حمل و نقل تمامی لوازم منازل و ادارات با اتوبار ارم:

اتوبار ارم برای شما دوستان عزیز با ۳۵% تخفیف تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهد شما می‌توانید حمل بار ادارات، حمل بار منازل، اثاث‌کشی منازل، جابه‌جایی لوازم سنگین، حمل‌ و نقل اسباب‌کشی، در مسافت‌های طولانی، اسباب‌کشی بین‌شهری، حمل بار ارگان‌های دولتی، را به تیم تخصصی باربری و اتوبار ارم بسپارید. ما با بهترین خدمات اسباب‌کشی برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد بهترین ماشین‌های مجهز باربری را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفتیم که تمامی این ماشین‌ها مسقف و روباز هستند و عایق‌بندی شده‌اند پس با خیال راحت آماده همکاری با شما دوستان عزیز هستیم.

۴.۹/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار ارم

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

شما با انتخاب اتوبار ارم می‌توانید از سرعت و نظم این باربری اطمینان داشته باشید اتوبار ارم برای اسباب‌کشی لوازم شما دوستان عزیز با هر شکل و اندازه با هر حجم آماده‌ است تا برای شما در هر مسافتی که می‌خواهید بار را بدون هیچ استرسی جا به جا کنید. ما برای شما دوستان عزیز با ارسال تیم‌های حرفه‌ای تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد اسباب‌کشی و باربری با بهترین تجهیزات برای شما دوستان عزیز صورت می‌گیرد و شما می‌توانید اثاثیه منزل خود را با باربری ما تجربه کنید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم.

اعتماد شما به بارسنتر باعث افتخار ما است:

اتوبار ارم برای شما دوستان عزیز با بهترین خدمات یک اسباب‌کشی بی‌نقص و عالی را انجام می‌دهد زیرا تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی دوره‌دیده و آموزش‌دیده هستند پس خیالتان راحت باشد که وسایل خود را به افراد مطمئن و کاربلد می‌سپارید اتوبار ارم برای شما دوستان عزیز از ماشین‌های متنوع باربری استفاده می‌کند و این اتوبار برای شما از انواع کامیون‌ها، خاورها، وانت، نیسان، تریلی و کامیون‌های ۶ و ۷ متری، به‌صورت تخصصی استفاده می‌کند. ما حمل بارهای سنگین را برای شما با استفاده از این ماشین‌ها با تکنولوژی‌های روز دنیا انجام خواهیم داد. با توجه به تغییرات روزمره شدن و تکنولوژی جدید مراحل اسباب‌کشی کمی متفاوت‌تر شده به‌همین خاطر تجهیزاتی که در اسباب‌کشی مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار پیشرفته است و شما می‌توانید با انتخاب شرکت بار سنتر حمل‌ و نقل و جابه‌جایی لوازم سنگین و خود را به ما بسپارید.

تمامی خدمات را برای شما دوستان عزیز با ناوگان مجهز باربری انجام می‌دهیم همچنین کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی نیرومند هستند و با دلسوزی تمام بار را برای شما دوستان عزیز جابجا می‌کنند. ما آماده اسباب‌کشی در ایام تعطیل نیز هستیم باربری و اتوبار ارم  افتخار این را دارد که با سریع‌ترین و مجهزترین روش اسباب‌کشی برای شما تمامی بارها را جابه‌جا کند و اعتماد شما باعث افتخار و سربلندی ما در زمینه اسباب‌کشی است.

شما می‌توانید جهت ارتباط با ما با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج شده‌ است تماس بگیرید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای ما رزرو نمایید.

در کوتاه‌ترین زمان برای شما اسباب کشی را در هر کجا تهران باشید انجام می‌دهیم:

بارسنتر برای شما دوستان عزیز تمامی وسایل را از تهران به هر شهر دلخواهی که شما بخواهید جابه‌جا خواهیم کرد مسافت برای ما اهمیتی ندارد زیرا ما در مسافت‌های طولانی و سابقه کاری بالایی داریم اتوبار ارم برای شما شعبه‌های متعددی را در مناطق مختلف تهران قرار داده‌ است. جهت ارائه خدمات خوب و عالی اسباب‌کشی شما می‌توانید در هر منطقه از تهران که مشغول زندگی هستید تنها با یک تماس تلفنی از شعبه‌های مختلف بار سنتر خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را دریافت نمایید. ما برای شما دوستان عزیز در هر منطقه از تهران شعبه‌های متفاوتی را قرار دادیم که شما می‌توانید با دسترسی راحت و سریع به این شعبه‌ها تمامی مراحل بسته‌بندی، جا به جایی، چیدمان وسایل، خود را از ما دریافت نمایید. ما برای شما دوستان عزیز با روش‌های ویژه خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را به همکاران حرفه‌ای ما که در این زمینه فعالیت کاری بالا دارند بسپارید تا در اسرع وقت در کم‌ترین زمان ممکن برای شما اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌های تخصصی انجام دهند. شرکت بارسنتر در شعبه‌های مختلف برای شما دوستان عزیز  این خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد شما می‌توانید با انتخاب یکی از شعبه‌های زیر تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید:

 1. باربری بعثت تهران
 2. باربری سراج
 3. باربری خاوران
 4. اتوبار میدان راه‌آهن
 5. باربری ارم

می‌تواند برای شما صفر تا صد اثاث‌کشی را با ارزان‌ترین قیمت‌ها و مناسب‌ترین کیفیت انجام دهد. اتوبار ارم همیشه خدمت‌گزار شما دوستان عزیز است شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در تماس باشید ما برای شما اسباب‌کشی منزل حمل بار و ادارات و انجام می‌دهیم و به شما این تضمین را می‌دهیم.

اتوبار ارم با اطمینان کامل باربری و اسباب کشی را انجام خواهد داد:

بارسنتر یک تعهد و گارانتی می‌دهد به اسم بیمه‌نامه باربری که با در دست داشتن این بیمه‌نامه تضمین سلامت بار شما به مقصد به‌صورت صددرصد است شرکت باربری بار سنتر برای‌ اینکه خیال مشتریان خود را راحت کند و با آسودگی خاطر کامل بار را برایشان جابجا کند بدون کوچک‌ترین صدمه به بار مشتریان وارد شود یک بیمه‌نامه معتبر را برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است که شما عزیزان می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی این بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر از ما دریافت نمایید. همچنین شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را با توجه به نوع بار، حجم و مسافت طی‌شده کاهش و افزایش اگر قرار است بار با ارزش بالایی را جابه‌جا کنیم و لوازم گران‌قیمتی را جابه‌جا کنید ما به شما توصیه می‌کنیم که سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت بار سنتر افزایش دهید. هم چنین برای شما دوستان عزیز که قصد جابه‌جایی در مسافت‌های طولانی و خارج از شهر را دارید یک بارنامه دولتی را قرار داده‌ایم که شما می‌توانید با در دست داشتن بارنامه دولتی به‌راحتی در جاده‌ها تردد کنید و بار خود را جابه‌جا کنید. اتوبار ارم برای راحتی کار شما دوستان عزیز این بیمه‌نامه و بارنامه را به‌صورت تضمینی برای شما دوستان عزیز صادر می‌کند تا با خیال راحت با اطمینان کامل بار از تهران به هر شهری که می‌خواهید جابه‌جا کنید.

ارسال افراد متخصص اتوبار ارم  در محل اسباب کشی:

تمامی افرادی که در بارسنتر مشغول فعالیت هستند برای راحتی کار شما دوستان عزیز در تلاش هستند به همین خاطر آن‌ها خود را در برابر وسایل شما مسئول می‌دانند. ما برای راحتی کار شما دوستان عزیز تیم‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که این تیم‌ها شامل:

 1. تیم‌های بسته‌بندی
 2. تیم‌های چیدمان

است شما می‌توانید با انتخاب این دو تیم سرعت‌عمل اسباب‌کشی خود را بالا ببرید و روند اسباب‌کشی را با سرعت بیشتری انجام دهید. زیرا این تیم‌ها برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهد. اتوبار ارم با ارسال تیم‌های تخصصی و حرفه‌ای بسته‌بندی برای شما تمامی لوازم منزل را بسته‌بندی می‌کند لوازم ادارات را برایتان بسته‌بندی می‌کنیم جابه‌جایی لوازم سنگین را انجام می‌دهیم. به یاد داشته باشید که بسته‌بندی یک کار تخصصی هست پس بهتر است این کار را به افراد متخصص بسپارید پس با خیال راحت می‌توانید با انتخاب اتوبار ارم تیم بسته‌بندی را در کنار خود داشته باشید تا در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و تمامی لوازم را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی کنیم. ما با استفاده از موارد زیر برای شما دوستان عزیز بسته بندی  را انجام خواهیم داد :

 • کارتن‌های رگال دار
 • نایلون‌های حباب دار
 • سلفون‌ها
 • کارتن‌های چندلایه مقاوم
 • بابل رپ
 • وکیوم‌ها
 • ضرب گیرها، طناب‌ها

شما می‌توانید با انتخاب اتوبار ارم از تجهیزات بالا جهت بسته‌بندی وسایل خود برخوردار شوید ما از تمامی لوازم منزل شما را بسته‌بندی می‌کنیم بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز از کوچک‌ترین لوازم منزل تا درشت‌ترین لوازم منزل انجام می‌شود. فرش، مبلمان، پرده، گیاهان آپارتمانی، گاز، یخچال‌فریزر، سرویس خواب، سرویس آشپزخانه، را برای شما دوستان عزیز با استفاده از وکیوم‌هایی که در اختیار داریم به‌صورت کامل بسته‌بندی می‌کنیم تا مطمئن بشیم در حین جابجائی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نمی‌شود. همچنین شما می‌توانید برای راحتی کار خود از تیم چیدمان اتوبار ارم استفاده کنید تیم چیدمان به شما کمک می‌کند که لوازم سنگین خود را در جای مورد علاقه خود قرار دهید همچنین برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی مثل تلویزیون را انجام می‌دهند پس با خیال راحت می‌توانید با انتخاب تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان اتوبار ارم اسباب‌کشی را با سرعت بیشتری انجام دهید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار ارم بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار ارم استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار ارم کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند