خدمات اسباب کشی اتوبار اباذر با تخفیف‌های ویژه برای مشتریان:

اسباب‌کشی و دردسرهای آن را به شرکت باربری و اتوبار اباذر بسپارید شرکت بارسنتر با داشتن سابقه طولانی در امر اسباب‌کشی که در غرب تهران واقع است برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از پرسنل‌های خوش‌برخورد و حرفه‌ای انجام خواهد داد ما برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم. دیگر لازم نیست شما دغدغه و استرس اسباب‌کشی را داشته باشید زیرا ما برای شما دوستان عزیز با ارسال کارگران نیرومند و تیم حرفه‌ای تمامی مراحل اسباب‌کشی منزل و ادارات و مراکز دولتی همچنین خدمات بسته‌بندی خدمات چیدمان فروش لوازم بسته‌بندی را به‌صورت آنلاین و به‌صورت تلفنی برای شما دوستان عزیز همراه با یک بیمه‌نامه رایگان و تعرفه‌های ویژه و تخفیف‌های ۴۵% انجام خواهیم داد.

۴.۷/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار اباذر

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

اتوبار اباذر آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی است در این‌جا برای شما ترفندها و ایده‌های اسباب‌کشی را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با خواندن این مقاله مراحل اسباب‌کشی خود را با دقت بیشتری انجام دهید. اسباب‌کشی یکی از کارهایی است که باید با تخصص انجام شود به‌همین خاطر ترفندهای زیادی وجود دارد که باید مراحل بسته‌بندی و جابجایی لوازم خود را با این ترفند‌ها انجام دهید. ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم و جدیدترین و مهم‌ترین ترفندها را برای شما دوستان عزیز بازگو کنیم.

 ترفندهای ویژه اسباب کشی با اتوبار اباذر:

اولین قدمی که برای بسته‌بندی لوازم خود باید بردارید جدا کردن آن‌ها از همدیگر است شما برای جدا کردن وسایلتان احتیاج دارید که وسایل را در کارتن‌های مقاوم قرار دهید اگر اتوبار اباذر را برای انجام اسباب‌کشی و باربری انتخاب کنید برای شما دوستان عزیز کارتن‌‌های مقاومی را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید هنگام بسته از این کارتن‌ها استفاده کنید. تمامی کارتن‌هایی که اتوبار اباذر برای مشتریان خود در نظر گرفته‌اند چند لایه و مقاوم هستند ما با استفاده از چسب‌های نواری پهن برای شما دوستان عزیز تمامی کارتن‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم و بر روی کارتن‌ها با استفاده از لیبل‌های مخصوص اسامی هر وسیله را یادداشت می‌کنیم تا در حین جابجایی بار و چیدمان بار به‌سرعت تمام بار موردنظر خود را پیدا کنید. شما برای بسته‌بندی وسایل شکستنی احتیاج به یک محافظ دارید ما برای شما دوستان عزیز از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها استفاده می‌کنیم تا محافظت را به وسایل شما بدهیم شما با سپردن وسایل شکستنی و ظروف شکستنی و کریستال خود به اتوبار اباذر خیالتان راحت باشد که این وسایل صدمه‌ای نمی‌بیند زیرا ما با استفاده از نایلون‌های حباب دار لوازم را در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم تا در حین جابه‌جایی خیالمان راحت باشد که وسایل شکستنی شما صدمه‌ای نمی‌بینند. وسایل شکستنی باید با احتیاط بیشتری جابجا شود به‌همین خاطر بر روی کارتن‌های لوازم شکستنی را جابه‌جا می‌کنیم ذکر می‌کنیم که این لوازم شکستنی هستند تا با احتیاط بیشتری جابجا شوند البته کارگران دلسوز اتوبار اباذر برای شما دوستان عزیز هنگام جابجایی بار با دلسوزی تمام بار را جابه‌جا می‌کنند و در برابر صدمه دیدن بار شما موظف هستند. همچنین ما برای شما دوستان عزیز اشیاء گران‌بها را جابه‌جا می‌کنیم بهتر از اشیایی گران‌قیمت مثل جواهرات و دیگر اشیا که ارزش بالایی را دارد در نزد خود نگه دارید تا در حین اسباب‌کشی گم نشود اما دیگر اشیای گران‌قیمت را برای شما با خیال راحت و با اطمینان کامل در این جعبه‌ها قرار می‌دهیم و جابه‌جا می‌کنیم.

نکاتی که باید در اسباب کشی رعایت کنیم:

همچنین برای خیال راحت شما دوستان عزیز یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با در دست داشتن این بیمه‌نامه سقف بیمه‌نامه را توسط مدیریت مجموعه بار سنتر کاهش و یا افزایش دهید اما برای شما دوستان عزیز خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما وارد شود همچنین تمیز کردن خانه یکی از یکی از ترفندهای مهم در اسباب‌کشی است. اگر قرار است به منزل جدید اسباب‌کشی کنید به شما توصیه می‌کنیم قبل‌از چیدمان بار منزل را تمیز نگه دارید زیرا قرار است که برای شما تمامی بارها را از ماشین‌های باربری و اتوبار اباذر تخلیه و به منزل جدید انتقال دهیم برای سرعت در روند اسباب‌کشی بهتر است منزل را از قبل تمیز نگه‌داشته. کار را به افراد حرفه‌ای بسپارید تمامی افرادی که در مجموعه اتوبار اباذر مشغول فعالیت هستند حرفه‌ای هستند و دوره‌دیده هستند و لازم نیست که شما نگران جابجایی و یا صدمه دیدن به وسایل خودتان باشید زیرا تنها با یک تماس با اتوبار اباذر شما می‌توانید با خیال راحت روند اسباب‌کشی را به افراد متخصصی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند بسپارید. ما بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به وسایل شما وارد شود برای شما دوستان عزیز بار را جابجا خواهیم کرد تمامی لوازم آشپزخانه، ظروف آشپزخانه، ظروف شکستنی، سرویس خواب، را برای شما دوستان عزیز با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم بسته‌بندی می‌کنیم و در کارتن‌های مقاوم و چندلایه اتوبار اباذر قرار می‌دهیم. همچنین با استفاده از کارتون‌های رگال دار لباس‌های شما را برای شما دوستان عزیز بسته‌بندی خواهد شد بسیاری از مشتریان بر روی لباس‌هایشان حساسیت دارند و این حساسیت را درک خواهیم کرد به‌همین خاطر از ترفندهای ویژه اسباب‌کشی استفاده می‌کنیم و با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار داریم برای شما از کارتون‌های رگال دار استفاده می‌کنیم کارتن‌های رگال دار بدون که لباس‌های شما چروک شوند و یا کثیف شوند محافظت لباس‌ها را چندین برابر می‌کند و در حین جابجایی و اسباب‌کشی بدون کوچک‌ترین صدمه به لباس‌های شما وارد آن‌ها را جا به ج می‌کنیم.

چیدمان اثاثیه منزل جدید را به تیم حرفه ای اتوبار اباذر بسپارید:

اسباب‌کشی مناسب است که با برنامه‌ریزی پیش برود به‌همین خاطر اگر شما چندین روز قبل از اسباب‌کشی با تیم حرفه اتوبار اباذر در تماس باشید آن‌ها با استفاده از یک برنامه‌ریزی خاص و دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنند و مراحل بسته‌بندی و اسباب‌کشی را با استفاده از یک‌ روند خاص و یک برنامه‌ریزی دقیق انجام خواهند داد.

ما برای شما دوستان عزیز تمامی ترفندهای بسته‌بندی را انجام می‌دهیم تا یک اسباب‌کشی راحت و بی‌دردسر را با انتخاب اتوبار اباذر داشته باشید. شما باید سریعاً وسایل خود را به منزل جدید انتقال دهید و این وسایل را تخلیه کنید اما نگران جابجایی و تخلیه وسایل منزل نباشید زیرا ما برای شما با در نظر گرفتن یک تیم قدرتمند و حرفه‌ای چیدمان وسایل منزل جدید را انجام می‌دهیم.

اتوبار اباذر با در نظر گرفتن چندین کارگر دلسوز و باسلیقه برای شما حمل‌ونقل، جابه‌جایی لوازم سنگین، چیدمان، دکوراسیون منزل، را انجام می‌دهد تمامی افراد برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برق و الکترونیکی را با استفاده از علم و دانش که در اختیار دارند انجام خواهند داد پس نصب و راه‌اندازی لوازمی مثل تلویزیون، یخچال، ضبط‌ صوت، گاز، را به ما بسپارید. اتوبار اباذر با در نظر گرفتن تیم حرفه‌ای برای شما بسته‌بندی و جابجایی و چیدمان خانه را انجام خواهد داد. ما با استفاده از ترفندهای اسباب‌کشی در اسرع وقت برای شما دوستان عزیز در زمان تعیین‌شده تمامی بار را جابه‌جا و بسته‌بندی خواهیم کرد.

اسباب کشی را با بارسنتر از تهران به شهر دلخواه انجام دهید:

عزیزانی که در تهران زندگی می‌کنند می‌توانند به‌راحتی به شعبه‌های زیر دسترسی داشته باشند و خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را با تخفیف‌های ویژه و هزینه‌های مناسب از این باربری و اتوبارها دریافت نمایند. ما برای راحتی کار شما دوستان عزیز در منطقه‌های مختلف تهران از جنوب گرفته تا شمال تهران شعبه‌های مختلفی را قرار داده‌ایم که شما می‌توانید در هر محدوده از تهران که زندگی می‌کنید از خدمات بار سنتر استفاده نمایید. اتوبار اباذر که در غرب تهران قرار دارد نیز برای شما خدمات حمل‌ و نقل جابه‌جایی و باربری را نیز انجام می‌دهد شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر به‌صورت شبانه‌روز با ما در تماس باشید. زیرا ما به‌صورت بیست و چهار ساعته پشتیبانی و خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم و هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و نحوه جابجایی باربری  دارید را می‌توانید از مشاوران ما دریافت نمایید. در ایام تعطیل نیز آماده خدمت‌گذاری به شما مشتریان عزیز هستیم پس همین الان تلفن را بردارید و با نزدیک‌ترین شعبه‌ای که در محل زندگی خود قرار دارد تماس بگیرید تا نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید همچنین برای شما دوستان عزیز به‌صورت آنلاین خدمات باربری و اسباب‌کشی را قرار داده‌ایم و شما می‌توانید با مراجعه به سایت بار سنتر نوبت خود را توسط ما رزرو نمایید شعبه‌های فعال بار سنتر شامل موارد زیر هست:

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار اباذر بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار اباذر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار اباذر کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند