ارائه خدمات اسباب کشی با اتوبار اهنگ:

اتوبار آهنگ یکی دیگر از شعبه‌های تحت پوشش باربری بارسنتر بوده است که خدمات باربری  را در محدوده آهنگ برای حمل اثاثیه و اسباب منزل شما، انجام می‌دهد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اهنگ  از تمامی خدمات اسباب کشی و جابه جایی بار به هر نقطه از ایران  دسترسی پیدا کنید. اتوبار آهنگ برای اثاث کشی لوازم و اثاث شما با هر شکل، اندازه، و وزنی اماده است و مهم نیست که مقصد شما کجای ایران باشد زیرا  ما توانایی انتقال بار در هر نقطه را داریم.

۵/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار اهنگ

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

ما با استفاده از مجهزترین ماشین‌های باربری با بهترین کامیون‌های مسقف و پتودار و همچنین ماشین‌های باربری vip جهت انجام هر نوع اثاث کشی لوازم منزل و اداری اماده همکاری با شما عزیزان هستیم. شرکت اتوبار اهنگ بارسنتر این افتخار دارد که همشیه خدمت گذار شما همشهریان تهرانی در امر اثاث کشی منزل و حمل بار ادارات و حمل بار شرکت‌ها در محدوده تهران باشد و رضایت مندی مشتری‌ها خیلی اهمیت دارد به همین خاطر ما با تلاش شبانه روزی برای کیفیت بخشیدن به خدمات اسباب کشی در تلاش هستیم. ما منتظر تماس و همکاری شما عزیزان هستیم موفقیت و پیروزی شما آرزوی اتوبار اهنگ هست ما در تک تک مراحل این اسباب کشی در کنار شما عزیزان هستیم.

خدمات متفاوت اتوبار اهنگ:

پرسنل ما به صورت شبانه روزی جهت ارائه خدمات خوب و عالی، بصورت حرفه ای  خوش خدمتی خود را نشان می‌دهند و این امر باعث شده است که تمامی مشتریان ما به خاطر نحوه برخورد پرسنل ما رضایت کامل از باربری را داشته باشند. در حمل اثاثیه منزل بین شهری ما این مژده را می‌دهد  که مجموعه باربری بارسنتر با در نظر گرفتن تخفیف ۴۵%  وسایل شما را جا به جا خواهند کرد. باربری‌های همکار ما در تمام مناطق مشغول به کار و فعالیت هستند ما با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلف باربری برای شما عزیزان در منظقه‌های مختلف تهران دسترسی را برای شما آسان نموده ایم.

باربری اهنگ باسال‌ها سابقه‌ی درخشان دراسباب کشی و جا به جایی حرفه‌ای  آماده ارائه‌ی خدمات به همشهریان عزیز و محترم به شرح زیر هست:

 • ارائه‌ی بسته‌های مخصوص توسط تیم حرفه ای و آموزش دیده بسته بندی
 • ارائه‌ی تجهیزات بسته بندی نوین و پیشرفته
 • – بیمه‌ی کالا و بار نامه دولتی
 • – ارائه‌ی ماشین‌های مجهز و استاندارد باربری
 • – ارائه‌ی تیم چیدمان جهت دکوراسیون منزل جدید
 • – استفاده از خدمات اسباب کشی vip
 • – ارائه‌ی مشاوره رایگان

همانطور که بیان شد شرکت اتوبار اهنگ دارای تخصص در امر جابجایی بار و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل و اسباب کشی هستند ما می‌توانیم برای شما عزیزان هم اسباب کشی درون شهری انجام دهیم و هم اسباب کشی برون شهری.
درون شهری تنها می‌تواند خدمات اثاث کشی و حمل و نقل اثاثیه را به شما در درون شهر انجام دهد و شما می‌توانید از ماشین‌هایی مثل وانت بار و نیسان بارهای اتوبار اهنگ برای جابه جایی درون شهری خود انجام دهید.
اتوبار بین شهری ارائه دهنده کلیه خدمات اسباب کشی به سراسر کشور هست و با استفاده از ماشین‌هایی همچون کامیون و خاورها می‌توانید به راحتی از تهران به هر کجای ایران که می‌خواهید جا به جایی را انجام دهید.

بسته بندی وسایل منزل و آماده سازی آن‌ها برای اسباب کشی نیز از دیگر خدمات جانبی است که توسط تیم آموزش دیده بارسنتر برای راحتی اسباب کشی انجام می‌شود با این خدمات دیگر جای هیچ استرس و نگرانی نیست که از روزها قبل به فکر جمع آوری و بسته بندی وسایل باشید بلکه با انتخاب تیم بسته بندی در کم‌ترین زمان ممکن به صورت اصولی برای شما عزیزان  وسایل بسته بندی خواهد شد.

رضایت کار از طرف مشتریان بارسنتر:

ما در اتوبار اهنگ  رضایت بار ارائه دهنده انواع خدمات باربری و اسباب کشی به تمامی مشتریان خود با سال‌‌ها تجربه درخشان هستیم ارائه خدمات متمایز در امر اسباب کشی توانسته است که برای معرفی باربری نام ما را انتخاب نمایند این تعداد خدمات محدودی است که باربری بارسنتر برای مشتریان خود ارائه می‌دهد.

از نمونه خدمات در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود؛

 1. استفاده از پرسنل خوش اخلاق و خوش برخورد
 2. استفاده از ماشین‌های استاندارد که به صورت روزانه چک خواهند شد
 3. امکان ارسال بار از تهران به هر نقطه ای که مورد دلخواه شما باشد
 4. نصب و راه اندازی لوازم الکترونیکی و برقی
 5. ارسال کارگران نیرومند به صورت مجزا
 6. استفاده از رانندگان مسلط به جاده

باربری و اتوبار اهنگ که در شرق و مرکز تهران جز دسته‌هایی از بارسنتر هستند که شما می‌توانید با هر کدام از این شرکت‌ها تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره‌مند شوید ما برای شما در هر محدوده از تهران شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته ایم، اعتماد شما عزیزان به باربری ما و کسب رضایت این عزیزان از برترین افتخارات ما هست به همین خاطر ما در تلاش هستیم که خدمات خود را در اسباب کشی گسترده‌تر کنیم تا راحتی بیشتری را برای شما عزیزان فراهم سازیم. شما دوستان عزیز در هر منطقه ای از تهران که ساکن هستید تنها کافیست با مشاوران و کارشناسان ما  تماس داشته باشید آن‌ها به صورت ۲۴ ساعته اماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند. هیچ تفاوتی نمی‌کند که در کدام نقطه از تهران باشید زیرا شما می‌تواننید در هر نقطه که از تهران هستید به اتوبار اهنگ دسترسی داشته باشید.

ارائه کیفیت بالا در اسباب کشی توسط اتوبار اهنگ:

می‌توانید به‌ راحتی در تمامی محله‌های تهران بدون هیچ محدودیتی از سرویس‌های ما استفاده نمایید زیرا ما در تمامی نقاط تهران دارای شعبه های مختلف هستیم. خدماتی سریع در کوتاه‌ترین زمان ممکن به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حمل بار در تهران توانسته ایم تا باکیفیت‌ترین خدمات حمل اثاثیه را با قیمتی ویژه ارائه نماییم و شما با انتخاب اتوبار اهنگ می‌توانید از تخفیف‌ها و خدمات ویژه این باربری بهره مند شوید. هدف ما ایجاد تجربه یک جابجایی با کیفیت بالا با مقروه به صرفه‌ترین هزینه‌ها هست در کنار هزینه و قیمت مناسب ما برای شما عزیزان کیفیت بالا را هم در نظر خواهیم گرفت. ما با قرار دادن تخفیف‌های ۴۵% تمایز خود را نسبت به باربری‌های سطح شهر نشان داده ایم زیرا شرایط اقتصادی امروز را کاملا در نظر گرفته ایم و سعی بر این داریم تا شما عزیزان را با در نظر گرفتن قیمتی مناسب در امر اسباب کشی یاری دهیم.

کیفیت برای ما مهم‌ترین اصل است و همین سبب شده تا در ارائه خدمات باربری بهترین باشیم ما در کنار قیمتی مناسب به شما کیفیت کار بالایی تحویل خواهیم داد. شما عزیزان می‌توانید با خیالی آسوده اسباب کشی و جابجایی تان را به تیم آموزش دیده ما محول نمایید و در مقصد مورد نظر خود تمامی وسایل را به صورت بسته بندی شده تحویل بگیرید.

تیم بسته بندی بارسنتر در روز اسباب کشی در کنار شما هستند:

بسته بندی اثاثیه از مهم‌ترین نکات در امر باربری است که اینکار را به بهترین روش ممکن با استفاده از بهترین تجهیزات برای شما عزیزان انجام خواهیم داد. ارائه خدمات نوین حمل اثاثیه و ارائه با کیفیت‌ترین لوازم جهت بسته بندی وسایل توسط ما انجام می‌شود تیم بسته بندی ما در روز اسباب کشی در کنار شما هستند تا این خدمات را به بهترین نحو ممکن برای شما انجام دهند. همکاران ما نیز به صورت شبانه روزی از طریق شماره‌هایی که در قسمت بالا قرار دارند آماده پاسخگویی به شما عزیزان هست. به عنوان بهترین اتوبار و باربری  برای اسباب کشی  و جا به جایی وسایل می‌توانید از ما بروزترین فناوری‌های حمل و نقل را درخواست نمایید اتوبار اهنگ به صورت شبانه روز در تلاش هست تا خدمات را به صورت پیشرفته برای شما عزیزان انجام دهیم. به جز خدمات جابجایی می‌توانید کلیه خدمات باربری از خرده بارها گرفته تا بارهای بزرگ می‌توانید با انتخاب ماشین‌های باربری مناسب با حجم و نوع بارتان اسباب کشی و یا جابه جایی را توسط اتوبار اهنگ انجام دهید ما به صورت ۲۴ ساعته در هر ساعت از شبانه روز پاسخگو تماس شما هستیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اهنگ بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار اهنگ استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اهنگ کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند