باربری حافظ و خدمات حرفه‌ای:

باربری حافظ یکی از زیر مجموعه‌های باربری بارسنتر است که آماده است خدمات باربری و مشاوره در زمینه حمل‌ و‌ نقل و جابجایی را به مشتریان خود ارائه نماید تا با استفاده از تجربیات آن‌ها و مشورت با کارشناسان محترم این باربری در تهران بهترین خدمات خود را به شما شهروندان گرامی ساکن در خیابان حافظ و یا محدوده حافظ ارائه نمایند. باربری حافظ به عنوان یکی از باربری‌ها در تهران خود را متعهد به ارائه خدمات با کیفیت عالی می‌داند و امیدوار است تا با همکاری شما عزیزان هر روز خدماتی متفاوت و بهتر از قبل را به شما عزیزان ارائه نماید.

۵/۵ - (۵ امتیاز)

باربری حافظ

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

سایر باربری‌ها در تهران

نحوه بسته بندی صحیح اثاثیه در باربری حافظ:

قبل از هرچیزی وظیفه خود می‌دانیم که این موضوع را بیان کنیم که باربری حافظ آماده است که خدمات بسته یندی انواع اثاثیه و وسایل را با بهترین وسایل و تجهیزات برای تمامی مشتریان خود انجام دهد. اما در صورتی که تمایل داشته باشید که خودتان کار بسته بندی اثاثیه و وسایل را خودتان انجام دهید. بسته‌بندی و جابجایی تضمینی انواع وسایل مانند: یخچال ساید بای‌ ساید، پیانو، بوفه، مبلمان و تلویزیون با دقت و بدون آسیب دیدگی تخصص باربری حافظ است که با استفاده از چسب، کارتن‌های محکم، طناب و….. آن‌ها را بسته بندی کرده و آماده جابجایی می‌نماید.

بهتر است که وسایل هر قسمت را باتوجه به محلی که قرار است در آنجا قرار بگیرد دسته بندی نمایید به عنوان مثال پیشنهاد می‌کنیم که وسایل مربوط به اتاق خواب را به صورت جدا، وسایل مربوط به هال و پذیرایی را جدا و وسایل مربوط به آشپزخانه را هم جدا بسته بندی نمایید.

باربری حافظ پیشنهاد می‌کند که حتما برچسب‌هایی را تهیه نمایید و باتوجه به وسایل مربوط به داخل جعبه‌ها و کارتن‌هایی که در آن قرار دارند را بر روی کارتن بچسبانید تا مشخص شود که هر کدام از وسایل و اثاثیه‌های شما در کدام کارتن قرار گرفته است. حفظ امانت و مسئولیت‌پذیری در قبال کار و کارفرما، رعایت حقوق مشتریان، در اولویت کارهای باربری حافظ است.

نکات بهداشتی که در زمان اثاث کشی باید رعایت شود:

باتوجه به این که این روزها مشکل ویروس و بیماری کرونا وجود دارد و افراد را از این موضوع نگران و آشفته کرده است باربری حافظ با رعایت تمامی موارد بهداشتی خیال مشتریان را از بابت انجام یک جابجایی و اثاث کشی درست و صحیح راحت کرده است. باربری حافظ این مژده را به مشتریان خود می‌دهد که کارگران و کارکنان حاضر در باربری حافظ بارسنتر با استفاده از مواد شوینده و مواد ضدعفونی کننده مخصوص آماده هستند تا قبل از شروع به کار تمامی وسایل شما را ضدعفونی و تمیز نمایند همچنین تمامی خودروهای حمل بار موجود در باربری حافظ را از کامیون گرفته تا وانت بار روزانه و به طور مستمر ضدعفونی می‌شوند.

مجهز بودن به انواع خودروهای باربری همراه با تمامی امکانات از ویژگی‌های باربری حافظ است. مواقعی که فکر می‌کنید حجم بار و وسیله‌هایی که قرار است جابجا کنید کم است می‌توانید از سرویس وانت بار، باربری حافظ استفاده کنید. تمامی خودروهای موجود در باربری حافظ کاملا سرپوشیده و مجهز است.

نیروی انسانی ماهر و سالم و با اخلاق در باربری اثاث منزل بسیار مهم است که باربری حافظ توانسته است با استخدام کارگران کاربلد و آموزش دیده این امر را محقق نماید. کارکنان آماده به کار در باربری حافظ با پوشیدن لباس‌های مخصوص و همچنین استفاده از ماسک، الکل، دستکش و…. حاضر هستند تا کار اثاث کشی و حمل بار را برای شما عزیزان انجام دهند. باربری حافظ در تهران پیشنهاد می‌کند که حتما قبل از مرحله تخلیه بار در محل و مکان جدید آن محل را کاملا تمیز کنید بشویید و ضدعفونی کنید تا نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید.

اسباب کشی منازل حافظ با بسته بندی ایمن

 • کارگر خانم و آقا برای بسته بندی اثاثیه و حمل
 • کارتن مخصوص برای بسته بندی و استفاده از ضربه گیرهای بادکنکی جهت حمل ایمن اثاثیه
 • معتبرترین و باسابقه‌ترین باربری حافظ با آشنایی کامل به کوچه و خیابان‌های محله حافظ
 • سرویس ویژه باربری برای جهیزیه عروس، وسایل شکستنی آشپزخانه، دستگاه‌های ورزشی مشابه تردمیل، وسایل سنگین از جمله گاوصندوق، پیانو ، ساید بای ساید و کمدهای یک تکه چوبی
 • استفاده از خودروهای مخصوص حمل بار از جمله  خاور، نیسان، وانت بار و استفاده از کانتینر ( مسقف و روباز )
 • ارائه نیسان و وانت بار با استرچ رپ سراسر منطقه حافظ
 • آماده ارائه سرویس به ادارات، سازمان، شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف برای باربری حافظ
 • درج مشخصات کامل در بارنامه معتبر برای حمل بار در داخل شهر و خارج
 • حمل و نقل داخل شهری و حمل و نقل بین شهری در حافظ
 • استفاده از کارتون سه لابه، چسب، فوم، سلفون، موکت و پتو برای جابجایی
 • باربری تخصصی و مستحکم مبلمان، بوفه شیشه ای
 • قیمت مناسب و با انصاف باربری حافظ
 • آسایش و رضایت مشتریان باربری حافظ توسط هزینه مصوب اتحادیه و قوانین مالیات دولتی حمل حافظ
 • از راننده تریلی باربری قرارداد و بیمه نامه را بگیرید

لینک سایر خدمات بارسنتر :

بارسنتر با مسئولیت پذیری خود همیشه اثبات کرده است که می‌تواند از دلواپسی‌های شما عزیزان کاسته و بهترین خاطره را از اسباب کشی برایتان رقم بزند.

از این رو با خدماتی متمایز متعهد است که:

 • اتلاف وقت توسط نیروها صورت نگیرد.
 • وسایل در حین بسته بندی گم نشوند.
 • کارگران در حفظ و مراقبت از وسایل کوشا باشند.
 • در زمان تعیین شده شما تمامی کارها انجام شوند.
 • بهار اتوباری مطمئن، پیشرو در ارائه خدمات

باربری حافظ بارسنتر، دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران است که کلیه قیمت‌های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می‌گیرد. اگر قصد جابجایی و حمل بار دارید باربری حافظ بارسنتر با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما است و شما را در تمامی مراحل جابجایی یاری خواهد نمود. باربری حافظ بارسنتر همواره توانسته است مشتریان خود را راضی نگه دارد.

 

ارائه بهترین خدمات باربری حافظ:

برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیبی به وسایل شما لازم است از همان ابتدا، یعنی بسته بندی اثاثیه به درستی و توسط افراد متخصص انجام شود. مهم‌ترین نکته در فرایند اسباب کشی و باربری، رساندن بار با سلامت کامل به مقصد است. برای همین شرکتی پیشتاز خواهد بود که با بکارگیری افرادی مجرب و متخصص در هر زمینه، تمامی مراحل از بسته بندی تا حمل بار به صورت کامل استاندارد انجام شود. باربری حافظ بارسنتر با استفاده از مواد درجه یک از فوم، نایلون‌های حبابدار، سلفون‌های مخصوص بسته بندی، کارتون‌های مقوایی مستحکم، جعبه‌های چوبی مخصوص، چسب نواری پهن، وسایل حمل بار چرخ دار، کاغذ باطله و روزنامه و همچنین دسته بندی و مشخص نمودن لوازم شکستنی با استفاده از نوشتن مشخصات بسته‌ها روی آن‌ها با ماژیک، سعی دارد بهترین خدمات را در این حوزه ارائه دهد.

باربری ارزان قیمت در بارسنتر:

برای استفاده از خدمات باربری، کدام باربری تهران را انتخاب می‌کنید؟

اگر باری برای حمل دارید و انتقال صحیح و به موقع آن برای شما بسیار ارزشمند است انتقال بار خود را به یک باربری مطمئن و با اعتبار بسپارید. بارسنتر موسسه اثاث کشی در تهران است و می‌تواند برای اسباب کشی منزل، ادارات، شرکت‌ها و سایر مکان‌‌ها بهترین گزینه برای اثاث کشی منزل باشد. شرکتی با سابقه در امور اثاث کشی منزل بهترین خدمات را برای شما به عمل خواهد آورد. ارسال بار بصورت درست و اصولی زمانی میسر است که بسته بندی صحیح انجام شده باشد. به ویژه برای لوازم شکستنی که این مسئله اهمیتی دوچندان دارد.

خدمات باربری بارسنتر:

همیشه خوب است که یکسری اطلاعات کلی از شرکت‌های باربری بخواهید مانند این که آیا دارای پروانه کسب و مجوز‌های لازم در حیطه کاری خود هستند. تعداد کارگران حرفه‌ای این شرکت به چه صورت است و این که از چه خودرو‌های باربری برای حمل اثاثیه و لوازم استفاده می‌کنند یا خیر. خدمات اتوبار شهر آفتاب بارسنتر بسیار متنوع هست که بارزترین این‌ امکانات شامل خدمات ذیل است:

_بسته بندی حرفه ای اثاثیه و لوازم
_باربری و حمل به شهرستان‌ها
_حمل و جابجایی جهیزیه عروس
_خدمات حمل و باربری وسایل و لوازم آرایشگاهی
_حمل خودرو یا تجهیزات
_اسباب کشی اداری
_وانت بار تلفنی
_اعزام کارگر بسته بندی و اسباب کشی

 

باربری حافظ بارسنتر، دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران است که کلیه قیمت‌های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می‌گیرد. اگر قصد جابجایی و حمل بار دارید باربری حافظ بارسنتر با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما است و شما را در تمامی مراحل جابجایی یاری خواهد نمود. باربری حافظ بارسنتر همواره توانسته است مشتریان خود را راضی نگه دارد.

شرکت باربری بارسنتر

باربری حافظ بارسنتر به منظور ارائه خدمات کامل و بهینه به کلیه همشهریان گرامی در سراسر تهران بزرگ و شهرستان‌های همجوار، امکان رزرو اینترنتی باربری برای بهره مندی و استفاده از شرایط خوب اثاث کشی را در سایت خود فراهم آورده است.
مهم‌ترین و اساسی‌ترین نکته برای ما برخورداری از کیفیت بالا در باربری بارسنتر است و خوشبختانه توانستیم به این هدف برسیم و به عنوان بهترین و معتبرترین شرکت حمل و نقل داخلی شناخته شویم، اثاث کشی خود را از صفر تا صد با خیالی آسوده می‌توانید به ما بسپارید و مطمئن باشید که این کار به بهترین شکل ممکن انجام خواهد شد.

 

 

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بارسنتر استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند