اتوبار بخارست با ارائه تمامی خدمات اسباب کشی به مشتریان:

اتوبار بخارست را تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید رزرو نمایید شما در هر کجای تهران که باشید می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به اتوبار بخارست دسترسی داشته باشید و خدمات نوین اسباب‌کشی را از این مجموعه دریافت نمایید. تمامی خدماتی که برای مشتریان خود ارائه می‌دهیم همگی به‌صورت حرفه‌ای و پیشرفته هست شما می‌توانید تجهیزات بسته‌بندی را به‌صورت پیشرفته از پرسنل ما و تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید و به‌صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات به بهترین شکل ممکن برای شما دوستان خوب انجام دهیم و شما در هر جای تهران قرار دارید می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به خدمات مجموعه باربری بخارست دسترسی داشته باشید.

۴.۷/۵ - (۲۵ امتیاز)

اتوبار بخارست

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

تیم چیدمان برای تغییر دکوراسیون منزل:

در اتوبار بخارست تنها اعتماد شما مشتریان به تیم حرفه‌ای ما باعث می‌شود که ما به‌صورت حرفه‌ای و کاربلد در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان همیشگی خود انجام دهیم خدماتی که مجموعه اتوبار بخارست برای شما مشتریان عزیز همیشگی در نظر گرفته‌ است شامل بسته‌بندی، چیدمان، باربری و جابجایی وسایل، شما است شما می‌توانید با رزرو تیم‌های موردنظر یک اسباب‌کشی به‌صورت vip داشته باشید تمامی پرسنل ما در کنار شما دوستان عزیز حضور پیدا می‌کنند تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای مشتریان ارائه دهند.

خدمات بسته‌بندی با استفاده از تجهیزات مدرنی انجام می‌شود که مجموعه اتوبار بخارست در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما تیم بسته‌بندی اتوبار بخارست را رزرو نمایید تا در کنار شما در روز اسباب‌کشی تمامی وسایل شما را جمع‌آوری و بسته‌بندی کنیم. اگر به‌تنهایی بسته‌بندی وسایل برای شما کار سخت و دشواری است تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید این خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از ما بخواهید ما با استفاده از نایلون‌های حباب دار، سلفون‌ها، ضرب گیرها، کارتن‌های چند لایه، طناب و نخ، بابل رپ‌ها، تمامی خدمات بسته‌بندی را به بهترین شکل ممکن برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم خدمات بسته‌بندی باید با دقت کامل صورت بگیرد زیرا بار شما ممکن است در حین جابه‌جایی آسیب ببیند ما برای این‌که به بار شما صدمه‌ای وارد نشود برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی را به‌صورت ایمنی انجام می‌دهیم تا در هنگام جابه‌جایی لوازم کوچک‌ترین صدمه‌ای نبیند شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی این خدمات را از ما دریافت نمایید.

  اتوبار بخارست در خدمت شما است خدمات چیدمان در اتوبار بخارست برای مشتریان عزیز صورت می‌گیرد دیگر لازم نیست وسایل سنگین را به‌تنهایی جابه‌جا کنید و به بدن خود صدمه برسانید شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان اتوبار بخارست پرسنل ورزیده و حرفه‌ای را در کنار خود داشته باشید همچنین شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی این تیم را رزرو نمایید.

وظیفه تیم چیدمان اتوبار بخارست جابجایی وسایل شما و جاگیر کردن وسایل شما در سر جای خود هست آن‌ها با دقت تمام و حوصله تمام جعبه‌ها و مقواها را برای شما باز می‌کنند و در جای خود قرار می‌دهد همچنین این تیم با استفاده از علم و دانشی که در اختیار دارد وسایل شما را نصب و راه‌اندازی می‌کنند. این وسایل شامل لوازم برقی است لوازمی مثل تلویزیون، یخچال، گاز، به‌راحتی برای شما نصب و راه‌اندازی می‌شود شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات نیز بهره‌مند شوید تیم چیدمان در کنار شما دوستان عزیز هست تا تمامی این خدمات را به بهترین شکل ممکن برای شما انجام دهد اتوبار بخارست با در نظر گرفتن تیم‌های حرفه‌ای و آموزش‌دیده از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را برای مشتریان خود انجام می‌دهد.

در اتوبار بخارست ماشین‌ها به انتخاب مشتریان است:

ماشین‌هایی که در اتوبار بخارست برای مشتریان در نظر گرفته‌ است دارای تنوع هستند شما می‌توانید برای جابجایی وسایل کوچک و کم خود از ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار استفاده کنید. و یا اگر قصد انجام اسباب‌کشی با وسایل زیاد و حجم زیاد را دارید می‌توانید از کامیون‌ها، هیونداها، خاورها، و دیگر ماشین‌های اتوبار بخارست استفاده کنید. ما برای شما ماشین‌ها را به‌صورت روزانه از لحاظ فنی چک خواهیم کرد تا در حین تردد و جابجایی وسایل شما مشکلی برای بار شما پیش نیاید شما می‌توانید با انتخاب ماشین موردنظر اتوبار بخارست خدمات اسباب‌کشی خود را انجام دهید. اگر انتخاب ماشین برای شما کار سختی است تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگانی که پرسنل اتوبار بخارست برای مشتریان خود انجام می‌دهد بهره‌مند شوید تا آن‌ها با توجه به نوع بار شما و مقدار بار شما ماشین موردنظر را به شما پیشنهاد دهد. هرچند که در آخر این شما مشتریان عزیز هستید که ماشین موردنظر را انتخاب می‌کنید و نظر شما برای ما بسیار اهمیت دارد اگر قصد انجام اسباب‌کشی درون‌شهری با حجم کم را دارید ما به شما وانت‌بار و نیسان بار اتوبار بخارست را معرفی می‌کنیم شما با انتخاب این نوع ماشین‌ها می‌توانید در هزینه‌های باربری و اسباب‌کشی خود صرفه‌جویی کنید و بار خود را به مقصد مقصد برسانید. همچنین رانندگان ما به‌صورت حرفه‌ای به تمامی مسیرها مسلط هستند و قادر هستند که حتی در شرایط بد آب ‌و هوایی برای شما بار موردنظر از تهران به هر مقصد مورد دلخواه ارسال نمایند.

بیمه معتبر برای تمامی وسایل شما:

شاید برای شما سپردن وسایل منزل به افراد کار سخت و حساسی باشد اما جای هیچ‌گونه نگرانی نیست شما با انتخاب اتوبار بخارست می‌توانید تمامی وسایل منزل خود را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید تمامی پرسنلی که در مجموعه بار سنتر مشغول به فعالیت هستند آموزش‌های لازم و دوره‌های لازم را دیده‌اند و بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه به بار شما و کوچک‌ترین خسارتی به وسیله شما وارد کند تمامی مراحل اسباب‌کشی را با دلسوزی تمام برای شما دوستان همیشگی ما انجام می‌دهند. شما می‌توانید با اعتماد به اتوبار بخارست تمامی بار وسایل خود را به ما بسپارید تا ما وسایل شما را در مقصد مورد نظر برای شما دوستان عزیز ارسال نماییم. پس نگران صدمه دیدن به بار خود نباشید زیرا اتوبار بخارست با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر برای شما دوستان عزیز این خدمات را انجام می‌دهد شما می‌توانید تمامی این خدمات را با استفاده از اتوبار بخارست تجربه نمایید و بیمه‌نامه ضمانت بار شما به مقصد موردنظر است. به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن یک بیمه‌نامه معتبر برای مشتریان خود تمامی بار آن‌ها را بیمه می‌کند تا در برابر خسارت‌های ناشی از صدمه دیدن، گم شدن، آسیب‌دیدن، جلوگیری کند. با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر در صورت بروز هرگونه صدمه و یا آسیبی خسارت وارد شده توسط شرکت بیمه به شما دوستان عزیز پرداخت می‌شود پس نگران نباشید با اتوبار بخارست بار شما با تضمین کامل به مقصد موردنظر ارسال می‌شود.

هزینه‌ها در اتوبار بخارست برای مشتریان به چه صورت است:

هزینه‌ها در باربری و اتوبار بخارست برای مشتریان زیر نظر باربری اتحادیه است ما نمی‌توانیم یک‌قیمت ثابت را برای هزینه‌های باربری و جابه‌جایی شما در نظر بگیریم زیرا تفاوت‌های بسیاری میان جابه‌جایی در انتخاب نوع ماشین‌ها، مسافت، تعداد کارگران ارسالی، استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان، است به‌همین خاطر ما نمی‌توانیم قیمت ثابت را برای مشتریان خود در نظر بگیریم اما شما می‌توانید با یک تماس تلفنی با پرسنل اتوبار بخارست قیمت نهایی را از آن‌ها دریافت نمایید آن‌ها با توجه به سوالاتی که درباره نوع اسباب‌کشی شما از شما می‌پرسند قیمت ثابت اسباب‌کشی را به شما اطلاع می‌دهند. اما نگران نباشید زیرا تمامی قیمت‌ها منصفانه است و زیر نظر اتحادیه باربری است شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه مناسب یک کار باکیفیت و خوب را از تیم حرفه‌ای اتوبار بخارست تحویل بگیرید اما خبر خوب این است که شما با انتخاب اتوبار بخارست از تخفیف‌های ۴۵% که این مجموعه برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بهره‌مند می‌شوید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید این خدمات را برای خود انجام دهید. ما به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت هستیم هفت روز هفته را می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با اتوبار بخارست همراه باشید ما در ایام تعطیل نیز خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام می‌دهیم برای ما فرقی نمی‌کند وقت اسباب‌کشی شما چه ساعتی است صبح یا شب؟ ما برای شما آن‌ها را به‌صورت اختصاصی انجام می‌دهیم شما می‌توانید اگر قرار است اسباب‌کشی را در شب انجام دهید تنها با یک تماس تلفنی تیم مارا جهت اسباب‌کشی در شب انتخاب نمایید با انتخاب باربری و اتوبار بخارست محدودیت زمانی و مکانی وجود ندارد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار بخارست بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار بخارست استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار بخارست کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند