آشنایی با سابقه کاری و درخشان اتوبار آبشار:

اتوبار آبشار با بیش‌از چندین سال سابقه کاری در امور اسباب‌کشی و جابجایی شهری و بین‌شهری آماده همکاری با شما مشتریان عزیز است. شما می‌توانید برای جابجایی بار خود از تهران به هر شهری با اتوبار آبشار تماس بگیرید و روز موردنظر خود را برای جابجایی اسباب و اثاثیه منزل انتخاب نمایید. ما برای شما دوستان عزیز حمل کالا را انجام می‌دهیم حمل کالا و اسباب‌کشی همیشه دردسرهای خودش را دارد و به‌تنهایی انجام دادن این کار زمان‌بر و طاقت‌فرسا هست. به‌همین دلیل ما برای شما یک تیم کاملاً تخصصی را ارسال می‌کنیم که در هنگام حمل‌ونقل تخلیه بار و بسته‌بندی وسایل شما در کنار شما دوستان عزیز باشند و این خدمات را برایتان انجام دهند.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

اتوبار آبشار

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما با استفاده از دقت و نظم خاصی برای شما تمامی این مراحل را انجام می‌دهیم شما می‌توانید بدون کوچک‌ترین صدمه بار خود را در مقصد موردنظر دریافت نمایید. اتوبار آبشار یکی از باسابقه‌ترین اتوبارها در امر اسباب‌کشی هست که در محدوده آبشار است و عزیزانی که در غرب تهران زندگی می‌کنند می‌توانند به‌راحتی به این اتوبار دسترسی داشته باشند.

ما با استفاده از ناوگان‌های حمل‌ونقل مجهز و ماشین‌های متنوعی که در اختیار داریم خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم و شما می‌توانید به‌صورت شبانه‌روزی با شرکت اتوبار آبشار تماس بگیرید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از این مجموعه دریافت نمایید.

همچنین ما برای شما دوستان عزیز با اعزام نیروهای متخصص و حرفه‌ای مراحل اسباب‌کشی را با روندی سریع و بدون دردسر انجام می‌دهیم. منتظر تماستان هستیم تا در روز اسباب‌کشی در کنارتان باشیم اتوبار آبشار با حمل بار در سراسر نقاط تهران برای شما خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهد.

دیگر لازم نیست به روش‌های سنتی باربری و اسباب‌کشی خود را انجام دهید بلکه ما با استفاده از روش‌های روز دنیا برای شما خدمات بسته‌بندی باربری و جابجایی را انجام می‌دهیم شما می‌توانید حمل اثاثیه منزل خود را به ما بسپارید تا ما با ارسال نیروهای حرفه‌ای و تخصصی برای شما خدمات باربری را انجام دهیم. ما با پرسنل مجرب برای شما تجهیزات بسته‌بندی را فراهم می‌کنیم تا تمامی لوازم شما دوستان عزیز را فراهم کنیم.

بسته‌بندی یکی از ضروری‌ترین اقداماتی است که در مراحل اسباب‌کشی باید انجام شود و باید به آن توجه خاصی کرد بسته‌بندی اثاثیه می‌تواند شامل بسته‌بندی اثاثیه اداری و اثاثیه منزل می‌شود که هرکدام روش‌های متفاوت و خاص خود را دارد همچنین شما می‌توانید برای بسته‌بندی وسایل خود از کارتن‌های چند لایه که مجموعه اتوبار آبشار برای مشتریان در نظر گرفته‌ است اسباب‌کشی کنید بسته‌بندی اثاثیه به‌صورت مناسب و حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز انجام می‌شود و لازم نیست خودتان به‌تنهایی تمامی لوازم را بسته‌بندی کنید.

جداسازی وسایل شکستنی از دیگر وسایل:

بلکه ما از وسایل کوچک‌تر وسایل درشت شما را بسته‌بندی می‌کنیم یکی از دغدغه‌های هر فردی بسته‌بندی لوازم است و برای آن فرد سوال است که بسته‌بندی را از کجا شروع کند؟ نگران نباشید ما به‌راحتی با سرعت و نظم خاص تمامی وسایل شما را با استفاده از نایلون‌های حباب دار، در کارتن‌ها چند لایه قرار می‌دهیم تا در حین جابجائی صدمه‌ای به وسایل شما دوستان عزیز وارد نشود.

تمامی وسایل شما با استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی می‌شود همچنین شما می‌توانید وسایل بسته‌بندی را به‌صورت جداگانه از ما دریافت نمایید. ما برای شما می‌توانیم کارتن‌های چند لایه، چسب‌های نواری، نایلون‌های حبابی، ضرب گیرها، رگال‌های مخصوص لباس را برای شما دوستان عزیز ارسال کنیم تا خودتان به‌تنهایی خدمات بسته‌بندی را انجام دهید باربری و اتوبار آبشار برای شما دوستان عزیز خدمات برون‌شهری را نیز انجام می‌دهد. اگر قصد دارید که بار خود را از تهران به شهر دیگری ارسال نمایید  ما برای شما این کار را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم زیرا تمامی رانندگان ما به جاده‌ها مسلط هستند و خدمات اسباب‌کشی را برایتان انجام می‌دهند.

باربری آبشار برای شما از تهران به هر شهری که بخواهید بار را جابجا می‌کنند ما در کم‌ترین زمان ممکن با استفاده از بیمه‌نامه کامل و بارنامه دولتی و رانندگان حرفه‌ای که در نظر گرفته‌ایم بار شما را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا می‌کنیم به پاس قدردانی از حسن‌نظر شایسته شما دوستان عزیز در انتخاب اتوبار آبشار ما تخفیف‌های ویژه‌ای را برایتان در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب اتوبار آبشار از تخفیف های ۴۵% این مجموعه برخوردار شوید. هزینه‌هایی که در باربری و اتوبار آبشار برای دوستان در نظر گرفته‌ است زیر نظر باربری و اتحادیه کل تهران هست. پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید.

هزینه‌های مناسب با کیفیت کار بالا در اتوبار آبشار:

ما برای شما دوستان عزیز با کیفیتی بالا و قیمت پایین خدمات اسباب‌کشی و باربری را به‌صورت برون‌شهری و درون‌شهری انجام می‌دهیم. ارسال بار درون‌شهری با توجه به بسته‌بندی و سرویس‌هایی که برای شما در نظر گرفته‌ است انجام می‌شود و شما می‌توانید بار خود را از تهران به هر منطقه‌ای که بخواهید انتقال دهید همچنین ما برای شما با کم‌ترین تعرفه و قیمت این کار را انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید با انتخاب ماشین‌هایی مثل وانت‌بار و نیسان بار در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید در حمل‌ونقل به نظم و دقت بسیار اهمیت دارد. به‌همین خاطر ما با ارائه خدمات ارزنده برای شما دوستان عزیز جابجایی اثاثیه و لوازم منزل را به‌صورت شایسته انجام می‌دهیم تا بار شما دچار مشکل نشود اتوبار آبشار برای شما دوستان عزیز خدمات جدید حمل بار را انجام می‌دهد. ما با استفاده از تجربه کاری که داریم و اخلاق خوب پرسنل باعث شده‌ است که تمامی مشتریان ما به این اتوبار اعتماد کامل داشته باشند تمامی پرسنلی که در این مجموعه مشغول فعالیت هستند همگی دوره‌دیده و آموزش‌دیده هستند به‌همین خاطر مشتریان ما با اطمینان کامل و اطمینان خاطر کامل بار خود را به ما می‌سپارند بدون کوچک‌ترین صدمه به بار آن‌ها وارد شود این‌بار را برایشان ارسال خواهیم کرد. شما می‌توانید برای سوالات بیشتری درباره اتوبار و باربری دارید با مشاوران ما تماس بگیرید و سوالات لازم را درباره حمل‌ونقل و باربری و اثاثیه منزل و پرس‌وجو کنید.

ما به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما مشاوره رایگان را در اختیارتان قرار می‌دهیم و پاسخ‌گو سوالات شما دوستان عزیز هستیم. شما می‌توانید از کارشناسان اسباب‌کشی ما برای جابجایی وسایل و نحوه نظارت بر روی عملکرد کارگران و نحوه جابه‌جایی بار استفاده کنید.

اتوبار آبشار رزرو به صورت ۲۴ ساعت در تمامی ایام:

همچنین ما برای شما بسته‌بندی اثاثیه منزل و ادارات را به‌صورت حرفه‌ای انجام می‌دهیم با داشتن تیمی خبره و با اخلاق با استفاده از بهره‌گیری از دانش‌های روز دنیا برای شما نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را نیز انجام می‌دهیم.

شما می‌توانید برای جابجایی برون‌شهری و درون‌شهری خود به‌صورت صددرصد تضمین از طرف یک شرکت بیمه معتبر بار خود را بیمه کنید تا در صورت بروز هرگونه خسارت و مشکل خسارت وارد شده برای شما دوستان عزیز پرداخت شود و هم چنین از نظر پیشنهادات مشتریان شما عزیز ما پاسخ‌گوی پیشنهادات و انتقادات شما هستیم اتوبار آبشار با در نظر گرفتن خدمات چیدمان برای مشتریان عزیز آن‌ها را از جابه‌جایی لوازم سنگین و تنهایی جابه‌جا کردن لوازم دور نگه‌داشته است. شما می‌توانید جابه‌جایی لوازم سنگین منزل و ادارات خود را به ما بسپارید همچنین تیم چیدمان قابلیت دکوراسیون منزل شما دوستان عزیز را طبق سلیقه دلخواه مشتریان دارند. شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان اتوبار آبشار وسایل خود را به افراد متخصص بسپارید تا برای شما وسایل آن باکس و جابه‌جا کنند. ما برای شما دوستان عزیز شعبه‌های مختلفی را در بار سنتر در نظر گرفته‌ایم که از غرب تهران تا شمال تهران، می‌توانید به‌راحتی به این خدمات دسترسی داشته باشید. عزیزانی که در شرق تهران زندگی می‌کنند می‌توانند از باربری‌های مثل باربری دهم فروردین و باربری شیوا و باربری قاسم آباد استفاده کنند. و عزیزانی که در شمال تهران زندگی می‌کنند می‌توانند خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به اتوبار محمودیه بسپارند.

ما منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم تا فرآیند درخواستی شما ثبت شود و در روز اسباب‌کشی در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و این خدمات را برایتان انجام دهیم. ما با استفاده از نیروهای حرفه‌ای و پرسنل آموزش‌دیده در منزل‌های شما حضور پیدا می‌کنیم و خدمات و ترفندهای اسباب‌کشی را به روش‌های مختلف برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم منتظر تماس شما دوستان هستیم. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا در روز تعیین شده در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب کشی و باربری را برای شما با کیفیت عالی و هزینه مناسب به عمل بیاوریم.

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار آبشار بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار آبشار استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار آبشار اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند