باربری و اتوبار تجریش

 

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در هنگام اسباب کشی و یا حمل بار سردرگم شده اید و فشار و خستگی خیلی زیاد کار باعث کمرنگ شدن لذت رفتن به خانه جدید شده باشد. یا هنگامی که لوازم خانگی سنگین و ارزشمند خود را میخواهید جا به جا کنید باز هم به دلیل سنگین بودن کالا و وسایل نیازمند کمک دیگران شده اید. در این مواقع قطعا حضور یک باربری مطمئن که مسولیت کلیه عملیات حمل و نقل بار و اسباب کشی را به عهده بگیرد و با هزینه بسیار مناسب کار شما را راحت کند ضروری میباشد. باربری و اتوبار تجریش در استان تهران یکی از بهترین باربری های سطح شهر است که خدمات خود را در تمام مناطق و با بهترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

در سال های گذشته باربری و اتوبار تجریش در تهران با ارائه خدمات ویژه خود در حوزه حمل و نقل اثاثیه منزل و کالا و اسباب کشی توانسته است نه تنها فرایند اثاث کشی را از حالت طاقت فرسا و آزار دهنده بودن در بیاورد، بلکه پرسنل با تجربه و خوش اخلاق این باربری باعث شده اند که کارهایی مثل حمل اثاثیه و اسباب کشی برای مشتریان به راحت ترین شکل ممکن انجام گیرد. شرکت های زیادی در تهران خدمات اسباب کشی را انجام می دهند اما اتوبار تجریش خدمات سطح بالای خود را را که پاسخگوی نیاز بسیاری از مشتریان است را در اختیار آنها قرار می دهد.

 

اتوبار تجریش

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

بسته بندی و برنامه ریزی

هر شرکت باربری با توجه به ارزش های پیشنهادهای که برای مشتریان خود در نظر دارد و اهداف و برنامه ریزی هایی که انجام داده است، خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد. در صورتی که تیم باربری بتواند رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کند در میان مشتریان محبوبیت و اعتماد بیشتری را کسب خواهد کرد. باربری و اتوبار تجریش در سال های اخیر به دلیل ارائه و گسترش خدمات استاندارد و کامل خود و کسب رضایتمندی مشتریان قادر شده است که خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه به سایر نقاط کشور ارائه دهد. مدیریت اتوبار تجریش در استان تهران همواره به آماده و فعال است. مدیریت باربری بارسنتر سیاست های جدید مدیریت سازمان دهی شده را برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود در نظر گرفته است. در اتوبار تجریش در شهر تهران مشتری مداری مهم ترین هدف مدیریت و کارکنان می باشد. در این راه همواره اولویت در کارها با مشتریان باربری بوده و  رضایت مشتری آخرین هدفی است که باربری و اتوبر تجریش در دستور کار خود قرار داده است.

داشتن برنامه ریزی اصولی و یک زمانبندی دقیق برای حمل بار و اثاثیه منزل ، اداره ها و یا فروشگاه ها یکی از مهم ترین مراحل باربری است. اگر بدون زمانبندی درست و مشخص عملیات باربری و حمل و نقل صورت بگیرد، ممکن است فرایند باربری بسیار طولانی و طاقت فرسا شود. همانطور که میدانید حمل اثاثیه منزل در زمان ترافیک در شهر تهران میتواند بسیار دشوار و خسته کننده باشد. از این رو مشاوران و رانندگان اتوبار تجریش به مشتریان زمان ها و مسیر هایی را پیشنهاد می دهند که ترافیک کمتری داشته باشد. انتخاب زمان بسته بندی وسایل ، زمان چیدمان بار در وسیله نقلیه و بهترین زمان برای حمل بار و اسباب کشی یکی از عواملی است که در برنامه ریزی باربری بارسنتر به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد.

بعد از پیریزی یک طرح و برنامه زیزی صحیح برای زمان باربری و جابه جایی بار وقت آن رسیده است که وسایل و اثاثیه ای را که قصد حمل آن را دارید بسته بندی کنید. بسته بندی کردن باید طبق استاندارد های خاص و با وسایل بسته بندی با کیفیت صورت بگیرد تا وسایل گرانبها و یا شکستنی در حین چیدمان و جابه جایی خسارت نبیند. از این جهت پرسنل اتوبار تجریش از بهترین نوع کارتن ، چسب و فوم های با کیفیت ، نایلون های حبابی و تجهیزات مدرنی که در بسته بندی ها باید استفاده شود استفاده می کند و با توجه به روش های به روز و کارآمدی که خطر آسیب دیدن و خسارت به لوازم را کاهش می دهد، کالای مورد نظر مشتریان را بسته بندی می کند. به این ترتیب وسایل در پروسه چیدمان وسایل در وسیله نقلیه و محل مورد نظر نه تنها آسیب نمی بینند، بلکه فضای کمتری را نیز اشغال نموده و در جای کمتری می توانند چیده شوند.

وسایل نقلیه مطمئن به همراه بیمه رایگان

ماشین های باربری نقش بسیار مهم و اساسی در حمل و نقل بار بر عهده دارند. خودرو های حمل اثاثیه و اسباب کشی باید با توجه به اندازه و نوع بار مورد نظر انتخاب شوند. از این رو برای حمل و نقل بار در اتوبار تجریش انواع ماشین های باربری از قبیل وانت بار ، نیسان بار ، کامیون های مسقف باربری و و انواع ماشین های سنگین و سبک موجود است، تا مشتریان بتوانند با توجه به نوع بار خود، هر کدام از این ماشین ها را سفارش دهند. مشتریان قبل از سفارش میتوانند از راهنمایی مشاوران به رایگان استفاده کنند. برای نمونه برای حمل بار های سبک تر نباید از ماشین سنگین استفاده کرد. کلیه وسایل نقلیه باری موجود در باربری و اتوبار تجریش موکت کاری شده اند تا موقع برخورد بسته های باری با دیواره های ماشین، خسارتی به لوازم و اثاثیه وارد نشود. تمامی ماشین ها و اثاثیه ای که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند قبل از حمل و نقل بیمه می شوند و از بیمه باربری برخوردار خواهند بود. از این رو مشتریان می توانند با خیالی راحت بار و کالای خود را به اتوبار تجریش در استان تهران بسپارند.

روبرو شدن با حوادث ناگهانی در طول مسیر حمل و انتقال وسایل همواره ممکن است صورت بگیرد. برای مقابله با خسارت وارده در موقع حادثه در اتوبار تجریش بار مشتری را متناسب با نوع و اندازه بار، بیمه می کند. شرکت بیمه گذار متعهد می شود که در ازای هر نوع خسارت و زیانی به بار و سرنشینان خودرو ها، حداقل خسارت مالی را جبران نماید. تا در صورتی که خودروی حمل بار با حادثه ای مواجه شد، صاحب بار ضرری نبیند. سیاست بیمه کردن برای آسودگی خیال صاحبان کالا و مشتریان و جبران خسارت ناشی از تصادف و یا خرابی ماشین ها صورت می پذیرد. وجود مشکلات احتمالی در حین باربری اجتناب ناپذیر است. ضمن حمل بار ممکن است برای هر کسی مشکل پیش آید. همیشه خطر های زیادی برای  باربری در مسیر حمل بار وجود دارد. بنابراین برای تامین امنیت و سلامت بار و وسایل نقلیه باربری و حتی سرنشینان و راننده ماشین ها، نیاز ضروری و قطعی وجود دارد که  قبل از حمل بار به فکر بیمه آن باشید تا امنیت و سلامت بار شما تضمین شود. باربری و اتوبار تجریش خدمات بیمه ای کامل خود را به مشتریان عزیز ارائه میکند.

کارکنان و کارمندان اتوبار تجریش در شهر تهران آماده ارائه خدمت به مشتریان در زمینه اسباب کشی و حمل بار به سراسر استان می باشند. مشتریان میتوانند از طریق راه های ارتباطی زیر با دفتر این باربری تماس حاصل نمایند و پس از دریافت مشاوره رایگان به بستن قرار داد با باربری بارسنتر اقدام نمایند.

 

👇 حتما به این صفحه ها نیز سر بزنید 👇

اتوبار تهران
باربری تهران
اتوبار ارزان
باربری ارزان

 

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار تجریش انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات اتوبار تجریش استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند.

در شرکت باربری شما قیمت ها به چه صورتی محاسبه میشوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها مشخصا تغییر میکنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت ها و تعرفه ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان گرانقدر خود ارائه میکند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *