حمل اسباب و اثاثیه با سرویس های اتوبار ارزان

 

اتوبار ارزان بار سنتر از دیگر خدماتی است که باربری بار سنتر در قسمت خدمات اتوبار انجام میدهد . استفاده از کادر فنی مجرب و کاربلد، استفاده از خدمات بیمه نامه باربری، استفاده از روش های مدرن بسته بندی، چیدمان منظم بار ضمن حمل و نقل با استفاده از وسایل نقلیه مجهز و ارائه خدمات با قیمت ارزان، از عواملی هستند که یک باربری مورد اطمینان باید آنها را رعایت کند. یک شرکت باربری معتبر مه خدمات  اتوبار ارزان را اریه میدهد باید الزاماتی را رعایت کند، تا اعتبار کاری خود را تامین و رضایت مشتریان را جلب کند. اتوبار ارزان بارسنتر متخصص در زمینه حمل و انتقال و اثاث کشی در کلیه نقاط کشور می باشد. این شرکت که داری مجوز رسمی اتحادیه می باشد یکی از بهترین شرکت ها در حوزه اسباب کشی در استان تهران می باشد که خدمات خود را به صورت تخصصی و شبانه روزی انجام می دهد. اگر شما هم به زودی قصد اثاث کشی یا انتقال وسیله ای را دارید ما به شما این مژده را میدهیم که خدمات باربری را با نازل ترین قیمت ممکن و بهرین کیفیت در اختیار شما قرار میدهیم. 

اتوبار ارزان

شماره های تماس با باربری بارسنتر

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

سایر  اتوبار های ارزان ؛؛

باربری ارزان بارسنتر در ارائه سرویس های این شرکت به صورتی می باشد که در مرحله اول حمل اثاثیه، کارکنان شرکت ما مشاوره لازم را در زمینه مراحل باربری به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار آگاه می سازند و بعد از اتمام فرایند مشاوره، یک روز و ساعت معینی را برای بسته بندی وسایل منزل و انتقال لوازم شما در نظر می گیریم و در نهایت یک روز را برای انجام پروسه انتقال لوازم شما انتخاب کرده که علت ارزان بودن باربری هماهنگی است که برای حمل بار شما انجام میگرد البته شما میتوانید با تماس با بارسنتر در صورت خلوت بودن پرسنل حمل بار از مزایای خدمات باربری ارزان بهره مند شوید و خدمات مورد نیاز شما را از انتقال وسایل گرفته تا چیدمان وسایل در مقصد به شما ارائه میدهیم. مدیریت باربری و اتوبار ارزان ما از تیم ماهر و کارآزموده، ماشین های حمل و نقل مجهز و تجهیزات بسته بندی به روز لوازم و روش های چیدمان سریع با استفاده از نیروی کار با سابقه استفاده می کند.

مهمترین مسئله در هنگام حمل بار حفظ ایمنی و عدم آسیب رسیدن به وسایل و کالای مورد نظر ضمن انتقال آن است. وقتی صحبت از اتوبار ارزان برون شهری و حمل به شهرستان می‌شود، قطعا یکی عوامل مورد بحثی که مطرح می‌شود بحث ایمنی راه و جاده است. ایمنی راه و مسیر مورد نظر مسئله‌ بسیار مهمی است که رانندگان و تیم باربری و اتوبار ارزان بارسنتر قبل از حرکت حتما از وضعیت جاده ها و راه عبوری پیش رو آگاه شده و اگر ذره ای احساس کنیم که راه دچار مشکل شده است مسیر انتخابی را تغییر داده و یا در صورت شرایط آب و هوایی نا متعادل با هماهنگی با مشتری، فرایند حمل و نقل را به زمان دیگری موکول می کنیم یا از خودروهای مسقف استفاده میکنیم.

اتوبار و باربری ارزان بارسنتر با ارائه خدمات و سرویس ها به صورت شبانه روزی آماده است تا با ارائه بهترین سرویس دهی با قیمت های معقول، شما را برای یک اثاث کشی بی دردسر و راحت آماده کند، شرکت ما تصمیم به ایجاد سرویس دهی شبانه روزی و به کلیه نقاط کشور برای حمل بار و اثاثیه مشتریان کرده است. شما عزیزان می توانید مشاوره رایگان را در زمینه اسباب کشی و باربری از شرکت ما دریافت کنید و با استفاده از خدمات ارائه شده توسط تیم حرفه ای اسباب کشی منزل خودتان را انجام بدهید. پرسنل ما کلیه اوامر را در زمان کوتاه و سرعت بالایی با دقت تمام به پایان می رسانند که این افتخار ماست که با اتوبار ارزان تمامی خدمات یک اثاث کشی موفق را برای شما فراهم میکنیم . کارگران زحتمکش و کوشای اتوبار ارزان جابجایی و انتقال اقلام و کالا ها را با مهارت خاص و دقت بسیار زیادی انجام می دهند، تا علاوه بر سالم ماندن لوازم ارزشمند شما، خسارتی به در و دیوار و راه پله ها نیز وارد نشود.

بسته بندی دقیق و هزینه های دریافتی منصفانه از مشتری

 از آنجا که افراد باسابقه و حرفه ای مسئولیت بسته بندی وسایل مشتری را به عهده دارند، هر نوع بار و اثاثی با روشی که مناسب آن است بسته بندی می شود نکته مهم اسن است مه بسته بندی یک کار تخصصی میباشد و شما باید آن را بخوبی انجام دهید یا به کارگران اتوبار ارزان ما بسپارید تا از آسیب رسیدن به بار شما در طوا مسیر اتوبار جلوگیری شود . مرحله بسته بندی توسط افرادی انجام داده می شود که متخصص بسته بندی کردن لوازم مختلف هستند و کار اثاث کشی را به شکل روزانه و به صورت حرفه ای انجام می دهند، تیم حرفه ای شرکت اتوبار ارزان بارسنتر برای بسته بندی از قوانین خاصی استفاده میکنند:

  1. کلیه وسایل  شما را از وسایل کوچک تا بزرگ در کارتن های مخصوص قرار داده و بر روی هر وسیله ای که بسته بندی می شود لیبل مخصوصی را بر روی آنها میچسبانند، همین مسئله باعث میشود تا در حین بازکردن و چیدمان وسایل دچار مشکل و سردرگم نشوید.
  2. اسباب و اثاثیه را در جعبه‌های متناسب در اندازه‌های مختلف، بسته‌بندی می شوند. سپس درب آن‌ها با نوارچسب محکم به صورت کامل بسته میشود.
  3. با استفاده از انواع نایلون های حباب‌دار یا وسایلی مانند روزنامه و کاغذ در میان وسایل شکستنی به‌ عنوان ضربه‌ گیر، مانع برخورد وسایل با یکدیگر  و آسیب رسیدن به آن می شود.

 

وانت بار و نیسان بار با کمترین قیمت

در اتوبار ارزان شرکت بارسنتر خودرو های متفاوتی از نیسان بار و وانت بار گرفته تا کامیون های برزگ و پیشرفته حمل بار و مجهز موجود است. موسسه ما از وسایل نقلیه متناسب با نوع و حجم بار مشتری و مسیر پیش رو استفاده می کند. پارامترهایی مثل: حجم، وزن، جنس (خشک یا تر) و مسیر (برون شهر یا داخل شهر) در انتخاب خودروی نقلیه مناسب ضروری هستند و بر اساس نکات ذکر شده در شرکت بارسنتر خودروی مناسب برای کالا و بار متفاوت انتخاب می شود. مثلا برای انتقال بارهای سبک تر از وانت بار و نیسان و برای بارهای بزرگ با فاصله انتقال طولانی از ماشین های بزرگتر مثل کامیون های بزرگ و خاور استفاده می کند.

استفاده از خدمات بیمه ای برای تضمین سلامت بار در صورت بروز حادثه های ناگهانی و حفط امنیت بار ضمن انتقال آن از دیگر خدمات ارائه شده توسط باربری و اتوبار اران بارسنتر می باشد. همچنین مدیریت اتوبار ارزان بارسنتر در نظر دارد در ازای ارائه خدمات با کیفیت بالا، هزینه های دریافتی را پایین بیاورد و بار همشهریان گرامی را ارزان تر منتقل کند و به هیچ وجه هزینه اضافی ازمشتریان خود نمی کند. در نهایت تمامی اسباب و اثاث شما به صورت رایگان بیمه شده و هزینه باربری به هر نقطه ای از کشور با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه محاسبه می گردد.

 اگر قصد حمل اثاثیه و استفاده از خدمات باربری با منصفانه ترین هزینه های ممکن را دارید و نیازمند یک شرکت معتبر هستید، شرکت بارسنتر شعبه اتوبار ارزان کلیه خدمات باربری را با تخفیف های ویژه برای شهروندان گرامی ارائه مینماید. در کلیه ایام تخفیفات ویزه ای برای مشتریان ثابت خود در نظر گرفته ایم، پس جهت سفارش سرویس مورد نظر خود با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید. ما آماده خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی  در اتوبار ارزان به مشتریان خود و حمل بار و به سراسر کشور هستیم.

 

اطلاعات کامل تری در رابطه با خدمات شرکت باربری بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار
حمل بار و اتوبار ارزان در تهران

ایا خدمات باربری 24 ساعته میباشد ؟

بله تمامی خدمات باربری بار سنتر به صورت 24 ساعته و با تخفیف ویژه میباشد

نحوه کار اتوبار به چه صورتی است ؟

شما در ابتدا با کارشناسان بار سنتر تماس میگیرید و نوع بار خود را گذارش میدهید کارشناسان در سایر موارد شما را راهنمایی میکنند

آیا خدمات باربری شما زیر نظر اتحادیه است ؟

بله تمامی خدمات بار سنتر تحت نظارت اتحادیه بوده و دارای تخیفی تا 45 درصد میباشد