خدمات اسباب کشی خود را به اتوبار بومهن بسپارید:

زمان اسباب‌کشی شما فرارسیده‌ است شما می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی را به یک باربری مطمئن بسپارید ما به شما باربری و اتوبار بومهن را معرفی می‌کنیم. این باربری با چندین سال سابقه کاری در عرصه باربری و جابجایی وسایل در خدمت شما مشتریان عزیز است شما می‌توانید تنها با پرداخت هزینه مناسب تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را با کیفیت بالا از ما تحویل بگیرید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار بومهن

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را برایتان به بهترین شکل ممکن انجام دهیم شما می‌توانید تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به ما بسپارید از بسته‌بندی گرفته تا جابه‌جایی وسایل و یا این‌که جابه‌جایی وسایل سنگین. بعضی اوقات قرار است اسباب‌کشی را انجام دهید اما نمی‌دانید که باید وسایل را چگونه بسته‌بندی کنید ما به شما ترفندهای بسته‌بندی را نیز آموزش می‌دهیم. البته با رزرو تیم بسته‌بندی با خیال راحت می‌توانید تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنیم ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که تیم بسته‌بندی و اتوبار بومهن را سفارش دهید تا خدمات باربری و بسته‌بندی خود را از ما دریافت نمایید. ما در کنارتان هستیم تا این خدمات را برایتان انجام دهیم پس با خیال راحت با انتخاب یک باربری مطمئن و تمامی خدمات را به ما بسپارید و در مقصد موردنظر وسایل را را به‌صورت سالم تحویل بگیرید. زیرا ما با اطمینان کافی به شما این خبر را می‌دهیم که بار شما به سلامت به مقصد می‌رسند تمامی مراحل بسته‌بندی ما با رعایت نکات ایمنی است.

ترفندهای اسباب کشی و نحوه بسته بندی:

ترفندهای اسباب‌کشی یکی از مراحل مهم اسباب‌کشی است که باید مشتریان هنگام جابجایی وسایل خود رعایت کند اگر قصد این‌ را دارید وسایل خود را جابه‌جا کنید از یک محل به محلی دیگر اولین نکته بسته‌بندی وسایل شما هست. بسته‌بندی یکی از عامل‌های مهم در اسباب‌کشی است اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام نشود بار شما به مقصد موردنظر به‌سلامت نمی‌رسد پس به‌همین خاطر باید بسته‌بندی را با اطمینان خاطر انجام دهید ما با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم شاید از خودتان بپرسید که این تجهیزات چه چیزی هست؟ آیا می‌توانید خودمان به‌تنهایی از این تجهیزات استفاده کنیم بله شما می‌توانید با انتخاب اتوبار بومهن از تجهیزات مدرن بسته‌بندی به‌صورت مجزا برخوردار شوید. این تجهیزات شامل کارتن‌های چند لایه مقاوم است، و همچنین کارتن‌های رگال دار برای بسته‌بندی لباس‌ها، چسب‌های نواری پهن مقواها و ضرب گیرها طناب‌ها و بابل رپ‌ها سلفون‌ها و نایلون‌های حباب دار، تمامی این لوازم را می‌توانید با انتخاب اتوبار بومهن از ما دریافت نمایید.

جا به جایی وسایل بدون کوچک‌ترین صدمه به لوازم:

اتوبار بومهن با چندین سال سابقه در امر بسته‌بندی وسایل شما برای شما از صفر تا صد لوازم را بسته‌بندی می‌کند. پس با خیال راحت می‌توانید لوازم خود را به ما بسپارید تا برای شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی و باربری را انجام دهیم. اسباب‌کشی یک کار تخصصی هست و نمی‌توانیم آن را به‌تنهایی انجام دهیم زیرا جابه‌جایی وسایل سنگین به‌تنهایی کار غیرممکن است وقتی‌که شما قرار است این وسایل را از یک منزل جمع کرده و به منزل و یا جایگاهی دیگری انتقال دهید باید انرژی زیادی صرف کنید و یا حتی به‌تنهایی وسایل را بسته‌بندی کنید اما ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که با انتخاب اتوبار بومهن از یک اسباب‌کشی سخت و طاقت‌فرسا دور بمانید. ما برای شما تمامی این خدمات را با بهترین تجهیزات انجام می‌دهیم حتی بسته‌بندی منزل شما را نیز انجام می‌دهیم ما برای شما دوستان عزیز با یک برنامه‌ریزی درست و دقیق در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا خدمات بسته‌بندی و جابجایی را برایتان انجام دهیم. فرض کنید که شما منزل جدید خود را انتخاب کرده‌اید و قرار است طی چند هفته آینده به منزل جدید اسباب‌کشی کنیم اول از همه باید خدمات بسته‌بندی را انجام دهید برای بسته‌بندی احتیاج به کارتون دارید اما دیگر لازم نیست خودتان ساعت‌ها وقتتان را دنبال پیدا کردن کارتن‌ها بگذارید بلکه شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی اتوبار بومهن خدمات بسته‌بندی و تهیه تجهیزات بسته‌بندی این شرکت بسپارید. ما برای شما وسایل را بسته‌بندی می‌کنیم و درنهایت وسایل را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و با استفاده از چسب‌های نواری وسایل شما را به می‌پیچیم که درحین جابجایی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود و وسایل شما نشکند.

اتوبار بومهن با در نظر گرفتن سرعت و دقت در اسباب کشی:

ما برای شما ترفندهای بسته‌بندی را همراه با مدیریت زمان و سرعت انجام می‌دهیم در کار بسته‌بندی سرعت و دقت بسیار مهم است به‌همین خاطر ما برای شما از لوازم ریز و کوچک گرفته تا لوازم درشت خانه را بسته‌بندی می‌کنیم. البته باید بدانید که  مجموعه اتوبار بومهن به‌همین جا ختم نمی‌شود بلکه ما دیگر مراحل را برای شما نیز انجام می‌دهیم مراحلی مثل چیدمان، باربری و جابجایی، را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. اما باید اول مرحله بسته‌بندی را تکمیل کنید ما با استفاده از کارتون‌ها و چسب‌ها و دیگر مواد و وسایل شما را با ایمنی کامل بسته‌بندی می‌کنیم و در ماشین‌های باربری چیدمان می‌کنیم با انجام چنین برنامه‌ریزی دقیق می‌توانیم به‌راحتی تمامی خدمات اسباب‌کشی شما را انجام کنیم و اسباب‌کشی طاقت‌فرسا را برای شما تبدیل به یک اسباب‌کشی راحت و بی‌دردسر کنیم و در این جمله ترفندها را با استفاده از برنامه‌ریزی قبلی برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم. یک مدیریت ساده که بر روی نحوه اسباب‌کشی داشته‌باشیم می‌توانیم به‌راحتی تمامی وسایل را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنید. شما با انتخاب اتوبار بومهن می‌توانید تمامی این مراحل را به افراد ما بسپارید حتی ما برای شما کارشناسان اسباب‌کشی را ارسال می‌کنیم تا بر روی نحوه عملکرد کارگرها و نوع بسته‌بندی و دیگر خدمات باربری دقت کافی را داشته باشند. تمامی تلاش ما بر این است که بار شما سالم و درست به مقصد موردنظر ارسال شود شما می‌توانید با انتخاب انتخاب اتوبار بومهن از تخفیف‌های ویژه‌ای که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است بهره‌مند شوید.

اتوبار بومهن هزینه‌ها را در اسباب کشی کاهش داده است:

مطمئنا تمامی مشتریان ما به‌دنبال قیمت مناسب در اسباب‌کشی است و این طبیعتاً حق شما است که در برابر یک اسباب‌کشی مناسبی قیمت مناسب را نیز پرداخت نمایید. اما ما به شما این پیشنهاد نموده‌ایم که با انتخاب اتوبار بومهن در برابر یک اسباب‌کشی باکیفیت یک قیمت مناسب را دریافت می‌کنید زیرا کیفیت کار برای تیم و مجموعه باربری بار سنتر بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب باربری ما تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را با کیفیت عالی انجام دهید  اسباب کشی خود را به ما بسپارید تا این پروسه به آسانی و بدون استرس مطابق با برنامه ریزی انجام شود ما با دقت کافی تمامی بار شما را جابه‌جا می‌کنیم وسایل را بسته‌بندی می‌کنیم و با استفاده از کارگران دلسوز وسایل را برای شما در ماشین‌های باربری چیدمان خواهیم کرد.

شما می‌توانید با انتخاب باربری و اتوبار بومهن از صفر تا صد وسایل خود را بسته‌بندی و جابه‌جا کنید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان به بهترین نحو و بهترین شکل ممکن انجام دهیم. با خیال راحت تمامی مراحل اسباب‌کشی و بسته‌بندی خود را به ما بسپارید تا ما برای شما دوستان عزیز این خدمات را انجام دهیم.

همچنین شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ها و تیم‌های بسته‌بندی و تیم چیدمان را رزرو نمایید. دربار سنتر شما می‌توانید هر تیم را به‌صورت جداگانه رزرو نمایید اگر احتیاج دارید وسایل خود را بسته‌بندی کنید می‌توانید از تیم‌های بسته‌بندی اتوبار بومهن ما برای شما دسترسی راحت را قرار داده‌ایم شما می‌توانید در هر کجای تهران که زندگی می‌کنید و در هر منطقه از تهران که هستید به مجموعه باربری‌ها و اتوبارهای بار سنتر دسترسی داشته باشید  ما در تمامی مراحل از جمله بسته بندی و جمع آوری اسباب، کارتن اسباب کشی، ایمن سازی وسایل و حمل و نقل در کنار شما خواهیم بود برای عزیزان در تمامی مناطق تهران شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که می‌توانند خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به افراد ماهر ما بسپارند. پس ما منتظر تماس شما هستیم شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در تماس باشید و خدمات اسباب‌کشی خود را از صفر تا صد به باربری بومهن بسپارید. ما برای شما مراحل اسباب کشی را آسان می‌کنیم با اعتماد به ما اسباب کشی را انجام دهید. ما با تجربه ای چندین ساله آماده خدمت رسانی  به شما هستیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار بومهن بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار بومهن استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار بومهن اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند