حمل و نقل و جا به جایی با اتوبار اکباتان :

سابقه درخشان یک شرکت باربری می‌تواند در اسباب‌کشی شما بسیار تاثیرگذار باشد به‌همین خاطر هنگام انتخاب شرکت باربری برای سپردن خدمات اسباب‌کشی و باربری یک شرکت نمونه و معتبر را انتخاب نمایید. اتوبار اکباتان با ۴۵% تخفیف که در شهرک اکباتان قرار دارد برای شما دوستان عزیز خدمات باربری و اسباب‌کشی را در غرب تهران انجام می‌دهد. شما دوستان عزیز می‌توانید جهت جابجایی لوازم منزل، لوازم ادارات، جهیز عروس، حمل‌ونقل و باربری، رزرو ماشین‌های باربری، ارسال تجهیزات بسته‌بندی، با این شرکت در ارتباط باشید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار اکباتان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار اکباتان برای شما عزیزان خدمات جابجایی وسایل و اسباب‌کشی را با بهترین نرخ قیمت انجام می‌دهد زیرا ما برای مشتریان خود قیمت‌های مناسبی را در نظر گرفته‌ایم که با این قیمت‌های مناسب یک کار با کیفیت را به آن‌ها تحویل خواهیم داد. تمامی پرسنل این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط مناسب اسباب‌کشی برای شما صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری انجام خواهند داد. پس برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب بهتر است یک شرکت مناسب که دارای سابقه کاری بالا است را نیز انتخاب نمایید و سعی ما بر این است که تمامی خدماتی که به شما ارائه می‌دهیم با کیفیت بالا برای شما انجام شود.

پرسنل مجموعه بارسنتر با رعایت نکات استاندارد در اسباب کشی :

پرسنلی را در نظر گرفته‌ایم که دارای تجربه کاری بالا هستند و همچنین مدیریت این مجموعه و استخدام این پرسنل باعث جذب رضایت مشتریان شده‌ است و تمامی مشتریان ما از نحوه کارکرد پرسنل ما بسیار راضی بودند پرسنل ما با برخورد خوبی که دارند باعث جذب مشتریان می‌شوند به‌همین خاطر با یک‌بار امتحان این مجموعه مشتری ثابت این مجموعه خواهید ماند. اتوبار اکباتان برای شما دوستان با ارسال تیم بسته‌بندی و تیم چیدمان صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهد داد لازم نیست که ساعت‌ها وقت خود را بابت بسته‌بندی وسایل تلف کنید به‌همین خاطر شما می‌توانید با استفاده از یک تیم مجزا تمامی لوازم منزل خود را بسته‌بندی کنید.  صفر تا صد بسته‌بندی این لوازم برعهده ما است و شما می‌توانید با سپردن بار به افراد کاردانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از ما به‌صورت حرفه‌ای با تخفیف‌های ۴۵% نیز دریافت نمایید. بهترین گزینه برای اسباب‌کشی اتوبار اکباتان است که از لحاظ اصولی و استانداردها تمامی مراحل را رعایت می‌کند به‌همین خاطر ما برای داشتن یک اسباب‌کشی خوب و مناسب برای شما تمامی استانداردها را در نظر گرفته‌ایم. در شرایط کرونا برای شما اسباب کشی را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام خواهیم داد.

استفاده از تجهیزات اتوبار اکباتان برای داشتن یک اسباب کشی عالی ضروری است :

استفاده از تیم بسته‌بندی باعث می‌شود یک اسباب‌کشی با ایمنی کامل را داشته باشید برای جابجایی بار باید اول ایمنی آن را انجام دهید به‌همین خاطر ایمنی که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم شامل ارسال تجهیزات بسته‌بندی مناسب است. تجهیزاتی که ما برای شما ارسال می‌کنیم همگی به‌صورت حرفه‌ای و مجزا هستند مثلاً کارتن‌های بسته‌بندی در اسباب‌کشی نقش بسیار مهمی دارند به‌همین خاطر باید از کارتن‌های چند لایه و مقاوم استفاده کنید. اتوبار اکباتان برای شما با ارسال کارتن‌های چند لایه و مقاوم این اطمینان را می‌دهد که بار شما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد. هدف ما جذب رضایت شما مشتریان است به‌همین خاطر با ارسال تجهیزات بسته‌بندی به شما قول می‌دهیم که در حین مسافت‌های طولانی و یا حتی در جابه‌جایی‌های بین‌شهری صدمه به بار شما وارد نشود.

شما می‌توانید برای سپردن بار به افراد کاردانی که در این مجموعه هستند تیم بسته‌بندی را نیز انتخاب نمایید. تیم بسته‌بندی در کنار شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و بسته‌بندی را انجام خواهد داد.

استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها نقش بسیار مهمی در اسباب‌کشی دارند به‌همین خاطر هنگام بسته‌بندی وسایل استفاده از این تجهیزات بسیار ضروری است. برای جابجایی وسایل احتیاج دارید که اول مقاومت و ایمنی وسایل را رعایت کنید به‌همین خاطر شما با سپردن لوازم به افراد کاردان می‌توانید بسته‌بندی لوازم منزل خود را نیز با اطمینان کامل جابه‌جا کنید.

لوازم شکستنی را با احتیاط جا به جا کنید:

برای مقاومت ظروف شکستنی شما در حین جابجایی از نایلون‌های حباب دار استفاده می‌کنید این لوازم را در نایلون‌های حباب دار قرار می‌دهیم و می‌پیچیم و شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اکباتان از تجهیزات کامل بسته‌بندی برخوردار شوید تمامی لوازم را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم ظروف شکستنی و کریستال که جابه‌جایی آن‌ها با حساسیت بیش‌تری باید انجام شود را برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با سپردن بار به افراد کاردان و ماهری که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند جابه‌جایی و انتقال بار را نیز انجام دهید. بعد از بسته‌بندی وسایل شما بسته‌بندی لوازم درشت شروع می‌شود لوازمی مثل: یخچال، گاز، تلویزیون، که حساس هستند و باید به‌صورت ایمن جابجا شود به‌همین خاطر استفاده از نایلون‌های حبابدار و سلفون‌ها ضرورت زیادی در بسته‌بندی این وسایل دارند. ما برای شما تمامی لوازم برقی را بسته‌بندی می‌کنیم و به‌صورت ایمن در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم. با انتخاب اتوبار اکباتان می‌توانید لوازم را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از تیم حرفه بار سنتر دریافت نمایید. هدف ما خدمت‌رسانی به شما دوستان عزیز است به‌همین خاطر سپردن وسایل به نیروی کاردان اتوبار اکباتان باعث می‌شود که خدمات باربری و اسباب‌کشی را به‌راحتی از ما دریافت نمایید. جهت رزرو تیم بسته‌بندی کافی‌ست هنگام تماس با مشاوران ما این تیم را از آن‌ها درخواست کنید تا با ارسال نیروهای متخصص برای شما صفر تا صد لوازم را بسته بندی کنیم.

کارگران نیرومند اتوبار اکباتان در اسباب کشی در کنارتان هستند:

برای جابجایی بار می‌توانید از کارگران زبده و نیرومند اتوبار اکباتان استفاده نمایید تمامی کارگرهایی که برای شما در نظر گرفته‌ایم حرفه‌ای هستند و می‌توانند حمل‌ونقل و جابجایی بار را برای شما انجام دهند. زیرا این کارگران دارای نیروی انسانی بالا هستند و قابلیت جابجا کردن وسایل سنگین را دارند البته تجهیزات نیز بی‌تاثیر نیست. تجهیزاتی برای جابه‌جایی لوازم سنگین در اختیار کارگران قرار می‌دهیم که هنگام حمل‌ونقل این لوازم نه به لوازم شما آسیبی وارد شود و نه کارگران ما آسیبی ببینند. به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب کارگران حرفه‌ای و نیرومند اتوبار اکباتان حمل‌ و نقل لوازم سنگین را نیز انجام دهید. برای شما عزیزان خدمات جابجایی و بسته‌بندی را انجام می‌دهیم و بعد از بسته‌بندی و رعایت نکات ایمنی آن‌ها را به ماشین‌های اتوبار اکباتان انتقال خواهیم داد. سعی ما بر این است که چیدمان را در ماشین‌ها طوری انجام دهیم که با یک‌ بار رفت‌وآمد تمامی بار شما به مقصد موردنظر انتقال داده شود به‌همین خاطر ما در تلاش هستیم که هنگام چیدمان وسایل وسایل سنگین را در زیر و وسایل سبک‌تر را در رو قرار دهیم تا صدمه‌ای به وسایل در حین جابجایی در مسافت‌های طولانی وارد نشود. چیدمان را به کارگران حرفه‌ای این مجموعه بسپارید که دارای سابقه کاری بالا هستند و می‌توانند برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهند.

صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را می‌توانید در کنار مجموعه بارسنتر سپری کنید ماشین‌هایی که برای شما ارسال می‌کنیم جهت جابجایی بار در مسافت‌های کوتاه و مسافت خارج از شهر در نظر گرفته‌شده است شما می‌توانید جهت جابجایی وسایل خود از انواع و اقسام ماشین‌های موردنظر استفاده نمایید. مشاوران ما در کنار شما هستند و ماشین موردنظر را برای شما دوستان عزیز انتخاب نمایند ماشین‌هایی که قابل‌دسترس و قابل انتخاب شدن هستند شامل موارد زیر است: کامیون‌های۶ و۷ متری که برای جابه‌جایی لوازم‌هایی با حجم زیاد و بزرگ مناسب هستند خاورها و ایسوزو‌ها و هیونداها که قابل جابجایی برای مسافت‌های بین‌شهری و برون‌شهری و خارج از شهر است. که قابلیت جابجایی بار با حجم زیاد را دارد وانت‌بار و نیسان بارها که بهترین ماشین‌ها هستند جهت جابه‌جایی خدمات بین‌شهری و جابه‌جایی حمل‌ و نقل با حجم کم و کوچک این ماشین‌ها گزینه مناسبی هستند. علاوه‌بر جابجایی بار در مسافت بین‌شهری از قیمت‌ها و هزینه‌های مناسبی نیز برخوردار می‌شوید با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار مجموعه اتوبار اکباتان می‌توانید هزینه کم‌تری را بابت جابجایی وسایل در نظر بگیرید.

شعبه‌های فعال مجموعه بارسنتر که در سر تا سر تهران آماده ارائه خدمات باربری و اسباب کشی برای مشتریان گرامی هستند:

  1. باربری اکباتان با ۴۵% تخفیف ویژه
  2. حمل اثاثیه منزل باغ فیض با ۴۵% تخفیف ویژه
  3. اتوبار ۲۰ متری گلستان با ۳۵% تخفیف ویژه
  4. باربری  مخبری با ۴۵% تخفیف ویژه
  5. باربری ۳۵ متری گلستان با تخفیف ویژه

شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از این خدمات بهره‌مند شوید. بیمه‌نامه می‌تواند توسط مدیریت مجموعه بارسنتر برای شما کاهش و یا افزایش داده شود پس شما می‌توانید اگر بار گران‌قیمت و ارزشمند را جابه‌جا می‌کنید سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه اتوبار اکباتان افزایش دهید پس تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به این خدمات دسترسی داشته باشید تا بار خود را از تهران به هر جایی‌که می‌خواهید انتقال دهید. اتوبار اکباتان در ایام تعطیل نیز آماده انجام خدمات اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز هستیم همچنین شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعت از ما مشاوره رایگان را نیز برخوردار شوید. جهت رزرو ماشین می‌توانید از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید تا همکاران و پرسنل اتوبار اکباتان شما را جهت انتخاب نوع ماشین باربری راهنمایی نمایند. پس تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید به این خدمات دسترسی داشته باشید تا بار خود را از تهران به هر جایی‌که می‌خواهید انتقال دهید. اتوبار اکباتان برای شما دوستان عزیز با در نظر گرفتن بیمه نامه تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. ما با تضمین ضمانت این‌که بار به شام به مقصد به سلامت و بدون کوچک‌ترین صدمه ارسال می‌شود برای شما یک بیمه‌نامه را در نظر گرفته‌ایم تا در صورت بروز هرگونه مشکل و خسارت وارد شده به شما دوستان عزیز پرداخت شوددارای انواع مجهزترین ماشین‌های باربری و اسباب‌کشی مثل: خاورها، کامیون‌ها، ایسوزو، وانت‌بار و نیسان بار، و دیگر ماشین‌های vip اسباب‌کشی هستیم که شما می‌توانید با انتخاب ماشین مورد نظر خود تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را از اتوبار اکباتان دریافت نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اکباتان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار اکباتان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اکباتان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند