باربری را با اتوبار آرارات بارسنتر تجربه کنید:

اتوبار آرارات برای انجام پروژه ی حمل و نقل شما انواع راه حل‌های مفید را ارایه می‌دهد. راه‌هایی که امنیت، آرامش، صرفه جویی در وقت و هزینه برای شما عزیزان فراهم می‌آورد. ثبت درخواست اثاث‌کشی در اتوبار آرارات از طریق تماس تلفنی، سایت و اپلیکیشن خدمات اتوبار آرارات به آسانی انجام می‌شود و شما از مزیت پشتیبانی بدون محدودیت زمانی بهره خواهید برد. تمام مراحل کار در باربری آنلاین اتوبار آرارات با دقت توسط تیم‌های حرفه‌ای انجام می‌شود.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار آرارات

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

مراحل باربری در باربری آرارات بارسنتر:

 • بسته بندی لوزام بار
 •  حمل و نقل و جابه جایی اثاثیه
 • نصب و راه اندازی و چیدمان دوباره در مقصد

 

اتوبار آرارات کلیه خدمات خود را به صورت شبانه روزی و به صورت ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته به شما مشتریان عزیز ارائه می‌دهیم. تمام مراحل کار در باربری آنلاین اتوبار آرارات با دقت توسط تیم‌های حرفه‌ای انجام می‌شود، با اینحال اتوبار آرارات اثاث کشی شما را بیمه می‌کند و خسارت احتمالی از طریق بیمه ایران پرداخت خواهند شد

انواع حمل و نقل:

اتوبار آرارات سیستم حمل و نقل چند وجهی دارد و می‌تواند همزمان نیازی‌های شما را به باربری و اتوبار و وانت بار و نیسان بار و بسته بندی را ارایه دهد.

بسته بندی و اثاث کشی منزل و حمل بار و کارگر خالی را از اتوبار آرارات که مجوز دارد بخواهید با یک تماس در کنار شما هستیم. بسته بندی حرفه ای لوازم منزل و لوازم سازمان و ارگان‌ها را به اتوبار آرارات بسپارید. اتوبار آرارات تضمین یک اثاث کشی و حمل بار را به تمام نقاط تهران و ایران را دارد با تجهیزات کامل از نظر وسائل نقلیه دارای خاورهای مسقف و رو باز دارای وانت و نیسان و دارای کامیونت‌ها و کامیون های مجهز به کارتن و موکت کاری شده دارای بی شمار پتو است.

شرکت بارسنتر تمام خدمات قبل و بعد از اسباب کشی، باربری و بسته بندی و خدمات VIP دیگر را در باربری و اتوبار آرارات انجام می‌دهد. فن آوری‌های جدید بوجود آمده این امکان را به شما می‌دهد که ماشین حمل بار خود را از طریق سیستم GPS مورد نظاره قرار دهید.

حمل خرده بار توسط اتوبار آرارات:

برای جابجایی حمل خرده بار می‌توانید از وانت‌بار اتوبار آرارات استفاده نمایید. این وانت‌بار دارای روش‌های نوین و حرفه‌ای است که به شما این امکان را می‌دهد که حمل خرده بار و در مسیرهای کوتاه را انجام دهید. اگر قصد جابجایی لوازم آپارتمان و یا لوازم منزل و در مسیرهای کوتاه‌تری را دارید انتخاب نیسان بار اتوبار آرارات یکی از گزینه‌های مهم و مناسب است که شما می‌توانید هزینه‌های اسباب‌کشی را کاهش دهید.

شما دوستان می‌توانید از خدمات اسباب‌کشی بهره‌مند شوید زیرا ما برای شما تمامی این مراحل را با روش‌های نوین انجام می‌دهیم شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را به این روش‌ها از ما دریافت نمایید. شرکت بارسنتر برای جابه‌جایی لوازم شما از افراد کاردان و کاربلد استفاده می‌کند. که توانایی جابه‌جایی لوازم را دارند. شما می‌توانید تمامی این لوازم را به‌صورت حرفه‌ای از ما دریافت نمایید.

برای جابجایی و بسته‌بندی وسایل از تجهیزات مدرنی استفاده می‌کنیم این تجهیزات شامل کارتن‌های چند لایه، بابل رپ‌ها، استرچ‌ها، نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها، است برای شما تمامی خدمات به‌صورت حرفه‌ای و رایگان انجام می‌شود. حمل بار برای شما دوستان عزیز با استفاده از خدمات حرفه‌ای و نوینی انجام می‌شود که مجموعه بارسنتر بابت این خدمات قیمت‌های مناسبی را در نظر گرفته‌است.

اتوبار آرارات با ارسال کارتن‌های چند لایه با سایزهای مختلف برای شما خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهد. اگر قصد بسته‌بندی تمامی لوازم را دارید بهتر است این لوازم را در این کارتن‌ها قرار دهید. بدون کوچک‌ترین آسیبی به لوازم شما وارد شود جابجایی و حمل‌ونقل برای شما صورت می‌گیرد. این خدمات به‌صورت حرفه‌ای توسط افراد کاردان و کاربلد این مجموعه نیز استفاده خواهد شد. صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی با روش‌های نوین برای شما صورت خواهد گرفت. پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط باربری بارسنتر رزرو نمایید.

سایر خدمات بارسنتر :

باربری آرارات | باربری در محدوده آرارات با ۴۵% تخفیف

اتوبار زرتشت | اتوبار در محدوده زرتشت با ۳۵% تخفیف

باربری زرتشت | باربری در محدوده زرتشت با ۳۵% تخفیف


خدمات اسباب کشی بارسنتر

بیمه‌نامه یکی از عوامل مهم در اسباب‌کشی است وجود بیمه‌نامه برای اسباب‌کشی ضرورت بالایی دارد به‌همین خاطر باید شرکتی را انتخاب کنید که یک بیمه‌نامه معتبر را هنگام اسباب‌کشی به شما ارائه دهد. اتوبار آرارات برای شما یک بیمه‌نامه معتبر در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی خود را با وجود یک بیمه‌نامه معتبر از ما دریافت نمایید. تمامی این خدمات همراه با پرسنل حرفه‌ای شما حساب خواهد شد و شما می‌توانید تمامی این مراحل را با استفاده از روش‌های حرفه‌ای انجام دهید.

تمامی این خدمات با قیمت‌ها و هزینه‌های مناسب انجام خواهد شد. خدماتی که اتوبار آرارات برای شما انجام دهد شامل موارد زیر است:

_ارائه بیمه‌نامه معتبر
_ارسال کارگران حرفه‌ای
_تیم‌های بسته‌بندی
_تیم چیدمان
_ارسال تجهیزات بسته‌بندی
_خدمات اسباب‌کشی و باربری

که برای شما به‌صورت حرفه‌ای صورت خواهد گرفت. شما می‌توانید صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری خود را با استفاده از این روش‌ها از ما دریافت نمایید.

بسته بندی لوازم منزل:

یکی از اساسی‌ترین نکاتی که ما از دیگران جدا می‌سازد، دقت بسیار بالا در امر بسته بندی که نقش مهم و اساسی در افزایش امنیت و حفظ سلامت کالای شما را دارد. رعایت استاندارد و اصول بسته بندی با پوشش مقاومتی مناسب می‌تواند موجب کاهش آسیب کالا و اثاثیه منزل شما گردد.

باربری بارسنتر با اعزام پرسنل آموزش دیده و با تجربه برای بسته بندی، نصب و راه اندازی لوازم ضروری منزل شما را تا پایان جابجایی و اسباب کشی یاری و همراهی خواهد کرد

 

اتوبار آرارات بارسنتر با سال‌ها سابقه ی درخشان در باربری حرفه ای در تهران آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز و محترم استان تهران به شرح زیر است:

 • ارائه ی بسته‌های مخصوص حمل رختخواب
 • کارتن حمل لباس
 • کارتن‌های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل
 • ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی
 •  کارتن‌های حجیم و محکم بصورت ۱۰۰% تضمینی
 • جابجایی کالا بصورت صادراتی، وارداتی و ترانزیت کالا
 • ارائه ی سرویس‌های مناسب جهت اسباب کشی ادارات، اثاث کشی منازل
 • ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین سرویس
 • بیمه ی کالا
 • ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

سایر باربری‌های موجود در تهران

تخصص شرکت باربری بارسنتر در جابجایی وسایل:

نیروهای متخصص شرکت‌های اتوبار آرارات به‌خوبی می‌دانند که هر وسیله چگونه باید جابجا شود:

برای جابجایی گاز، یخچال و لباسشویی از پایه‌هایی چرخدار استفاده می‌کنند که بهترین روش برای اینکار است.

برای جابجایی تخت، کمد و مبل باید حتماً دو نفر دخیل باشند تا نه وسایل آسیب ببیند و نه به دیوارها ضربه‌ای وارد شود.

وسایل سبک را در کارتن‌هایی با سایز مناسب قرار دهید بطوریکه وزن آن‌ها قابل قبول باشد و کارتن نیز تحمل آن وزن را داشته باشد. جابجایی کارتن‌ها را نیز به نیروهای متخصص شرکت بسپارید. این افراد آموزش دیده هستند و هنگام جابجایی که سلامت جسمانی خود نیز آسیب نیزنند

 

 

بیمه‌نامه یکی از عوامل مهم در اسباب‌کشی است وجود بیمه‌نامه برای اسباب‌کشی ضرورت بالایی دارد به‌همین خاطر باید شرکتی را انتخاب کنید که یک بیمه‌نامه معتبر را هنگام اسباب‌کشی به شما ارائه دهد. اتوبار آرارات برای شما یک بیمه‌نامه معتبر در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید تمامی مراحل باربری و اسباب‌کشی خود را با وجود یک بیمه‌نامه معتبر از ما دریافت نمایید. تمامی این خدمات همراه با پرسنل حرفه‌ای شما حساب خواهد شد و شما می‌توانید تمامی این مراحل را با استفاده از روش‌های حرفه‌ای انجام دهید.

ویژگی‌های یک باربری خوب:

 • حداقل به صورت پیامکی و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی اقدام به اقدام به ارائه مشاوره‌های کامل و جامع برای مشتریان خود نماید و نسبت به نظرات و انتقادات و پیشنهادات آن‌ها بی تفاوت نباشد
 • در ارائه خدمات خود از بهترین خدمات بسته بندی باربری و کارتون‌ها و حمل اثاثیه و نیز کارگران مجرب، ماهر و آموزش دیده استفاده کند
 • انواع و اقسام ماشین‌های باربری را در اختیار داشته باشد و همچنین رانندگانی که در اسرع وقت و با وسواس کاری سر محل حاضر شوند
 • در هنگام جابجایی وسایل مشتریان، محتاطانه و با دقت لازم و کافی عمل نماید و نسبت به آن‌ها مسئولیت پذیر باشد.
 • شرکت اتوبار و حمل و نقلی که اپراتورهای خود را موظف کند پس از تحویل و اتمام کار همچنان پاسخگوی سوالات و مشکلات مشتری‌ها باشد و در جهت جذب رضایتمندی کامل آن‌ها قدم بردارد.
 • جدیدترین متد روز را برای بسته بندی اسباب و اثاثیه به کار گیرد.
 • از مدرن‌ترین ابزار بسته بندی جهت انجام این کار استفاده کند.
 • نیروهای این باربری باید از بین افراد متخصص و مجرب انتخاب شده باشند.
 • باید دارای وسایل نقلیه در ابعاد گوناگون برای مقاصد مختلف باشد.

در اکثر اتوبارها به صورت کلی از ۳ دسته ماشین زیر استفاده می‌شود:

۱- باربری توسط ماشین‌های سبک : وانت وانت پراید وانت نیسان

۲- باربری توسط ماشین‌های نیمه سنگین : کامیون خاور هیوندا ایسوزو کامیونت

۳- باربری توسط ماشین‌های سنگین : تریلی ترانزیت ده تن کفی ترانزیت یخچالی ۲۰ تُن چادری سه محور کفی کُمپرسی تریلی تانکر فاو

در اختیار داشتن کارگران حرفه ای در اتوبار و باربری چه مزیتی دارد؟

یکی دیگر از ویژگی‌های یک شرکت اتوبار خوب مانند اتوبار آرارات در تهران در اختیار داشتن بهترین و ماهرترین کارگران حمل بار است. کارگرانی که باید ویژگی‌های مناسبی جهت کار در یک شرکت اتوبار و ارائه سرویس دهی مناسب به مشتریان داشته باشند از جمله توانایی جسمی بالا، امانت دار بودن، داشتن روحیه بالای کار، داشتن ارتباطات مناسب اجتماعی، خوش برخورد بودن، داشتن توانایی مناسب جهت بسته بندی انواع وسایل مختلف اداری و خانگی و…

اتوبار آرارات چه خدماتی را ارائه می‌دهد؟

ارائه بسته‌های مخصوص حمل رختخواب، کارتن حمل لباس، کارتن‌های حجیم و محکم جهت بسته بندی وسایل و بسته‌های مخصوص کم کردن حجم لباس
– ارائه ی خدمات حرفه ای بسته بندی به سبک کشورهای اروپایی با استرج رپ، بابل رپ و کارتن‌های حجیم و محکم بصورت ۱۰۰% تضمینی
– بیمه ی کالا ی اتوبار
– ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین سرویس
– جابجایی بار بصورت صادراتی، وارداتی و ترانزیت کالا
– ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار
– ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

زمان سرویس دهی در اتوبار: یکی دیگر از شرایط شرکت‌های خوب باربری زمان ارائه خدمات اثاث کشی است. معمولا بیش‌تر شرکت‌های اتوبار تلاش می‌کنند تا در تمام ماه‌های سال و حتی در روزهای تعطیل نیز این خدمات را به مشتریان خود ارائه دهند.

اتوبار آرارات بارسنتر با ارائه ی بهترین خدمات و شرایط آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند