اتوبار امیرکبیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

اتوبار امیر کبیر با بیش‌از چندین سال سابقه کاری در انجام امورات اسباب‌کشی و باربری ما به شما پیشنهاد می‌دهیم اگر قصد انجام اسباب‌کشی و باربری رادارید اتوبار امیرکبیر را انتخاب نمایید. با در دست داشتن خدمات ویژه باربری و تجهیزات مدرن بسته‌بندی در منزل‌های شما  حضور پیدا می‌کنیم دیگر لازم نیست خودتان سختی‌های اسباب‌کشی را به جان بخرید بلکه می‌توانید با انتخاب اتوبار امیرکبیر یک اسباب‌کشی آسان را از ما هدیه بگیرید.

۴.۷/۵ - (۲۴ امتیاز)

اتوبار امیرکبیر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

تمامی پرسنلی که در مجموعه ما مشغول فعالیت هستند همگی دوره‌دیده و آموزش‌دیده هستند پس با خیال راحت می‌توانید بار خود را به اتوبار امیرکبیر بسپارید ما با داشتن چندین سال سابقه‌ی کاری مورد توجه و رضایت مشتریان قرار گرفته و خدماتی که ما برای شما دوستان عزیز ارائه می‌دهیم بسیار ویژه است. شما می‌توانید با تماس با ما بیست و چهار ساعته پشتیبانی داشته باشید لوازم منزل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید. چیدمان وسایل جابه‌جایی لوازم سنگین خود را به ما بسپارید.

ارائه ماشین‌های مجهز باربری برای مشتریان:

جابجایی لوازم را با بهترین ماشین‌ها و تجهیزات مدرن انجام دهیدتمامی ماشین‌های این مجموعه عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند. ما برای تضمین سلامت بار شما بیمه‌نامه و بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم که با بهترین شرکت بیمه طرف قرارداد دارد و هم چنین شما می‌توانید به‌صورت آنلاین خدمات اسباب‌کشی و روز اسباب‌کشی خود را رزرو نمایید.

همچنین با استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان روند اسباب‌کشی را سرعت بخشید و وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده از ما تحویل بگیرید. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم یادتان باشد ما به‌صورت بیست و چهار ساعته مشغول فعالیت اسباب‌کشی و جابجایی برای شما مشتریان عزیز هستیم منتظر تماس شما دوستان هستیم. باربری امیرکبیر با در نظر گرفتن افراد حرفه‌ای و رانندگان مسلط به جابز و ماشین‌های باربری مناسب برای شما هر نوع باری را که بخواهید جابجا می‌کنند ما اسباب‌کشی را با استفاده از ماشین‌های مجهز انجام می‌دهیم. تمامی ماشین‌هایی که در مجموعه امیرکبیر مورد استفاده برای مشتریان قرار می‌گیرند از لحاظ فنی به‌صورت روزانه چک خواهند شد. شما می‌توانید خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از ما دریافت نمایید. ما به‌صورت بیست و چهار ساعته پاسخ‌گوی سوالات شما دوستان عزیز هستیم هر نوع مشاوره‌ای که درباره اسباب‌کشی و جابجایی منازل خود دارید می‌توانید با مشاوران اتوبار امیرکبیر در نظر بگذارید تا آن‌ها راهنمایی لازم را جهت یک اسباب‌کشی مناسب بی‌نقص به شما ارائه دهند.

ارسال بار به تمامی نقاط کشور توسط اتوبار امیرکبیر:

دیگر باید از روش‌های سنتی اسباب‌کشی خداحافظی کنید بلکه با پیشرفت تجهیزات مدرن و روش‌های مدرن بسته‌بندی ما به‌صورت متد های روز دنیا برای شما لوازم را بسته‌بندی می‌کنیم. دیگر به‌دنبال کارتن‌های اسباب‌کشی نباشید بلکه ما با داشتن کارتن‌های مقاوم و چند لایه در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم که تمامی وسایل شما دوستان عزیز را بسته‌بندی می‌کنیم و همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا از صفر تا صد خدمات باربری و اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم.

منتظر تماستان هستیم و در ایام تعطیل هفته هم نیز مشغول به فعالیت هستیم. شما می‌توانید اگر به‌صورت شبانه‌روزی قصد انجام باربری و اسباب‌کشی را داشته باشی اتوبار امیرکبیر را انتخاب نمایید. جابجایی اثاثیه منزل را برای شما با برنامه‌ریزی دقیق و نظمی خاص انجام می‌دهیم پروسه اسباب‌کشی یک پروسه‌ای تخصصی است پس به‌همین خاطر باید این افراد این کار را به افراد متخصص سپرد و شما می‌توانید با استفاده از رزرو اتوبار امیرکبیر نوبت خود را رزرو نمایید.

ما با استفاده از کارتن‌های چندلایه و مستحکم شما را در کاهش از آشفتگی هنگام اسباب‌کشی و باربری کمک خواهیم کرد. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار امیرکبیر حمل بار بین‌شهری را انجام دهید. با استفاده از وانت‌بار و نیسان بارهای مجموعه اتوبار امیرکبیر می‌توانید خدمات باربری و اسباب‌کشی را به‌راحتی انجام دهید. ما با داشتن چندین سال سابقه و شعبه‌های متعددی که در سطح تهران برای راحتی شما دوستان عزیز فراهم کرده‌ایم قابلیت جابه‌جای بار شما را از تهران به هر شهری که بخواهید دارید. شما می‌توانید اگر در جنوب تهران زندگی می‌کنید از باربری‌ معین، باربری جیحون، باربری دامپزشکی، باربری کارون، استفاده نمایید. تا خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به این شعبه‌های بار سنتر بسپارید. البته ما در تمامی سطح در تمامی مناطق تهران شعبه‌های مختلفی را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که دسترسی را برای شما راحت‌تر کند.

ارائه بیمه نامه معتبر برای مشتریان:

حمل اثاثیه منزل از تهران به سایر نقاط کشور انجام می‌شود و با بهترین خدمات شما می‌توانید بار خود را از تهران به هر شهری که بخواهید انتقال دهید. اگر قصد انجام خدمات درون‌شهری را دارید می‌توانید از وانت‌بار و نیسان بار اتوبار امیرکبیر استفاده نمایید تا خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را به این مجموعه بسپارید.

ما برای شما دوستان عزیز در تلاش هستیم تا از صفر تا صد خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهیم. پس نگران جابجایی وسایل خود نباشید زیرا ما با استفاده از پرسنل حرفه‌ای تمامی وسایل شما را با استفاده از خدمات ویژه جابجا خواهیم کرد. تلفن را بردارید و همین الان از یک مشاوره رایگان توسط اتوبار امیرکبیر  بهره مند شوید.

با سال‌ها تجربه درخشان یکی از مهم‌ترین و بهترین شعبه‌ها در غرب تهران است که آماده خدمت‌گذاری به شما دوستان عزیز هست ما برای شما حمل‌ونقل اثاثیه منزل را به‌صورت شبانه‌روزی با استفاده از کارگران زبده و نیرومند انجام می‌دهیم. ما موظف هستیم که بار شما سلامت به مقصد مورد نظرتان ارسال شود به‌همین خاطر یک بیمه‌نامه معتبر را برایتان در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با استفاده از شرکت اتوبار امیرکبیر از این بیمه‌نامه برخوردار شوید. تمامی بار شما هنگامی‌که در ماشین‌های باربری قرار می‌گیرند زیر نظر بیمه هستند تا زمانی‌که وسایل شما تخلیه می‌شود. یعنی در این زمان اگر اتفاقی برای وسایل شما پیش بیاید ما تمامی خسارت را برای شما جبران خواهیم کرد.

خیالتان راحت باشد که ما اسباب‌کشی را برای شما با استفاده از امنیت و نظم انجام می‌دهیم. پس به‌همین خاطر احتمال این‌که به وسایل شما صدمه‌ای وارد شود صفر است شما می‌توانید از طریق اینترنتی با توجه به سایت وب‌سایت بار سنتر نوبت خود را به‌صورت آنلاین رزرو نمایید تا در روز اسباب‌کشی برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را انجام دهیم.

جا به جایی  و حمل و نقل در اتوبار امیرکبیر :

ما با سال‌ها تجربه کاری در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم تا تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به ماشین‌های باربری انتقال دهیم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار امیرکبیر از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه برای مشتریان خود ارائه می‌دهد بهره‌مند شوید. تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید. اتوبار امیرکبیر با در نظر گرفتن پرسنل ویژه برای مشتریان خود و جابه‌جایی لوازم سنگین را نیز انجام می‌دهد دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی لوازم را جابه‌جا کنیم و برای جلوگیری از صدمه دیدن به وسایل و بدنتان ما از کارگرانی نیرومند و حرفه‌ای استفاده می‌کنیم که آموزش لازم را جهت جابجایی وسایل سنگین و بارهای سنگین شما دیدند و با استفاده از تجهیزات مدرنی که در اختیار داریم بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما وارد شود وسایل سنگین را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنیم.

ما با سال‌ها تخصص و تجربه یکی از بهترین شرکت‌های باربری در میان مردم شناخته شده‌ایم که با داشتن افراد متخصص و همچنین تجهیزات ویژه و بیمه و بارنامه دولتی توانسته‌ایم رضایت مشتریان را جلب نماییم. همچنین با ارائه خدمات متفاوتی برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم با استفاده از خاورها و کامیون‌های ۶و۷ متری تمامی وسایل شما وسایل خرده‌ریز شما را به شهرها و شهرستان‌های اطراف ارسال خواهیم کرد و همچنین با استفاده از بسته‌بندی حرفه‌ای تمامی وسایل شما را در ماشین‌های اتوبار امیرکبیر قرار می‌دهیم شما می‌توانید جابجایی و حمل‌ونقل وسایل بین‌شهری و اثاثیه بین‌شهری را به باربری امیرکبیر بسپارید.

همین الان تلفن را بردارید و از یک مشاور رایگان برخوردار شوید مشاوران ما به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت شما دوستان عزیز هستند تا سوالاتی که راجع‌به نحوه اسباب‌کشی و نحوه کارگران و انتخاب نوع ماشین باربری دارید را از ما پرس‌وجو کنید و ما شما دوستان عزیز را کمک کنیم. اتوبار امیرکبیر برای شماها حمل بار برون‌شهری را انجام می‌دهد اگر قصد جابجایی لوازم منزل خود را از تهران به شهر دیگری دارید یا قرار است لوازم ادارات خود را از تهران به شهرستان‌های اطراف و شهرهای دیگر انتقال دهید شما می‌توانید از خدمات برون‌شهری که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید تلفن را بردارید و جهت یک اسباب‌کشی خوب با مشاوران ما خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار امیرکبیر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار امیرکبیر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار امیرکبیر اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند