اسباب کشی با متدهای جدید در اتوبار اتابک:

با انتخاب اتوبار اتابک دیگر روش‌های سنتی اسباب‌کشی خداحافظی کنیم یکی از مشکلات تمامی مردم این است که اسباب‌کشی به‌تنهایی کار سختی است و زمان‌بر هست زیرا شما باید وسایل خود را بسته‌بندی کنید و جابه جاو چیدمان کنید.

۴.۸/۵ - (۳۱ امتیاز)

اتوبار اتابک

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

به‌همین خاطر ممکن است جابه‌جایی لوازم سنگین باعث صدمه دیدن به شما باشد و تنها اسباب‌کشی کرده‌اند ممکن است کار سخت و زمانبری باشد ما با استفاده از بهترین ماشین‌های باربری در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام می‌دهیم. با انتخاب اتوبار اتابک می‌توانید از خدماتی که این مجموعه برای مشتریان خود در نظر گرفته است بهره‌مند شوید. خدماتی که این مجموعه برای مشتریان خود انجام می‌دهد شامل موارد زیر  هست که توسط پرسنل حرفه‌ای  انجام می‌شود.

  • ارسال نیروهای متخصص بسته‌بندی و چیدمان
  • خدمات اسباب‌کشی
  • استفاده از کارگران دلسوز
  • استفاده از تخفیف‌های ۴۵%
  • مشاوره رایگان به‌صورت ۲۴ ساعت
  • استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  • ارائه بیمه‌نامه و بارنامه دولتی
  • صرفه‌جویی در زمان اسباب‌کشی و باربری
  • نصب و راه اندازی لوازم برقی و الکترونیکی

شما می‌توانید انتخاب و اتوبار اتابک تضمین امنیت و صحت بار خود را به ما بسپارید. ما برای شما دوستان عزیز بار را جابجا می‌کنیم با قیمت‌های مناسب و نرخ‌های واقعی شما می‌توانید اتوبار اتابک را از طریق ورود به سایت بار سنتر سفارش دهید و یا همچنین با تماس با یکی از شماره که در بالای صفحه درج‌شده است اتوبار موردنظر خود را که نزدیک در محل زندگی شما است انتخاب کنید. مثلاً برای عزیزانی که در محدوده اتابک زندگی می‌کنند می‌توانند از باربری اتابک استفاده کنید.

انتخاب ماشین‌های باربری  در بارسنتر توسط مشتریان:

ما برای شما انتخاب نوع خدمات اسباب‌کشی و انتخاب نوع ماشین را بر عهده شما گذاشتیم شما می‌توانید با انتخاب ماشین موردنظر خدمات اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت نمایید. تا ما در روز اسباب‌کشی با توجه به ماشینی که انتخاب کرده‌اید در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات باربری و اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم. اتوبار اتابک با مشخص کردن ساعت و تاریخ دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنند و بدون هیچ اتلاف وقتی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد. بهتر است با روش‌های سنتی اسباب‌کشی خداحافظی کنید و با روش‌های مدرنی که اتوبار اتابک برای بسته‌بندی لوازم شما و جابه‌جایی لوازم شما در نظر گرفته‌ است خدمات بسته‌بندی و جابجایی را انجام دهید و اتوبار اتابک با ارسال کامیون، نیسان و کامیون‌های ۶ و ۷ متری، هیوندا، خدمات باربری را شما را انجام می‌دهد و لوازم شما را در ماشین‌های باربری به طوری چیدمان می‌کند که در رفت‌وآمد صرفه‌جویی شود. شما باید باربری را انتخاب کنید که از لحاظ هزینه لازم نباشد هزینه‌های زیادی را پرداخت کنید ما به شما اتوبار اتابک را پیشنهاد می‌دهیم این اتوبار با تخفیف‌های ۴۵% به قیمت ثابت اسباب کشی به شما اعلام می‌کند تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری شما را انجام می‌دهد. شما می‌توانید در هر ساعتی که تعیین شده‌ است خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از ما دریافت نمایید.

اتوبار اتابک با دریافت هزینه‌های مناسب خدمات اسباب کشی را انجام می‌دهد:

همچنین شما می‌توانید از طریق وب‌سایت های ما به‌صورت آنلاین خدمات باربری خود را رزرو نمایید و با مشاوران ما در تماس باشید تا جهت اطلاعات لازم و راهنمایی لازم در روز اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز قرار بگیریم. همچنین با انتخاب باربری اتابک نیز شما می‌توانید در محدوده اتابک از صفر تا صد اسباب‌کشی را به ما بسپارید. اتوبار اتابک با توجه به حجم بار و تعداد بار شما برای شما کارگران خود را ارسال می‌کند.

شما می‌توانید برای اسباب‌کشی و جابجایی لوازم سنگین از تعداد کارگران بیشتری استفاده کنید. تا به‌راحتی تمامی وسایل خود را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای جابجا کنید تمامی رانندگانی که در این اتوبار مشغول فعالیت هستند همگی آموزش‌دیده و دوره‌دیده هستند. و به تمامی راه‌ها و مسیرها مسلط هستند و شما می‌توانید با خیال راحت تمامی بار خود را به ما بسپارید. تا در مقصد موردنظر دریافت نمایید درحال‌حاضر اتوبار اتابک برای شما از سرتاسر تهران شعبه‌های مختلفی را در نظر گرفته‌ است. که شما می‌توانید با دسترسی به باربری اتابک و اتوبار اتابک خدمات اسباب‌کشی خود را انجام دهید. هم چنین ما برای شما با قیمت‌های مناسب مراحل اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم و شما می‌توانید با پرداختی که با پرداخت هزینه مناسب از صفر تا صد اسباب‌کشی را به ما بسپارید.

باید توجه داشته باشید که اسباب‌کشی به عوامل مختلفی بستگی دارد و این عوامل می‌تواند در قیمت‌ها و هزینه‌ها تاثیر گذار باشد. مثلاً این‌که قرار است چه مسافتی طی شود نیز می‌تواند در قیمت‌ها و هزینه‌ها تاثیر داشته باشد. یا ماشین موردنظر شما برای حمل و جابجایی لوازم چه نوع ماشینی است آیا قرار است از آسانسور استفاده کنید یا این‌که خانه ای که قصد اسباب‌کشی آن را دارید یک خانه ویلایی هست نه آپارتمان تمامی این گزینه‌ها می‌تواند در هزینه‌های اسباب‌کشی شما تاثیر داشته باشد. هزینه‌ها با توجه به خدماتی که برای شما ارائه می‌شود در نظر گرفته می‌شود به‌همین خاطر هرچه حجم بار شما یا مسافت شما طولانی‌تر باشد می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد.

تجهیزات مدرن بسته بندی را از اتوبار اتابک  دریافت نمایید:

با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار با کامیون‌ها و قیمت‌ها متفاوت می‌باشد شما می‌توانید برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود از ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بارها استفاده کنید. تا با قیمت‌هایی پایین‌تر خدمات اسباب‌کشی خود را انجام دهید و همچنین ما برای شما به‌صورت جداگانه تجهیزات مدرن بسته‌بندی را می‌توانیم ارسال کنیم. یعنی اگر این‌که قصد این را داشته باشید خودتان به‌تنهایی وسایل را بسته‌بندی کنید می‌توانید از تجهیزات مدرن بسته‌بندی اتوبار اتابک استفاده نمایید. این تجهیزات شامل کارتن‌های چند لایه، کارتن‌های رگال دار، سلفون‌ها، چسب پا وکیوم‌ها، نایلون‌های حباب دار، هست و شما می‌توانید با رزرو تجهیزات مدرن اسباب‌کشی از صفر تا صد وسایل خود را بسته‌بندی کنید.

ما به شما توصیه می‌کنیم برای بسته‌بندی وسایل خود تیم بسته‌بندی اتوبار اتابک را رزرو نمایید. تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما وسایل را بسته‌بندی کنند و همچنین ما برای شما لوازم شکستنی را از دیگر لوازم جدا می‌کنیم تا در هنگام جابجایی به لوازم شکستنی شما صدمه نبیند.

کارگران باربری و اتوبار اتابک با دلسوزی تمام تمامی کارتن‌ها را جابجا می‌کنند. بدون این‌که به وسایل شما صدمه‌ای وارد شود شما می‌توانید با انتخاب این تیم حرفه‌ای از صفر تا صد اسباب‌کشی و بسته‌بندی لوازم خود و همچنین چیدمان را به افرادی متخصص بسپارید.

دسترسی به ما به‌صورت شبانه‌روزی هست یعنی شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار داری و در هر ساعتی که قصد اسباب‌کشی و باربری را دارید تنها با یک تماس تلفنی با اتوبار اتابک به تمامی خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی این اتوبار دسترسی داشته باشید. ما به‌صورت شبانه‌روزی برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم ممکن است بعضی از مشتریان قصد اسباب‌کشی در شب را داشته باشد نگران نباشید ساعت و زمان برای ما مهم نیست ما در هر ساعتی که شما بخواهید در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات بسته‌بندی و اسباب‌کشی و همچنین چیدمان منازل را نیز انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب تخفیف‌های ۴۵%که این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بسته‌بندی چیدمان جابجائی باربری لوازم خود را انجام دهید. اتوبار اتابک با چندین سال سابقه درخشان در امر اسباب‌کشی و باربری در خدمت شما دوستان عزیز هست پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری بار سنتر رزرو نمایید.

پرسنل حرفه ای مجموعه بارسنتر:

با انتخاب  اتوبار اتابک می‌توانی تمامی لوازم خود را به مقصد مورد نظرتان انتقال دهید شما می‌توانید تنها با در نظر گرفتن هزینه‌های مناسب اسباب‌کشی از خدمات متنوع و باکیفیت بهره‌مند شوید.

کیفیت کار برای اتوبار اتابک بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر تمامی افراد و پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی دارای چندین سال سابقه کاری هستند و مورد اطمینان هستند نکته دیگری که اتوبار اتابک باعث رضایت جلب مشتریان خود شده‌ است این است که کارگرانی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند متعلق به مجموعه هستند و مورد اطمینان می‌باشد و سال‌ها و سال‌ها تجربه کاری در امر اسباب‌کشی و باربری را دارند. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اتابک از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی را انجام دهید اتوبار اتابک با در دست داشتن پرسنلی مرتب و خوش‌برخورد برای شما خدمات اسباب‌کشی را انجام می‌دهد.

همچنین ما برای شما می‌توانیم کارگر خالی را ارسال نماییم اگر قصد انجام اسباب‌کشی و باربری را دارید شما می‌توانید هر تعداد کارگر را که می‌خواهید دریافت نمایید. ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان انجام دهیم همچنین شما می‌توانید با انتخاب اتوبار اتابک تمامی خدمات اسباب‌کشی را به یک شرکت معتبر بسپارید و از همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای مجموعه باربری بار سنتر ثبت نمایید تا در روز اسباب‌کشی در محله اسباب‌کشی شما حضور پیدا کنیم و خدمات را برایتان انجام دهیم.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اتابک بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار اتابک استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اتابک اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند