خدمات اسباب کشی را به اتوبار ارامنه بسپارید:

روز اسباب‌کشی فرا رسیده؟ نمی‌دانید باید از کجا شروع کنید؟ تعداد وسیله‌های شما بسیار زیاد است؟ قادر نیستید که به تنهایی آن‌ها را جابجا کنید! خب این ‌که کاری ندارد فقط کافیست تلفن را بردارید و با اتوبار ارامنه تماس بگیرید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی پرسنل و کارکنان خود را برای شما ارسال نماییم. لذت یک اسباب‌کشی خوب را در کنار ما تجربه نمایید.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

اتوبار ارامنه

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

باربری و اتوبار ارامنه باسابقه چندین سال کار انجام اسباب‌کشی، حمل ‌و نقل کالای اداری، حمل ‌و نقل، اسباب‌کشی منازل، در کنار شما عزیزان است تا تمامی خدمات را به‌درستی برای شما انجام دهد. با یک ‌بار امتحان از اتوبار ارامنه مشتری ثابت این اتوبار خواهید شد. عزیزانی که در منطقه ارامنه قرار دارند می‌توانند به راحتی به این اتوبار دسترسی پیدا کنند.

صدور بیمه نامه معتبر با انتخاب باربری بارسنتر:

باربری ارامنه با در نظر گرفتن بیمه نامه معتبر برای شما عزیزان تضمین وسایل را به صورت سالم به مقصد مورد دلخواه شما  می‌دهد. مهم نیست که مقصد شما کجا است ما از تهران به هر کجای دنیا که بخواهید تمامی وسایل شما را جابجا خواهیم کرد ما با استفاده از رانندگانی که به تمامی مسیر و راه‌ها مسلط هستند بار را از تهران به هر نقطه کشور جابجا خواهیم کرد. با استفاده از بیمه نامه به شما این تضمین را می‌دهیم که کوچک‌ترین مسأله‌ای برای وسایل شما پیش نیاید و وسایل شما به سالم‌ترین روش ممکن به دست شما برسد. تمام تلاش ما بر این است که مشتریان ما از خدمات باربری و اسباب‌کشی ما راضی باشند که به شکر خدا تا به امروز ما توانسته‌ایم نظر تمامی مشتریان را جلب نماییم. تمامی بارهایی که در ماشین‌های باربری و اتوبار ارامنه قرار می‌گیرد.

بیمه خواهند شد پس از زمانی که بار شما وسایل شما توسط کارگران و نیروهای بارسنتر در ماشین‌های باربری چیده می‌شوند و تا زمانی که بار شما به مقصد مورد دلخواه شما توسط کارگران ما تخلیه می‌شود وسایل شما بیمه هستند. و در صورت بروز هرگونه مشکلی شرکت بیمه طرف قرارداد با مجموعه بار سنتر را دارد و میزان خسارت واردشده را برای شما پرداخت خواهند کرد. پس نگران هیچ مشکلی نباشید زیرا با انتخاب اتوبار ارامنه تمامی وسایل شما به سلامت به مقصد موردنظر شما خواهد رسید در طی چندین سال سابقه کاری که تیم حرفه‌ای ما در امر اسباب‌کشی داشته‌اند هیچ موردی نبوده که به وسایل  آسیب وارد شده باشد و تمامی مشتریان ما از این بابت رضایت کامل را از اتوبار ارامنه دارند.

خدمات متنوع اتوبار ارامنه برای مشتریان این شرکت:

خدماتی که باربری و اتوبار ارامنه برای شما مشتریان عزیز انجام می‌دهد بسیار متفاوت و متنوع است شما با انتخاب اتوبار ارامنه می‌توانید از خدمات این شرکت بهره‌مند شوید این خدمات شامل موارد زیر است:

  1. ارائه بیمه نامه معتبر
  2. ارسال کارگران نیرومند
  3. استفاده از پرسنل خوش برخورد
  4. استفاده از تیم‌های اسباب‌کشی و چیدمان
  5. ارائه بارنامه دولتی
  6. استفاده از رانندگان حرفه ای
  7. استفاده از تجهیزات بسته بندی

شما می‌توانید با کارشناسان و مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا از خدمات بالا بهره‌مند شوید هزینه‌ها در اسباب‌کشی و باربری بسیار متفاوت است به همین خاطر ما نمی‌توانیم یک قیمت ثابت را برای اسباب‌کشی برای شما در نظر بگیریم اما شما می‌توانید با تماس با مشاوران و کارشناسان ما به قیمت ثابت اسباب‌کشی دسترسی پیدا کنید. با دادن اطلاعات خود به  آن‌ها می‌توانند شما را کمک کنند تا یک هزینه ثابت اسباب‌کشی را برای شما در نظر بگیرم هزینه‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد که می‌خواهیم در این‌جا به به شرح این عوامل بپردازیم:

انتخاب نوع ماشین باربری، تعداد کارگران ارسالی، تعداد پله‌های آپارتمان، استفاده از تیم بسته‌بندی، استفاده از تیم چیدمان، استفاده از نوع ماشین‌های باربری، که این عوامل می‌تواند در نرخ و هزینه‌های باربری تاثیر بسزایی داشته باشد. اما شما با انتخاب مجموعه باربری بارسنتر می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این باربری بهره‌مند شوید تمامی قیمت‌های باربری ما کاملاً منصفانه بوده و این قیمت‌ها از فیلتر اتحادیه کل باربری تهران عبور کرده است. ما یک کار باکیفیت همراه با یک قیمت مناسب را تحویل شما عزیزان خواهیم داد.

نگران قیمت‌های گزاف و هزینه‌های بالای اسباب‌کشی و باربری نباشید زیرا با انتخاب اتوبار ارامنه می‌توانید از منصفانه‌ترین قیمت‌های باربری در سطح شهر تهران بهره‌مند شوید.

ایمنی وسایل خود را با بسته بندی به روش بارسنتر تکمیل کنید:

نحوه بسته‌بندی در ایمنی وسایل شما بسیار تاثیرگذار است به همین خاطر شاید به‌تنهایی بسته‌بندی وسایل برای شما کار سخت و دشواری باشد. جای هیچ نگرانی نیست زیرا با استفاده از تیم بسته‌بندی بارسنتر شما می‌توانید تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنید. با انتخاب و رزرو تیم بسته‌بندی می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل را بسته‌بندی کنید کافی است وسایل خود را به تیم حرفه‌ای و ماهر اتوبار ارامنه بسپارید تا در کوتاه‌ترین زمان با استفاده از اصولی‌ترین روش‌ها و استانداردترین روش‌ها تمامی وسایل را برای شما بسته‌بندی کنند. شاید بسته‌بندی وسایل سنگینی همچون یخچال‌های سایدبای‌ساید و همچنین مبلمان و حتی فرش‌ها برای شما کار سخت و دشواری باشد. درصورتی که نیروهای ما آموزش‌های لازم را جهت بسته‌بندی این گونه وسایل به طور کامل دیده‌اند برای بسته‌بندی لوازم شکستنی آن‌ها را می‌توانندوسایل را از هم تفکیک کنند آن‌ها لوازم شکستنی را از دیگر لوازم تفکیک می‌کنند.

و با استفاده از نایلون‌های حباب دار تمامی ظروف را می‌پیچند و در کارتون‌های مستحکم قرار می‌دهند تا در حین جابجایی لوازم شما نشکنند و آسیبی به آن‌ها وارد نشود برای بسته‌بندی مبلمان لازم است که این کار توسط چند نفر انجام شود نیروهای ما مبلمان شما را به روش ایمنی بسته‌بندی می‌کنند اگر مبلمان شما تاج‌های سلطنتی دارد با استفاده از نایلون‌های حباب دار تاج‌های سلطنتی را می‌پیچند و با استفاده از سلفون‌ها پارچه‌های مبلمان را می‌پیچند تا درحین جابجایی پارچه مبلمان شما کثیف نشود و تاج مبلمان شما نشکند. آن‌ها به‌درستی و به‌صورت ایمنی مبلمان شما را بسته‌بندی می‌کند تا در هنگام قرار دادن در ماشین‌های باربری صدمه‌ای به مبلمان شما وارد نشود ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل شما را به صورت ایمنی بسته‌بندی خواهیم کرد. و در ماشین‌های باربری اتوبار ارامنه قرار خواهیم داد این کار توسط کارگران ماهر و زبده ما انجام می‌شود تمامی وسایل شما به صورت ایمنی با دقت بالا و دلسوزی تمام در ماشین‌های باربری قرار می‌گیرد. ما حساسیت شما را نسبت به وسایلتان درک خواهیم کرد به همین خاطر کارگران مجموعه اتوبار ارامنه با دقت کافی و دلسوزی تمام ماشین‌های شمار وسایل شما را در ماشین‌های باربری قرار می‌دهند شما می‌توانید در هر فصلی از سال اسباب کشی را انجام دهید زیرا اتوبار ارامنه حتی در فصل‌های سرد و زمستانی که بارندگی و شرایط آب‌ و هوایی نامناسب است اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام خواهد داد با استفاده از ماشین‌های مجهز باربری که به‌صورت مسقف و روباز هستند و تمامی کف آن‌ها از موکت‌ها کف‌پوش شده است می‌توانیم در هر ساعت از شبانه‌روز اسباب‌کشی را برای شما عزیزان انجام دهیم پس کافیست تلفن را بردارید و با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو نمایید.

 خدمات اسباب کشی را با پرسنل اتوبار ارامنه تجربه کنید:

تمامی خدمات اسباب کشی را از اتوبار ما بخواهید شما می‌توانید بدون دخالت در هیچ کاری تمامی کارها را به نیروهای بارسنتر بسپارید و وسایل خود را به‌صورت بسته‌بندی شده و همراه با ایمنی کامل در مقصد جدید و موردنظر خود دریافت نمایید. مادر کنار شما عزیزان هستیم تا شما را از سختی‌ها و دشواری‌های اسباب‌کشی و جمع‌آوری وسایل دور نگه داریم پس این کار را به کاردان بسپارید تا شما کوچک‌ترین مشکلی را در حین اسباب کشی و جمع‌آوری وسایل احساس نکنید. جهت ارتباط با تیم ما می‌توانید با یکی از شماره‌های بالا تماس حاصل فرمایید و با مشاوران و کارشناسان ما اطلاعات لازم را در میان بگذارید تا راهنمایی‌های لازم را از سوی آن‌ها دریافت نمایید آن‌ها می‌توانند شما را در انتخاب نوع ماشین‌های باربری یاری نمایند. اگر شما نمی‌دانید که چه نوع ماشین باربری متناسب با وسیله‌های شما است می‌توانید با مشاوره رایگان را از پرسنل ما دریافت نمایید و انتخاب نوع ماشین باربری خود را انجام دهید آن‌ها اطلاعات مورد نیاز شما را ثبت می‌کند و زمان و نوبت دلخواه شما را ثبت خواهند کرد و کارگران و نیروهای خود را در روز اسباب‌کشی برای شما ارسال خواهیم کرد بدون هیچ اتلاف وقتی در ساعت تعیین شده تمامی کارگرهای اتوبار ارامنه در کنار شما هستند تا لذت یک اسباب‌کشی را باما تجربه کنید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار ارامنه بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار ارامنه استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار ارامنه کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند