اتوبار تندگویان با ارائه خدمات متفاوت باربری و اسباب کشی:

اتوبار تندگویان برای شما از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهد خدمات ویژه اسباب‌کشی را از یک شرکت معتبر دریافت کنید ما برای شما بسته‌بندی را به روش‌های اروپایی انجام می‌دهیم همچنین با ارائه تجهیزات مدرن بسته‌بندی از صفر تا صد لوازم شما دوستان عزیز را بسته‌بندی می‌کنیم. با انتخاب اتوبار تندگویان می‌توانید از تخفیف‌های ۲۵% بهره‌مند شوید همچنین خدماتی که این مجموعه برای شما ارائه می‌دهد شامل موارد زیر است:

 1. ارائه بیمه‌نامه معتبر
 2. ارسال کارگران حرفه‌ای
 3. استفاده از بسته‌بندی برای لوازم شکستنی و حساس
 4. استفاده از ماشین‌های مجهز باربری
 5. پاسخ‌گویی و مسئولیت‌پذیری
 6. پشتیبانی به‌صورت ۲۴ ساعت
 7. بسته‌بندی به روش‌های اروپایی
 8. نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی
۵/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار تندگویان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار تندگویان تمامی لوازم بسته‌بندی خود را از ما دریافت نمایید ما با استفاده از افراد آموزش‌ دیده برای شما تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم تا بدون هیچ نگرانی و دغدغه‌ای بار خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر از ما تحویل بگیرید. شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را به تیم حرفه‌ای بسپارید که در این زمینه دارای خدمات اسباب‌کشی و باربری است برای شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با استفاده از رزرو تیم بسته‌بندی اتوبار تندگویان تمامی مراحل اسباب‌کشی را از صفر تا صد از افراد ماهر و آموزش‌ دیده تحویل بگیرید. اتوبار تندگویان برای شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی را با استفاده از تجهیزات مثل بابل رپ‌ها، ضرب گیرها، وکیوم‌ها، نایلون‌های حباب دار، و سلفون‌ها انجام می‌دهد.

حمل و نقل و جا به جایی را بارسنتر تجربه کنید:

شما می‌توانید با سپردن بار خود به این اتوبار با خیال راحت بار و به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما دریافت نمایید. اتوبار تندگویان با کم‌ترین هزینه خدمات باربری و اسباب‌کشی منزل شما را انجام خواهد داد شما می‌توانید با انتخاب اتوبار تندگویان از یک شرکت بزرگ و معتبر باربری بهره‌مند شوید که خدمات خود را به‌صورت ویژه به مشتریان خود ارائه می‌دهد. ما با داشتن بالا تعداد خودروهای مجهز و استاندارد که شامل :کامیون‌ها، ایسوزوها، هیوندا، خاور، وانت‌بار و نیسان بارها، است به شما خدمات اسباب‌کشی و باربری را ارائه خواهیم داد. شما دوستان عزیز می‌توانند اگر در محدوده تندگویان زندگی می‌کنید تنها با یک تماس تلفنی به اتوبار تندگویان دسترسی داشته باشید ما علاوه‌بر خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما حمل‌ونقل لوازم سنگین تعداد کارگران ارسالی جابجایی بین‌شهری و جابه‌جایی برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم و همچنین برای داشتن یک اسباب‌کشی بی‌نقص برای شما کارشناسان اسباب‌کشی را ارسال می‌کنیم تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما باشند و بر نحوه عملکرد کارگران و نحوه اسباب‌کشی نظارت کامل داشته باشند.

اتوبار تندگویان تمامی وسایل را برای شما بیمه خواهد کرد:

تمامی بار شما تحت پوشش بیمه‌نامه معتبر است زیرا شرکت اتوبار تندگویان با بهترین شرکت‌های بیمه طرف قرارداد دارد و بار را برای شما دوستان عزیز بیمه می‌کنند اما برای شما دوستان عزیز از صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد شما دوستان می‌توانید با استفاده از اتوبار تندگویان مراحل اسباب کشی را اسان کنید با ارسال افراد حرفه‌ای و کاردان  تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد. همچنین ما برای شما خدمات مشاوره‌ای و کارشناسی را به‌صورت رایگان در نظر گرفته‌ایم تا شما هرسوالی که درباره اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی دارید از مشاوران و کارشناسان ما بپرسید آن‌ها به شما یک مشاوره رایگان می‌دهد و شما را کمک می‌کنند تا یک اسباب‌کشی بی‌نقص و بدون مشکل  را داشته باشید. شما می‌توانید با کم‌ترین قیمت باربری بهترین نوع ماشین باربری را انتخاب کنید اگر قصد انجام جابه‌جایی‌ها در مسافت‌های طولانی را دارید ما به شما توصیه می‌کنیم که از کامیون وانت‌بار و ایسوزو، هیوندا، خاورهای اتوبار تندگویان استفاده نمایید. اتوبار تندگویان برای شما دوستان عزیز با ارائه ماشین‌های اسباب‌کشی متنوع صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود بار را با سلامت کامل جا به جا کنید.

اتوبار تندگویان یک بیمه‌نامه معتبر برای مشتریان در نظر گرفته‌ است که شما عزیزان می‌توانید تمامی اشیایی که قرار است جابجا کنید را بیمه کنید حساسیت مشتریان بر روی وسایلشان بسیار قابل‌درک است به‌همین خاطر ما برای مشتریان یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که در حین جابجایی و تردد در مسافت‌های طولانی با خیال راحت بار را جابجا کنند.

اتوبار تندگویان برای مشتریان با انتخاب یک شرکت بیمه معتبر تمامی بار و اثاثیه منزل را بیمه می‌کند تا در حین انجام جابجایی اگر صدمه‌ای به وسایل شما وارد شد خسارات وارد شده توسط شرکت‌های بیمه برای شما دوستان عزیز جبران شود. شما می‌توانید تمامی مراحل بیمه را به مدیریت مجموعه بار سنتر بسپارید برای شما دوستان عزیز تمامی بار را بیمه می‌کند بدون کوچک‌ترین خسارت به وسایلتان وارد شود برای شما بار را در مقصد موردنظر تحویل خواهیم داد. همچنین شما می‌توانید از یک بارنامه دولتی نیز استفاده کنید اگر قصد جابه‌جایی بار از تهران به شهر دیگری را دارید می‌توانید با استفاده از یک بارنامه دولتی مراحل جابه‌جایی را انجام دهید. ما برای شما با ارائه یک بارنامه دولتی تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد همچنین برای صدور بارنامه دولتی این کار توسط مدیریت مجموعه بار سنتر صورت می‌گیرد شما می‌توانید با انتخاب اتوبار تندگویان از یک بیمه‌نامه و بارنامه دولتی استفاده کنید تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به تیم حرفه‌ای بار سنتر بسپارید تا در کنار ما یک اثاث کشی خوب را تجربه کنید.

استفاده از خدمات بسته بندی مجهز با انتخاب اتوبار تندگویان:

اتوبار تندگویان برای مشتریان خود با ارائه تیم تخصصی و حرفه‌ای صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهد شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را با یک پشتیبانی بیست و چهار ساعت از ما دریافت نمایید. تمامی پرسنل ما برای انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری در کنار شما هستند تا این کار را برایتان انجام دهد شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی را به اتوبار تندگویان بسپارید. تا برای شما دوستان عزیز با انجام خدمات حمل‌ونقل و باربری با استفاده از بهترین ماشین‌ها تمامی مراحل را انجام دهد و یکی از مهم‌ترین قسمت‌های اسباب‌کشی بسته‌بندی است نگران نباشید ما برای شما بسته‌بندی لوازم منزل را انجام می‌دهیم با استفاده از کارتن‌های چند لایه برای شما بار را چیدمان می‌کنیم و در ماشین‌های باربری اتوبار تندگویان قرار می‌دهیم. بسته‌بندی باید با ایمنی کامل انجام شود تا در حین تردد و جابه‌جایی در مسافت‌های طولانی خیالتان راحت باشد که صدمه به بارتان وارد نمی‌شود شما می‌توانید با انتخاب باربری تندگویان بسته‌بندی لوازم منزل خود را به ما بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما صفر تا صد مراحل بسته‌بندی را انجام دهیم. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید تا در کنار شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و بسته‌بندی را انجام دهیم. ما برای شما عزیزان ارائه خدمات متنوع اسباب‌کشی را با استفاده از پرسنل حرفه‌ای و خوش‌ برخورد انجام می‌دهیم مشتریان ما از نحوه برخورد پرسنل ما تا به امروز خدا رو شکر راضی بوده اند و همین باعث افتخار شرکت بار سنتر است. پس در کنارتان هستیم تا سختی‌های اسباب‌کشی را برایتان آسان کنیم.

چندین شعبه فعال در سطح تهران:

دسترسی برای شما دوستان عزیز بسیار راحت است زیرا مدیریت مجموعه بار سنتر برای راحتی کار عزیزان شعبه‌های متفاوتی را در سطح تهران قرار داده‌ است که شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به تمامی شعبه‌های بار سنتر دسترسی داشته باشید. از اتوبارها تا باربری‌ها گرفته و همچنین خدمات بسته‌بندی و حمل اثاثیه منزل را می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی یا به‌صورت آنلاین از سایت بار سنتر از ما دریافت نمایید همچنین شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید از تیم حرفه ای بار سنتر دریافت نمایید. اتوبار تندگویان که در محدوده تندگویان قرار دارد برای شما خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد شما می‌توانید تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر را از ما دریافت نمایید. اتوبار تندگویان می‌تواند مراحل اسباب‌کشی و باربری را برای شما دوستان عزیز در نقاط مختلف تهران انجام دهد و هم چنین شما می‌توانید اگر در محدوده‌های مختلف از باربری‌های زیر جهت انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری استفاده نمایید. ما برای شما تخفیف‌های متفاوتی را در نظر گرفته‌ایم با انتخاب باربری‌های زیر شما می‌توانید تنها با پرداخت هزینه مناسبی کار باکیفیت را از تیم حرفه بار سنتر دریافت نمایید. این باربری‌ها شامل :

 1. باربری کن
 2. باربری پرستار
 3. باربری شوش
 4. باربری میدان راه‌آهن

که شما می‌توانید با یک تماس تلفنی به تمامی باربری‌های بار سنتر دسترسی داشته باشید و خدمات اسباب‌کشی را از آن‌ها دریافت کنید.

همچنین اتوبار تندگویان وسایل آشپزخانه و سرویس خواب را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتن‌های مخصوص قرار می‌دهیم و هم وسایلی مثل پوشاک، لباس‌ها را برای شما در کارتن‌های رگال دار قرار می‌دهیم تا در حین جابجائی صدمه به آن‌ها وارد نشود. هرگونه به‌هم‌ریختگی و بی‌نظمی باعث می‌شود که اسباب‌کشی شما به‌درستی انجام نشود پس دقت داشته باشید که نظافت یکی از کارهای مهم در اسباب‌کشی است. همچنین برای شما تعداد کارتن رگال دار را ارسال می‌کنید برای جمع‌آوری لباس‌ها شما می‌توانید از این کارتن‌ها استفاده نمایید و در پایان بسته‌بندی وسایل شما توسط کارگران در ماشین‌های اتوبار تندگویان قرار می‌گیرد و به مقصد موردنظر شما ارسال می‌شود.

اتوبار تندگویان برای شما ارسال تیم بسته‌بندی این اطمینان را می‌دهد که وسایل شما به‌درستی کامل بسته‌بندی شود. ما برای شما وسایل شکستنی را از دیگر وسایل جداسازی می‌کنیم و در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم جای نگرانی نیست زیرا با ضربه خوردن به این وسایل هیچ مشکلی برای وسایل شما پیش نمی‌آید به‌همین خاطر از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها استفاده می‌کنیم تا مقاومت وسایل را در برابر ضربه دیدن بالا ببریم. نگران پیدا کردن کارتن‌های اسباب‌کشی نپاشید زیرا اتوبار تندگویان برای شما این کار را انجام داده و با ارسال کارتن‌ها در سایت‌های مختلف برای شما باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار تندگویان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار تندگویان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار تندگویان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند