هدف از انتخاب اتوبار اردیبهشت چیست؟

برای اتوبار اردیبهشت فرقی ندارد که چیزی که می‌خواهید جا به جا کنید وسایل منزل است یا وسایل و کالاهای اداری  تخصص ما حمل و نقل انواع بار با مناسب‌ترین  امکانات و بهترین قیمت است. ما از خرده بارها تا وسایل سنگین و یا حمل نقل جهیزیه عروس را برای شما انجام خواهیم داد پس اگر قصد اسباب کشی و یا حمل نقل را دارید بهتر است با مجموعه باربری بارسنتر همراه شوید.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار اردیبهشت

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

معمولا در ففصل‌های تابستانی و در شهریور ماه تصمیم به اسباب کشی خواهید گرفت بعضی از خانواده‌ها هنوز با شرکت‌های باربری آشنایی ندارند و به تنهایی اسباب کشی را انجام می‌دهند یا این که به روش‌های سنتی خدمات اسباب کشی را انجام می‌دهند که این کار بسیار وقت گیر است به همین خاطر همیشه از اسباب کشی شکایت دارند یا استرس روزهای اسباب کشی را دارند.
حق با شما است! اسباب کشی کاری سخت و طاقت فرسا است، مخصوصا که اگر مجبور باشید هر ساله آن را انجام دهید اما ما برای شما سختی‌ها و دشواری‌های این کار را راحت نموده ایم لازم نیست شما نگران بسته بندی و یا جابه جایی وسایلتان باشید زیرا با انتخاب اتوبار اردیبهشت ما از صفر تا صد خدمات اسباب کشی را در کم‌ترین زمان با مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام خواهیم داد.

مراحل اسباب کشی در باربری بارسنتر به چه صورت است؟

در امر اسباب کشی قرار است که شما  وسایل ارزشمندتان را به نیروهای باربری ما بسپارید پس باید به نیروهای زبده و کارآزموده ما اطمینان کنید تا ما به شما تضمین سلامت بار را به مقصد مورد نظر شما  بدهیم، در کم‌ترین زمان ممکن لوازم شما را جابه جا می‌کنیم بدون اینکه هیچ اسیبی به آن‌ها وارد شود و یا صدمه ای ببیند به منزل جدید یا مقصد مورد نظر شما انتقال خواهیم داد.

تمامی پرسنل و نیروهای اتوبار اردیبهشت حرفه ای هستند و آموزش‌های لازم را جهت بسته بندی و حمل نقل دیده اند بهره گیری از افراد با تجربه ی بالا سبب شده تا به بهترین شیوه، وسایل را دسته بندی نموده و در حمل آن دقیق و کوشا باشند حتی کارگران ما با دلسوزی تمام وسایل را برای شما  جا به جا می‌کنند پس شما با خیالی راحت می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید. بعد از بسته بندی وسایل نوبت به بارگذاری وسایل به ماشین‌های باربری بارسنتر می‌رسد با توجه به میزان اثاثیه و درخواست شما ماشین مورد نیاز از قبیل نیسان، کامیون، خاور و  و ایسوزو‌ها و دیگر ماشین‌های استاندارد و مجهز باربری ارسال می‌گردد که شما می‌توانید جهت انتخاب درست ماشین با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

در هنگامی که کارگران ما وسایل شما را به ماشین‌های باربری انتقال می‌دهند حواسشان را کامل جمع خواهند کرد که  وسایل شما در حین چیدمان آسیبی نبینند چیدمان اصولی توسط کارگران در داخل ماشین موجب گردیده تا از بهترین فضای موجود استفاده شده و تمامی اشیا به دقت در کنار هم قرار گیرند ما برای اینکه وسایل شما در مسافت‌های طولانی هنگام جابه جایی آسیب نبینند یا نشکنند کف ماشین‌های باربری خود را با موکت و ضربگیر‌ها پوشانده ایم  تا بار شما سالم به مقصد برسد. ماشین‌های باربری بارسنتر کاملا استاندارد و مجهز بوده اند ما از ماشین‌های مسقف و روباز برای جابه جایی وسایل شما  استفاده می‌کنیم که انتخاب ماشین‌ها بستگی به مقدار بار، نوع بار، شرایط آب هوایی دارد.

نگران وسایل سنگین و حجیم خود نباشید شاید تنهایی جا به جا کردن این نوع وسیله‌ها کار عاقلانه ای نباشد و به شما صدمه وارد کند بلند کردن جسم سنگین اگر اصولی نباشد مشکلات زیادی را برای ستون فقرات ما به وجود می‌آورد. که ممکن است عواقب بد و غیر قابل جبرانی برای ما داشته باشد بسیاری از ما هنگام بلند کردن اجسام سنگین دچار کمر درد و سایر دردهای ستون فقرات می‌شویم  پس ما به شما توصیه می‌کنیم که حمل و جابه جای وسایل سنگین را به تنهایی انجام ندهید و آن را به کارگران  متخصص و آموزش دیده  مجموعه اتوبار اردیبهشت بسپارید. اما بارسنتر با در نظر گرفتن کارگران نیرومند و زبده که نیروی بدنی بالایی دارند توانایی این را دارند که سنگین‌ترین وسایل شما از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی، پیانو، میزهای ناهار خوری سنگین را به روش حرفه ای برای شما عزیزان جابه جا نمایند.

تیم بسته بندی اتوبار اردیبهشت با استفاده از تجهیزات و لوازم کاملی که در اختیار دارد بسته بندی را به صورت تخصصی و حرفه ای برای شما  عزیزان انجام می‌دهد  در صورت لزوم با حداکثر امکانات و در کارتن‌های چند لایه حاوی ضربه گیر و با استفاده از نایلون‌های حبابدار توسط  کادر حرفه ای ما با رعایت نکات ایمنی انجام می‌شود.

اخرین مرحله بعد از بارگذاری وسایل در ماشین‌های باربری اطمینان به رانندگان مجهز اتوبار اردیبهشت است استفاده از رانندگان ماهر و با سابقه کاری مرتبط با امور اسباب کشی و آشنایی با مسیرها سبب شده وقت کوتاه‌تری در رسیدن به مقصد صرف گردیده زیرا رانندگان مجموعه بارسنتر بسیار حرفه ای هستند و به تمامی مسیر‌ها دسترسی دارند و با آن‌ها آشنا هستند حتی تسلط  به رانندگی در شرایط بد آب هوایی را هم تجربه کرده اند.

هزینه‌های اتوبار اردیبهشت زیر نظر اتحادیه باربری:

خوب است که بدانید هزینه‌های باربری به عوامل زیادی بستگی دارد. اما لازم است که بدانید تمامی خدمات شرکت اتوبار اردیبهشت زیر نظر اتحادیه  باربری هست و تمامی قیمت‌های باربری بارسنتر از فیلترهای باربری  گذشته است اگر قصد اسباب کشی به شهر دیگر را دارید و می‌خواهید از قیمت‌های دقیق باربری مطلع شوید فقط کافیست با پرسنل ما تماس بگیرید تا آن‌ها با در نظر گرفتن شرایط اسباب کشی قیمت دقیق و ثابت را برای شما مشخص کنند.

به اطلاع شما می‌رساند نرخ حمل اثاثیه منزل به شهرستان و هزینه باربری از تهران به شهرستان براساس نرخ اتحادیه باربری است پس نگران هزینه‌های گران و اضافی نباشید زیرا باربری بارسنتر با تخفیف‌های ۴۵% خود نسبت به سایر باربری‌ها تفاوت خود را اعلام نموده است.

کرایه و هزینه حمل و باربری، بسته بندی لوازم درون شهر و برون شهر متناسب با نرخ اتحادیه باربری هست و این امر فقط جهت رضایت بیشتر شما مشتریان ارائه می‌شود تا خیال شما را از بابت قیمت‌های گران و هزینه‌های اضافی راحت کنیم. ما امتحان خود را پس داده ایم و هدف ما خدمت به مشتریان و ارائه خدمات باکیفیت و مشتری پسند است زیرا رضایت شما باعث شده است که مجموعه بارسنتر در حال پیشرفت  شبانه روزی برای ارتقا خدمات به شما مشتریان همیشگی شود.

رانندگان حرفه ای اتوبار اردیبهشت:

مدیریت بارسنتر با ارائه تجهیزات و خدمات کامل در تلاش است که یک اسباب کشی بی درد سر و راحت را برای شما عزیزان انجام دهد باید در نظر داشت که رانندگان نقش مفید و به سزایی برای تکمیل یک اسباب کشی بدون نقص را دارند. پس به همین خاطر مجموعه اتوبار بارسنتر از حرفه‌ای‌ترین راننده‌ها که سابقه بالا کار را دارند در امور اسباب کشی استفاده می‌کند  رانندگان ماشین‌های ویژه حمل باید با استفاده از کمک کارگران تمامی وسایل را به داخل ماشین منتقل کنند و سپس مهار کردن وسایل و جلوگیری از آسیب دیدن آن‌ها را عهده دار شود پس رانندگان علاوه بر تسلط به جاده در امور جابه جایی وسایل شما نقش مهمی دارند. به همین خاطر ما با استفاده از تیم حرفه ای و کاربلد تمامی این مشکلات و استرس‌ها را برای شما عزیزان کاهش داده ایم زیرا رانندگان ما توانایی عبور از راه‌های پرپیچ خم و سخت را دارند و لازم نیست که شما نگران شرایط آب هوایی باشید زیرا آن‌ها رانندگی در این شرایط را کاملا بلد هستند.

خدمات تضمینی با باربری بارسنتر:

خدماتی که باربری بارسنتر برای مشتریان خود انجام می‌دهد بسیار متفاوت‌تر نسبت به سایر باربری‌های سطح شهر است. تمامی پرسنل  اتوبار اردیبهشت همگی با جان و دل برای شما عزیزان کار می‌کنند و تا ایجاد رضایت کامل مشتری دست از تلاش بر نخواهند داشت ما هفت روز هفته را در تلاش هستیم تا راحتی را برای شما فراهم سازیم.

خدماتی که این باربری برای شما عزیزان ارائه می‌دهد بسیار زیاد است که ما در اینجا به چند نمونه از این خدمات اشاره می‌کنیم.

۱. این مجموعه دارای پرسنلی خوش برخورد، با حوصله و صبور است
۲. حتما ماشین‌هایی که در این مجموعه استفاده می‌شوند مجهز و استاندارد هستند
۳. این مجموعه برای تضمیین سلامت بار شما به مقصد از بیمه نامه معتبر استفاده می‌کند
۴. ارسال کارگرهای آموزش دیده به صورت مجزا به محل اسباب کشی
۵. استفاده از تجهیزات نوین برای بسته بندی
۶. ارسال تیم بسته بندی و چیدمان
۷. راه اندازی وسایل برقی و الکترونیکی
فقط کافیست با یکی از شماره تلفن‌های بالا تماس حاصل فرمایید تا بتوانید از خدمات باربری اردیبهشت بهره مند شوید.

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اردیبهشت بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار اردیبهشت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اردیبهشت کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند