ارائه خدمات در باربری در محدوده جمهوری:

شما می‌توانید با انتخاب باربری در محدوده جمهوری اثاثیه منزل، اشیاء، اسباب‌کشی و انواع بارهای کوچک و خرده بار را توسط مجموعه باربری در محدوده جمهوری جابجا نمایید. ما با استفاده از جدیدترین متدهای روز دنیا برای شما تمام خدمات اسباب‌کشی بسته‌بندی را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی از تمامی خدمات که مجموع بارسنتر برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است. بهره‌مند شوید به‌همین خاطر تلفن را بردارید و به یکی از شماره‌هایی  که در بالا درج‌شده تماس بگیرید و نوبت خود را توسط پرسنل ما ثبت نمایید. ما برای شما خدمات باربری و خدمات بسته‌بندی اثاثیه را انجام می‌دهیم.

۴.۸/۵ - (۲۵ امتیاز)

باربری در محدوده جمهوری

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

از صفر تا صد اسباب کشی با بارسنتر:

خدمات بسته‌بندی اثاثیه در باربری در محدوده جمهوری به‌صورت مجهز و با استفاده از متدهای روز دنیا است. با استفاده از تجهیزاتی که مجموع بارسنتر برای شما عزیزان در نظر گرفته‌ است می‌توانید به‌راحتی تمامی خدمات بسته‌بندی منازل خود را انجام دهید. این تجهیزات شامل موارد زیر است:

 • سلفون‌ها
 •  چسب نواری مخصوص
 • کارتن‌های بسته‌بندی در ابعادهای مختلف
 • کارتن‌های رگال دار برای جمع‌آوری لباس‌ها
 • بابل رپ‌ها
 •  ضرب گیرها
 • طناب‌ها و نخ‌ها
 • کیسه‌های حمل زیپ‌دار

شما می‌توانید با انتخاب باربری در محدوده جمهوری تمامی وسایل خود را از خرده وسایل گرفته تا وسایل درشت بسته‌بندی کنید. به‌همین خاطر ما به شما توصیه می‌کنیم که هنگام رزرو تیم بسته‌بندی را برای خود در نظر بگیرید. تا خدمات بسته‌بندی را برای شما عزیزان به‌درستی انجام دهند.

رانندگان حرفه ای باربری در محدوده جمهوری:

باربری در محدوده جمهوری با چندین سال سابقه در زمینه حمل‌ونقل و اسباب‌کشی با استفاده از ماشین‌های مجهزی که در اختیار دارد تمامی خدمات باربری را برای شما انجام می‌دهد. این ماشین‌ها به‌صورت مسقف و روباز هستند شما می‌توانید با استفاده از خاورهای باربری و کامیون‌های ۶ و ۷ متری که کاملاً موکت کاری شده‌اند تمامی وسایل شما را از تهران به هر مقصد دلخواه جابه‌جا کنید. نگران نباشید شما می‌توانید برای حمل ماشین حمل بارهای خرده خود از وانت‌بار و نیسان بارها استفاده کنید. وانت‌بار و نیسان قیمت ارزان‌تری دارند و می‌توانید در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید. ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که ماشین باربری را با استفاده از مشاوره و راهنمایی‌های لازم مشاوران انتخاب کنید. تا بتوانید یک ماشین موردنظر را برای خود به‌درستی انتخاب کنید. تمامی تلاش ما بر این است که بدون هیچ زحمتی برای شما تمامی خدمات اسباب‌کشی انجام شود به‌همین خاطر مدیریت مجموعه باربری در محدوده جمهوری با در نظر گرفتن ماشین‌های مجهز باربری تمامی وسایل شما از تهران به هر مقصد دلخواه انتقال خواهند داد. تمام ماشین‌های ما به‌صورت کف‌پوش شده و موکت شده هستند که تا در حین جابه‌جایی صدمه‌ای به وسایل شما وارد نشود. همچنین رانندگان ما کاملاً بر راه‌ها و جاده‌ها مسلط هستند و می‌توانند تمامی بار شما را به‌طور سلامت به مقصد موردنظر انتقال دهند نگران وسیله‌های خود نباشید.

با انتخاب باربری در محدوده جمهوری و رانندگان مطمئنی که مجموعه بار سنتر در اختیار شما قرار می‌دهد بار شما از تهران به هر مقصد دلخواه در کم‌ترین زمان ممکن به دست شما می‌رسد. تمامی وسایل را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌گیرد.

بعد از بسته‌بندی نوبت می‌رسد به حمل وسایل شما در ماشین‌های باربری و حمل وسایل شما توسط کارگران حرفه‌ای مجموعه باربری در محدوده جمهوری انجام می‌شود. کارگران و با دلسوزی تمام تمامی وسایل شما را با توجه به نوع محل زندگی شما حمل‌ونقل می‌کنند مثلاً عزیزانی که در طبقه آخر یک آپارتمان زندگی می‌کنند تعداد پله‌های بیشتری باید توسط کارگران وسایل شما حمل‌ونقل شود. به‌همین خاطر نگران نباشید زیرا کارگران دوره‌ها و آموزش‌های لازم را دیده‌اند و تمامی وسایل شما را از پله‌ها و حتی راهروهای باریک عبور دهند. در صورت بروز هر گونه خسارت برای وسایل شما خسارت وارد شده توسط مجموعه بار سنتر برای شما عزیزان جبران خواهد شد. سبک چیدمان اثاثیه در ماشین‌های باربری در محدوده جمهوری به عهده‌ی کارگران است. ما با استفاده از دوره‌هایی که کارگرهای خود در آموزش چیدمان دیده‌اند تمامی وسایل شما را در ماشین‌های باربری جاساز می‌کنیم. به‌طوری‌که با یک‌بار رفت‌وآمد تمامی وسایل شما به مقصد مورد نظرتان ارسال شود. نگران نباشید البته باید بدانید که این بستگی به میزان وسایل شما دارد هرچه میزان وسایل شما بیشتر باشد مسلماً رفت‌وآمد بیشتر خواهد شد. اما ما به‌صورت دلسوزانه برای شما تمامی وسایل را در ماشین‌های باربری چیدمان می‌کنیم. به‌طوری‌که باید با رفت‌وآمد تمامی وسایل شما به مقصد موردنظر ارسال شود.

چیدمان توسط کارگران دلسوز:

باربری در محدوده جمهوری تمامی هزینه‌ها و تعرفه‌های خود را زیر نظر اتحادیه باربری کل قرار داده‌ است. ما برای رفاه شما مشتریان تخفیف‌های ۴۵% را در نظر گرفته‌ایم شما می‌توانید با انتخاب باربری در محدوده جمهوری از تخفیف‌های ۴۵% این باربری استفاده نمایید. باربری مجموعه بار سنتر هزینه‌های بسته‌بندی و حمل گاوصندوق و همچنین حمل وسایل سنگین و استفاده از تیم چیدمان و استفاده از ماشین‌های باربری را به‌صورت جداگانه برای شما عزیزان حساب می‌کند. اما نگران قیمت‌ها نباشید زیرا شما با انتخاب باربری در محدوده جمهوری می‌توانید از قیمت‌های ویژه‌ای برخوردار شوید ما در تلاش هستیم به‌صورت شبانه‌روز تا برای شما تمامی خدمات باربری را انجام دهیم. به‌همین خاطر با مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن قیمت‌های مناسب یک کار باکیفیت را تحویل شما مشتریان عزیز می‌دهد. نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید زیرا با انتخاب مجموعه بار سنتر شما می‌توانید در ازای پرداخت یک هزینه مناسب یک اسباب‌کشی عالی و بی‌نقص را داشته باشید. هم چنین باید بدانید در هزینه‌ها عوامل مختلف مؤثر هستند این عوامل شامل:

 1. انتخاب تیم بسته‌بندی انتخاب تیم چیدمان
 2. استفاده از ماشین‌های باربری
 3. تعداد کارگران ارسالی
 4. مسافت طی‌شده توسط ماشین‌ها

دیگر عوامل است که همه این شرایطی که در بالا ذکر شد بستگی به انتخاب مشتریان دارد. باربری در محدوده جمهوری با سال‌ها سابقه درخشان در حوزه باربری و حمل‌ونقل توانسته تمامی رضایت مشتریان را جلب نماید. ما به‌صورت شبانه‌روزی حتی در ایام تعطیل بدون وقفه برای شما مشتریان عزیز در تلاش هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی را انجام دهیم و پرسنل آموزش‌دیده و متعهد ما با خدمت‌رسانی به شما عزیزان تمامی خدمات اسباب‌کشی را به‌صورت منحصربه‌فرد برای شما انجام دهند. سابقه‌ای درخشان ما نتیجه سال‌ها تلاش پرسنل ما در در ارائه اسباب‌کشی و باربری است عزیزانی که در محدوده جنوب تهران زندگی می‌کنند می‌توانند به‌راحتی به باربری در محدوده جمهوری دسترسی داشته باشند. تنها با یک تماس تلفنی می‌توانید از مشاوره رایگان نیز برخوردار شوید. این مشاوره برای شما عزیزان به‌صورت رایگان انجام می‌شود شما می‌توانید هر سوالی که درباره اسباب‌کشی و باربری دارید از متخصصان ما بپرسید و خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به‌درستی و بدون هیچ نقصی انجام دهید. پس ما در تلاش هستیم که تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام بدهیم بدون این‌که شما کوچک‌ترین دخالتی در امر اسباب‌کشی و باربری داشته‌باشیم و تمامی وسایل شما را به‌صورت بسته‌بندی‌شده در ماشین‌های باربری بار سنتر قرار می‌دهیم و در مقصد موردنظر تحویل شما عزیزان خواهیم داد. پس نگران نباشید همین الان زنگ بزنید و نوبت خود را توسط کارشناسان ما رزرو نمایید. تا در زمان تعیین‌شده نیروهای خود را برای شما عزیزان اعزام نماییم ما برای شما عزیزان حمل اثاثیه و اسباب‌کشی را با هماهنگی قبلی طبق زمان و وقت موردنظر شما انجام می‌دهیم. شما می‌توانید چندین روز قبل از اسباب‌کشی و باربری با مشاوران ما تماس بگیرید و نوبت خود را توسط آن‌ها ثبت نمایید در صورت درخواست تیم بسته‌بندی و همچنین چیدمان می‌توانید به آن‌ها مشورت‌های لازم را انجام بدهید و تیم بسته‌بندی و چیدمان را رزرو نمایید.

پرسنل به صورت ۲۴ ساعت در باربری در محدوده جمهوری:

رضایتمندی و رفاه و آرامش شما برای ما بسیار مهم است به‌همین خاطر ما برای سلامت و وسایل شما ارزش قائل هستیم و مدیریت مجموعه باربری در محدوده جمهوری برای شما عزیزان بیمه‌نامه معتبری را قرار داده‌ است که تضمین سلامت بار شما به مقصد است. شما می‌توانید با انتخاب باربری در محدوده جمهوری از بیمه‌نامه رایگان نیز برخوردار شوید تمامی وسایل شما در حین جابجایی و حمل‌ونقل بیمه است و در صورت بروز هرگونه مشکل و خسارت وارد شده برای شما عزیزان جبران خواهد شد پس بیمه‌نامه تضمین سلامت بار شما به مقصد هست شرکت باربری بار سنتر با بهترین دفاتر بیمه طرف قرارداد دارد نگران وسایل خود نباشید زیرا در صورت بروز هرگونه مشکل خسارات وارد شده توسط شرکت به شما عزیزان پرداخت می‌شود هرچند که با انتخاب باربری در محدوده جمهوری هیچ آسیبی به وسایل شما وارد نمی‌شود زیرا تمام پرسنل که در باربری کار می‌کنند همگی آموزش‌های لازم را دیده‌اند تا خدمات اسباب‌کشی و باربری را به‌درستی برای شما عزیزان انجام دهند. پس نگران نباشید وسایل شما پیش ما امن و ایمن خواهد ماند و به‌صورت مرتب و بسته‌بندی‌شده به دست شما تحویل داده خواهد شد. شما می‌توانید در جنوب تهران به شعبه‌های مختلف ما مثل اتوبار کارون دسترسی داشته باشید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری در خیابان جمهوری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری در خیابان جمهوری استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری در خیابان جمهوری کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند