باربری و اتوبار تجریش:

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در هنگام اسباب کشی و یا حمل بار سردرگم شده اید و فشار و خستگی خیلی زیاد کار باعث کمرنگ شدن لذت رفتن به خانه جدید شده باشد. یا هنگامی که لوازم خانگی سنگین و ارزشمند خود را می‌خواهید جا به جا کنید باز هم به دلیل سنگین بودن کالا و وسایل نیازمند کمک دیگران شده اید. در این مواقع قطعا حضور یک باربری مطمئن که مسولیت کلیه عملیات حمل و نقل بار و اسباب کشی را به عهده بگیرد و با هزینه بسیار مناسب کار شما را راحت کند ضروری است. باربری و اتوبار تجریش در استان تهران یکی از بهترین باربری‌های سطح شهر است که خدمات خود را در تمام مناطق و با بهترین کیفیت ممکن ارائه می‌دهد.

در سال‌های گذشته باربری و اتوبار تجریش در تهران با ارائه خدمات ویژه خود در حوزه حمل و نقل اثاثیه منزل و کالا و اسباب کشی توانسته است نه تنها فرایند اثاث کشی را از حالت طاقت فرسا و آزار دهنده بودن در بیاورد، بلکه پرسنل با تجربه و خوش اخلاق این باربری باعث شده اند که کارهایی مثل حمل اثاثیه و اسباب کشی برای مشتریان به راحت‌ترین شکل ممکن انجام گیرد. شرکت‌های زیادی در تهران خدمات اسباب کشی را انجام می‌دهند اما اتوبار تجریش خدمات سطح بالای خود را را که پاسخگوی نیاز بسیاری از مشتریان است را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.

۴.۷/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار تجریش

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

بسته بندی و برنامه ریزی در اتوبار تجریش:

هر شرکت باربری با توجه به ارزش‌های پیشنهادهای که برای مشتریان خود در نظر دارد و اهداف و برنامه ریزی‌هایی که انجام داده است، خدمات ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. در صورتی که تیم باربری بتواند رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کند در میان مشتریان محبوبیت و اعتماد بیش‌تری را کسب خواهد کرد. باربری و اتوبار تجریش در سال‌های اخیر به دلیل ارائه و گسترش خدمات استاندارد و کامل خود و کسب رضایتمندی مشتریان قادر شده است که خدمات خود را نه تنها در تهران بلکه به سایر نقاط کشور ارائه دهد. مدیریت اتوبار تجریش در استان تهران همواره به آماده و فعال است. مدیریت باربری بارسنتر سیاست‌های جدید مدیریت سازمان دهی شده را برای ارائه هر چه بهتر خدمات خود در نظر گرفته است. در اتوبار تجریش در شهر تهران مشتری مداری مهم‌ترین هدف مدیریت و کارکنان است. در این راه همواره اولویت در کارها با مشتریان باربری بوده و  رضایت مشتری آخرین هدفی است که باربری و اتوبر تجریش در دستور کار خود قرار داده است.

داشتن برنامه ریزی اصولی و یک زمانبندی دقیق برای حمل بار و اثاثیه منزل، اداره‌ها و یا فروشگاه‌ها یکی از مهم‌ترین مراحل باربری است. اگر بدون زمانبندی درست و مشخص عملیات باربری و حمل و نقل صورت بگیرد، ممکن است فرایند باربری بسیار طولانی و طاقت فرسا شود. همانطور که می‌دانید حمل اثاثیه منزل در زمان ترافیک در شهر تهران می‌تواند بسیار دشوار و خسته کننده باشد. از این رو مشاوران و رانندگان اتوبار تجریش به مشتریان زمان‌ها و مسیر‌هایی را پیشنهاد می‌دهند که ترافیک کم‌تری داشته باشد. انتخاب زمان بسته بندی وسایل، زمان چیدمان بار در وسیله نقلیه و بهترین زمان برای حمل بار و اسباب کشی یکی از عواملی است که در برنامه ریزی باربری بارسنتر به بهترین شکل ممکن صورت می‌گیرد.

بسته بندی و چیدمان وسایل:

بعد از پیریزی یک طرح و برنامه زیزی صحیح برای زمان باربری و جابه جایی بار وقت آن رسیده است که وسایل و اثاثیه ای را که قصد حمل آن را دارید بسته بندی کنید. بسته بندی کردن باید طبق استانداردهای خاص و با وسایل بسته بندی با کیفیت صورت بگیرد تا وسایل با ارزش و یا شکستنی در حین چیدمان و جابه جایی خسارت نبیند. از این جهت پرسنل اتوبار تجریش از بهترین نوع کارتن، چسب و فوم‌های با کیفیت، نایلون‌های حبابی و تجهیزات مدرنی که در بسته بندی‌ها باید استفاده شود استفاده می‌کند و با توجه به روش‌های به روز و کارآمدی که خطر آسیب دیدن و خسارت به لوازم را کاهش می‌دهد، کالای مورد نظر مشتریان را بسته بندی می‌کند. به این ترتیب وسایل در پروسه چیدمان وسایل در وسیله نقلیه و محل مورد نظر نه تنها آسیب نمی‌بینند، بلکه فضای کم‌تری را نیز اشغال نموده و در جای کم‌تری می‌توانند چیده شوند.

وسایل نقلیه مطمئن به همراه بیمه رایگان:

ماشین‌های باربری نقش بسیار مهم و اساسی در حمل و نقل بار بر عهده دارند. خودروهای حمل اثاثیه و اسباب کشی باید با توجه به اندازه و نوع بار مورد نظر انتخاب شوند. از این رو برای حمل و نقل بار در اتوبار تجریش انواع ماشین‌های باربری از قبیل وانت بار، نیسان بار، کامیون‌های مسقف باربری و و انواع ماشین‌های سنگین و سبک موجود است، تا مشتریان بتوانند با توجه به نوع بار خود، هر کدام از این ماشین‌ها را سفارش دهند. مشتریان قبل از سفارش می‌توانند از راهنمایی مشاوران به رایگان استفاده کنند. برای نمونه برای حمل بارهای سبک‌تر نباید از ماشین سنگین استفاده کرد. کلیه وسایل نقلیه باری موجود در باربری و اتوبار تجریش موکت کاری شده اند تا موقع برخورد بسته‌های باری با دیواره‌های ماشین، خسارتی به لوازم و اثاثیه وارد نشود. تمامی ماشین‌ها و اثاثیه ای که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند قبل از حمل و نقل بیمه می‌شوند و از بیمه باربری برخوردار خواهند بود. از این رو مشتریان می‌توانند با خیالی راحت بار و کالای خود را به اتوبار تجریش در استان تهران بسپارند.

شما می‌توانید در صورت جابه‌جایی بار با این مشاوران اتوبار تجریش در تماس باشید تا بدون کوچک‌ترین مشکلی بار شما به مقصد موردنظر جابجا شود. هدف اتوبار تجریش رضایت شما مشتریان است به‌همین خاطر در تلاش هستیم صفر تا صد تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را باربری را برای شما عزیزان با ترفندهای ویژه و کارگران حرفه‌ای و همچنین پرسنل نمونه انجام دهیم. برای بسته‌بندی لوازم شکستنی خود اصلا نگران نباشید زیرا اتوبار تجریش این کار را با مهارت خاص برای شما انجام می‌دهیم. با استفاده از کارتن‌های چند لایه برای شما تمامی لوازم را در نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و در کارتن‌ها قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به وسایلتان وارد نشود.

اتوبار تجریش اسباب کشی آسان را به شما هدیه می‌دهد:

روبرو شدن با حوادث ناگهانی در طول مسیر حمل و انتقال وسایل همواره ممکن است صورت بگیرد. برای مقابله با خسارت وارده در موقع حادثه در اتوبار تجریش بار مشتری را متناسب با نوع و اندازه بار، بیمه می‌کند. شرکت بیمه گذار متعهد می‌شود که در ازای هر نوع خسارت و زیانی به بار و سرنشینان خودروها، حداقل خسارت مالی را جبران نماید. تا در صورتی که خودروی حمل بار با حادثه ای مواجه شد، صاحب بار ضرری نبیند. سیاست بیمه کردن برای آسودگی خیال صاحبان کالا و مشتریان و جبران خسارت ناشی از تصادف و یا خرابی ماشین‌ها صورت می‌پذیرد. وجود مشکلات احتمالی در حین باربری اجتناب ناپذیر است. ضمن حمل بار ممکن است برای هر کسی مشکل پیش آید. همیشه خطرهای زیادی برای  باربری در مسیر حمل بار وجود دارد. بنابراین برای تامین امنیت و سلامت بار و وسایل نقلیه باربری و حتی سرنشینان و راننده ماشین‌ها، نیاز ضروری و قطعی وجود دارد که  قبل از حمل بار به فکر بیمه آن باشید تا امنیت و سلامت بار شما تضمین شود. باربری و اتوبار تجریش خدمات بیمه ای کامل خود را به مشتریان عزیز ارائه می‌کند.

کارکنان و کارمندان اتوبار تجریش در شهر تهران آماده ارائه خدمت به مشتریان در زمینه اسباب کشی و حمل بار به سراسر استان هستند. مشتریان می‌توانند از طریق راه‌های ارتباطی زیر با دفتر این باربری تماس حاصل نمایند و پس از دریافت مشاوره رایگان به بستن قرار داد با باربری بارسنتر اقدام نمایند.

برای انجام خدمات برون‌شهری احتیاج به یک بارنامه دولتی دارید که هنگام تردد در رفت‌وآمد و در مسیرهای طولانی مشکلی برای شما پیش نیاید شما می‌توانید اتوبار تجریش را برای انجام خدمات برون‌شهری خود انتخاب کنید تا در کنار شما دوستان عزیز با تخفیف‌های ویژه خدمات باربری و اسباب‌کشی را از تهران به هر شهری که می‌خواهید انجام دهیم. اتوبار تجریش برای مشتریان خود با ماشین‌های حرفه‌ای و مجهز اسباب کشی را انجام می‌دهیم هر چه میزان بار شما بیش‌تر باشد جای هیچ نگرانی نیست زیرا ما با ارسال ماشین‌های متنوع و مجهز باربری برای شما خدمات برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم.

 

👇 حتما به این صفحه‌ها نیز سر بزنید 👇

  1. باربری تهران به کنگاور
  2. باربری تجریش
  3. حمل اثاثیه منزل دولت

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری و اتوبار تجریش انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات اتوبار تجریش استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در شرکت باربری شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها مشخصا تغییر می‌کنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت‌ها و تعرفه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می‌کند.