اسباب کشی ارگان‌های دولتی با اتوبار ایران‌زمین:

جهت اسباب‌کشی ادارات، منزل، شرکت‌های خصوصی، حمل‌ونقل، جهیزیه عروس، باربری، بسته‌بندی، شما می‌توانید شرکت حرفه‌ای را که در غرب تهران قرار دارد را انتخاب نمایید. اتوبار ایران‌زمین برای شما دوستان عزیز با ارسال کادری مجرب ارائه‌دهنده تخصصی اسباب‌کشی، خدمات اسباب‌کشی، باربری در سطح تهران است. با بیش‌از چندین شعبه فعال در تهران و ماشین‌های مجهز و استاندارد آماده انجام خدمات اسباب‌کشی به‌صورت شبانه‌ روز و همچنین خدمات vip باربری و جابجایی است.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

اتوبار ایران‌زمین

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

جهت اسباب‌کشی تمامی وسایل منزل و ادارات و جابجایی لوازم و شرکت‌های دولتی و ارگان‌های خصوصی می‌توانید با انتخاب اتوبار ایران‌زمین خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید. ما برای شما با استفاده از تجهیزات مثل:

  • بابل رپ، وکیوم
  • نایلون‌های حباب دار
  •   سلفون‌ها
  •   کارتن‌های مقاوم
  •  کارتن‌های رگال دار

شما می‌توانید در حین اسباب‌کشی با خیال راحت و آسودگی کامل به کارهای روزمره خود برسید و مراحل اسباب‌کشی را به تیم تخصصی اتوبار ایران‌زمین بسپارید. برای شما دوستان عزیز تمامی این مراحل را بدون این‌که کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود انجام خواهیم داد.

تخصص در اسباب کشی و باربری حرفه ما است:

شما می‌توانید تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را از ما دریافت نمایید اتوبار ایران‌زمین با مدیریت قوی و پرسنل حرفه‌ای و همچنین کارشناسان اسباب‌کشی مسئولیت‌پذیر برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد. ما با بیش‌از چندین سال سابقه کاری و داشتن شعبه‌های متعدد در سطح تهران مورد استقبال مشتریان خود قرار گرفته‌ایم و تا به امروز خدا رو شکر تمامی مشتریان ما از نحوه خدمت‌دهی و نحوه باربری ما راضی بودند. آن‌ها همچنین از پرسنل خوش‌برخورد و خوش‌رفتار ما بسیار رضایت دارند و همین باعث جلب رضایت مشتریان ما شده‌ است. ما به‌صورت شبانه‌روز برای شما دوستان عزیز تلاش می‌کنیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را گسترده‌تر کنیم و با استفاده از تجهیزاتی مثل چرخ‌های پایه‌دار حمل‌ونقل لوازم سنگین را برایتان انجام می‌دهیم. لوازمی مثل گاز، یخچال، که جابجایی آن‌ها به‌تنهایی کار سختی است و ممکن است در حین جابجائی صدمه ببینند را با استفاده از چرخ‌های پایدار جابه‌جا می‌کنیم تا خیالمان راحت باشد تا در حین جابجائی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نمی‌شود.

 شما می‌توانید با انتخاب اتوبار ایران‌زمین تمامی فرآیند اسباب‌کشی خود ازجمله بسته‌بندی، چیدمان، حمل بار، را به افراد متخصصی که در این زمینه دارای تخصص هستند بسپارید. ما برای شما دوستان عزیز بار را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد موردنظر ارسال خواهیم کرد.

انتقال بار برای شما دوستان عزیز به تمامی شهرستان‌های اطراف نیز انجام می‌شود بار را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به تمامی نقاط مختلفی که دوست دارید ارسال خواهیم کرد بیشتر مشتریان برای انجام حمل بار به شهرستان به دفاتر ما مراجعه می‌کنند ما برای شما این کار را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم زیرا این کاری کار تخصصی است و قرار است بار در مسافت‌های طولانی جابجا شود. هنگامی‌که بار در مسافت‌های طولانی جابجا می‌شود ممکن است به لوازم شما صدمه برسد اما ما برای جلوگیری از صدمه دیدن به لوازم شما تمامی ماشین‌های اتوبار ایران‌زمین عایق‌بندی و کف‌پوش کرده‌ایم تا خیالمان راحت باشد که بار در مسافت‌های طولانی و در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نمی‌بیند. پس به‌همین خاطر حمل بار به شهرستان را برای شما به‌صورت مجهز انجام می‌دهیم و تمامی رانندگانی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند برای شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را در مسافت‌های مختلف انجام می‌دهند.

اتوبار ایران‌زمین چه وسایلی را برای بسته بندی استفاده می‌کند:

رانندگان بارسنتر به هر شهری که شما بخواهید ارسال بار انجام می‌دهد همه‌روزه به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما باربری و اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با اطمینان به رانندگان حرفه‌ای اتوبار ایران‌زمین و تیم تخصصی باربری که در کنار شما هستند لوازم را برای شما جابه‌جا کنند انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری را به‌صورت مطمئن با تخفیف‌های ۴۵% از ما دریافت نمایید. فقط کافی‌ست به ما اطمینان کنید و شرکت اتوبار ایران‌زمین را انتخاب کنید تا در کنار شما دوستان عزیز تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام دهیم. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط ما رزرو نمایید. خدمات بسته‌بندی را نیز برای شما دوستان عزیز انجام دهیم بسته‌بندی تمامی لوازم منزل از خرده‌ریزهای شما گرفته تا لوازم درشت و جابجایی حمل لوازم سنگین را برای شما انجام می‌دهیم. با انتخاب اتوبار ایران‌زمین شما می‌توانید تمامی لوازم منزل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد موردنظر ارسال کنید. بسته‌بندی کار تخصصی است به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بار سنتر با تشکیل تیم‌های حرفه بسته‌بندی برای شما به‌صورت تخصصی تمام بار را بسته‌بندی می‌کند. بسته‌بندی با استفاده از چسب‌های مقاوم، نایلون‌های حباب دار، سلفون‌ها، بابل رپ وکیوم‌ها، کارتن‌های چند لایه، کارتن‌های رگال دار، و دیگر موارد بسته‌بندی انجام می‌شود. بسته‌بندی باید به‌صورت تخصصی باشد تا در حین جابجایی در مسافت‌های طولانی خیالمان راحت باشد که بار شما صدمه‌ای وارد نمی‌شود به‌همین خاطر تیم تخصصی بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز به‌صورت مجهز و استاندارد تمامی لوازم را بسته‌بندی می‌کنند بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود.

با انتخاب اتوبار ایران‌زمین از تخفیف‌های این مجموعه بهره مند شوید:

همچنین برای شما اشیاء گران‌قیمت لوازم شکستنی را به‌صورت حرفه‌ای بسته‌بندی می‌کنیم و خیالتان راحت باشد که حتی در مسافت‌های طولانی کوچک‌ترین صدمه‌ای به بارتان وارد نخواهد شد. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات اتوبار ایران‌زمین با مجموعه باربری ما در تماس باشید و هر مشاوره رایگان جهت اسباب‌کشی و باربری دارید از ما دریافت نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی این مراحل را برایتان با استفاده از روش‌های مدرن و پیشرفته و همچنین بسته‌بندی اروپایی نیز انجام دهیم.

جهت رزرو نوبت خود می‌توانید با یکی از شما را که در بالای صفحه درج‌شده است تماس حاصل فرمایید. دوستانی که در تهران زندگی می‌کنند می‌توانند از مجموع اتوبارها و باربری بار سنتر خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را تا تخفیف‌های ۴۹% از ما دریافت نمایند. ما برای هر شعبه تخفیف‌های متعددی را قرار داده‌ایم و شما می‌توانید برای دریافت تخفیف‌ها نزدیک‌ترین شعبه به محل زندگی خود را انتخاب کنید. تخفیف‌های باعث کاهش قیمت باربری و اسباب‌کشی می‌شود این تخفیف‌ها بسیار چشمگیر هستند در تهران تنها باربری که میزان تخفیف آن بسیار زیاد می‌باشد بار سنتر می‌باشد و شما می‌توانید با انتخاب این مجموعه هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش دهید و با توجه به شرایط اقتصادی این روزها مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما دوستان عزیز تخفیف‌های ویژه باربری و اسباب‌کشی را قرار داده‌ است که شما می‌توانید با انتخاب مجموعه باربری‌ها و اتوبارهای این مجموعه از تخفیف‌های ویژه برخوردار شوید. جهت رزرو و هماهنگی می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید همچنین شما می‌توانید جهت انتخاب یک باربری مناسب یک اسباب‌کشی مناسب از یک مشاور رایگان برخوردار شوید. شعبه‌های متعددی که برایتان در سطح تهران قرار داده‌ایم و به شما کمک می‌کند که بسته‌بندی لوازم منزل، جابجایی حمل اثاثیه سنگین، باربری و حمل‌ونقل، را انجام دهید. با انتخاب اتوبار ایران‌زمین شما می‌توانید به تمامی این خدمات نیز دسترسی داشته باشید:

  1. باربری شوش
  2. باربری ارم
  3. باربری ایرانپارس
  4. اتوبار میرزا بابایی
  5. باربری ایران زمین

 

اسباب کشی مطمن را در کنار تیم بارسنتر تجربه کنید:

با رزرو تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان سرعت بیشتری به انجام اسباب‌کشی خود ببخشید نگران صدمه دیدن به وسایلتان نباشید زیرا تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند خود را در برابر وسایل شما مسئول می‌دانند و سلامت رسیدن بار شما به مقصد برای ما بسیار اهمیت دارد. در صورت بروز هرگونه ضربه و خسارت شما می‌توانید با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبری که توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما صادر می‌شود خسارت واردشده را جبران کنید. البته ما به شما این تضمین را می‌دهیم که با انتخاب اتوبار ایران‌زمین کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایلتان وارد نمی‌شود زیرا کارگران ما کار خود را بلد هستند و با دلسوزی تمام بار را برای شما در تمامی مسافت‌ها و عبور از پله‌ها و راهروها انجام خواهند داد. بدون این‌که کوچک‌ترین ضربه‌ای به بار برسد و خراشی به وسایل شما وارد شود و ما در این امر حرفه‌ای هستیم شما می‌توانید سابقه کاری بار سنتر را در سایت بار سنتر و مطالعه بفرمایید و هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و باربری دارید از مشاوران و کارشناسان ما پرس‌وجو کنید. آن‌ها به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستند و تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید مشاوره رایگان را از مجموعه بار سنتر دریافت نمایید. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا خدمات باربری و اسباب‌کشی را برایتان با روش‌های نوین انجام دهیم و شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به سایت بار سنتر به‌صورت آنلاین رزرو را انجام دهید یا این‌که با مشاوران ما تماس بگیرید و روز دلخواه موردنظر خود را انتخاب کنید تا ما برای شما خاطره خوب یک اسباب‌کشی را فراهم سازیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار ایران زمین بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار ایران زمین استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار ایران زمین کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند