اتوبار بریانک در تمامی مراحل اسباب کشی در کنار شماست:

با آغاز سال جدید شاید قصد اسباب‌کشی و یا جابجایی وسایل خود را دارید. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار بریانک تمامی این کارها را انجام دهید اتوبار بریانک با بیش ‌از چندین سال سابقه در امر اسباب‌کشی، جابجایی، حمل‌ونقل، بسته‌بندی و چیدمان، در کنار شما همشهریان عزیز تهرانی است.

۵/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار بریانک

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار بریانک تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را به افراد کاردان و حرفه‌ای این مجموعه بسپارید مجموع بارسنتر با در نظر گرفتن افرادی متعهد و تمامی بار شما را از تهران به مقصد که بخواهید جابه‌جا می‌کند.

خدمات قابل ارائه برای مشتریان بارسنتر:

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار بریانک از صفر تا صد اسباب‌کشی را به‌راحتی انجام دهید دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارتن‌های خالی یا کارگر یا ماشین باربری باشید شما می‌توانید با انتخاب تیم حرفه‌ای که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم تمامی این خدمات را به‌نحو احسن انجام دهید. خدمات این مجموعه برای شما ارائه می‌دهد شامل موارد ذیل است:

  • ارائه بیمه‌نامه کالا
  • استفاده از کارگران حرفه‌ای و نیرومند
  • استفاده از تیم بسته‌بندی جهت بسته‌بندی وسایل
  • استفاده تیم چیدمان جهت دکوراسیون منزل
  • استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  • استفاده از پرسنل خوش‌برخورد
  • استفاده از ماشین‌های مجهز

و این می‌تواند بخشی از خدماتی باشد که اتوبار بریانک برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید با تماس با مجموعه بار سنتر از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این خدمات را به بهترین شکل برای شما انجام دهیم. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از اطلاعات بیشتری برخوردار شوید.

خدمات بسته‌بندی در اتوبار بریانک به چه صورت انجام می‌شود؟

با مجهزترین تجهیزات در اختیار داریم سعی بر این داریم تا تمامی وسایل شما بسته‌بندی کنیم نگران جا گذاشتن هیچ وسایلی در منزلتان نباشید. زیرا تمامی وسایل شما بسته‌بندی می‌شود پس یادتان باشد که هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی و اتوبار بریانک را نیز سفارش دهید. تا با اعزام نیروهای خود در زمان اسباب‌کشی تمامی وسایل شما بسته‌بندی کنیم. بسته‌بندی به‌صورت اصولی و ایمنی انجام شود تا بار شما درحین جابجایی به مقصد ایمن و بدون ضربه بماند.

ما با در نظر گرفتن تجهیزات مثل نایلون‌های حباب دار، کارتن‌های چند لایه، چسب‌های نواری پهن، نخ‌ها و ضرب گیرها، این امکان را برای شما فراهم می‌کنیم که بار شما بدون کوچک‌ترین ضربه به مقصد موردنظر شما ارسال شود. ما برای شما مبلمان، فرش، یخچال، تلویزیون، هر وسیله‌ای که به‌تنهایی بسته‌بندی آن کار سخت و دشواری است را بسته‌بندی می‌کنیم. نگران بسته‌بندی وسایل نباشید زیرا تیم حرفه‌ای که ما برای شما در نظر گرفته‌ایم توانایی آن را دارند که به بهترین شکل ممکن تمامی وسایل شما را بسته‌بندی کنند.  وسایلی مثل مبلمان که بسته‌بندی آن و کار سخت و دشواری است با استفاده از نایلون‌های حباب دار انجام می‌شود.

همچنین ما برای شما تاج مبلمان و پارچه‌های مبلمان را بسته‌بندی می‌کنیم به‌طوری‌که در حین جابه‌جایی توسط کارگران حرفه‌ای اتوبار بریانک برای مبلمان شما مشکلی پیش نیاید. اما شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی خیال خودتان را راحت کنید و ایمنی وسایل تان را تضمین کنید. تیم بسته‌بندی حرفه‌ای و آموزش‌دیده در کنار شما دوستان عزیز آماده انجام کار و بسته‌بندی تمامی وسایل منزل شما هستند.

چیدمان در وسایل شما باید با دقت انجام شود همچنین احتیاج به یک سلیقه متفاوت در دکوراسیون دارید به‌همین خاطر شما می‌توانید با استفاده از تیم چیدمان اتوبار بریان تمامی این خدمات را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. اتوبار بریانک با در نظر گرفتن یک تیم حرفه‌ای که دکوراسیون منزل شما را انجام می‌دهند و همچنین وسایل سنگین که به‌تنهایی جابه‌جایی آن‌ها برای شما کار سخت و دشواری است را انجام می‌دهند در کنار شما است.

وسایل الکترونیکی و برقی شما را نصب و راه‌اندازی کند شما می‌توانید با انتخاب تیم چیدمان  اتوبار بریانک تمامی وسایل منزل را طبق سلیقه دلخواهتان دکوراسیون کنید. همچنین تیم به شما کمک می‌کند که تمامی وسایل بسته‌بندی‌شده که در کارتون‌ها قرار دارند باز شوند و در جای خود قرار بگیرند. شما می‌توانید به راحتی کار را با انتخاب تیم چیدمان برای خود در نظر بگیرید و از لوازمی مثل تلویزیون، ظرف‌شویی، گاز، و دیگر لوازم برقی که نصب آن‌ها کار سختی است و نمی‌توانید به‌تنهایی انجام دهید را به ما بسپارید. به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب این تیم تمامی لوازم الکترونیکی خود را نصب کنید ما در کنار شما هستیم تا راحتی کار را برای شما فراهم سازیم.

شما با تماس با مشاوران ما می‌توانید هنگام رزرو نوبت اسباب‌کشی خود تیم بسته‌بندی و تیم چیدمان اتوبار بریانک را سفارش دهید. تا در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز حضور پیدا کنیم. و از صفر تا صد اسباب‌کشی را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

 بیمه نامه و تعهد کاری در بارسنتر:

برای شما دوستان عزیز یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم اتوبار بریانک با شرکت‌های معتبر بیمه در ارتباط هست به‌همین خاطر تمامی کالاهای شما بیمه می‌شود و در ماشین‌های باربری اتوبار بریانک قرار می‌گیرد. تا در صورت بروز هرگونه خسارت یا هر گونه ضربه برای شما این خسارت جبران شود.

البته با انتخاب تیم حرفه‌ای ما محال ممکن است که به وسایل شما ضربه‌ای وارد شود. تمامی کارگران و رانندگان ما حرفه‌ای هستند و چندین سال سابقه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری دارند به‌همین خاطر سعی ما بر این است که تمامی وسایل شما سالم به مقصد برسد.

سلامت رسیدن وسایل شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد و هم خود شما می‌توانید هنگام انتخاب اتوبار بریانک از سابقه کاری این اتوبار دارد مطمئن شوید تا با خیال راحت تمامی وسایل خود را جابه‌جا کنید. شما می‌توانید توسط مدیریت مجموعه بار سنتر سقف بیمه‌نامه را کاهش و یا افزایش دهید اگر قرار است که بارهای قیمتی و با ارزش را جابه‌جا کنید می‌توانید سقف بیمه‌نامه خود را افزایش دهید.

هزینه‌های مناسب در اتوبار بریانک:

پرسنل ما به‌صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما عزیزان هستند شما می‌توانید حتی در ایام تعطیل با اتوبار بریانک در تماس باشید و نوبت خود را توسط آن‌ها رزرو نمایید. ما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم با استفاده از ماسک و دستکش و مواد ضدعفونی‌کننده در کنار شما هستیم زیرا سلامت شما بسیار برای ما قابل اهمیت است. پس نگران نباشید زیرا ما تمامی نکات ایمنی را رعایت می‌کنیم تا در کنار شما یک اسباب‌کشی خوب را به ارمغان بیاوریم شما می‌توانید با انتخاب اتوبار بریانک از یک اسباب‌کشی باکیفیت بهره‌مند شوید.

همچنین قیمت‌ها و تخفیف‌های ویژه که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم را می‌توانید مورد استفاده قرار دهیم. شما با انتخاب اتوبار بریانک از تخفیف های ۴۵% این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند می‌شوید. تمام کارها  با کیفیت بالا انجام می‌شود در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید یک کار با کیفیت را تحویل می‌گیرید. پس نگران نباشید زیرا تمامی قیمت این باربری بریانک زیر نظر اتحادیه باربری کل تهران هست و تمامی قیمت‌ها توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما منصفانه در نظر گرفته‌شده است.

شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب یک کار باکیفیت را تحویل بگیرید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این خدمات را از صفر تا صد برای شما انجام بدهیم. حتی در ایام تعطیل شما می‌توانید با این باربری تماس بگیرید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید همین الان تلفن را بردارید و یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده است تماس حاصل فرمایید تا نوبت خود را توسط این تیم رزرو نمایید با اعزام نیروهای خود در زمان مشخص‌شده در کنار شما هستیم تا خاطره خوب یک اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز به ارمغان بیاوریم.

پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی به‌صورت کاردیده و آموزش‌دیده هستند شما می‌توانید با خیال راحت تمامی وسایل خود را به اتوبار بریانک بسپارید و تمامی وسایل خود را به‌صورت ایمنی تحویل بگیرید. ما با استفاده از تیم بسته‌بندی حرفه‌ای و تیم چیدمان و همچنین کارگران زبده و حرفه‌ای و رانندگان مسلط بر جاده در کنار شما هستیم حتی شما می‌توانید از کارشناسان اسباب‌کشی ما استفاده کنید تا با دقت و نظم بیش‌تری تمامی وسایل شما به مقصد موردنظر انتقال پیدا کند. تمامی این پرسنل مشغول به فعالیت هستند و شبانه‌روز در تلاش هستند تا خدمات را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کند شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به تمامی این خدمات دسترسی داشته باشید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار بریانک بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار بریانک استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار بریانک کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند