با انتخاب وانت‌بار تپسی  بار خود را با ایمنی جا به جا کنید:

برای رزرو  وانت‌بار تپسی می‌توانید با شماره‌هایی که در صفحه درج‌شده است تماس بگیرید. وانت‌بار تپسی با داشتن چندین سال سابقه درخشان اسباب‌کشی و باربری آماده انجام خدمات و ارائه خدمات اسباب‌کشی به مشتریان دائمی خود می‌باشد. شما می‌توانید در هر کجای تهران که حضور دارید تنها با یک تماس تلفنی از خدمات ویژه وانت‌بار تپسی بهره‌مند شوید.

۴.۸/۵ - (۲۸ امتیاز)

وانت‌بار تپسی

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

وانت‌بار تپسی با در نظر گرفتن خدمات ویژه‌ای که برای مشتریان خود ارائه می‌دهد از صفر تا صد اسباب‌کشی را برایتان انجام می‌دهند. خدماتی که ما برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ایم استفاده از ماشین‌های مجهز باربری، استفاده از تیم‌های حرفه‌ای و کاربلد اسباب‌کشی، استفاده از تیم‌های چیدمان و خوش‌سلیقه‌ی اسباب‌کشی، ارسال بارنامه دولتی و بیمه‌نامه معتبر، استفاده از تعداد کارگران دلخواه ،استفاده از تجهیزات مدرن بسته‌بندی، و دیگر خدماتی که وانت‌بار تپسی برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است که تنها شما با یک تماس تلفنی در هر کجای تهران که حضور دارید می‌توانید با ما در ارتباط باشید. تا بار خود را از تهران به هر نقطه‌ای که می‌خواهید انتقال دهید.شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از خدمات ویژه‌ای که وانت‌بار تپسی برای شما در نظر گرفته‌است بهره‌مند شوید همچنین با انتخاب مجموعه بار سنتر از تخفیف‌های ۴۵% که این مجموعه برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌است می‌توانید استفاده نمایید. تا بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید انتقال دهید. اعتماد شما مشتریان به وانت‌بار تپسی باعث درخشش نام وانت‌بار تپسی می‌باشد.

تمامی خدمات اسباب کشی را مرحله به مرحله برایتان انجام خواهیم داد:

با توجه به مشغله‌ها و گرفتاری‌های امروزه مشتریان ما مدیریت مجموعه بار سنتر برای شما عزیزان و روند اسباب‌کشی شما عزیزان تیم‌های حرفه‌ای را در نظر گرفته‌است که با انتخاب تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان وانت‌بار تپسی می‌توانید در مراحل اسباب‌کشی خود سرعت ببخشید ما برای شما از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام می‌دهیم بدون کوچک‌ترین مشکلی پیش بیاید. تمامی بار شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید جابه‌جا خواهیم کرد. شما در هنگام جابه‌جایی احتیاج دارید که وسایل شما به‌درستی بسته‌بندی‌شده باشد که ما این کار را برایتان انجام خواهیم داد بسته‌بندی می‌تواند با استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته وانت‌بار تپسی انجام شود .ما ایمنی را در بسته‌بندی رعایت خواهیم کرد زیرا اگر بسته‌بندی با دقت انجام نشود ممکن است بار شما در حین جابجائی صدمه ببینند به‌همین خاطر ما با رعایت نکات ایمنی و رعایت نکات استاندارد تمامی بار شما را جابجا خواهیم کرد. بسته‌بندی‌هایی که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم با استفاده از بهترین تجهیزات انجام می‌شود تجهیزات مدرنی که مجموع بار سنتر در اختیار مشتریان خود قرارداده است باعث شده‌است که تمامی مشتریان خدمات بسته‌بندی لوازم خود را به ما بسپارند. زیرا ما باید دقت کافی و با نظم خاصی لوازم شما را بسته‌بندی می‌کنیم و توسط کارگران حرفه‌ای وانت‌بار تپسی در ماشین‌های باربری بار سنتر چیدمان خواهیم کرد. چیدمان به طوری قرار می‌گیرد که با یک‌بار رفت‌وآمد تمامی بار شما به مقصد مورد نظرتان ارسال شود پس نگران بسته‌بندی لوازم خود نباشید آن‌ها را به ما بسپارید و به‌صورت بسته‌بندی‌شده تحویل بگیرید. وانت‌بار تپسی با ارائه خدمات کامل اسباب‌کشی به مشتریان خود باعث اطمینان مشتریان به این مجموعه شده‌است.

ماشین های وانت‌بار تپسی را امتحان کنید:

شما می‌توانید با انتخاب هر نوع ماشین باربری بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید جابه‌جا کنید ما رانندگان حرفه‌ای را برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم که مسلط به تمامی راه‌ها و مسیرها می‌باشند و می‌توانند بار شما را از هر مقصدی برایتان جابجا کنند. وانت‌بار تپسی با استفاده از امکانات ویژه‌ای که برای مشتریان خود در نظر گرفته از تمامی خدمات اسباب‌کشی را بدون کوچک‌ترین مشکلی برایشان انجام می‌دهد شما می‌توانید در هر کجای تهران که حضور دارید تنها با یک تماس تلفنی به خدمات پیشرفته و مجهز این وانت‌بار دسترسی داشته باشید. وانت‌بار تپسی با استفاده از امکانات ویژه‌ای که برای مشتریان در نظر گرفته‌است اجازه انتخاب نوع ماشین باربری را به آن‌ها خواهد داد یعنی شما می‌توانید ماشین باربری خود را طبق نوع بار خود انتخاب نمایید. ما برای شما هر نوع ماشینی را که بخواهید ارسال خواهیم کرد ماشین‌هایی که در وانت‌بار تپسی برای مشتریان استفاده می‌شوند همگی مجهز و پیشرفته می‌باشد ماشین‌هایی مثل: کامیون‌ها، خاور ها، ایسوزوها، هیوندا ها، می‌توانند بار شما را از هر مقصدی انتقال دهند. شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار و نیسان بار مجموعه بار سنتر در قیمت‌های خود صرفه‌جویی کنید .تمامی قیمت‌ها برای شما مقرون‌به‌صرفه می‌باشد و شما می‌توانید با انتخاب وانت‌بار تپسی از تخفیف‌های ۴۵%  این مجموعه برخوردار شوید.

هزینه های اسباب کشی  در وانت‌بار تپسی به چه عواملی بستگی دارد؟

ما برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد پس نگران نباشید کار را به افراد کاردان و کاربلد بسپاریم هزینه‌ها در اسباب‌کشی متفاوت می‌باشد به‌همین خاطر ما یک قیمت ثابت را به مشتریان خود ارائه نمی‌دهیم. شما با تماس با کارشناسان ما می‌توانید از هزینه‌های ثابت اسباب‌کشی خود مطلع شوید. آن‌ها در هنگام تماس با شما سوالات لازم را راجع‌به اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی و تعداد کارگران دلخواه شما خواهند پرسید. زیرا هزینه‌های اسباب‌کشی به عوامل متعددی بستگی دارد. این عوامل می‌توانند شامل موارد زیر باشد:

  1. استفاده از ماشین‌های باربری
  2. استفاده از تیم‌های بسته‌بندی
  3. استفاده از تیم‌های چیدمان
  4. تعداد کارگران ارسالی
  5. تجهیزات مدرن بسته‌بندی
  6. عدم وجود آسانسور
  7. مسافت طی‌شده توسط ماشین

و این‌ها همگی می‌توانند در هزینه‌ها و قیمت‌های یک اسباب‌کشی تاثیرگذار باشند. به‌همین خاطر ما تا اطلاعات لازم را جهت نوع اسباب‌کشی و نحوه اسباب‌کشی از شما دریافت نکنیم نمی‌توانیم یک‌قیمت ثابت را برای شما پیشنهاد دهیم. اما نگران قیمت‌ها و هزینه‌ها نباشید زیرا تمامی هزینه‌های که در مجموعه بار سنتر برای مشتریان در نظر گرفته‌شده است زیر نظر اتحادیه باربری کل تهران می‌باشد. شما با انتخاب وانت‌بار تپسی می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵% این مجموعه بهره‌مند شوید و هزینه‌های اسباب‌کشی خود را کاهش دهید .دیگر لازم نیست هزینه‌های زیادی را صرف اسباب‌کشی و باربری کنید تنها با تماس تلفنی با وانت‌بار تپسی می‌تواند خدمات اسباب‌کشی خود را با نازل‌ترین قیمت و بالاترین کیفیت از ما دریافت نمایید. کیفیت کار بسیار برای ما ارزشمند می‌باشد شما در ازای پرداخت هزینه مناسب یک‌بار باکیفیت را از تیم حرفه‌ای وانت‌بار تپسی دریافت خواهید کرد.

خدمات متفاوت با کیفیت بالا را از ما دریافت کنید:

وانت‌بار تپسی با ارائه خدمات متفاوت اسباب‌کشی نسبت‌به دیگر وانت‌بارها در سطح تهران تمایز خود را اعلام کرده‌است. شما عزیزان می‌توانید تمامی تجهیزات مدرن بسته‌بندی را از شرکت بار سنتر دریافت نمایید. حتی اگر قرار نباشد ما برای شما خدمات بسته‌بندی را اجرا کنیم شما می‌توانید تجهیزات مدرن مانند کارتن‌های چندلایه، چسب‌های نواری پهن و محکم ،سلفون ها و نایلون‌های حباب دار ،را از مجموعه باربری بار سنتر تهیه فرمایید .و خدمات بسته‌بندی را انجام دهید اما ما به شما پیشنهاد می‌کنیم برای راحتی کار تیم حرفه‌ای بسته‌بندی وانت‌بار تپسی را دریافت نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان تمامی وسایل خود را بسته‌بندی کنید .بسته‌بندی ممکن است به‌تنهایی کار سخت و دشواری باشد ما برای شما دوستان عزیز در زمان مشخص‌شده از کوچک‌ترین مسائل تا درشت‌ترین وسایل منزل شما را بسته‌بندی و در کارتن چندلایه قرار می‌دهیم تا هنگام جابجایی برای وسایل شما مشکلی پیش نیاید و شما می‌توانید با انتخاب تیم‌های حرفه‌ای وانت‌بار تپسی خدمات بسته‌بندی و چیدمان منزل خود را به ما بسپارید .

تیم چیدمان که ما برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم همگی حرفه‌ای هستند آن‌ها حتی قادر هستند لوازم برقی و الکترونیکی شما را نصب و راه‌اندازی کنند. اگر به‌تنهایی برای شما جابه‌جایی لوازم سنگین کار سختی است ما به شما توصیه می‌کنیم که تیم‌های چیدمان باربری بار سنتر را انتخاب نمایید شما می‌توانید با وانت‌بار تپسی تمامی بارهای سنگین خود را جابجا نمایید .

بدون کوچک‌ترین مشکلی برای کارتان پیش بیاید ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام دهیم. ما در کنارتان هستیم تا در منزل شما حضور پیدا کنیم و خدمات بسته‌بندی و چیدمان را برایتان انجام دهیم اسباب‌کشی را به افراد کاردان و کاربلد بسپارید در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما از صفر تا صد اسباب‌کشی را انجام دهیم. همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید. می‌دانید که با انتخاب مجموعه باربری‌های بار سنتر می‌توانید از مشاوره‌های رایگانی که این باربری برای شما در اختیار گذاشته‌است بهره‌مند شوید پس اگر سوالی راجع‌به اسباب‌کشی و خدمات اسباب‌کشی دارید تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از تیم حرفه‌ای ما دریافت نمایید.عزیزانی که در تهران زندگی می‌کنند می‌توانند به اسنپ وانت نیز دسترسی داشته باشند .

 

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس وانت بار تپسی بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات وانت بار تپسی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس وانت بار تپسی کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکنند