اتوبار اسکندری فعالیت به صورت شبانه روز:

اتوبار اسکندری با داشتن سال‌ها تجربه کاری در کنار شما عزیزان آماده فعالیت در عرصه اسباب‌کشی باربری و حمل‌ونقل و حمل اثاثیه با کیفیت عالی برای شما دوستان عزیز است. کافی‌ست با همکاران ما که در تیم پشتیبانی قرار دارند تماس بگیرید که از یک مشاوره رایگان بهره‌مند شوید و اتوبار اسکندری در کنار شما عزیزان به‌صورت شبانه‌روز آماده فعالیت‌های اسباب‌کشی و باربری است.

۴.۹/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار اسکندری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

برای تماس با ما می‌توانید با یکی از شماره‌ها که در بالای صفحه درج‌شده است تماس بگیرید و نوبت و خودتان را توسط مشاوران ما ثبت نمایید.

خدمات قابل ارائه برای مشتریان عزیز:

خدماتی که اتوبار اسکندری برای شما عزیزان انجام می‌دهد شامل موارد زیر هست:

 1. خدماتی که برای شما در نظر گرفته‌ایم بسیار متنوع هست شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اسکندری از این خدمات بهره‌مند شوید. و اتوبار اسکندری دارای ماشین‌های متنوع که شامل: کامیون‌ها، خاورها، ایسوزوها، وانت‌بارها نیسان بارها، و ماشین‌های vip و دیگر ماشین‌های اسباب‌کشی هست. و دسترسی و تماس با ما به‌صورت آسان برای شما مقدور شده‌ است شما می‌توانید با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج‌شده تماس بگیرید تا به نزدیک‌ترین شعبه محل زندگی خود متصل شوید.
 2.  خدمات بسته‌بندی برای شما عزیزان به صورتی انجام می‌شود که با استفاده از تجهیزات مدرن که باربری بار سنتر در اختیارمان قرار داده‌ است تمامی وسایل شما را از ریز تا درشت برای شما عزیزان بسته‌بندی خواهیم کرد. و خبر خوب این است که شما  می‌توانید از تهران به هر نقطه ای  که بخواهید بار را انتقال دهید. باربری اسکندر این قابلیت را دارد که از تهران به هرجای کشور بار شما را ارسال نماید. حمل اثاثیه منزل به شهرستان یکی از خدماتی است که اتوبار اسکندری برای شما عزیزان انجام می‌دهد. ارسال بار فقط در تهران نیست بلکه شما می‌توانید در شهرستان و شهرهای اطراف تمامی وسایل خود را  جابه جا کنید.
 3. استفاده از پرسنل خوش‌برخورد و خوش‌اخلاق که به‌صورت صبورانه پاسخ‌گوی سوالات شما هستند آن‌ها به شما عزیزان تعهد کاری دارند. و در برابر وسایل شما مسئول هستند به‌همین خاطر مدیریت مجموعه بارسنتر با تیم حرفه‌ای که در نظر گرفته‌ است تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام می‌دهد.
 4.  حمل وسایل سنگین مثل یخچال‌های سایدبای‌ساید، گاوصندوق‌ها، میزهای ناهارخوری، پیانو، بوفه، که توسط کارگران نیرومند برای شما عزیزان انجام می‌شود.
 5.  بسته‌بندی با استفاده از کارتن‌های مجهز و همچنین نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها توسط یک تیم حرفه‌ای که تمامی وسایل شما را از کوچک تا درشت بسته‌بندی می‌کنند.
 6. حمل اثاثیه به‌صورت اصولی تمامی پرسنلی که در این مجموعه فعالیت می‌کنند همگی دوره‌ها و آموزش‌های لازم را دیده‌ام و با دقت و همچنین نظم خاصی وسایل شما حتی اگر سنگین باشد را از هر مکان برای شما عزیزان این بخشی از خدماتی است که اتوبار اسکندری برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است.
 7. شما می‌توانید به‌صورت۲۴ ساعته با تیم حرفه‌ای ما در تماس باشید و نوبت خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید.

پرسنل اتوبار اسکندری به چه صورت برای شما عمل می‌کند؟

اتوبار اسکندری که در محدوده اسکندری است برای شما عزیزان پرسنلی خوش‌برخورد و مجرب را در نظر گرفته از تمامی پرسنلی که در این مجموعه آماده‌به‌کار هستند دارای سوابق کاری بالا و همچنین متعهد به کار هستند. و همچنین کارگرانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند متخصص حمل بار برای آماده انجام تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی برای شما عزیزان هست. کارگران ما با دلسوزی تمام تمامی وسایل شما را جابه‌جا می‌کنند آن‌ها به‌صورت نیرومند و زبده عمل می‌کنند دارای سابقه کاری بالا هستند. به‌همین خاطر در برابر وسایل شما مسئول هستند و سلامت وسایل شما برای آن‌ها بسیار اهمیت دارد.

اتوبار اسکندری باتجربه و سابقه چندین‌ساله در زمینه باربری و اسباب‌کشی و با داشتن کادری مجرب و ماشین‌های مجهز تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما به‌صورت ۲۴ ساعت انجام می‌دهند. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با یکی از شماره که در مورد صفحه درج شده‌ است نوبت خود را توسط کارشناسان ما ثبت نمایید تا با اعزام نیروهای خود در روز اسباب‌کشی در کنار شما خاطره خوب اسباب‌کشی را به ارمغان بیاوریم. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اسکندری از تخفیف‌های ویژه ۴۵% این مجموعه نیز برخوردار شوید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما انجام دهیم.

خدمات درون‌شهری و برون‌شهری در اتوبار اسکندری به چه صورتی است؟

اتوبان اسکندری با تشکیل از کادری حرفه‌ای و آموزش‌دیده و رانندگانی که آشنایی کامل به جاده‌ها را دارند تمامی مسیر خارج از شهر را هم بلد هستند. بعضی اوقات قرار است اسباب‌کشی در خارج از شهر انجام شود. یعنی این‌که از تهران به شهر دیگری بخواهید وسایل خود را  انتقال دهید و در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی برون‌شهری را برای شما عزیزان انجام دهیم. کارگران ما به‌صورت حرفه‌ای و کاملاً تخصصی اسباب و اثاثیه شما را بسته‌بندی می‌کنند تا در هنگام تردد در خارج شهر برای وسایل شما مشکلی پیش نیاید. هر چند بسته‌بندی به‌صورت دقیق‌تری انجام شود وسایل شما به‌سلامت بیشتری به مقصد می‌رسد. شما با در دست داشتن بارنامه دولتی می‌توانید تمامی وسایل خود را از تهران به شهر دیگر انتقال دهید. بارنامه دولتی جهت تردد برای ماشین‌های باربری در خارج از شهر هست.

و تمامی کامیون‌ها و ماشین‌های اتوبار اسکندری موکت کاری و کبفپوش شده است. تا آسیب کم‌تری به اثاثیه شما وارد شود پس با خیال آسوده وسایل خود را جابه‌جا کنید. شما می‌توانید هر چقدر هم که راه که طولانی باشد از سلامت وسایل خود به مقصد مطمئن باشید. زیرا ما با برنامه‌ریزی دقیقی که برای وسایل شما می‌کنیم بار شما را به‌طرز و سلامت و درستی به مقصد موردنظر خود ارسال می‌کنیم.

ما برای شما عزیزان خدمات برون‌شهری را نیز انجام می‌دهیم از تهران به هرنقطه ای که بخواهید بار شما منتقل داده می‌شود. و با داشتن بارنامه دولتی که توسط مدیریت بار سنتر برای شما صادر می‌شود دیگر مشکلی نخواهید داشت.

 با قیمتی مناسب کار با کیفیت را تحویل بگیرید:

هزینه‌ها در اتوبار اسکندری به چه صورت است نرخ حمل کالا در باربری و اتوبارها زیر نظر اتحادیه باربری است. اتوبار اسکندری تمامی قیمت‌های خود را زیر نظر اتحادیه باربری در نظر گرفته‌ است. هزینه‌ها در شرکت‌ها بستگی به عوامل متعهدی دارد این عوامل می‌تواند شامل موارد زیر شود:

 • فاصله مسافت بین مبدا تا مقصد
 • تعداد طبقات یک آپارتمان
 • تعداد مسافتی که قرار است  ماشین باربری طی کند
 • تعداد کارگران ارسالی
 • نوع ماشین انتخابی
 • نوع بار
 • استفاده از تیم‌های بسته‌بندی و چیدمان

می‌تواند در هزینه‌های شما تاثیر بسزایی داشته باشد. اما با انتخاب و اتوبار اسکندری شما می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵%  این شرکت نیز بهره‌مند شوید و اتوبار اسکندری با ارائه بهترین خدمات و با کم‌ترین نرخ در خدمت شما عزیزان است شما می‌توانید با پرداخت هزینه‌ای مناسب از یک کار باکیفیت برخوردار شوید. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا خدمات را با کم‌ترین هزینه در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهیم دیگر نگران قیمت‌های بالا و گزاف اسباب‌کشی نباشید. زیرا شما با پرداخت هزینه مناسب می‌توانید تمامی خدمات باربری اسباب‌کشی حمل‌ونقل بسته‌بندی و چیدمان را از ما بخواهید.

بیشتر مشتری‌ها سؤالی که برایشان پیش می‌آید که اگر مقدار بار کمی را بخواهند جابه‌جا بکنم بازهم نیاز است که از ماشین‌هایی مثل خاور هیوندا و کامیون‌ها استفاده کنند؟ در جواب باید به شما بگوییم که ما در جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز برای شما سرویس‌های نیسان بار و وانت‌بار را در اختیار گذاشته‌ایم.

اتوبار اسکندری با قرار دادن سرویس‌های وانت‌بار و نیسان بار هزینه‌ها را برای شما مقرون‌به‌صرفه‌تر کرده‌ است. بر این اساس مشتریانی که بار کمی دارند می‌توانند با استفاده از سرویس‌های نیسان بار و وانت‌بار تمامی بار خود را جابه‌جا کنند. اتوبار اسکندری با در نظر گرفتن تخفیف‌های ویژه‌ای که برای شما مشتریان قرارداده است با انتخاب ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار در هزینه‌های شما صرفه‌جویی کرده‌ است. ما دائماً در تلاش بودیم تا با رانندگانی مجرب و آشنا به جاده و تمامی خدمات برون‌شهری و درون‌شهری را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم. شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار هزینه‌های کم‌تری را جهت جهت جابجایی و اسباب‌کشی انجام دهید.

همچنین در بعضی موارد که قرار است وسایل کمی را جابه‌جا کنید برای راحتی کار خود و ترافیک کم‌تر می‌تواند ماشین‌های وانت‌بار و نیسان بار را انتخاب کنید. اتوبار اسکندری رانندگان خود را را کاملاً مسلط بر جاده‌ها و راه‌ها می‌داند به‌همین خاطر باتجربه و سابقه بالای کاری که در اختیار دارند شما را از مسیرهای کم ترافیک عبور می‌دهند. تا بار را در زمان کم‌تری به دست شما تحویل دهند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اسکندری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار اسکندری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اسکندری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند