جهت انجام اسباب کشی باربری کارون انتخاب نمایید:

باربری و حمل اثاثیه جزء جدا نشدنی‌ترین کارها از زندگی عادی ما است. حتما برای شما پیش‌آمده است که زمان اسباب‌کشی شما فرارسیده‌ است و به‌دنبال یک شرکت باربری و یک اتوبار مطمئن بوده‌اید به شما شرکت باربری کارون را معرفی می‌کنیم.  ارائه‌دهنده انواع خدمات باربری همراه با اطمینان خاطر این‌که تمامی وسایل شما به‌سلامت به مقصد می‌رسد.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری کارون

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

شما باید شرکتی را انتخاب کنید که دارای تجربه کاری زیاد در این زمینه باشد و بتواند به‌راحتی تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی را برای شما انجام دهد شما با انتخاب باربری کارون می‌توانید از پس هزینه‌های منصفانه برخوردار شوید.

پیشنهاد ما به شما عزیزان باربری کارون است:

تمامی قیمت‌های این مجموعه زیر نظر اتحادیه باربری است شما می‌توانید با انتخاب باربری کارون که یکی از شناخته‌ترین باربری‌های سطح تهران هست که دارای چندین سال سابقه کاری در عرصه باربری و اسباب‌کشی است و با استفاده از کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های چندلایه حباب دار تمامی وسایل شما را بسته‌بندی می‌کنیم. که این کار باعث می‌شود از آسیب‌دیدگی  وسایل کاملاً جلوگیری شود و اساسی شما صحیح‌وسالم به مقصد برسد. تمامی خدماتی که در باربری برای شما انجام می‌شوند با استفاده از پرسنل آموزش‌دیده و ماهر انجام می‌شود یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های امروزه تمامی افراد و مشتریان ما حمل‌ونقل جابجایی وسایل منزل و ادارات هست. به‌همین خاطر ما با استفاده از ماشین‌های باربری مجهز که در اختیار داریم تمامی وسایل شما را از تهران به هر نقطه که بخواهید انتقال می‌دهیم. اما باید در انتخاب شرکت باربری دقت داشته باشید که این شرکت از بیمه‌نامه استفاده می‌کند یا نه ؟مجموعه باربری کارون برای تضمین سلامت بار شما مشتریان عزیز از بیمه‌نامه معتبر استفاده می‌کند. شما می‌توانید با در دست داشتن بیمه‌نامه معتبر تضمین سلامت بار خود را در دست داشته باشید. ما تمامی وسایل و کالاهای شما را بیمه می‌کنیم تا به‌طرز سالم به مقصد برسند از زمانی‌که وسایل شما در ماشین‌های باربری کارون قرار می‌گیرد تا زمانی‌که وسایل شما توسط تیم باربری ما تخلیه می‌شود تمامی وسایل شما بیمه هست. پس نگران وسایل خود نباشید زیرا تمامی وسایل بسته‌بندی‌شده سالم به مقصد خواهند رسید.

 خدمات اسباب کشی تا باربری را از ما بخواهید:

یکی از مواردی که در انتخاب شرکت باربری برای همه مشتریان قابل اهمیت  نوع خدمات که آن شرکت برای مشتریان در نظر گرفته‌ است باربری کارون با در نظر گرفتن خدمات متنوع در زمینه اسباب‌کشی و حمل‌ونقل توانسته‌ است جایگاه خود را در میان مشتریان خود کسب نماید. شرکت باربری کارون با ارائه خدمات گسترده و مفید توانسته رضایت تمامی مشتریان خود را جلب نماید. اما شاید از خودتان سوال بپرسید که این خدمات چه نوع خدماتی است؟ از باربری کارون چه خدماتی برای مشتریان خود در نظر گرفته‌ است؟ما در جواب به شما می‌گوییم که این خدمات شامل مواردی همچون موارد زیر است:

 • ارائه بیمه‌نامه معتبر
 • استفاده از رانندگان حرفه‌ای
 • استفاده از پرسنل حرفه‌ای
 • استفاده از خدمات باربری و اسباب‌کشی
 • تجهیزات مدرن بسته‌بندی
 • ماشین‌های مجهز اسباب‌کشی

این خدمات می‌تواند برای شما عزیزان به‌صورت ایمن و استاندارد انجام شود. و باید به این نکته اشاره کنیم که همه افراد در منازل آپارتمان سکونت دارند که در آن حمل‌ونقل و جابجائی کمی متفاوت‌تر با خانه‌های ویلایی هست به‌همین خاطر باید هنگام حمل‌ونقل بار پله‌های آپارتمان شما در نظر گرفته شود و تمامی جوانب کار رؤیت شود. تا آسیب‌هایی به دیوار و آسانسور و همچنین بخش‌هایی که قرار است وسایل از آن‌ها حمل‌ونقل شود وارد نشوند. استفاده از وجود آسانسور یا عدم وجود آسانسور در باربری و حمل‌ونقل وسایل شما تاثیر بسزایی دارد اما نگران نباشید کارگرانی که در این باربری کار می‌کنند همگی آموزش‌های لازم را دیده‌اند و  قادر به جابه‌جایی تمامی وسایل شما از هر طبقه‌ای هست. ما در برابر تمامی وسایل شما مسئول هستیم همچنین در زمینه باربری و اتوبار با ارائه خدماتی که در اختیار شما گذاشته‌ایم می‌توانیم تمامی وسایل شما را به‌درستی جابجا کنیم. ما به شما کمک می‌کنیم که در کم‌ترین زمان ممکن تمامی وسایل خود را جابه‌جا کنید و اگر قصد جابجایی به محل کار یا سکونت راداری که قرار است ادارات یا دیگر جاها را وسایل و کالای دیگر جاها را جابجا کنی کافی است با باربری کارون تماس بگیرید و نوبت خود را توسط مشاوران ما رزرو نمایید.

هزینه‌ها در اسباب کشی به چه عواملی بستگی دارد:

امروزه در تمامی وب‌سایت‌ها ممکن است با تبلیغ‌هایی مانند باربری ارزان و اتوبار ارزان آشنا شوید بااین‌حال بدانیم که قرار است تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری برای شما انجام شود به‌همین خاطر نباید به این تبلیغ‌ها توجه چندانی داشته باشید زیرا در برابر کاری که قرار است به شما تحویل داده شود کیفیت کار بسیار مهم هست. هزینه‌ها در باربری کارون با تخفیف ۴۵% برای شما عزیزان در نظر گرفته‌شده است. باید توجه داشته باشید که هزینه‌ها به عوامل زیادی بستگی دارد و نمی‌تواند قیمت ثابتی را برای یک اسباب‌کشی در نظر گرفت به‌همین خاطر شما می‌توانید هنگام تماس با مشاوران ما اطلاعات خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید. تا آن‌ها به شماره قیمت ثابت را پیشنهاد دهد.

عواملی که در اسباب‌کشی بر هزینه‌های شما تاثیر دارد شامل موارد زیر است:

 1. تعداد کارگران ارسالی
 2.  ماشین باربری
 3. استفاده از تیم‌های چیدمان و بسته‌بندی
 4. عدم آسانسور
 5. مسافت طی‌شده توسط ماشین‌های باربری

عواملی هستند که می‌توانند بر قیمت‌ها و هزینه‌های شما تاثیر بسزایی داشته باشد به‌همین خاطر شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما از یک مشاور رایگان برخوردار شوید و قیمت ثابت اسباب‌کشی خود را دریافت نمایید. باربری کارون به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ‌گویی به مشتریان هست در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید با ما تماس بگیرید و نوبت خود را از طریق مشاوران و کارشناسان ما رزرو نمایید. و تعرفه‌ها و هزینه‌ها را با دیگر شرکت‌های باربری مقایسه کنید. تا مطمئن شوید که با انتخاب باربری کارون قیمت‌ها منصفانه هست قیمت‌های منصفانه‌ای را انتخاب کرده‌اید. شعبه‌های مختلف ما در جنوب تهران آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هست مثل اتوبار در محدوده جی.

بسته بندی توسط تیم حرفه ای باربری کارون و چیدمان در ماشین‌های باربری:

بسته‌بندی در باربری کارون به چه صورت انجام می‌شود. بسته‌بندی از آن مواردی است که بسیار قابل اهمیت هست و باید به‌صورت ایمنی انجام بگیرد باید توجه داشته باشید که کیفیت بسته‌بندی برای مشتریان ما بسیار مهم است به‌همین خاطر تیم حرفه‌ای ما به‌صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند تا خدمات بسته‌بندی با کیفیتی را تحویل مشتریان عزیز ارائه دهد. ایمنی در طول جابجائی با بسته‌بندی‌ها بیشتر خواهد بود به‌همین خاطر باید در بسته‌بندی وسایل خود دقت کافی را داشته باشید وسایل شما بسته‌بندی می‌کنند به‌صورت ایمنی و حرفه‌ای توسط تیم بسته‌بندی ما انجام می‌شود. همچنین ما برای این‌که وسایل شما آسیب نبینند و برای لوازم شکستنی چندین برابر اهمیت قائل هستیم به‌همین خاطر لوازم شکستنی را از دیگر لوازم برای شما تفکیک می‌کنیم. تا در حین جابه‌جایی به لوازم شکستنی شما آسیبی وارد نشود و آن‌ها را در کارتن‌های چندلایه قرار می‌دهیم و با استفاده از نایلون‌های حباب دار آن‌ها را برای شما بسته‌بندی می‌کنیم. تمام وسایل بسته‌بندی‌شده این یکی از مهم‌ترین وظیفه شرکت باربری کارون هست به‌همین خاطر نگران شکستن وسیله‌ها نباشی زیرا وسیله‌ها با استاندارد و ایمنی‌های لازم بسته‌بندی می‌شوند. تا در حین تردد ماشین‌ها و در حین حمل‌ونقل توسط کارگران باربری کارون آسیبی به وسایل شما وارد نشود. تمامی وسایل شما به‌صورت بسته‌بندی‌شده در مقصد موردنظر شما تحویل شما داده می‌شود.

بسته‌بندی‌های ما به‌صورت ایمنی و استاندارد هست که هنگام دریافت جعبه‌ها متوجه بسته‌بندی توسط پرسنل ما می‌شوید.

بعد از تمامی این مبحث‌ها بحث مهمی که موردنظر برای مشتریان و کارگران ما قرار گرفته‌ است  خودروها و ماشین‌های باربری هست در شرکت باربری کارون از خودروهای متعددی جهت حمل‌ونقل و اسباب‌کشی برای شما مشتریان عزیز استفاده می‌شود. و از ماشین‌های متنوعی برای باربری استفاده می‌کنیم و ماشین‌ها شامل کامیون‌ها و کامیون‌های شش و هفت متری وانت‌بارها نیسان بارها هیوندا‌ها ایسوزوها خاور‌ها و دیگر ماشین‌ها هست. که ما در تلاشیم که بتوانیم به‌طور وسیعی در زمینه باربری خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم تا بهترین نحو ممکن تمامی وسایل شما را از تهران به هر مقصدی که بخواهید جابه‌جا کنیم. شرکت باربری کارون دارای پرسنلی امانت‌دار و مورد اطمینان است که با توانایی جسمی بالایی که دارند تمامی وسایل شما را به‌درستی جابجا خواهند کرد. همچنین ما به‌صورت خوش‌برخورد و خوش‌اخلاق با تمامی مشتریان خود در رفتار می‌کنیم که هم باعث جذب مشتریان ما شده‌ است. تمامی ماشین‌هایی که در این باربری استفاده می‌شوند به‌صورت مسقف و روباز هستند. ما با توجه به شرایط بهترین حمل بار را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری کارون بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری کارون استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری کارون کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند