حمل بار و اثاثیه با اتوبار الهیه:

فرآیند حمل و نقل بار و اثاثیه منزل توسط باربری‌های معتبر مثل اتوبار الهیه می‌تواند به آسانی انجام می‌شود، چرا که پرسنل اتوبار الهیه با در دست داشتن وسایل نقلیه استاندارد، وسایل و تجهیزات بسته بندی به روز بار و همینطور افراد با تجربه ای که سال‌ها در این حوزه فعالیت داشته اند، می‌توانند تمام مراحل کار را به درستی و به شکل کامل انجام دهند. اتوبار الهیه با ارائه خدمات باربری در زمینه حمل و نقل و جابه جایی اسباب منزل و انواع بار این فرایند را بسیار آسان نموده است و همواره در پی رضایت مشتریان و رساندن سالم به مقصد بوده است.

یکی از مواردی که اغلب در طول زندگی حداقل یک بار برای هر کسی اتفاق می‌فتد درگیر شدن با فرایند اثاث کشی و جابه جایی است. در دوره‌های مختلفی از سال به دلیل رسیدن زمان اجاره منازل و آپارتمان‌ها و یا منازل مسکونی، مستاجران لازم می‌بینند که به مقصد و منزل جدید اسباب کشی داشته باشند. اداراه‌ها و دفاتر شرکت‌ها نیز گاهی با پروسه حمل و نقل لوازم و حمل اثاثیه روبرو هستند. در نهایت برخی از فروشگاه‌ها در سطح شهر نیز لازم است گاها تمام اجناس خود را به دلیل جابه جایی از یک نقطه به نقطه ای دیگر انتقال دهند.

۴.۹/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار الهیه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

مشکلات و دردسرهایی که اغلب در حین اسباب کشی و انتقال وسایل و بار برای افراد پیش می‌آید باعث شده است که شرکت‌های باربری با ارائه خدمات مفید خود برای رفع این مسائل خدمات را بهتر و صحیح‌تر ارائه نمایند. مشکلاتی از قبیل گم شدن اسناد و مدارک مهم، شکستن وسایل مهم در حین بسته بندی و اسباب کشی، شلوغ شدن فضا و خستگی‌هایی که اغلب در حین حمل اثاثیه و حمل بار به وجود می‌اید. باربری و اتوبار الهیه به عنوان یکی از بزرگ‌ترین باربری‌های تهران با بیش از چندین سال سابقه درخشان، خدمات باربری الهیه و محله‌های نزدیک به آن در تهران را به عهده گرفته است.

در دنیای امروزی به دلیل هزینه‌های بالای زندگی، تنوع طلبی و نیاز به مهاجرت بین شهرهای مختلف به دلیل نوع شغل و درصد بالایی از مردم که به صورت مستأجر در یک منزل سکونت دارند و به همین خاطر مشخصا باید در فاصله‌های زمانی کوتاهی نسبت به تعویض خانه و اسباب کشی اقدام کنند. از آنجایی که فرایند اسباب کشی و حمل اثاثیه امری بسیار تخصصی است، اگر به صورت حرفه ای و با رعایت نکات خاص در این زمینه انجام نگیرد قطعا زمان انتقال وسایل خانه موجب خسارت شده و نیازمند هزینه‌های دوباره جهت تأمین مجدد آن‌ها خواهید شد.

بسته بندی محکم و مشاوره رایگان:

اگر اسباب و اثاثیه منزل یا هر نوع باری که قصد جابه جایی و حمل و نقل آن را دارید به خوبی بسته بندی نشوند ممکن است در حین باربری با مشکلات زیادی مواجه شوید. مشکلاتی از قبیل شکستن، گم شدن و حتی خسارت دیدن لوازم که قطعا هزینه‌هایی را در بر خواهند داشت. اتوبار الهیه با به کار بردن لوازم بسته بندی اصولی از قبیل کارتن‌های چند لایه و رگال دار، فوم و نایلون‌های حباب دار در اندازه‌های کوچک و بزرگ، انواع چسب و لوازم مورد نیاز بسته بندی با کیفیت و با کمک پرسنل با تجربه و  آموزش دیده خود در زمینه بسته بندی اثاثیه، توانسته است سلامت و امنیت انواع بار را تضمین نماید.

باربری و اتوبار الهیه با کمک مشاورین حرفه ای خود در باربری برای تمام مشتریان مشاوره رایگانی را ارائه می‌دهد که طی آن مشتریان می‌توانند برنامه ریزی و زمانبندی دقیق برای نحوه اسباب کشی و حمل وسایل و اثاثیه خود را دریافت نمایند. این برنامه ریزی‌ها شامل زمان حمل و نقل بار و اسباب کشی، بهترین وسیله نقلیه برای جابه جایی بار، نحوه بسته بندی و چیدمان وسایل، زمان دقیق اثاث کشی، مکان مبدا و مقصد اسباب کشی و هزینه باربری است و در طی آن تمام اطلاعات مورد نیار مشتریان در اختیار آن‌ها قرار داده می‌شود.

در مورد حمل بار و انتقال یک بار یا کالا درست رسیدن و سالم رسیدن آن یک دغدغه مهم برای صاحب بار و مشتری محسوب می‌شود که رعایت این امر بسیار مهم بوده و در یک باربری معتبر به عنوان یک شاخص مهم قلمداد می‌شود. روش بسته بندی اثاثیه منزل به نحوی که در طی مسیر انتقال آسیب نبیند و استفاده از وسایل نقلیه مخصوص اینکار که با توجه به ساختار خود بتوانند ایمنی بار را حفظ کنند، از نکات پایه در یک اسباب کشی موفق محسوب می‌شوند که در این زمینه مشاوران سرویس حمل بار و اتوبار الهیه خدمات ارزنده ای ارائه می‌دهند. مجموعه اتوبار الهیه با داشتن مشاوران با سابقه در خصوص چگونگی بسته بندی اسباب و اثاثیه منزل، به شکلی که سالم به مقصد برسد و همچنین نیروی خدماتی مطمئن که متناسب با نیاز شما سرویس ارائه می‌دهد، همواره سعی در ارتقا کیفیت خدمات داشته است. قابل ذکر است اعتماد سازی باربری بارسنتر و اتوبار الهیه، مشتریان این مجموعه را در اولین همکاری به مشتریان ثابت تبدیل کرده است.

چیدمان اصولی اثاثیه با بهترین قیمت:

در شرکت و اتوبار الهیه بسته بندی وسایل به گونه ای انجام می‌شود که در حین جابه جایی سلامت لوازم تضمین می‌شود و هیچگونه مشکلی در چیدمان بار پیش نخواهد آمد. چیدمان وسایل و اثاثیه به گونه ای انجام می‌شود که حداکثر لوازم و اثاثیه مشتری در یک نوبت جابه جایی منتقل شود و هیچگونه آسیب دیدگی و خسارتی در لوازم مشاهده نخواهد شد. به کار گیری لوازم استاندارد و با کیفیت باعث می‌شود که بسته بندی‌ها به صورت اصولی صورت بگیرد و از شکستن و آسیب رسیدن به لوازم در حین چیدمان و جابه جایی بار پیشگیری شود. لازم به ذکر است که مشتری همیشه و همه جا به دنبال کیفیت خدمات بالا در کنار قیمت‌های پایین بوده است و شرکت باربری مهم‌ترین نقش را در حمل و نقل و اسباب کشی دارد، اتوبار الهیه به عنوان یکی از بهترین باربری‌های تهران با علم بر این موضوع فعالیت می‌کند، باربری و اتوبار الهیه خدمات تخصصی خود را به شکل صفر تا صد در عرصه اسباب کشی انجام می‌دهد.

اتوبار الهیه از جمله شرکت‌های فعال در زمینه باربری در سطح کشور است که با فعالیت چندین ساله خود در این زمینه و حفظ اعتبار بین مشتریان، اکنون توانسته است از رقبای خود پیشی گرفته و مشتریان را راضی نگه دارد. همکاری با پرسنلی با تجربه، رانندگانی ماهر و کادر خدماتی متخصص در کنار استفاده از به روزترین و بهترین وسایل نقلیه و حمل بار، توانسته است اعتماد مشتریان را در خصوص تضمین حفظ کیفیت و سلامت کالای آن‌ها جلب نماید، اتوبار الهیه همیشه و در همه حال در خدمت شماست.

اتوبار و باربری الهیه برای برنامه حمل و نقل اثاثیه و جابه جایی اثاثیه مشتریان یک برنامه ریزی دقیق و زمانبندی مشخصی را ارائه می‌دهد. همین برنامه ریزی باعث می‌شود که فرآیند اسباب کشی به طور منظم و دقیق انجام شود و زمان مشتریان بی دلیل هدر نرود و در نهایت منجر می‌شود که زمان بسیار مناسبی برای حمل بار و تخلیه بار در نظر گرفته شود تا در طی آن مشتریان با ترافیک و مشکلات زمانبندی مواجه نشوند.

مشتریان عزیز در صورتی نیاز به هر کدام از خدمات ارائه شده توسط اتوبار الهیه و یا باربری بارسنتر هستید، می‌توانید همین حالا با استفاده از شماره‌ها و لینک‌های پایین همین صفحه با مشاوران باربری و پرسنل ما در تماس باشید و هر گونه سوال و درخواستی دارید با مشاوران باربری ما به صورت رایگان در میان بگذارید.

 

اطلاعات تکمیلی در رابطه با خدمات ارائه شده توسط اتوبار الهیه

اتوبار الهیه |-| انتقال بار به تمام نقاط کشور
اتوبار الهیه |-| بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
اتوبار الهیه |-| حمل بار با وانت بار و نیسان بار
باربری میدان فردوسی

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار الهیه انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری الهیه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند.

در شرکت اتوبار الهیه شما قیمت‌ها به چه صورتی محاسبه می‌شوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها مشخصا تغییر می‌کنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت‌ها و تعرفه‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای (تا را به مشتریان گرانقدر خود ارائه می‌کند.