اتوبار و باربری صادقیه در محدوده غرب تهران

 

باربری صادقیه با کادری مجرب و با اخلاق صفر تا صد اسباب کشی شما عزیزان را انجام می دهد، کل بسته بندی اثاثیه منزل تا چیدمان وسایل در محل جدید را تیم باربری بارسنتر برای شما عزیزان انجام می دهد و شما میتوانید استراحت و یا کار تیم را مشاهده کنید. اولین مرحله و یکی از واجبات اثاث کشی بسته بندی وسایل می باشد که باید با ظرافت و دقت کافی صورت گیرد، در غیر این صورت به احتمال زیاد وسایل شما در حین جابجایی صدمه میبینند. تیم بسته بندی بارسنتر وسایل منزل شما را از ریز ترین وسایل تا درشت ترین آن ها را بسته بندی می کند و از صدمه دیدن وسایل با ارزش شما جلوگیری می کند.

 

باربری صادقیه

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

سایر باربری صادقیه || باربری کاشانی

باربری صادقیه با سال ها تجربه در حوزه اسباب کشی، باربری و حمل بار و اثاثیه در تهران و سایر شهرستان ها بهترین دوست شما در زمینه اثاث کشی و حمل بار شما می باشد. اتوبار بارسنتر بهترین سرویس باربری و اسباب کشی را با تمامی امکانات در اختیار شما قرار میدهد. اتوبار صادقیه کلیه خدمات خود را از جمله بسته بندی، چیدمان، حمل و نقل و جمع آوری وسایل را با قیمتی مناسب و سرعتی رویایی ارائه میدهد.

باربری صادقیه با دراختیار داشتن مجهز ترین ناوگان باربری آماده ارائه و مطمئن ترین خدمات باربری در تهران به کلیه منازل و سازمان های اداری و خصوصی تهران میباشد. سابقه درخشان و خدمات منحصر به فرد و بی نظیر  باربری صادقیه مشخص ترین راهنمای شما جهت انتخاب تیم مجرب و مطمئن است. در باربری ما از کارگران و پرسنل حرفه ای و آموزش دیده استفاده میشود و بسته بندی و حمل لوازم اداری و شرکتی و اثاث منزل مشتریان با نهایت دقت و رعایت اصل های مهم باربری انجام می گردد.

باربری صادقیه  موظف میبیند که  مناسب ترین خودروها را با توجه به نیاز مشتریان گرامی و با تجهیزات کامل اثاث کشی با قیمتی مناسب ارسال نماید و بارهای مشتریان خود را پس از صدور بارنامه دولتی، بیمه میکند تا از این طریق در صورت بروز حوادث پیش بینی نشده، زیان مالی مشتریان گزامی با استفاده از این بیمه نامه ها جبران شود. استرس و عذاب اسباب کشی در شهر تهران را کنار بگذارید و از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که برای یا رهایی از این استرس، اثاث کشی در تهران را با اتوبار و باربری بارسنتر تجربه کنید.

 

لیست خدمات باربری صادقیه به شرح ذیل می باشد:

  •  اعزام نیروی متخصص جهت بسته بندی حرفه ای اثاثیه با تمام لوازم مورد نیاز بسته بندی
  •  ارسال خودرو ( وانت بار صادقیه، نیسان بار صادقیه ) متناسب با حجم اثاثیه منزل ، اداره و یا جهیزیه
  •  اعزام نیروهای حمل بار با توانمند جهت اثاثیه سنگین و  گران
  •  ضمانت کیفیت کار اسباب کشی و حمل و جابجایی
  •  ارایه بیمه باربری در صورت نیاز مشتری
  •  کاهش استرس و خستگی ناشی از اثاث کشی
  •  بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
  •  ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  • راهنمایی ،  مشاوره و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته )

باربری صادقیه هر زمان و هر کجا به وانت یا نیسان بار احتیاج داشتید اتوبار و باربری صادقیه با افتخار آماده خدمت رسانی است. شماره تلفن های اتوبار همیشه آماده پاسخگویی به شماست.

درباره باربری ما بیشتر بدانید

باربری صادقیه با فعالیت شبانه روزی و به صورت 24 ساعته با در اختیار داشتن ناوگان مجهز و مدرن انواع خودرو های سبک سنگین نیمه سنگین و همچنین پرسنلی زحمتکش و متخصص در زمینه حمل اثاثیه از جمله شرکتهای برتر و مطرح باربری و اتوبار تهران است. باربری صادقیه از جمله شرکتهای با تجربه و متخصص در زمینه حمل و نقل شهری و بین شهری است که در ارائه خدمت به همشهریان تهرانی همواره رعایت حقوق مشتری مداری و رضایتمندی دوستان عزیزی که به شرکت باربری بارسنتر اعتماد کرده اند آنان را در درجه اول اولویت های کاری خود قرار داده است و از آنجاییکه که فعالیت در زمینه حمل و نقل شهری و جاده ای با مسئولیت های زیادی همراه است و این انجام وظیفه و خدمت رسانی به خانواده های درگیر اثاث کشی معمولا در شرایطی است که مشتریان و کارفرمایان شرایط ویژه ای را در باربری تجربه میکنند و دارای اضطراب و استرس به خاطر حجم زیادی کار باربری و اتوبار تهران داراست میباشند.

در باربری صادقیه نحوه صحیح خدمت رسانی در زمینه اثاث کشی میتواند اندکی از این قبیل فشارها ناشی از خستگی و استرس نقل مکان جدید کم کند. بارسنتر از صمیم قلب معتقد بوده و هستیم که رفتار صحیح و مشتری مداری همراه با ارایه برترین خدمان باربری و اتوبار تهران بزرگترین سرمایه معنوی و اقتصادی ماست و از این بابت قدردان شما مشتریان عزیز بوده ایم و همچنین از کارگران زحمتکش خود راضی هستیم. بنابراین سعی میکنیم با ارائه بهترین و کاملترین خدمات نقش مفید و موثری را در جامعه خود بر عهده بگیریم تا با کاهش استرس های اثاث کشی سهمی در آرامش شما داشته باشیم.

اگر در قصد اثاث کشی دارید و یا در به زودی نیازمند جابه جایی وسایل خود هستید و می خواهید کار حمل اثاثیه و انتقال بار خود را به یک شرکت باربری ایمن و مطمئن مثل باربری صادقیه بسپارید، پیشنهاد میکنیم که باربری صادقیه را امتحان کنید. این شعبه باربری در طی چند سال اخیر سابقه درخشان و اعتبار زیادی در میان مشتریان پیدا کرده است و تامین سلامت بار و تضمین ایمن بودن بار از وظایف مهم این باربری می باشد. در باربری بارسنتر برای اینکه وسایل مشتریان گرامی با امنیت و سلامت کامل به مقصد مورد نظرشان برسد و کار حمل بار و لوازم مختلف به درستی و با نظرم و ترتیب انجام پذیرد، تعهدات و تکنیک های منظم و مدرنی را به خدمت گرفته شده است. 

مراحل مهم بسته در باربری صادقیه

در باربری صادقیه از دیگر مهم ترین مرحله ها در امر بسته‌ بندی، با کیفیت و با دوام بودن کارتن ها و جعبه ها می‌ باشد، بدین ترتیب هزینه و وقت شما بیهوده هدر نمی رود. همچنین بعد از قرار دادن اقلام مختلف در جعبه مخصوص، بستن آن‌ها با طناب و چسب باعث ایمن‌ تر شدن آن‌ ها می‌شود. شرکت اتوبار و باربری صادقیه با کمک پرسنل حرفه ای خود، چیدمان بار و اثاثیه منزل شما را نیز به عهده می گیرد.

چیدمان کارتن ها در وسیله نقلیه به شکلی صورت می گیرد که لوازم بزرگ و سنگین در قسمت زیرین لوازم شکستنی و کوچک تر قرار می گیرند و تمامی این مراحل با نظرم و ترتیب و نظارات کادر فنی انجام می شود، چیدمان اصولی بار به شما این امکان را میدهد که در هنگام رسیدن به مقصد از از تلنبار شدن یا شکستن وسایل جلوگیری شده و کارتن ها و وسایل راحت تر بارگیری شوند. باربری صادقیه از مسئولیتهای خود در برابر شما مشتری گرامی آگاهی کامل دارد و پاسخگوی اعتماد شما به بهترین وجه ممکن بوده و برترین شرکت خدمت رسان در زمینه اثاث کشی هستیم.

اسباب کشی در صادقیه تهران

صادقیه از خیابان های خوب استان تهران برای سکونت می باشد. این خیابان از میدان کتابی در جنوب خیابان میرداماد آغاز شده و تا اتوبان رسالت شمال پل سیدخندان ادامه دارد. خیابان های فرعی صادقیه اکثرا با نام پرندگان نام گذاری شده اند و از خیابان سیمرغ به پایین نام این خیابان چند سالی است که به خیابان ارسباران تغییر یافته است. باربری صادقیه دسترسی خوب صادقیه به دلیل نزدیکی به خیابان میرداماد، اتوبان همت، اتوبان رسالت، اتوبان حقانی و خیابان شریعتی سبب شده است که یکی از خوش مسیر ترین خیابان های تهران باشد.

باربری بارسنتر به صورت 24 ساعته و شبانه روزی آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین میتوانید از بخش رزرو انلاین برای سفارش اینترنتی سرویس مورد نظر خود اقدام کنید.

 


پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا خدمات مربوط به بسته بندی توسط شرکت باربری صادقیه انجام میشود؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و توسط کادر فنی اتوبار انجام میشود.

چطور میتوانم از خدمات باربری صادقیه استفاده کنم و با شما در تماس باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن 09128704017 تماس بگیرید، تا کارکنان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا اجناس را به شهرستان های دیگر نیز انتقال میدهید؟

بله. کلیه خودروهای نقلیه ارسال شرکت استاندارد و سرپوشیده هستند و از ضربه گیرهای مخصوص استفاده میکنند و وسایل را به هر نقطه ای که لازم باشد ارسال میکنند.

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به خودروها و کادر فنی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این تعرفه ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان خود ارائه میکند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *