ارائه خدمات اسباب کشی با شرکت معتبر اتوبار آبشناسان :

اتوبار آبشناسان در مرحله اسباب‌کشی در کنار شما دوستان عزیز است می‌توانید تمامی وسایل منزل خود را به یک تیم حرفه‌ای بسپارید که دارای چندین سال سابقه کاری است ما برای شما وسایل را حمل‌ونقل و جابجایی‌های برون‌شهری را نیز انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌های مناسبی که این باربری برای شما در نظر گرفته‌ است تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را  با تخفیف‌های ۴۹% انجام دهید. شما دوستان عزیز می‌توانید اگر قصد انجام مراحل اسباب‌کشی و باربری دارید تمامی وسایل منزل خود را به تیم حرفه‌ای اتوبار آبشناسان بسپارید.

۴.۹/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار آبشناسان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما دوستان عزیز تمامی وسایل را به‌صورت بسته‌بندی‌شده به مقصد موردنظر ارسال خواهیم کرد شما دوستان عزیز می‌توانید برای جلوگیری از صدمه دیدن وسایل خود در حین اسباب‌کشی این کار را به افراد باتجربه و با مهارت بسپارید. اسباب‌کشی را به‌صورت تخصصی برای شما دوستان عزیز انجام خواهیم داد شما می‌توانید مراحل مختلف اسباب‌کشی را از اتوبار آبشناسان دریافت نمایید.

چیدمان و دکوراسیون منزل خود را به بارسنتر بسپارید:

با بهترین ماشینا و مجهزترین ماشین‌ها که به‌صورت روباز و مسقف هستند برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی انجام خواهیم داد برای اسباب‌کشی احتیاج به کارتن‌ها و جعبه‌های مختلف دارید همچنین تجهیزات بسته‌بندی که شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با اتوبار آبشناسان تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از تیم حرفه بار سنتر دریافت نمایید. ما برای شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از حرفه‌ای‌ترین افراد و تخصصی‌ترین افراد انجام خواهیم داد. شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی مراحل اسباب‌کشی و باربری را از مجموعه بار سنتر در هر کجای تهران که قرار دارید دریافت نمایید. اتوبار آبشناسان برای شما دوستان عزیز یک اسباب‌کشی بی‌دغدغه را انجام خواهد داد ما برای شما علاوه‌بر خدمات بسته‌بندی خدمات چیدمان خانه را نیز انجام می‌دهیم. بعد از انجام بسته‌بندی و انتقال بار به ماشین‌های باربری نوبت به تخلیه بار و قرار دادن اشیاء در منزل جدید است. که این کار توسط افراد نیرومند و با سلیقه تیم چیدمان اتوبار آبشناسان انجام می‌شود ما با انتقال بار به منزل جدیدتان برای شما وسایل را در مکان موردنظر چیدمان خواهیم کرد. افرادی که در این زمینه مشغول فعالیت هستند همگی متخصص و با سلیقه هستند به‌همین خاطر دارای تجربه کاری بالا هست و طبق سلیقه شما مشتریان عزیز برای شما دکوراسیون منزل را انجام می‌دهند. جابه‌جایی لوازم سنگین را به ما بسپارید ما برای شما دوستان عزیز تمامی جعبه‌های بسته‌بندی‌شده آن باکس می‌کنیم و در جای مورد نظر قرار خواهیم داد این کار را طبق سلیقه مشتریان انجام خواهیم داد زیرا سلیقه شخص شما برای ما بسیار اهمیت دارد اما تمامی افرادی که در این تیم مشغول فعالیت هستند دارای تجربه کاری بالا هستند و می‌توانند دکوراسیون منزل شما را با بهترین تجهیزات چیدمان کنند. همچنین برای شما دوستان عزیز در این مرحله نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی مثل تلویزیون، گاز، فریزر، ظرف‌شویی، یخچال، را انجام خواهیم داد. ما برای شما با ارسال تیم چیدمان حرفه‌ای تمامی مراحل چیدمان منزل را انجام خواهیم داد.

بسته بندی در کنار تیم حرفه ای اتوبار آبشناسان :

شما دوستان عزیز می‌توانید برای انجام خدمات اسباب‌کشی و باربری صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی خود را به تیم حرفه‌ای بار سنتر برای راحتی کار شما دوستان عزیز با جمع‌آوری افراد ماهر و آموزش‌دیده در تیم‌های مختلف خدمات اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از تجهیزاتی که در اختیار دارد انجام خواهد داد. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید به خدمات بار سنتر دسترسی داشته باشید ما برای شما با ارسال تیم‌های مختلف مراحل اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد شما می‌توانید برای اسباب‌کشی مناسب و بدون دردسر از بسته‌بندی‌های مناسبی که تیم بسته‌بندی اتوبار آبشناسان برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهد استفاده نمایید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم منزل از لباس‌ها گرفته تا فرش‌ها، مبلمان، همچنین لوازم آشپزخانه و سرویس‌های خواب را با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها بسته‌بندی می‌کنیم و آن‌ها را در وکیوم‌ها قرار می‌دهیم تا در حین جابجایی در راهرو با دیوارها برخورد نکنم و صدمه نبیند همچنین با در دست داشتن کارتن‌های مختلف اسباب‌کشی که دارای مقاومت بالا هستند از چسب‌های نواری پهن استفاده می‌کنیم تا لوازم شما را بسته‌بندی کنیم. شما دوستان عزیز می‌توانید با کارگران باتجربه که اتوبار آبشناسان برای شما دوستان عزیز ارسال می‌کند تمامی بار خود را به مقصد موردنظر خود ارسال نمایید. شما عزیزان می‌توانید برای داشتن یک اسباب‌کشی خوب و بی‌نقص هر تعداد کارگری که مورد نظرتان است را از تیم بار سنتر دریافت نمایید. شما عزیزان می‌توانید برای انتخاب هر تعداد کارگر با مشاوران ما در تماس باشید تا تعداد کارگر مورد نظز خود را توسط تیم حرفه‌ای بار سنتر رزرو نمایید. در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا یک اسباب‌کشی بی‌نقص را برایتان انجام دهیم.

چرا باید از بیمه نامه در اسباب کشی استفاده کنیم؟ 

اتوبار آبشناسان برای شما دوستان عزیز با ارسال رانندگان حرفه‌ای که به مسیر مسلط هستند و دارای تجربه کافی هستند و این تضمین را می‌دهد که بار شما می‌تواند از تهران به هر شهر دلخواهی بدون کوچک‌ترین مشکلی جابجا شود. ما برای شما در شرکت بار سنتر به‌صورت شبانه‌روز مشغول فعالیت هستیم تا خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را برایتان گسترده‌تر کنیم همچنین مدیریت مجموعه بار سنتر برای تضمین سلامت رسیدن بار به مشتریان خود از یک بیمه‌نامه معتبر استفاده خواهد کرد. برای اسباب‌کشی احتیاج به یک بیمه‌نامه معتبر دارید و سعی کنید شرکت باربری را انتخاب کنید که بار شما دوستان عزیز را بیمه می‌کند بار سنتر با بیمه کردن تمامی وسایل منزل شما دوستان عزیز در  مسافت‌های طولانی برای شما بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما وارد شود  بار را بیمه خواهد کرد. با در دست داشتن بیمه نامه‌ی معتبر اتوبار آبشناسان شما می‌توانید در صورت بروز هرگونه خسارت و مشکل خسارت وارد شده را از شرکت بیمه دریافت نمایید. البته با انتخاب شرکت بار سنتر خیالتان راحت باشد که بدون کوچک‌ترین صدمه به بار شما بار به مقصد مورد نظر ارسال خواهد شد. همچنین علاوه‌بر بیمه‌نامه معتبر برای شما یک بارنامه دولتی را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید برای جابجایی خارج از شهر از این بارنامه استفاده نمایید. شما دوستان عزیز می‌توانید در هر فصلی با توجه به اسباب‌کشی خود به مجموعه بار سنتر مراجعه فرمایید. خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از آن‌ها دریافت نمایید ما برای شما دوستان عزیز تمام این خدمات را انجام خواهیم داد بدون کوچک‌ترین مشکلی باشد.

هزینه‌های اسباب کشی در اتوبار آبشناسان به چه صورت است؟

اتوبار آبشناسان برای شما دوستان عزیز هزینه‌های اسباب‌کشی را به‌صورت منصفانه در نظر گرفته‌ است لازم نیست هزینه زیادی را بابت اسباب‌کشی پرداخت کنید ما برای شما دوستان عزیز اسباب‌کشی را با اطمینان کامل انجام می‌دهیم بدون که صدمه‌ای به وسایلتان وارد شود و نکته جالب و قابل‌توجه دیگر این است که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار آبشناسان از تخفیف‌های ۴۹% که این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید تمامی هزینه‌های اسباب‌کشی زیر نظر اتحادیه باربری است البته باید بدانید که اسباب‌کشی قیمت ثابت نیست به‌همین خاطر ممکن است هزینه‌ها در اسباب‌کشی متفاوت باشد و این بستگی به نوع اسباب‌کشی و حجم بار شما دوستان عزیز دارد. بعضی اوقات گزینه‌های زیر می‌تواند در هزینه‌ها و قیمت‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد:

 1. انتخاب انواع ماشین‌های باربری و اتوبار
 2. مسافت طی‌شده توسط ماشین‌های باربری
 3. استفاده از تیم‌های چیدمان و تیم‌های بسته‌بندی
 4. خدمات vip اسباب‌کشی
 5. تعداد کارگران ارسالی
 6. عدم آسانسور

می‌تواند در هزینه‌ها تاثیر بسزایی داشته باشد البته شما با انتخاب اتوبار آبشناسان می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را از ما دریافت نمایید. مجبور به پرداخت هزینه‌های گزاف و بیهوده نیستیم زیرا با انتخاب بار سنتر یک کار باکیفیت را با یک هزینه مناسب نیز دریافت خواهیم کرد.

بار سنتر برای راحتی مشتریان خود در مناطق مختلف تهران شعبه‌های متفاوتی را قرارداد تمامی این شما فعال هستند و شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با رزرو قبلی تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را از این شعبه دریافت نمایید همچنین با سایت بار سنتر شما دوستان عزیز می‌توانند رزرو آنلاین را انجام دهید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به تیم حرفه بار سنتر بسپارید.

ما برای شما دوستان عزیز صفر تا صد مراحل اسباب‌کشی و باربری را با استفاده از شعبه‌های فعال زیر انجام خواهیم داد جهت تماس و رزرو کافی است به یکی از شماره‌های بالا تماس بگیرید تا به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما خدمات باربری را انجام  می‌دهیم اسباب کشی خود را به تیم حرفه‌ای اتوبار آبشناسان بسپارید تا برای شما دوستان عزیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل سنگین و حمل‌ونقل و خدمات بین‌شهری و برون‌شهری را نیز انجام دهیم شعبه‌های فعال شامل موارد زیر است:

 1. باربری ارم
 2. باربری خاوران
 3. باربری نبرد
 4. باربری ابشناسان
 5. باربری شوش

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار ابشناسان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار ابشناسان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار ابشناسان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند