اتوبار اسدآبادی تنها با یک تماس تلفنی  در کنار شماست:

اگر در محدوده اسدآباد زندگی می‌کنید می‌توانید به اتوبار اسدآبادی دسترسی داشته باشید اتوبار اسدآبادی به‌صورت بیست و چهار ساعت همراه با پرسنل خوش‌برخورد و صبور آماده ارائه خدمات اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز است. شما می‌توانید در اتوبار اسدآبادی تمامی خدمات اسباب‌کشی، باربری و جابجایی و بسته‌بندی و چیدمان را از این تیم به‌صورت حرفه‌ای دریافت نمایید.

۴.۷/۵ - (۲۷ امتیاز)

اتوبار اسدآبادی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

خدمات متفاوت بارسنتر نسبت به باربری‌های سطح شهر:

تمامی افرادی که در مجموع بار سنتر مشغول به فعالیت هستند دور دیده و کاربلد هستند آن‌ها می‌توانند تمامی خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن برای شما دوستان عزیز انجام دهند. شما با انتخاب اتوبار اسدآبادی می‌توانید از خدمات ویژه باربری و اسباب‌کشی نیز برخوردار شوید. این خدمات شامل موارد زیر است:

  1. ارائه بیمه‌نامه و بارنامه دولتی
  2. ارسال کارگران زبده
  3. ارسال رانندگان حرفه‌ای
  4. استفاده از خدمات vip اسباب‌کشی
  5. استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  6. ارسال کارشناسان اسباب‌کشی

شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به این خدمات دسترسی داشته باشید با انتخاب اتوبار اسدآبادی از خدمات ویژه اسباب‌کشی نیز بهره‌مند می‌شوید این خدمات برای شما دوستان عزیز به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. نیازی ندارد که به‌صورت حضوری در دفترهای بارسنتر حضور داشته باشید بلکه شما تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید با مشاوران ما از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید. پس همین الان تلفن را بردارید و خدماتی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم بهره‌مند شوید و تنها با یک تماس تلفنی ما در کنار شما تمامی این خدمات را انجام خواهیم داد.

اتوبار اسدآبادی ارائه مجهزترین ماشین‌های باربری:

ماشین‌هایی که در اتوبار اسدآبادی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌اند همگی کف‌پوش و عایق‌بندی شده است تا در صورت صدمه دیدن به وسایل شما خسارتی برای وسایل شما پیش نیاید. البته باید در نظر داشته باشید که با انتخاب اتوبار اسدآبادی وسایل شما به‌صورت سالم به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهد شد تمامی ماشین‌های ما به‌صورت روزانه از لحاظ فنی چک می‌شوند و در خدمت مشتریان عزیز قرار می‌گیرند. شما می‌توانید با توجه به نوع اسباب‌کشی و نوع بار خود ماشین موردنظر خود را به‌صورت دلخواه انتخاب کنید. البته می‌توانید برای انجام انتخاب ماشین‌های باربری از مشاوران ما راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید. ما به‌صورت شبانه‌روزی برای شما دوستان عزیز مشاوره رایگان را در نظر گرفته‌ایم اگر انتخاب نوع ماشین باربری برای شما کار سخت و دشواری است تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ماشین‌های باربری و اتوبار اسدآبادی شامل وانت‌بار و نیسان بارها نیز است که شما می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها اگر بار کمی را قرار است جابه‌جا کنید از این نوع ماشین‌ها استفاده کنید. اگر قرار است مسافت کوتاهی را طی کنید می‌توانید از وانت و یا نیسان بر اتوبار اسدآبادی استفاده کنید تا هم در قیمت‌ها و در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و هم در زمان خود صرفه‌جویی کنید. ما در کنار شما هستیم با ارائه بهترین و مجهزترین ماشین‌های استاندارد باربری تا خدمات اسباب‌کشی و جابجایی را از تهران به هرکجای کشور که بخواهید برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.

بیمه نامه و بارنامه برای اسباب کشی‌های برون شهری و درون شهری:

بیمه‌نامه برای شما به‌صورت تضمینی ارائه می‌شود بیمه‌نامه‌ای که باربری و اتوبار اسدآبادی برای شما در نظر گرفته‌ است تضمین سلامت بار شما به مقصد موردنظر هست. شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر افزایش دهید اما برای این‌که بار شما سلامت به مقصد موردنظر برسد یک بیمه‌نامه برای شما مشتریان عزیز در نظر گرفته‌ایم این بیمه‌نامه می‌تواندوسایل شما را در برابر خسارت محافظت کند. اگر برای وسایل شما به‌صورت ناخواسته اتفاقی بیفتد یا صدمه ببینند شما می‌توانید تمامی خسارت را از شرکت بیمه معتبر دریافت نمایید. پس نگران صدمه دیدن و وسایل خود نباشید زیرا با انتخاب باربری اسدآبادی شما می‌توانید وسایل خود را به‌صورت سالم در مقصد موردنظر خود تحویل بگیرید ما به‌صورت شبانه‌روزی آماده انجام خدمات اسباب‌کشی به شما دوستان عزیز هستیم. همچنین اگر قصد انجام جابجایی خارج شهری دارید می‌توانید از بارنامه دولتی باربری و اتوبار اسدآبادی استفاده نمایید. این بارنامه برای زمانی استفاده می‌شود که قرار است از تهران به شهر دیگری وسایل خود را جابه‌جا کنید همچنین شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اسدآبادی از بارنامه دولتی نیز برخوردار شوید این بارنامه توسط مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما دوستان عزیز صادر می‌شود تا در هنگام تردد در جاده‌ها و خارج از شهر مشکلی برای ماشین‌های باربری و بار و وسایل شما پیش نیاید.

خدمات اسباب‌کشی به دو صورت انجام می‌شود خدمات برون‌شهری و درون‌شهری اگر قرار است در مسافتی کوتاه در شهر تهران اسباب‌کشی و جابجایی لوازم منزل خود را انجام دهید خدمات درون‌شهری به حساب می‌آید. هم چنین شما می‌توانید برای استفاده از خدمات درون‌شهری از ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بارها استفاده کنید تا در قیمت‌های خود صرفه‌جویی کنید. اما اگر قرار است از تهران به هر شهر دیگری خدمات اسباب‌کشی و جابجایی لوازم خود را انجام دهید خدمات برون‌شهری به حساب می‌آید که دراین‌صورت باید با داشتن بارنامه دولتی بتوانید بار خود را از تهران به هر شهر موردنظر خود ارسال نمایید. و در این نوع خدمات می‌توانید از ماشین‌هایی مثل کامیون‌های ۶ و ۷ متری ایسوز، هیونداها، استفاده کنید تا تمامی بار خود را به شهر مورد دلخواه خود انتقال دهید.

خدمات بسته بندی و چیدمان اسباب کشی در اتوبار اسدآبادی:

خدمات بسته‌بندی در اتوبار اسدآبادی برای شما دوستان عزیز با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات بسته‌بندی انجام می‌شود شما می‌توانید با انتخاب تیم‌های حرفه‌ای بسته‌بندی اتوبار اسدآبادی تمامی وسایل منزل و یا حتی اداره خود را بسته‌بندی کنید. بسته‌بندی توسط افرادی کاربلد و کاردان انجام می‌شود که دوره‌ها و آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا تمامی وسایل منزل شما را بسته‌بندی کنند. شما می‌توانید با انتخاب تیم بسته‌بندی اتوبار اسدآبادی از کوچک‌ترین وسایل تا بزرگ‌ترین وسایل خود را بسته‌بندی کنید ما حتی برای شما بسته‌بندی مبلمان را نیز انجام می‌دهیم. بسته‌بندی یخچال‌ها، میزهای ناهارخوری، فرش‌ها، مجسمه، کتاب، حتی لباس‌ها، سرویس خواب و سرویس آشپزخانه، را نیز می‌توانید به ما بسپارید. تا با استفاده از تجهیزات مدرن که مجموعه بار سنتر برای تیم حرفه‌ای خود در نظر گرفته‌ است و با ایمنی کامل لوازم شما بسته‌بندی کنیم. همچنین نایلون‌های حباب دار و جعبه‌های چند لایه می‌تواند ایمنی کامل را برای وسایل شما به عمل بیاورد به‌همین خاطر ما تمامی وسایل شما را در نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم و در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم حتی لباس‌های شما را در کارتن‌های رگال دار قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی مشکلی برای وسایل شما پیش نیاید.

نگران بسته‌بندی وسایل خود نباشید زیرا با دقت و ایمنی بالا انجام می‌شود تمامی افرادی که این کار را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهند و آموزش‌های لازم را دیده‌اند پس نگران صدمه دیدن به وسایل خود نباشید. اتوبار اسدآبادی در کنار شما است تا تمامی وسایل را برای شما بسته‌بندی کند.

به‌همین خاطر شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اسدآبادی تیم چیدمانرا انتخاب کنید. تا وسایل سنگین را برای شما جابه‌جا کنه دیگر لازم نیست خودتان به‌تنهایی این وسایل را جابه‌جا کنید شما با رزرو تیم چیدمان اتوبار اسدآبادی می‌توانید وسایلی که در کارتن‌ها توسط تیم بسته‌بندی، بسته‌بندی شده‌اند را در جای خود قرار دهید همچنین این تیم در کنار شما است تا لوازم برقی و الکترونیکی شما را برای شما دوستان عزیز راه‌اندازی کند شما می‌توانید با انتخاب تیم چیدمان دکوراسیون منزل خود را به ما بسپارید ما برای شما تمامی لوازم منزل را در جای مورد نظر خود قرار می‌دهیم. مبلمان شما را برای شما در منزل جدید چیدمان می‌کنیم همچنین لوازمی مثل یخچال، گاز، ظرف‌شویی، را برای شما نصب و راه‌اندازی می‌کنیم شما می‌توانید با انتخاب تیم و چیدمان اتوبار اسدآبادی روند اسباب‌کشی را برای خود سریع‌تر کنید. دیگر لازم نیست ساعت‌ها وقت بگذارید تا لباس‌ها و یا وسایل خود را از جعبه‌ها بیرون بیاورید و در جای خود قرار دهید بلکه با انتخاب تیم چیدمان اتوبار اسدآبادی می‌توانید تمامی وسایل خود را به‌صورت منظم در جای خود تحویل بگیرید. تیم چیدمان در کنار شما دوستان عزیز است تا این خدمات را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام دهد نگران اسباب‌کشی وسایل خود نباشید شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اسدآبادی از صفر تا صد اسباب‌کشی وسایل را به ما بسپارید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم به‌خاطر خوب یک اسباب‌کشی را برای شما به ارمغان بیاوریم پس در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل و کارشناسان ما ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی خاطره خوب اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز به عمل بیاوریم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اسدآبادی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار اسدآبادی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اسدآبادی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند