اتوبار۲۰متری گلستان با ارائه خدمات حمل بار به شهرستان:

ارائه خدمات حمل‌ و نقل منزل، ادارات، جهیزیه عروس، خدمات بسته‌بندی، و ارائه تجهیزات بسته‌بندی، با اتوبار۲۰متری گلستان در سطح تهران و ارسال بار از تهران به شهرستان با چندین سال سابقه کاری و مجوز از اتحادیه باربری کل جهت خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز بار سنتر است. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار۲۰متری گلستان خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را همراه با ارائه تجهیزات مدرن و تکنولوژی‌های روز از تیم حرفه‌ای اتوبار۲۰متری گلستان دریافت نمایید.

۵/۵ - (۲۹ امتیاز)

اتوبار۲۰متری گلستان

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما برای شما دوستان عزیز با ارائه سرویس‌های باربری از تهران به شهرستان‌های اطراف تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم تمامی قیمت‌های این مجموعه زیر نظر اتحادیه باربری است. ما به‌صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل مشغول فعالیت هستیم همچنین برای شما پشتیبان بیست و چهار ساعت را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد با مجموعه باربری اتوبار۲۰متری گلستان  در تماس باشید. تا از خدمات متنوع این مجموعه برایتان در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید.

بدون کوچک‌ترین آسیب بار را درمسافت‌های طولانی جا به جا کنید:

همچنین با ارائه بهترین ماشین‌های باربری که به‌صورت عایق‌بندی و کف‌پوش شده هستند  در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا از شکستن و صدمه دیدن لوازم جلوگیری کنیم و انواع وسیله‌های نقلیه را می‌توانید از اتوبار۲۰متری گلستان دریافت نمایید زیرا ما دارای مجهزترین ماشین‌ها و خدمات بسته‌بندی و باربری است جهت تماس با ما می‌توانید با یکی از شما را که در بالای صفحه درج شده‌ است تماس بگیرید تا از یک اسباب‌کشی خوب برخوردار شوید. ما برای شما دوستان عزیز تمامی لوازم و به‌صورت بسته‌بندی‌شده و در درب جلوی منزل جدیدتان تخلیه خواهیم کرد شما می‌توانید برای داشتن یک اسباب‌کشی راحت‌تر از تیم چیدمان اتوبار۲۰متری گلستان بهره‌مند شوید. تمامی خدماتی که برای شما دوستان عزیز انجام می‌دهیم همراه با کارگران مجرب و آموزش‌دیده انجام می‌شود که شما می‌توانید بار را بدون کوچک‌ترین صدمه‌ای به مقصد موردنظر از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید.

تمامی ماشین‌های ما به‌صورت مسقف و روباز هستند شما می‌توانید در هر شرایط آب‌ و هوایی ماشین موردنظر خود را از اتوبار۲۰متری گلستان دریافت نمایید تمامی این ماشین‌ها مجهز و استاندارد هستند پس خیالتان راحت باشد که حتی در مسافت‌های طولانی بدون کوچک‌ترین صدمه و یا ضربه به بار شما وارد شود با انتخاب ماشین مورد نظر باربری خود می‌توانید با سلامت کامل بارها به مقصد موردنظر ارسال نمایید.

بارسنتر برای شما باربری برون از شهر را انجام می‌دهیم باربری از مبدأ تهران انجام می‌شود و به سایر استان‌ها و شهرستان‌های مورد نظر شما دوستان عزیز ارسال می‌شود مهم نیست که مقصد شما چقدر دور باشد زیرا رانندگان ما دارای تجربه کاری بالا می‌باشند و با ماشین‌هایی که در اختیار دارند می‌توانند بار را به‌سلامت کامل به مقصد برسانند.

انواع ناوگان‌های مجهز باربری در اتوبار۲۰متری گلستان برای شما دوستان از ارائه می‌شود شامل:

 • خاورها،
 • کامیون‌های ۶و۷ متری،
 • نیسان بار،
 • وانت‌بار،
 • ایسوزو،
 • هیوندا،

همچنین برای راحتی کار شما دوستان عزیز با ارسال تیم‌های متنوع تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری را انجام می‌دهیم تا دیگر شما زمان زیادی را بابت اسباب‌کشی صرف نکنید. هزینه‌هایی که در بارسنتر برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است زیر نظر اتحادیه باربری است و تمامی قیمت‌های ما منصفانه است و از فیلتر اتحادیه باربری عبور کرده‌ است. اتوبار۲۰متری گلستان برای شما دوستان عزیز تمامی بار را بیمه می‌کنیم پس با خیال راحت می‌توانید بار خود را در مسافت‌های طولانی با انواع و اقسام ماشین‌های باربری جابجا کنید بدون که نگران صدمه دیدن به بارتان باشید زیرا تمامی وسایل شما که در ماشین‌های اتوبار۲۰متری گلستان چیدمان می‌‌شوند بیمه هستند. شما می‌توانید با دسترسی به اتوبار۲۰متری گلستان از یک بیمه‌نامه رایگان که این شرکت برای وسایل شما در نظر گرفته‌ است بهره‌مند شوید و با خیال راحت بار خود را در مسافت‌های طولانی جابجا کنید.

بسته‌بندی اثاثیه یکی از کارهای اصلی در اسباب‌کشی است که ممکن است اگر بخواهید به‌تنهایی آن را انجام دهید بسیار استرس‌زا باشد به‌همین خاطر ما با تشکیل چنین تیمی حرفه‌ای برای شما دوستان عزیز از صفر تا صد لوازم شما بسته‌بندی خواهیم کرد. اتوبار۲۰متری گلستان برای شما جابجایی و نقل‌مکان و در مناطق مختلف را انجام می‌دهد و شما می‌توانید اگر قصد جابجایی به هر شهرستانی را دارید از ماشین‌های مسقف این مجموعه استفاده نمایید. هزینه اسباب‌کشی ممکن است متغیر باشد نمی‌توان یک‌قیمت ثابت در نظر گرفت اما ما تخفیف‌هایی تا سقف ۳۵% برای مشتریان خود قرار دادیم که باعث کاهش هزینه اسباب‌کشی است. شما با انتخاب اتوبار۲۰متری گلستان می‌تواند از ۳۵% تخفیف بهره‌مند شوید. یعنی این‌که تمامی هزینه‌های باربری شما نصف است و با قیمت مناسب کار با کیفیت را از تیم حرفه‌ای ما دریافت خواهید کرد.

اتوبار۲۰متری گلستان اسباب کشی تمامی ارگان‌های دولتی و شخصی:

اتوبار۲۰متری گلستان با استفاده از خدمات باربری برای شما دوستان عزیز حمل اسباب و اثاثیه منزل و تجهیزات اداری را نیز انجام می‌دهد. تجهیزات اداری خود را به ما بسپارید زیرا شرکت باربری ما دارای سابقه در اسباب‌کشی‌های و و حمل‌ و نقل‌های اسباب و اثاث حمل‌ و نقل ادارات است ما می‌توانیم برای شما تمامی لوازم ادارات شخصی و خصوصی را همچنین لوازم بیمارستان‌ها و مراکز دولتی و شخصی دیگر مکان‌های خصوصی، اداری و دولتی را برای شما دوستان عزیز جابه‌جا کنیم. اسباب‌کشی و حمل‌ونقل ادارات کمی متفاوت‌تر از نسبت اسباب‌کشی منازل است به‌همین خاطر باید با دقت بیشتری انجام شود تا خیالتان راحت باشد که وسیله‌ای گم نشود و یا در حین جابه‌جایی ضربه نبیند ما برای شما حمل‌ و نقل میزهای کنفرانس و میزهای سنگین را انجام می‌دهیم. با استفاده از چرخ‌های پایدار تمامی لوازم ادارات شما را جابه‌جا می‌کنیم. پوشه‌ها و پرونده‌ها را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم تا خیالمان راحت باشد و در حین جابه‌جایی صدمه‌ای نمی‌بینند. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار۲۰متری گلستان تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری خود را از تیم حرفه‌ای دریافت نمایید. پس‌از حمل‌ونقل وسایل و تجهیزات باربری را به ما بسپارید ما برای شما تمامی لوازم ادارات را با قیمت‌های مناسب جابجا خواهیم کرد.

با روش‌های سنتی اسباب کشی خداحافظی کنید:

کارشناسان ما به‌صورت شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی به شما دوستان عزیز است شما می‌توانید اگر سوالی درباره اسباب‌کشی دارید از مشاوران و کارشناسان و تیم حرفه‌ای بار سنتر پرس‌ و جو کنید. شما دوستان می‌توانید برای دریافت اطلاعات از قیمت‌ها و هزینه‌های باربری با مشاوران ما در تماس باشید تمامی هزینه‌ها برای شما با تخفیف ۳۵% ثبت خواهد شد یعنی این‌ که ا لازم نیست هزینه‌های گزافی را بابت اسباب‌کشی و باربری پرداخت کنید. بلکه شما می‌توانید با انتخاب اتوبار۲۰متری گلستان تنها با پرداخت یک هزینه مناسب کار با کیفیت را از ما تحویل بگیرید. کیفیت کار برای مجموعه بار سنتر بسیار اهمیت دارد به‌همین خاطر به‌صورت شبانه‌روز در تلاش است که با انجام ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی با کیفیت کاری بالا صفر تا صد حمل‌ونقل را برای شما دوستان عزیز انجام دهد. حمل بار یکی از کارهای حساس است که بسیاری از مشتریان ما به بر روی وسایلشان به خاطری که صدمه نبیند بسیار حساس هستند ما این حساسیت را درک خواهیم کرد به‌همین خاطر یک تیم حرفه‌ای بسته‌بندی را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم تا خیالمان راحت باشد که برای بسته‌بندی کردن لوازم منزل خود احتیاج به تجهیزات قدیمی و روش‌های سنتی ندارید. ما برای شما با روش‌های روز دنیا و پیشرفته‌ترین و تکنولوژی‌ترین روش‌ها خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام خواهیم داد. شما می‌توانید با رزرو تیم بسته‌بندی اتوبار۲۰متری گلستان تمامی لوازم منزل خود را با استفاده از تجهیزاتی که برایتان در نظر گرفته‌ایم بسته‌بندی کنید نگران کوچک‌ترین وسیله بدون بسته‌بندی شدن در منزلتان نباشید. زیرا ما برای شما صفر تا صد تمامی لوازم منزل، لوازم آشپزخانه، سرویس خواب‌ها، و جابه‌جایی لوازم سنگین را نیز انجام خواهیم داد. با انتخاب تیم بسته‌بندی اسباب‌کشی را برای خود آسان کنید.

اتوبار۲۰متری گلستان  خدمات اسباب کشی متفاوت را برای مشتریان انجام می‌دهد:

بسته‌بندی برای شما دوستان عزیز با استفاده از این کارگران مطمئن و دور دیده انجام می‌شود تمامی پروسه بسته‌بندی حمل بار و تخلیه بار توسط کارگران دلسوز مجموعه اتوبار۲۰متری گلستان انجام می‌شود تمامی این کارگران مورد اعتماد هستند و با دلسوزی تمام برای شما بار را جابجا می‌کنند. این کارگران متعلق به شرکت بار سنتر هستند به‌همین خاطر در برابر وسایل شما مسئولیت پذیر هستند. شما می‌توانید با انتخاب اتوبار۲۰متری گلستان بار خود را از تهران به شهرستان‌های مورد نظر ارسال نمایید. به‌همین خاطر ما برای شما دوستان عزیز در مسافت‌های طولانی یک بارنامه و بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که یکی از مهم‌ترین موارد ارسال بار داشتن بیمه‌نامه معتبر است. اتوبار۲۰متری گلستان برای شما دوستان عزیز برای جابه‌جایی‌های بین‌شهری و برون‌شهری خدمات یک بیمه‌نامه معتبر را در نظر گرفته‌ایم که با بهترین شرکت بیمه طرف قرارداد داریم و بار شما را با اطمینان کامل جابجا خواهیم کرد. همچنین شما می‌توانید اگر قصد جابجایی خارج از شهر را دارید و قرار است در مسافت طولانی بار را جابه‌جا کنید از یک بارنامه دولتی نیز استفاده نمایید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به این مجموعه  بارسنتر بسپارید.

تمامی هزینه‌ها و قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری است پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا قیمت‌هایی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفتیم در برابر کیفیت کار بالا یک هزینه مناسب را جهت انجام اسباب‌کشی و باربری پرداخت خواهید کرد. منتظر تماس شما دوستان عزیز هستیم اتوبار۲۰متری گلستان که در محدوده بیست‌متری گلستان در غرب تهران قرار دارد خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما تنها با یک تماس تلفنی انجام می‌دهد. اما اگر دسترسی به شما به این اتوبار دور و غیر قابل دسترس است شما می‌توانید از دیگر شعبه‌های بارسنتر که در شمال و غرب تهران وجود دارد استفاده کنید:

هم چنین شما می‌توانید اگر در غرب تهران زندگی می‌کنید از باربری اخلاص و باربری ۲۰ متری گلستان استفاده نمایید. تا تمامی خدمات حمل‌ و نقل و باربری را با تخفیف‌های ویژه از این مجموعه دریافت نمایید. ما برای شما تمامی مراحل اسباب‌کشی را با استفاده از روش‌های نوین انجام می‌دهیم و شما می‌توانید تمامی این خدمات را با ارائه بهترین تجهیزات و بسته‌بندی از ما دریافت نمایید و تمامی مراحل اسباب‌کشی را برایتان با استفاده از:

 1. پرسنل حرفه ای،
 2. ماشین‌های باربری مجهز،
 3. تجهیزات بسته‌بندی مناسب،
 4. بیمه‌نامه و بارنامه دولتی،
 5. خدمات پشتیبانی بیست و چهار ساعت،
 6. چیدمان اثاثیه،
 7. تخلیه بار،
 8. بسته‌بندی لوازم منزل،

انجام خواهیم داد همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل حرفه‌ای ما رزرو نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار ۲۰ متری گلستان بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار ۲۰ متری گلستان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار ۲۰ متری گلستان کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند