حمل اسباب و اثاثیه با سرویس‌های اتوبار ارزان:

اتوبار ارزان بار سنتر از دیگر خدماتی است که باربری بار سنتر در قسمت خدمات اتوبار انجام می‌دهد. استفاده از کادر فنی مجرب و کاربلد، استفاده از خدمات بیمه نامه باربری، استفاده از روش‌های مدرن بسته بندی، چیدمان منظم بار ضمن حمل و نقل با استفاده از وسایل نقلیه مجهز و ارائه خدمات با قیمت ارزان، از عواملی هستند که یک باربری مورد اطمینان باید آن‌ها را رعایت کند. یک شرکت باربری معتبر مه خدمات  اتوبار ارزان را اریه می‌دهد باید الزاماتی را رعایت کند، تا اعتبار کاری خود را تامین و رضایت مشتریان را جلب کند. اتوبار ارزان بارسنتر متخصص در زمینه حمل و انتقال و اثاث کشی در کلیه نقاط کشور است. این شرکت که داری مجوز رسمی اتحادیه است یکی از بهترین شرکت‌ها در حوزه اسباب کشی در استان تهران است که خدمات خود را به صورت تخصصی و شبانه روزی انجام می‌دهد. اگر شما هم به زودی قصد اثاث کشی یا انتقال وسیله ای را دارید ما به شما این مژده را می‌دهیم که خدمات باربری را با نازل‌ترین قیمت ممکن و بهرین کیفیت در اختیار شما قرار می‌دهیم.

۴.۷/۵ - (۱۵۷ امتیاز)

اتوبار ارزان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری بارسنتر در زمینه اسباب کشی، اتوبار ارزان در تهران و سایر شهرستان‌ها از بهترین باربری‌های حال حاضر در استان تهران است.

برنامه‌ریزی دقیق، داشتن تجربه و نیروی انسانی متخصص یکی از مراحل مهم در اسباب کشی و باربری است. همکاران ما در اتوبار ارزان با سال‌ها تجربه در ارائه خدمات باربری در تهران و شهرستان می‌توانند، خدمات متنوعی در طول فرایند باربری و حمل بار اعم از باربری داخل شهری و باربری از تهران به سایر شهرستان را برای شما با اتوبار ارزان ارائه نمایند.

اتوبار ارزان در خدمت مشتریان با ارائه خدمات عالی:

سایر  اتوبار‌های ارزان؛

باربری ارزان بارسنتر در ارائه سرویس‌های این شرکت به صورتی است که در مرحله اول حمل اثاثیه، کارکنان شرکت ما مشاوره لازم را در زمینه مراحل باربری به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار آگاه می‌سازند و بعد از اتمام فرایند مشاوره، یک روز و ساعت معینی را برای بسته بندی وسایل منزل و انتقال لوازم شما در نظر می‌گیریم و در نهایت یک روز را برای انجام پروسه انتقال لوازم شما انتخاب کرده که علت ارزان بودن باربری هماهنگی است که برای حمل بار شما انجام می‌گرد البته شما می‌توانید با تماس با بارسنتر در صورت خلوت بودن پرسنل حمل بار از مزایای خدمات باربری ارزان بهره مند شوید و خدمات مورد نیاز شما را از انتقال وسایل گرفته تا چیدمان وسایل در مقصد به شما ارائه می‌دهیم. مدیریت باربری و اتوبار ارزان ما از تیم ماهر و کارآزموده، ماشین‌های حمل و نقل مجهز و تجهیزات بسته بندی به روز لوازم و روش‌های چیدمان سریع با استفاده از نیروی کار با سابقه استفاده می‌کند.

مهم‌ترین مسئله در هنگام حمل بار حفظ ایمنی و عدم آسیب رسیدن به وسایل و کالای مورد نظر ضمن انتقال آن است. وقتی صحبت از اتوبار ارزان برون شهری و حمل به شهرستان می‌شود، قطعا یکی عوامل مورد بحثی که مطرح می‌شود بحث ایمنی راه و جاده است. ایمنی راه و مسیر مورد نظر مسئله‌ بسیار مهمی است که رانندگان و تیم باربری و اتوبار ارزان بارسنتر قبل از حرکت حتما از وضعیت جاده‌ها و راه عبوری پیش رو آگاه شده و اگر ذره ای احساس کنیم که راه دچار مشکل شده است مسیر انتخابی را تغییر داده و یا در صورت شرایط آب و هوایی نا متعادل با هماهنگی با مشتری، فرایند حمل و نقل را به زمان دیگری موکول می‌کنیم یا از خودروهای مسقف استفاده می‌کنیم.

اتوبار و باربری ارزان بارسنتر با ارائه خدمات و سرویس‌ها به صورت شبانه روزی آماده است تا با ارائه بهترین سرویس دهی با قیمت‌های معقول، شما را برای یک اثاث کشی بی دردسر و راحت آماده کند، شرکت ما تصمیم به ایجاد سرویس دهی شبانه روزی و به کلیه نقاط کشور برای حمل بار و اثاثیه مشتریان کرده است. شما عزیزان می‌توانید مشاوره رایگان را در زمینه اسباب کشی و باربری از شرکت ما دریافت کنید و با استفاده از خدمات ارائه شده توسط تیم حرفه ای اسباب کشی منزل خودتان را انجام بدهید. پرسنل ما کلیه اوامر را در زمان کوتاه و سرعت بالایی با دقت تمام به پایان می‌رسانند که این افتخار ماست که با اتوبار ارزان تمامی خدمات یک اثاث کشی موفق را برای شما فراهم می‌کنیم. کارگران زحتمکش و کوشای اتوبار ارزان جابجایی و انتقال اقلام و کالا‌ها را با مهارت خاص و دقت بسیار زیادی انجام می‌دهند، تا علاوه بر سالم ماندن لوازم ارزشمند شما، خسارتی به در و دیوار و راه پله‌ها نیز وارد نشود.

بسته بندی دقیق و هزینه‌های دریافتی منصفانه از مشتری:

از آنجا که افراد باسابقه و حرفه ای مسئولیت بسته بندی وسایل مشتری را به عهده دارند، هر نوع بار و اثاثی با روشی که مناسب آن است بسته بندی می‌شود نکته مهم اسن است مه بسته بندی یک کار تخصصی است و شما باید آن را بخوبی انجام دهید یا به کارگران اتوبار ارزان ما بسپارید تا از آسیب رسیدن به بار شما در طوا مسیر اتوبار جلوگیری شود. مرحله بسته بندی توسط افرادی انجام داده می‌شود که متخصص بسته بندی کردن لوازم مختلف هستند و کار اثاث کشی را به شکل روزانه و به صورت حرفه ای انجام می‌دهند، تیم حرفه ای شرکت اتوبار ارزان بارسنتر برای بسته بندی از قوانین خاصی استفاده می‌کنند:

  1. کلیه وسایل  شما را از وسایل کوچک تا بزرگ در کارتن‌های مخصوص قرار داده و بر روی هر وسیله ای که بسته بندی می‌شود لیبل مخصوصی را بر روی آن‌ها می‌چسبانند، همین مسئله باعث میشود تا در حین بازکردن و چیدمان وسایل دچار مشکل و سردرگم نشوید.
  2. اسباب و اثاثیه را در جعبه‌های متناسب در اندازه‌های مختلف، بسته‌بندی می‌شوند. سپس درب آن‌ها با نوارچسب محکم به صورت کامل بسته می‌شود.
  3. با استفاده از انواع نایلون‌های حباب‌دار یا وسایلی مانند روزنامه و کاغذ در میان وسایل شکستنی به‌ عنوان ضربه‌ گیر، مانع برخورد وسایل با یکدیگر  و آسیب رسیدن به آن می‌شود.

وانت بار و نیسان بار با کم‌ترین قیمت:

در اتوبار ارزان شرکت بارسنتر خودرو‌های متفاوتی از نیسان بار و وانت بار گرفته تا کامیون‌های برزگ و پیشرفته حمل بار و مجهز موجود است. موسسه ما از وسایل نقلیه متناسب با نوع و حجم بار مشتری و مسیر پیش رو استفاده می‌کند. پارامترهایی مثل: حجم، وزن، جنس (خشک یا تر) و مسیر (برون شهر یا داخل شهر) در انتخاب خودروی نقلیه مناسب ضروری هستند و بر اساس نکات ذکر شده در شرکت بارسنتر خودروی مناسب برای کالا و بار متفاوت انتخاب می‌شود. مثلا برای انتقال بارهای سبک‌تر از وانت بار و نیسان و برای بارهای بزرگ با فاصله انتقال طولانی از ماشین‌های بزرگ‌تر مثل کامیون‌های بزرگ و خاور استفاده می‌کند.

استفاده از خدمات بیمه ای برای تضمین سلامت بار در صورت بروز حادثه‌های ناگهانی و حفط امنیت بار ضمن انتقال آن از دیگر خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار اران بارسنتر است. همچنین مدیریت اتوبار ارزان بارسنتر در نظر دارد در ازای ارائه خدمات با کیفیت بالا، هزینه‌های دریافتی را پایین بیاورد و بار همشهریان گرامی را ارزان‌تر منتقل کند و به هیچ وجه هزینه اضافی ازمشتریان خود نمی‌کند. در نهایت تمامی اسباب و اثاث شما به صورت رایگان بیمه شده و هزینه باربری به هر نقطه ای از کشور با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه محاسبه می‌گردد.

اطلاعات کامل‌تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر:

اگر قصد حمل اثاثیه و استفاده از خدمات باربری با منصفانه‌ترین هزینه‌های ممکن را دارید و نیازمند یک شرکت معتبر هستید، شرکت بارسنتر شعبه اتوبار ارزان کلیه خدمات باربری را با تخفیف‌های ویژه برای شهروندان گرامی ارائه می‌نماید. در کلیه ایام تخفیفات ویزه ای برای مشتریان ثابت خود در نظر گرفته ایم، پس جهت سفارش سرویس مورد نظر خود با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل فرمایید. ما آماده خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی  در اتوبار ارزان به مشتریان خود و حمل بار و به سراسر کشور هستیم.

  1. باربری سید خندان
  2. باربری تهران به صحنه
  3. باربری پیروزی
  4. باربری ارم
  5. باربری تهران به قم

ایا خدمات باربری ۲۴ ساعته است؟

بله تمامی خدمات باربری بارسنتر به صورت ۲۴ ساعته و با تخفیف ویژه است

نحوه کار اتوبار به چه صورتی است ؟

شما در ابتدا با کارشناسان بار سنتر تماس می‌گیرید و نوع بار خود را گذارش می‌دهید کارشناسان در سایر موارد شما را راهنمایی می‌کنند

آیا خدمات باربری شما زیر نظر اتحادیه است ؟

بله تمامی خدمات بار سنتر تحت نظارت اتحادیه بوده و دارای تخیفی تا ۴۵ درصد است