موسسه حمل و نقل و باربری ملاصدرا:

در زمان‌های مختلفی از سال، به دلیل رسیدن زمان اجاره منازل و آپارتمان‌ها، برخی از مستاجران لازم می‌بینند که به مقصد و منزل جدیدی اثاث کشی داشته باشند. درگیر شدن با فرایند اسباب کشی و جابه جایی کاری دشورا و طاقت فرسا است. همچنین برخی از فروشگاه‌ها در سطح شهر نیز گاها لازم می‌بینند کلیه اجناس و لوازم خود را به دلیل جابه جایی از یک نقطه به نقطه ای دیگر انتقال دهند. در این اینجا شرکت باربری ملاصدرا وارد عمل شده و در روزی که مد نظر شماست تیم مخصوص حمل اثاثیه را برای شما ارسال می‌کند، تا خدمات حمل بار را برای شما انجام دهند، این پرسنل با تجربه کافی در زمنه اسباب کشی به صورت حرفه ای وارد فرایند حمل وسایل شما شده و کارهای اسباب کشی را انجام می‌دهند،

فرایند اسباب کشی نیازمند تخصص کافی است و بهتر است این کار را به یک شرکت معتبر مانند باربری ملاصدرا بسپارید. مشکلاتی از قبیل: گم شدن اسناد و مدارک، شکستن وسایل ارزشمند و شکستنی در حین پروسه بسته بندی و حمل و انتقال اسباب، شلوغ شدن فضا و استرس‌هایی که اغلب در حین حمل اثاثیه و بار به وجود می‌ایند. فرآیند حمل و نقل بار و اثاثیه توسط باربری‌های مطمئن مانند اتوبار بارسنتر می‌تواند به راحتی هر چه تمامر انجام می‌شود،

امروزه شیوه انجام امور باربری تخصصی شده و سرویس‌ها به صورت گسترده در زمینه‌های مختلفی عرضه می‌شود. باربری ملاصدرا نیز با ارائه خدمات تخصصی در زمینه اثاث کشی شروع به فعالیت کرده و اسباب کشی را به کلیه نقاط کشور به صورت حرفه ای انجام می‌دهد. پرسنل باربری ملاصدرا با در اختیار داشتن وسایل نقلیه استاندارد، تجهیزات بسته بندی مدرن و همینطور کادر فنی با سابقه ای که سال‌ها در این حوزه فعالیت داشته اند، می‌توانند تمام مراحل اسباب کشی را به صورت ایمن و مطمئن و به شکل کامل انجام دهند.

شما همشهریان ساکن محدوده خیابان ملاصدرا می‌توانید با تکیه بر سابقه درخشان موسسه اتوبار و باربری ملاصدرا یک اسباب کشی و حمل و نقل راحت و آسان را تجربه کنید. پس هیچ نگرانی در مورد انجام مراحل اثاث کشی و سالم رسیدن وسایلتان به مقصد نداشته باشید، اتوبار ملاصدرا با ایجاد بستری آرام و استفاده از کادر فنی متخصص در زمینه حمل بار و انتقال اثاثیه شما، کلیه امور در این حوزه را به صورت حرفه ای برای شما به انجام خواهد رساند و تجربه ای شیرین و به یادماندنی از یک باربری راحت را در اختیار شما قرار خواهد داد.

مزایای انتخاب باربری ملاصدرا:

از آنجایی که پروسه اسباب کشی و حمل بار و اثاثیه امری بسیار تخصصی است، اگر به صورت حرفه ای و با رعایت نکات ایمنی در این زمینه صورت نگیرد، قطعا در هنگام انتقال لوازم و اجناس مختلف موجب آسیب و صدمه شده و نیازمند هزینه‌های دوباره جهت تأمین مجدد آن‌ها خواهید شد. مشکلاتی از قبیل شکستن، گم شدن و خسارت دیدن وسایل که قطعا هزینه‌هایی را در بر خواهند داشت. اما جای هیچ نگرانی نیست، چرا که شرکت باربری ملاصدرا با داشتن تجربه و سابقه کافی در زمینه اسباب کشی و حمل وسایل در خدمت شما خواهد بود تا نگرانی‌های شما را برطرف کند.

بسته بندی اصولی امری حیاتی است، بسته بندی بارها باید با ضربه گیر و چسپ‌های مخصوص و سلفون صورت بگیرد و وسایل در دسته بندی‌های مختلف و جداگانه انجام شود. شرکت بارسنتر کلیه این تجهیزات را برای بسته بندی در اختیار شما قرار خواهد داد. اتوبار و باربری ملاصدرا با به کار بردن تجهیزات بسته بندی استاندارد از قبیل: کارتن‌های سه و پنج لایه و رگال دار، فوم و نایلون‌های حباب دار در اندازه‌های مختلف، انواع چسب و وسایل مورد نیاز بسته بندی با کیفیت بالا و با کمک تیم مجرب و  آموزش دیده خود در زمینه بسته بندی اسباب و وسایل، موفق شده تا سلامت و امنیت انواع بار را تضمین نماید.

روش بسته بندی اثاثیه  به نحوی که در طی مسیر انتقال آسیب نبیند و استفاده از خودروهای نقلیه مخصوص اینکار که با توجه به ساختار خود بتوانند ایمنی بار را حفظ کنند، از نکات پایه در یک اثاث کشی موفق محسوب می‌شوند. برای این کار از کامیون‌ها و خودروهای مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می‌شود. همچنین رانندگان با کلیه مسیرهای شهری و برون شهری آشنایی کامل دارند و با احتیاط کامل به انتقال وسایل می‌پردازند.

بزرگ‌ترین سرمایه و دلیل موفقیت هر شرکتی، نیروی کار کارآمد و حرفه ای آن است. در موسسه اسباب کشی و اتوبار ملاصدرا کلیه پرسنل دانش و تخصص شغل خود را به خوبی یاد گرفته اند و در پروژه‌های شرکت از ان‌ها استفاده می‌کنند. پس از اینکه وسایل را به مقصد مورد نظر رساندیم، تنها مرحله ای که باقی می‌ماند، چیدمان وسایل در مقصد است. پرسنل شرکت کار چیدمان لوازم منزل را به صورت حرفه ای برای شما انجام خواهد داد و وسایل الکترونیکی را برای شما راه اندازی می‌کند. در مرکز حمل و نقل باربری ملاصدرا هر نوع وسیله ای قبل از انتقال ان، تحت حمایت شرکت بیمه قرار گرفته و شرکت بیمه گذار موظف می‌شود، خسارت‌های احتمالی را در زمان بروز حوادث ناگهانی و غیر مترقبه به طور کامل برای مشتری جبران نماید.  

اسباب کشی در خیابان ملاصدرا:

از نظر تقسیمات منطقه‌ه­ای خیابان ملاصدرا تهران و خیابان شیراز شمالی در منطقه سه و محدوده ونک واقع شده‌­اند و خیابان شیراز جنوبی در منطقه ۶ قرار دارد. خیابان ملاصدرا دقیقا از غرب میدان ونک آغاز می‌­شود، این خیابان یک خیابان شرقی- غربی است و در انتها با انحنایی به سمت شما به بزرگراه چمران متصل می­‌گردد. باربری در خیابان ملاصدرا توسط کارکنان شرکت ما با یک تماس به صورت صفر تا صد برای شما انجام می‌شود.

هرچند به نظر می‌­رسد ملاصدرا منطقه‌ه­ای اداری باشد، ولی از نظر شرایط سکونت نیز جایگاه خوبی دارد. این منطقه یکی از مناطق خوش­نشین تهران است. بسیاری از خانواده­‌های ثروتمند در این منطقه ساکن هستند که همین باعث افزایش نرخ قیمت­‌های اجاره و خرید مسکن در ملاصدرا شده است.  میدان وَنَک، نام میدانی در منطقه ونک واقع در شمال تهران است که در مسیر خیابان ولیعصر قرار دارد. این میدان از سمت شرق با بزرگراه حقانی و از سمت غرب با خیابان‌های ونک، ملاصدرا و برزیل مرتبط است. از سمت شمال میدان ونک در امتداد خیابان ولیعصر به سمت پارک وی و میدان تجریش و از سمت جنوب در امتداد خیابان ولیعصر به میدان ولیعصر مرتبط می‌شود.

خیابان ملاصدرا و موقعیت آن در نزدیک اکثر مراکز اداری و دولتی تهران باعث شده تا اکثر بانک­‌ها، شعبه ­ای در این خیابان داشته باشند. بانک ملی، تجارت، صادرات، شهر، رسالت، دی، آینده، ملت، کارآفرین، پارسیان، گردشگری و بانک‌های دیگر. پس اگر برای کارهای بانکی خود، نیاز به مراجعه به بانکی داشته باشید می­‌توانید مطمئن باشید که بانک مورد نظرتان را خیابان ملاصدرا و یا حداقل در خیابان­‌های اطراف آن پیدا خواهید کرد.

اتوبار و باربری بارسنتر کلیه خدمات و سرویس‌های مربوط به حمل بار را به مشتریان در منطقه ملاصدرا ارائه می‌دهد. در صورتی که نیازمند خدمات باربری هستید با شماره‌های تماس شرکت باربری ملاصدرا تماس گرفته و اگر سوالی دارید و به مشاوره نیاز دارید در نظر داشته باشید که کارشناسان ما به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای شما هستند. همچنین می‌توانید با استفاده از بخش جدید وبسایت یعنی رزرو آنلاین سرویس مورد نظر خود را به صورت آنلاین سفارش دهید.

۵/۵ - (۲۲ امتیاز)

باربری ملاصدرا

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

لینک‌های مفید در رابطه با سرویس‌های باربری بارسنتر

  1. انتقال بار به تمام نقاط کشور
  2. بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
  3. حمل بار با وانت بار و نیسان بار
  4. ارسال نیروی کار جهت حمل بار
  5. باربری فردوسی

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط باربری ملاصدرا انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام می‌شوند.

به چه روشی می‌توانم از خدمات باربری ملاصدرا استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا باربری شما فقط شامل جا‌به‌جایی لوازم می‌شود؟

خیر. باربری ملاصدرا خدمات گسترده‌ای دارد. خدماتی مانند بسته بندی، چیدمان، ارسال تجهیزات بسته بندی در محل، ارسال کارگر حمل بار و شامل کلیه سرویس‌های مربوط جابه‌جا کردن لوازم مورد نظر شماست.

خسارت‌های جانی و یا مالی در هنگام انجام فرایند باربری بر عهده چه کسی است؟

شرکت بارسنتر کلیه وسایل را بیمه می‌کند، در نتیجه در صورت بروز حوادث غیر مترقبه و ناگهانی این شرکت بیمه گذار است که موظف می‌شود کلیه هزینه‌ها و ضررها را برای مشتری جبران کند.