شرکت بارسنتر بهترین باربری تهران

4.8/5 - (27 امتیاز)

 

انتقال هر گونه باربری از جمله اثاثیه منزل و یا بار های سنگین و ارزشمند می تواند برای هر فردی که تجربه کافی ندارد، خستگی و درماندگی را به همراه داشته باشد. جابجایی و حمل و نقل اثاثیه گاها حتی اگر تمام اعضای خانواده و نیروهای کمکی هم مشغول به کار شوند، باز هم خستگی و دردسر های خاص خود را خواهد داشت. اما وجود شرکت باربری تهران باعث شده است این پروسه بسیار راحت تر و اصولی تر انجام بگیرد. بارسنتر یکی از بهترین اتوبار های تهران است که با خدمات منظم و سازمان دهی شده، حمل و نقل بار و اسباب کشی را به گونه ای انجام می دهد که مشتریان بدون هیچگونه دغدغه ای اثاثیه خود را انتقال بدهند.

 

باربری تهران

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

سرویس دهی بی نظیر در باربری تهران

اگرچه فرآیند اسباب کشی ممکن است سخت باشد، در حقیقت اسباب کشی ترتیب کار هایی است که در نهایت منجر به تغییر مکان و وسایل شما از جایی به جایی دیگر می شود، در حالی که آمادگی ذهنی و احساسی شما برای نقل مکان و یک جابه جایی موفق مهم است، اما آماده کردن وسایلتان برای حمل نیز به همان اندازه مهم و ضروری است. اسباب کشی منزل و باربری تهران و یا شرکت و دفتر کار برای هر کسی ممکن است اتفاق بی افتد و در یک مقطع از زمان ممکن است مجبور باشید چندین بار اسباب کشی کنید و  به محل دیگری حمل و نقل داشته باشید.

اگر در همین روزهاست که باید اسباب کشی کنید و برای حمل بار نیازمند یک باربری و اتوبار در تهران هستید، شرکت باربری تهران به عنوان یکی از بهترین شرکت های باربری و حمل اثاثیه منزل به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در خدمت شما ساکنین استان تهران خواهد بود. از گذشته تا کنون اسباب کشی و نقل مکان یکی از سخت‌ ترین کارهای موجود بوده است. البته در گذشته به دلیل این که وسایل ظریف و شکستنی کمتر وجود داشته ‌اند این کار با خسارات کمتری مواجه بود. با این وجود که وسایل حمل و نقل امروزی نیز وجود نداشته است.

امروزه در اکثر خانه ها وسایل شکستنی، تزئینی، گران قیمت و ظریف بسیار زیادی دیده می ‌شود، پس لازم است در انجام اسباب کشی دقت فراوانی انجام داد، زیرا در انجام اسباب کشی به روش های سنتی بسیاری از این وسایل دچار آسیب می شوند و خسارت های سنگینی به بار می‌ آورند، برای رهایی از این مشکل نیز راه چاره ‌ای وجود دارد و آن استفاده کردن از خدمات بی نظیر باربری تهران مبیباشد.

بسته بندی و چیدمان بار با بهترین قیمت

دریافت هزینه های دریافتی پایین تر در مقایسه با سایر شرکت های باربری و رساندن سریع و سالم کالا به مقصد مورد نظر، از برتری های دیگر باربری تهران می باشد. به شما اطمینان میدهیم که قیمت ها باربری در شرکت بارسنتر به نسبت سایر شعبه های دیگر بسیار منصفانه است و به علاوه کیفیت خدمات نیز در سطح بسیار بالایی قرار دارد و همین موضوع باعث می شود که مشتریان در این زمینه راضی نگه داشته شوند و باز هم از خدمات ما استفاده کنند. 

از مهم ترین مرحله ها در زمان بسته‌ بندی وسایل، محکم و با دوام بودن کارتن ها و جعبه ها می‌ باشد، بدین ترتیب هزینه و وقت شما و کارکنان شرکت بیهوده هدر نمی رود. همچنین بعد از قرار دادن اجناس مختلف در جعبه های مخصوص، بستن آن‌ها با طناب و چسب باعث ایمن‌ تر شدن آن‌ ها می‌شود. در این زمینه هم شرکت اتوبار و باربری تهران با کمک پرسنل حرفه ای خود، چیدمان بار و اثاثیه منزل شما را نیز به عهده می گیرد. 

چیدمان کارتن ها در وسیله نقلیه به شکلی انجام می گیرد که لوازم بزرگ و سنگین تر در قسمت زیرین لوازم شکستنی و حساس تر قرار بگیرند و کلیه این مراحل با نظرم و ترتیب و رعایت نکات فنی توسط کادر متخصص انجام می شود، چیدمان اصولی بار در محل به شما این امکان را میدهد که در هنگام رسیدن وسایلتان به مقصد، از از تلنبار شدن یا شکستن لوازم جلوگیری شده و کارتن ها و وسایل راحت تر بارگیری شوند.

باربری تهران کلیه خدمات باربری را با تخفیف ویژه ارائه مینماید. جهت سفارش سرویس با یکی از شماره تلفن های اتوبار تماس حاصل فرمایید.

ارسال انواع وسایل نقلیه به نقاط مختلف استان تهران

انتخاب زمان درست برای بسته بندی لوازم، چیدمان بار در خودروی حمل بار و بهترین زمان برای نقل مکان کالاها و اسباب کشی، یکی از عوامل مهمی است که در برنامه ریزی های باربری تهران به بهترین شکل ممکن صورت میگیرد. قطعا حمل بار و اثاثیه در زمان ترافیک و شلوغی در استان تهران میتواند بسیار سخت و خسته کننده باشد. از این رو مشاوران و رانندگان اتوبار تهران زمان ها و مسیر هایی را به مشتریان پیشنهاد می دهند که ترافیک کمتری در شهر وجود داشته باشد.

تعیین زمان ارسال خودرو ها، بسته بندی وسایل، زمان چیدمان بار در ماشین و بهترین ساعت برای حمل و انتقال بار و اقلام مختلف، یکی از عوامل مهمی است که در برنامه ریزی شرکت باربری تهران مورد توجه قرار می گیرد. وسایل نقلیه باربری نقش بسیار مهم و حیاتی در حمل و نقل مطمئن بار بر عهده دارند. ماشین های حمل بار و اثاث کشی باید با توجه به حجم و نوع و نوع بار مورد نظر ارسال شوند. در اتوبار و باربری تهران برای حمل و نقل و اسباب کشی بار انواع ماشین های باربری از جمله:

  1. وانت بار
  2. نیسان بار
  3. تریلی و کامیون هفت متری
  4. خاور
  5. ایسوزو

و انواع خودرو های باری و و انواع ماشین های سنگین و سبک مسقف و سرپوشیده موجود میباشد. به علاوه کلیه خودروها و  وسایلی که مشتریان قصد جابه جایی آن را دارند، قبل از شروع عملیات حمل و نقل بیمه می شوند و از بیمه نامه باربری برخوردار خواهند شد. در نظر داشته باشید که هیچ محدودیتی در مقصد شما برای حمل لوازم شما وجود ندارد و رانندگان کلیه مسیر های داخل شهری را کامل میشناسند و اجناس شما با سلامت کامل و توسط افراد متخصص به مقصد میرسند.

دریافت خدمات اسباب کشی و باربری در استان تهران

تهران، نام استانی در دامنۀ جنوبی رشته کوه‌های مرکزی البرز و به مرکزیت شهر تهران، مرکز سیاسی، اجتماعی و اقتصادی ایران و پایتخت دویست ساله کشور است. استان تهران در جنوب شرقی مرکز رشته کوه های البرز که در شمال ایران از آذربایجان تا خراسان با جهت غربی-شرقی کشیده شده قرار دارد.

استان تهران در نیمه شمالی ایران واقع شده و فاصله مرزهای شمالی آن تا سواحل جنوبی دریای مازندران، حدود 100 کم است.1 این استان از شمال با استان ساحلی مازندران، از غرب و شمال غرب با استان قزوین، از جنوب با استان قم و از جنوب غرب با استان مرکزی و از شرق با استان سمنان همسایه است. سرتاسر ناحیه شمالی استان تهران را کوهستان البرز پوشانده است و شهرها و روستاهای وسیع و پرجمعیت آن بیشتر در جبهه جنوبی البرز، در دامنه ارتفاعات و بر روی آبرفت رودخانه‌هایی که به سوی دشت‌های جنوب جاری هستند، واقع شده‌اند.

اگر در استان تهران ساکن هستید و اسباب کشی در پیش رو دارید، با یک تماس ساده میتوانید خدمات مورد نظرتان را دریافت نمایید. کارکنان باربری تهران به صورت 24 ساعته و شبانه روزی و حتی در روزهای تعطیل ایام هفته نیز آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلیه نقاط کشور هستند. همچنین میتوانید از قسمت رزرو انلاین برای سفارش آنلاین سرویس ها و خدمات مورد نیاز خود اقدام کنید.

👇 حتما به این صفحه ها نیز سر بزنید 👇

اتوبار تهران
اتوبار ارزان
باربری ارزان

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط باربری تهران انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط تیم فنی اتوبار انجام میشود.

چطور میتوانم از سرویس های باربری تهران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و وسایل را به بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین کلیه اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند.

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اثاث کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان خود ارائه میکند.