اسباب کشی در کنار تیم حرفه ای باربری هجرت :

باربری هجرت در غرب تهران آماده ارائه خدمات باربری و اسباب‌کشی به مشتریان عزیز است که شما می‌توانید جهت دریافت این خدمات تنها با یک تماس تلفنی دسترسی راحت به مراحل اسباب‌کشی و باربری داشته باشید. ما برای شما دوستان عزیز یک اسباب‌کشی راحت و بدون دردسر را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب باربری هجرت از تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی بهره‌مند شوید. نکات مفیدی را برای شما دوستان عزیز جهت جابجایی و اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با رعایت این نکات از خدمات حمل‌ و نقل و اسباب‌کشی بهره‌مند شوید.

۴.۹/۵ - (۲۸ امتیاز)

باربری هجرت

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

برای داشتن یک اسباب‌کشی بی‌دغدغه و بدون دردسر بهتر است این مطالب را بخوانید و با در نظر گرفتن تمامی این مطالب شروع به یک اسباب‌کشی راحت کنید البته اگر قصد انجام اسباب‌کشی به‌تنهایی را دارید کار شما یک مقدار سخت‌تر است اما اگر بخواهید با سپردن کارها به یک شرکت معتبر باربری و حمل‌ونقل اسباب‌کشی را انجام دهید در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات باربری و اسباب‌کشی شما دوستان عزیز انجام می‌شود. مخصوصاً اگر آن شرکت باربری هجرت باشد. دسترسی به ما در سر تا سر تهران آسان هست.

همچنین برای عزیزانی که دسترسی به اینترنت ندارند تماس تلفنی را قرار دادیم که شما می‌توانید با تماس با باربری هجرت خدمات اسباب‌کشی خود را به‌صورت اینترنتی رزرو کنید. باربری هجرت برای شما خدمات را به دو صورت در نظر گرفته‌ایم از طریق اینترنتی می‌توانید به سایت بار سنتر بروید و نزدیک‌ترین باربری و شعبه را به محل زندگی خود انتخاب نمایید. خدمات درخواستی خود را از آن‌جا انتخاب نمایید. همچنین با مدیریت قوی که در انجام مراحل بسته‌بندی و چیدمان برای شما داریم برای شما دوستان عزیز سه مرحله را در اسباب‌کشی در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید با انتخاب این سه مرحله از یک اسباب‌کشی vip برخوردار شوید. انتخاب تیم بسته‌بندی که شامل بسته‌بندی تمامی لوازم منزل و ادارات شما است انتخاب کارگران حرفه‌ای و رانندگان مسلط به جاده که باعث می‌شوند تمامی وسایل شما بدون کوچک‌ترین آسیب به مقصد موردنظر ارسال شود. مرحله جابه‌جایی وسایل و چیدمان وسایل توسط تیم تیم و چیدمان حرفه‌ای که در این زمینه دارای تجربه بالا می‌باشند باربری هجرت برای شما خدمات جابجایی و چیدمان نصب و راه‌اندازی لوازم را نیز انجام خواهند داد. باربری هجرت برای شما دوستان عزیز با یک برنامه‌ریزی درست یک اسباب‌کشی حرفه‌ای را انجام خواهد داد. ما برای شما تمامی پیش‌بینی‌های لازم را جهت داشتن یک اسباب‌کشی در نظر خواهیم گرفت که شما می‌توانید تمامی فرآیند اسباب‌کشی را به‌صورت حرفه‌ای با سرعت‌عمل بالا از کارگران این مجموعه دریافت نمایید.

 

حمل و نقل لوازم سنگین در اسباب کشی به چه صورت است؟

شما می‌توانید برای بسته‌بندی کردن وسایل منزل خود از تجهیزات مدرن استفاده نمایید باید در اسرع وقت شروع کنید و خدمات باربری و اسباب‌کشی را انجام دهید بهتر است اولین مرحله‌ای که برای شروع یک اسباب‌کشی در نظر می‌گیرید بسته‌بندی لوازم منزل و یا لوازم ادارات باشد. بهترین راه برای داشتن یک اسباب‌کشی مرتب کردن وسایل است ما باید قبل‌از شروع باربری و جابجایی وسایل، حجم وسایل را کاهش دهیم به‌همین خاطر باید تمامی وسایل را دسته‌بندی کنیم. مثلاً جابجایی لوازم را به دو صورت انجام دهیم لوازم شکستنی را در درجه اول در کارتن‌های مخصوص قرار دهیم و لوازمی که سنگین هستند و جابجای آن‌ها به‌سختی است را با استفاده از تجهیزات مجموعه باربری هجرت می‌توانید جا به جا کنید. این تجهیزات شامل چرخ‌های پایدار که برای راحت کردن جابجایی وسایل سنگین طراحی‌شده است مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید به‌طور منظم تمامی لوازم سنگین مثل کمدها، یخچال، گاز، را با این تجهیزات جابجا نمایید. به یاد داشته باشید که وسیله‌های کوچک را در کارتن‌های با ابعاد کوچک‌تر قرار دهید و بسته‌بندی کنید تا در حین جابه‌جایی صدمه به آن‌ها وارد نشود. شما می‌توانید با استفاده از نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها تمامی این وسایل را بسته‌بندی کنید شما دوستان عزیز می‌توانید تمامی ظروف شکستنی خود را در نایلون‌های حباب دار بپیچید نایلون حباب دار یکی از وسایل مهم در اسباب‌کشی است که باید رعایت نکات ایمنی را قبل‌از بسته‌بندی با این نایلون‌ها انجام دهید. این نایلون‌ها از ضربه دیدن و صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری خواهند کرد.

برای بسته بندی لباس‌ها در اسباب کشی چه کار کنیم؟

خدمات بسته‌بندی برای شما توسط تیم حرفه‌ای باربری هجرت انجام می‌شود اما اگر بخواهید به‌تنهایی این کار انجام دهید ممکن است زمان‌بر باشد اما با انتخاب تیم حرفه‌ای بسته‌بندی شما می‌توانید از صفر تا صد لوازم منزل خود از کوچک‌ترین لوازم تا درشت‌ترین لوازم را به تیم بسته‌بندی بسپارید که دارای تجربه بالا هست. ما برای شما دوستان عزیز یک اسباب‌کشی آسان را در نظر گرفته‌ایم شما می‌توانید جهت بسته‌بندی وسایل موردنظر خود از تجهیزات مجموعه بار سنتر استفاده نمایید. تجهیزاتی مثل کارتون‌های چند لایه، کارتن‌های رگال دار، بابل رپ، پا ضرب گیرها وکیوم‌ها، نایلون‌های حباب دار و سلفون‌ها که برای شما دوستان عزیز هنگام بسته‌بندی ارسال می‌شود. به شما کمک می‌کند که یک جابه‌جایی ایمن و بدون دردسر را داشته باشید بار را به افراد کاردانی که مشغول فعالیت هستند بسپارید تا بدون کوچک‌ترین صدمه به بارتان بعد از جابه‌جایی آن‌ها را به ماشین‌های باربری انتقال دهند. بهتر است لوازم یا لباس‌های داخل کارتن‌های رگال دار قرار دهید تا این لباس‌ها دچار آسیب نشوند و کثیف نشوند همچنین با قرار دادن وسایل بزرگ مانند میزهای ناهارخوری  و سرویس‌های خواب در یک گوشه از خانه بهتر از فضای باقی‌مانده را برای دیگر وسایل در نظر بگیرید. وسایل درشت را از وسایل دیگر جداسازی کنیم بهتر است وسایل برقی را در یک بسته مناسب قرار دهید و قبل‌از اسباب‌کشی آن‌ها را از برق جدا کنید. همچنین یخچال‌فریزر را از برق جدا کنید و قفسه‌های داخل یخچال فریزر را دربیاورید و به‌تنهایی بسته‌بندی کنید تا یک اسباب‌کشی راحت و بدون دردسر را انجام دهید.

شعبه‌های فعال بسته بندی و باربری بارسنتر:

  1. باربری پرند
  2. باربری اکباتان
  3. حمل اثاثیه منزل باغ فیض
  4. اتوبار مهستان
  5. وانت بار زرکش

باربری هجرت با برنامه ریزی اصولی مراحل اسباب کشی را انجام می‌دهد:

قطعا برنامه‌ریزی یکی از اصول اسباب‌کشی ایمن و راحت است که باید لیستی از لوازمی که در منزلتان است تهیه کنید و طبق این لیست لوازم را بسته‌بندی کنید و هر کدام از این کارها را طبق زمان مشخص انجام دهید. تیم حرفه‌ای باربری هجرت با برنامه‌ریزی خاص و دقیق برای شما دوستان عزیز تمامی این مراحل را انجام خواهد داد. شما می‌توانید یک بسته‌بندی اصولی و حرفه‌ای را در کنار ما همراه پرسنل حرفه‌ای داشته باشید. با تهیه کارتن‌های مناسب از مجموعه باربری بار سنتر خیالتان راحت باشد که وسایلتان بدون کوچک‌ترین آسیبی در ماشین‌های باربری چیدمان و به مقصد موردنظر انتقال داده خواهد شد شما می‌توانید برای بسته‌بندی لوازم منزل از آشپزخانه شروع کنید زیرا آشپزخانه دارای لوازم خرده ریز و درشت است که شما باید تمامی این لوازم را با استفاده از کارتن‌های مخصوص که در ابعاد مختلف به شما ارائه می‌شود بسته‌بندی کنید. حواستان جمع باشد که وسایل شکستنی را با دقت بیشتری بسته‌بندی کنید زیرا این وسایل آسیب‌پذیر هستند و ممکن است اگر به‌ درستی بسته‌بندی نشود مورد آسیب قرار ببینم وسایل غیرقابل بسته‌بندی را جدا کنید. بسته‌بندی لوازم برقی با نایلون‌های حباب دار استفاده می‌شود بهتر است قبل‌ از انجام بسته‌بندی و جابجایی لوازم برقی آن‌ها را از برق بکشید تا با خیال راحت بدون کوچک‌ترین صدمه آن‌ها را برای شما بسته‌بندی کنیم. ما حتی گیاهان آپارتمانی و گلدان‌ها را در کارتن‌ها و یا جعبه‌های مخصوص برای شما قرار می‌دهیم به‌طوری‌که مطمئن باشید در حین جابه‌جایی صدمه به آن‌ها وارد نمی‌شود و نمی‌شکند. بسته‌بندی تمامی لوازم آشپزخانه لوازم؛ سرویس خواب؛ را برای شما دوستان عزیز با ترفندهای ویژه‌ اسباب کشی که در اختیار داریم تیم حرفه‌ای بسته‌بندی باربری هجرت بسته بندی خواهیم کرد.

نکاتی مهم که قبل از اسباب کشی توسط باربری هجرت رعایت می‌شود:

تمامی قیمت‌هایی که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته‌ایم از فیلترهای اتحادیه باربری تهران عبور کرده و مورد رضایت مشتریان قرار گرفته‌ است. شما می‌توانید اسباب کشی را در سرتاسر ایران انجام دهید. برای جابجایی و حمل بار شما می‌توانید از تخفیف‌های ۴۵٪ این مجموعه نیز بهره‌مند شوید. قیمت‌های اسباب‌کشی و جابجایی اثاثیه می‌تواند به عوامل زیادی بستگی داشته باشد پس لازم نیست که شما خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به‌صورت حرفه‌ای با قیمت‌های گران و گزاف انجام دهید. شما می‌توانید با هزینه‌ای مناسب که مجموعه باربری هجرت برای مشتریان خود در نظر گرفته یک کار با کیفیت عالی و بی‌نظیر را تنها با پرداخت هزینه‌ای مناسب از ما دریافت نمایید. منتظر تماس شما دوستان عزیز در ایام تعطیل نیز هستیم زیرا این باربری در بیست و چهار ساعت روز و هفت روز هفته حتی روزهایی که در تقویم تعطیل هست برای شما دوستان خدمات جابجایی و حمل‌ونقل را انجام خواهد داد. ما برای شما دوستان عزیز خدمات بسته‌بندی و جابجایی را انجام خواهیم داد.

شما می‌توانید جهت انجام این خدمات چندین روز قبل از انجام اسباب‌کشی با مشاوران ما در ارتباط باشید تا با استفاده از یک برنامه‌ریزی دقیق در منزل‌های شما حضور پیدا کنیم.

تمامی مراحل اسباب‌کشی را با نظم و ترتیب خاص برای شما انجام دهیم بهتر است قبل‌ از انجام اسباب‌کشی نکاتی را رعایت کنید: تمیز نگه‌داشتن منزل یکی از نکات بسیار مهم در اسباب‌کشی است بسته‌بندی کردن لوازم و دسته‌بندی کردن آن‌ها، لوازم شکستنی را از دیگر لوازم جداسازی کنید لوازم برقی را از برق بکشید، قفسه‌های یخچال را دربیاورید و لوازم بسته‌بندی‌شده را در کارتن‌های مخصوص قرار دهید و نامه هر لوازم را بر روی کارتن ذکر کنید تا با خیال راحت هنگام جابجایی و ارسال بار به ماشین‌ها لوازم را به صورت درستی چیدمان کنید لوازم حساس و شکستنی را باید با دقت بیشتری در اسباب‌کشی بسته‌بندی و جابجایی کنید زیرا این لوازم بسیار حساس هستند و ممکن است با کوچک‌ترین صدمه آسیب ببیند.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری هجرت بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری هجرت استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری هجرت کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس. مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند