسباب کشی میشه به این فکر می کنید که از کجا باید شروع کنید؟چطور وسیله هایتان را بسته بندی کنید؟با چه وسیله ای حمل نقل را انجام دهید؟ ما تمام این مشکل ها را برای شما حل خواهیم کرد کافیست اسباب کشی خود را به شرکت اتوبار تکاوران بسپارید تا ما بهترین خدمات را در این عرصه برای شما ارائه دهیم شرکت بارسنتر با سال ها سابقه در عرصه اسباب کشی و حمل نقل توانسته اعتماد مشتریان را جلب نماید. اتوبار تکاوران در محدوده تکاوران فعالیت خود را شروع کرده و هر روز به پیشرفت و توسعه ی خود افزوده تا خدمات نوینی را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان بیاورد.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)
اتوبار تکاوران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

از مهمترین خدماتی که همه ی ما در طول روزمره در زندگی خود با آن ها سرو کار داریم خدمات باربری ها برای حمل نقل هستند که می توانند جابجایی اسباب و اثاثیه منزل وادارات را برای ما راحت تر سازند. اتوبار و باربری از جمله کارهایی هستند که احتیاج به دقت و سرعت عمل بالایی دارند.تا جابه جایی را در کمترین زمان و سریع ترین روش ممکن برای شما انجام دهند و اثاثیه شما را به سلامت و بدون هیچ گونه صدمه ای به مقصد برسانند.اتوبار تکاوران به صورت تخصصی برای شما باربری را انجام خواهد داد. علاوه بر این شرکت بارسنتر با ارائه تخصصی باربری وحمل بار بین شهری، کارتن و بسته بندی کردن اسباب و اثاثیه، اسباب کشی از تهران به سایر نقاط کشور را با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهد داد.  وسایل و تجهیزاتی که اتوبار تکاوران بار سنتر برای اسباب کشی و بسته بندی استفاده می کنندکاملا استاندارد و ایمنی می باشد ما سلامت بار و اثاثیه شما را تضمیین خواهیم کرد .به همین خاطر تیم بارسنتر در تلاش است که امر اسباب کشی و باربری را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهد تا خیال شما هنگام جابه جایی بار آسوده باشد. باربری ها نقش مهمی در زندگی مردم ایفا کرده اند تا از این روش  آسایش و رفاه افراد را فراهم کنند. اتوبار تکاوران با پرسنلی با تجربه و آموزش دیده آماده می باشد تا راحتی را برای شما عزیزان در امور اسباب کشی و حمل نقل فراهم سازند.

نیروهای آموزش دیده دراسباب کشی نقش مهمی خواهند داشت زیرا افرادی که مهارت و تخصص کافی در باربری و حمل و نقل اثاث را نداشته باشندخسارات و ضرر های جبرران ناپذیری را به عمل خواهند آورد از این رو بارسنتر با در نظر داشتن نیروهای مجرب و آموزش دیده و کارگران نیرو مند،تیم های بسته بندی و چیدمان ، رانندگان حرفه ای و مسلط به کار توانسته تیمی را جهت رفاه شما عزیزان تشکیل دهد تا کیفیت کار را در اسباب کشی به شما مشتریان ثابت کند. اتوبار تکاوران یکی از معروف‌ترین و موردپسندترین شرکت های باربری در سطح تهران شناخته شده است.باربری تکاوران به طور شبانه‌ روزی در حال خدمت‌ رسانی می‌باشد و دارای مشاوره رایگان توسط  کارشناسان به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

ویژگی های باربری اتوبار تکاوران بارسنتر:

باربری تکاوران با ارائه خدمات ویژه و نوین با سابقه درخشان توانسته تمایز خود را نسبت به دیگر باربری های سطح شهر ثابت کند، و در تلاش است که بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد.. بعضی از این ویژگی های به شرح زیر می باشند:

  1. سرعت عمل بالا کادر حرفه ای بارسنتر در امر اسباب کشی
  2. ارائه اسباب کشی به صورت vip
  3. استفاده از کارگر های زبده و نیرومند
  4. بهره مندی از پرسنل های اطمینانی
  5. رانندگان مسلط به راه ها و جاده ها
  6. ارائه تیم بسته بندی و چیدمان
  7. نصب و راه اندازی لوازم برقی و الکترونیکی

ما تمامی شرایط بالا را به صورت اصولی همراه با حفظ نکات ایمنی برای شما مشتریان عزیز رعایت خواهیم کرد.ما سلامت بار شما را از مبدا تا مقصد مورد دلخواه شما تضمیین خواهیم کرد اتوبار تکاوران جهت ایمنی بار شما با بهترین شرکت های بیمه همکاری می کند تا ضمانت بار شما را توسط بیمه نامه رایگان تضمیین نماید .شرکت بارسنتر در مقابل خسارت وارد شده به بار و اثاثیه شما در صورت بیمه بودن وسایلتان مسولیت پذیر می باشد و خسارت وارد شده به بار را برای شما جبران خواهد کرد.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم توسط نیروهای بارسنتر:

شرکت اتوبار تکاوران خدمات نوینی را برای اسباب کشی در نظر گرفته است  بارسنتر با در نظر گرفتن نیروهای آموزش دیده قادر می باشد خدماتی از قبیل نصب و راه اندازی یخچال ساید، باز و بست و راه اندازی انواع ماشین لباسشویی و ظرفشویی، باز و بست و نصب لوسترهای برق دیواری که نیاز به برخورداری کارگرهای اموزش دیده در این امر می باشند را از بارسنتر بخواهیددر سرویس های حمل اثاثیه، مبلمان، جهیزیه عروس، لوازم اداری و در کل تمام جابجایی های باربری که با عنوان اثاث کشی  شناخته می شوند.شاید بسته بندی این لوازم به صورت تکی برای شما دشوار و وقت گیر باشند اما بارسنتر با ارسال تیم بسته بندی در محل اسباب کشی در کمترین زمان ممکن به صورت حرفه ای وسایل شما را بسته بندی خواهند کرد تا از شکستن و آسیب دیدن به آن ها جلوگیری کنند تیم بسته بندی به صورت حرفه ای وسایل را در کارتن های چند لایه با استفاده از چسب های نواری به صورت ایمنی بسته بندی خواهند کرد.

شاید برای شما جالب باشد که تیم بسته بندی وسایل را چگونه بسته بندی میکنند وکارگران وسایل را چگونه جابه جا می کنند.شاید بتوان گفت که کارگرهای اتوبار تکاوران به صورت دلسوزانه بدون کوچک ترین خسارتی وسایل شما را جا به جا خواهند کرد.متخصصین حرفه ای چیدمان باید از سلیقه، دقت و قدرت انتخاب بالایی برخوردار باشند تا با استفاده از تجهیزات ایمنی در ماشین های باربری به صورت حرفه ای بچینند.

بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم توسط اتوبار تکاوران:

در اتوبار تکاوران بارسنتر اغلب توسط نیروهای متخصص حرفه ای بسته بندی اثاثیه صورت می گیرد نیروهای ما با اموزش کامل آمادگی دارند تا وسایل شما را به صورت حرفه ای بسته بندی کنند، با استفاده از تجهیزاتی  مثل انواع کارتن، پارچه های محکم، چسب های پهن نواری، جعبه های مخصوص، پک های ضربه گیر، سلفون های پوششی، ملافه، کاورهای مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه  را طوری بسته بندی می کنند که تا رسیدن به مقصد هیچ خطری آن را تهدید نکند.

اتوبار تکاوران می تواند به صورت جداگانه لوازم و تجهیزات بسته بندی را در اختیار مشتریان قرار دهد. اگر قصد اسباب کشی دارید و فقط احتیاج دارید که افردی جهت جابه جایی وسایل به شما کمک کنند ما می توانیم کارگرها را به صورت جداگانه برای شما به محل اسباب کشی ارسال کنیم .

شرکت بارسنتر متخصص در چیدمان و بسته بندی وسایل اداری مانند کامپیوتر ها می باشد از دیگر روش های بسته بندی اجناسی چون کامپیوترها و لوازم جانبی آن ها استفاده از تجهیزاتی مثل بابل رپ ها یا نایلون های حباب دار در بسته بندی لوازم است که می تواند تا حد زیادی از صدمات جلوگیری کند و به سلامت اجناس را به مقصد انتقال داد ما می توانیم حمل نقل و جابه جایی  وسایل شرکت های اداری و خصوصی را به صورت حرفه ای انجام دهیم .ما با بسته بندی دقیق و منظم  از صدمه دیدن به وسایلتان جلوگیری خواهیم کرد .پس باید بدانید که نحوه درست بسته بندی تاثیر زیادی بر سلامت اثاثیه های شما دارد.

تضمیین سلامت بارتوسط باربری بارسنتر:

زمانی که وسایل شما در ماشین های حمل باربری تکاوران بار زده می شوند شرکت بارسنتر وظیفه دارد که از وسایل شما محافظت کند به همین خاطر ما برای شما بیمه رایگان بار را انجام خواهیم داد و بار شما قبل از انتقال تحت حمایت شرکت بیمه معتبر که با شرکت بارسنتر طرف قرار داد دارند قرار می گیرد. شرکت بیمه متعهد می شود که خسارت های احتمالی فرایند اثاث کشی را به صورت کامل جبران نماید یعنی اگر در حین جابه جایی به هر دلیلی بار شما مورد آسیب قرار بگیرد شرکت موظف است که این خسارت وارد شده را برای شما جبران نماید به همین خاطر لازم نیست شما نگران مراحل جابه جایی بار باشید فقط کافیست جهت رزرو با کارشناسان ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید.تا کارشناسان ما در روز اسباب کشی در تایم تعیین شده نیروهای بارسنتر را برای شما اعزام نمایند. با ما لذت یک اسباب کشی راحت را تجربه نمایید.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار تکاوران بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار تکاوران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار تکاوران بارسنتر کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن