هزینه های مناسب اسباب کشی را از اتوبار اخلاص دریافت نمایید:

با انتخاب باربری‌ها و اتوبار اخلاص شما می‌توانید تمامی مراحل اسباب‌کشی خود را با هزینه‌های مناسب انجام دهید .هزینه اسباب‌کشی یکی از عواملی است که مشتریان بر روی آن بسیار حساس هستند با توجه به شرایط اقتصادی ما برای شما بهترین هزینه‌های اسباب‌کشی را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اخلاص از تخفیف‌ها ۴۵% این مجموعه بهره‌مند شوید. برای داشتن اطلاعات بیشتر از قیمت ها شما می‌توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار اخلاص

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

هزینه‌های اسباب‌کشی برای شما زیر نظر اتحادیه باربری همراه با پرسنل مجهز و کاردان و آموزش‌دیده انجام خواهد شد. بیشتر مشتریان بر روی وسایل خود حساسیت دارند به‌همین خاطر سپردن وسایل را به دست هر باربری انجام نمی‌دهند و مشتری ثابت مجموعه بارسنتر شده اند. زیرا تمامی افرادی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند مجرب هستند و با دلسوزی تمام وسایل را برای شما جابجایی می‌کنند.

بدون آسیب وسایل مورد نظر خود را انتقال دهید:

اتوبار اخلاص برای شما دوستان عزیز با در نظر گرفتن تیم حرفه‌ای تمامی لوازم منزل را بسته‌بندی و به مقصد جدید ارسال می‌کند .بدون این‌که کوچک‌ترین ضربه و صدمه ببینید تمامی مشتریانی که این مجموعه را انتخاب کردند از نحوه خدمت‌دهی ما راضی بودم و همین باعث جلب رضایت مشتریان شده و مشتری ثابت این مجموعه مانده اند زیرا ما با دلسوزی تمام بار را برای شما جابه‌جا و در مکان‌های مختلف انتقال خواهیم داد. شما می‌توانید با انتخاب تیم حرفه‌ای ما تمامی لوازم منزل و خود را با استفاده از روش‌های نوین جابجا کنید. همچنین برای داشتن یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص احتیاج به یک تیم حرفه‌ای دارید تا از صفر تا صد این خدمات را برایتان انجام دهد.

اتوبار اخلاص با کارگران دلسوز برای شما تمامی لوازم را جا به جا می‌کند تمامی کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند متعلق به مجمع بار سنتر می‌باشند و در برابر وسایل شما خود را موظف و مسئول می‌دانند.

به‌همین خاطر سلامت رسیدن بار شما به مقصد یکی از وظایف اصلی شرکت بارسنتر می‌باشد ما به شما این تضمین را می‌دهیم که وسایل شما بدون کوچک‌ترین ضربه و آسیبی جابه‌جا شود. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اخلاص تمامی لوازم منزل، لوازم ادارات را جابه‌جا کنید. کارگران ما آموزش‌دیده هستند و مهارت‌های کافی را برای جابجایی بار دارند به‌همین خاطر بعد از بسته‌بندی تمامی بار را در ماشین‌های مخصوص  اتوبار اخلاص قرار می‌دهند و چیدمان را در این ماشین‌ها به طوری انجام می‌دهند که بار شما بدون کوچک‌ترین آسیبی به مقصد موردنظر ارسال شود. سعی ما بر این است که با یک‌بار رفت‌وآمد بار شما انتقال دهیم .اما این بستگی به حجم وسایل شما و بار شما دارد .اما ما با چیدمان درست و مرتب برای شما این کار را انجام خواهیم داد و بعد از چیدمان در ماشین‌های باربری بارسنتر توسط کارگران ما به محل اسباب‌کشی انتقال داده خواهد شد.

وسایل مورد نیاز بسته بندی را از اتوبار اخلاص دریافت کنید:

تخلیه بار با استفاده از ایمنی کامل انجام می‌شود برای جابه‌جایی لوازم سنگین و تخلیه بارهای سنگین به مقصد جدید از چرخ‌های پایه‌دار استفاده می‌کنیم تا آسیبی به بار شما وارد نشود و بار را برایتان به‌درستی جابه‌جا کنیم.شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اخلاص تمامی این خدمات را به ما بسپارید .اتوبار اخلاص با در نظر گرفتن روند سریع اسباب‌کشی تیم‌های حرفه‌ای را برای شما ارسال خواهد کرد تا در کنار انجام مراحل اسباب‌کشی برای شما با سرعت و نظم و دقت بیشتری این مراحل را انجام دهیم .ما برای شما دوستان عزیز با یک برنامه‌ریزی دقیق در منزلتان حضور پیدا می‌کنیم تا خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهیم و شما برای داشتن یک اسباب‌کشی مناسب کافی‌ست تیم‌های vip اتوبار اخلاص را رزرو نمایید. تا برای شما تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهیم همچنین شما می‌توانید تمامی این مراحل را با استفاده از تجهیزات مدرن از ما دریافت نمایید. تجهیزات مدرن بسته‌بندی در اسباب‌کشی نقش بسزایی دارد و این تجهیزات شامل موارد زیر می‌باشد:

  • کارتن‌های مقاوم چندلایه
  • کارتن‌های رگال دار
  • چسب‌های نواری
  • نایلون‌های سلفون دار
  • نایلون‌های حباب دار
  • بابل رپ ها وکیوم ها
  • ساک و بقچه ها

می‌تواند نقش بسزایی در اسباب‌کشی و باربری داشته باشد همچنین ما برای شما با یک برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و با استفاده از تجهیزات بسته‌بندی تمامی لوازم خرده را از دیگر لوازم جدا خواهیم کرد. اتوبار اخلاص برای شما تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی و حمل بار را به‌صورت ویژه با امکانات و تجهیزات ویژه انجام می‌دهد. تمامی بارهای شما به‌صورت رایگان بیمه شده‌اند و از یک بیمه‌نامه رایگان توسط این مجموعه برخوردار خواهید شد.ما در جهت رفاه حال شما مشتریان برای شما تخفیف‌های ۴۵% را قرار داده‌ایم که قیمت‌های باربری را کاهش دهیم و همکاران ما با اخلاق خوب و برخورد خوب باعث جذب و رضایت مشتریان شده‌اند و تمامی مشتریان از نحوه خدمت‌دهی تمامی پرسنل اتوبار اخلاص راضی بوده‌اند و همچنین خدمات باربری و حمل اثاثیه منزل را برای شما بهترین ماشین‌های باربری و اتوبار انجام می‌دهیم. حمل اثاثیه خرده ،وسایل درشت، جابه‌جایی در مسافت‌های طولانی را بدون هیچ استرسی به اتوبار اخلاص بسپارید. مدیریت مجموعه اتوبار اخلاص برای شما دوستان عزیز بهترین روش باربری و اسباب‌کشی را در نظر گرفته‌است که شما می‌توانید بسته‌بندی به روش اروپایی را نیز از تیم حرفه بار سنتر دریافت نمایید. ما با ارائه خدمات سریع و ارزان برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی باربری و جابجایی را انجام می‌دهیم تا یک اسباب‌کشی خوب و بی‌دردسر را به شما دوستان عزیز هدیه دهیم .همچنین بسته‌بندی وسایل را به روش‌های اروپایی برای شما دوستان عزیز همراه با تجهیزات مدرن به‌صورت تضمینی بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به بار به مقصد مورد نظر ارسال خواهیم کرد. شما می‌توانید با انتخاب تیم‌های چیدمان و بسته‌بندی در روند اسباب‌کشی خود سرعت داشته باشید.

بارسنتر  با شعبه های فعال اسباب کشی:

اتوبار اخلاص بسته‌بندی و حمل لوازم سنگین را برای شما انجام خواهد داد. بسته‌بندی اثاثیه یکی از کارهای مهم در اسباب‌کشی می‌باشد که اگر به‌تنهایی این کار انجام دهیم دشوار و خسته‌کننده می‌باشد. باید ساعت‌ها سردرگم به‌دنبال کارتن اسباب‌کشی و جابجایی لوازم سنگین باشید اما ما مراحل سخت را برای شما آسان کرده‌ایم با ارسال تیم بسته‌بندی برای شما حمل‌ و نقل لوازم سنگین و حساس را انجام می‌دهیم همچنین بسته‌بندی این لوازم را به این تیم بسپارید تا با استفاده از کارتن‌های مجهز برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم سنگین را بسته‌بندی کنند. شما می‌توانید اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید از اتوبار عدل ، اگر در شمال تهران زندگی می‌کنند حمل اثاثیه منزل ازگل و در جنوب تهران اتوبار تند گویان، در مرکز تهران برای شما خدمات بسته‌بندی باربری کاووسیه، را در نظر گرفته‌ایم که حمل اثاثیه جابجایی بسته‌بندی و باربری را می‌توانید به این شرکت‌ها بسپارید و از شعبه‌های مختلف بار سنتر خدمات بسته‌بندی خود را دریافت کنید. ما برای شما تیم حرفه‌ای را در اختیار مشتریان قرار می‌دهیم تا با استفاده از تجهیزات بسته‌بندی که داریم برای شما تمامی لوازم سنگین لوازم منزل را بسته‌بندی کنیم با استفاده از این تجهیزات بسته‌بندی محافظت از وسایل شما به‌صورت تضمینی می‌باشد . حمل‌ونقل وسایل برای شما با استفاده از این وسایل بدون صدمه دیدن به وسایل انجام خواهد شد.

با انتخاب اتوبار اخلاص از آسیب دیدن وسایل جلوگیری کنید:

همچنین ما با استفاده از کارتن‌های چند لایه مقاوم برای شما خطر آسیب دیدن را به صفر می‌رسانیم و با استفاده از نایلون‌های حباب دار از صدمه دیدن به وسایلتان جلوگیری می‌کنیم. اتوبار اخلاص برای شما با پکیج بسته‌بندی مناسب که شامل نایلون‌های حباب دار، باکس های بسته بندی، و سلفون ها می باشد بسته‌بندی‌های محکم با استفاده از چسب‌های پهن، کارتن‌های چندلایه و کارتن‌های رگال دار می‌باشد نگهداری لوازم را به‌صورت ایمن انجام می‌دهد .پیشنهاد شرکت اتوبار اخلاص به شما این است که هرگز از کارتون‌های قدیمی و روش‌های سنتی اسباب‌کشی استفاده نکنید بلکه با سپردن کار به افراد کاردان و ماهر شما دوستان عزیز بسته‌بندی اثاثیه را انجام خواهیم داد. بسته‌بندی اثاثیه منزل شما با استفاده از این کارتون‌ها استفاده می‌شود تا در هنگام جابجائی خیالتان راحت باشد که هیچ صدمه‌ای به بارتان وارد نمی‌شود. ما برای شما وسایل حساس را به‌صورت ایمن‌تر بسته‌بندی می‌کنیم وسایلی مثل: لوازم کریستال ،شکستنی و دیگر لوازمی که با جابجایی آن‌ها ممکن است صدمه ببینند و با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون ها بسته‌بندی و در کارتن‌های مخصوص قرار می‌دهیم. تمامی وسایل شما با استفاده از این کارتون‌ها هم و جابه‌جا می‌شوند و به ماشین‌های اتوبار اخلاص انتقال داده می‌شوند تا برای شما بار را به مقصد جدید ارسال کنیم .همچنین شما می‌توانید با استفاده از تیم چیدمان دکوراسیون منزل نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و همچنین حمل‌ونقل لوازم سنگین و چیدمان تمامی لوازم منزل را از ما دریافت نمایید.

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اخلاص بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار اخلاص استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اخلاص کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس .مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند