باربری بومهن با چندین سال سابقه درخشان:

قصد انجام اسباب‌کشی را دارید؟ اما نمی‌دانید باید وسایل منزل را چگونه بسته‌بندی کنید؟ از چه باربری باید استفاده کنید!!! آیا ماشین موردنظر شما در آن باربری وجود دارد؟ ما به شما باربری بومهن را معرفی می‌کنیم.

۴.۸/۵ - (۳۰ امتیاز)

باربری بومهن

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

باربری بومهن با داشتن سال‌ها تجربه درخشان توسط مشتریان و افرادی که قصد انجام اسباب‌کشی را دارند شناخته‌شده است. شما می‌توانید با انتخاب باربری بومهن خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را به یک مؤسسه معتبر بسپارید تا با در نظر گرفتن یک برنامه‌ریزی دقیق و خاص در محله اسباب‌کشی شما حضور پیدا کنیم و خدمات اسباب‌کشی و باربری را برای شما انجام دهیم.

خدمات باربری و جا به جایی خود را به ما بسپارید:

شما می‌توانید با انتخاب باربری بومهن تمامی خدمات خود را از صفر تا صد به یک تیم حرفه‌ای و کاردیده بسپارید تیم باربری بار سنتر دارای چندین سال سابقه کاری است. پس با خیال راحت بار شما را جابه‌جا و به مقصد موردنظر ارسال می‌کند شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی به این خدمات دسترسی داشته باشید. باربری بومهن با داشتن پرسنلی مجهز و همچنین لوازم و وسایل اسباب‌کشی مدرن و پیشرفته تمامی خدمات اسباب‌کشی و باربری شما دوستان عزیز را انجام می‌دهد. پس دقت داشته باشید که هنگام تماس با این باربری شما می‌توانید از یک مشاور رایگان نیز برخوردار شوید. ما سعی بر این داریم که تمامی مراحل اسباب‌کشی و باربری شما را با انجام تجهیزات حرفه‌ای برایتان انجام دهیم.

باربری بومهن از افرادی کاردیده و حرفه‌ای تشکیل‌شده است تمامی تیمی که در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند قصد این را دارند که خدمات اسباب‌کشی را برای شما آسان کنند. دیگر لازم نیست ساعت‌ها به‌دنبال کارتن اسباب‌کشی باشید یا از روش‌های سنتی مراحل اسباب‌کشی خود را انجام دهید. بلکه با انتخاب باربری بومهن شما می‌توانید از تکنولوژی‌ها و متدهای روز دنیا جهت اسباب‌کشی خود بهره‌مند شوید. ما سعی بر این داریم که این خدمات را به‌صورت کامل برای شما ارائه دهیم. با در دست داشتن تجهیزات مدرنی مثل:

  • جعبه‌های چند لایه
  • چسب‌های نواری پهن
  • کارتن‌های رگال دار مخصوص
  • اسباب‌کشی
  • سلفون‌ها
  • نایلون‌های حباب دار

برای شما تمامی لوازم منزل و یا ادارات شما را بسته‌بندی می‌کنیم. بسته‌بندی یکی از ارکان مهم اسباب‌کشی است و باید با دقت انجام شود به‌همین خاطر اصول و رعایت کردن نکات ایمنی در بسته‌بندی بسیار اهمیت دارد ما سعی بر این داریم تا تمامی لوازم شما را به‌درستی بسته‌بندی کنیم تا در حین جابجائی به وسایلتان صدمه‌ای وارد نشود. به‌همین خاطر شما با انتخاب باربری بومهن می‌توانید از افراد کاردان و کاربلد این خدمات را دریافت نمایید. شما می‌توانید تمامی وسایل منزل خود را به‌صورت بسته‌بندی‌شده توسط رانندگان حرفه‌ای به هرکجای کشور که می‌خواهید ارسال نمایید. تمامی خدمات ما برای شما دوستان عزیز با تخفیف‌های ۴۵٪در نظر گرفته‌شده است. شما می‌توانید در هر کجای تهران که قرار دارید تنها با یک تماس تلفنی به این باربری از صفر تا صد خدمات اسباب‌کشی و باربری را انجام دهید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا این خدمات را برایتان با بهترین کیفیت انجام دهیم.

ارائه پرسنل حرفه‌ای در باربری بومهن:

باربری بومهن با داشتن خدمات متنوع می‌تواند مراحل اسباب‌کشی را برای شما راحت‌تر کند مثلاً دیگر لازم نیست خودتان ساعت‌ها صرف جهت بسته‌بندی لوازم منزل انجام دهید یا ساعت‌ها ب دنبال کارتن اسباب‌کشی در سوپرمارکت‌های محله‌تان باشید. بلکه ما با ارسال نیروهای حرفه‌ای برای شما تمامی خدمات بسته‌بندی را انجام می‌دهیم لوازم شکستنی شما را از دیگر لوازم جدا می‌کنیم و آن‌ها را در کارتن‌های چند لایه قرار می‌دهیم. برای محافظت بیشتر لوازم شما آن‌ها را با نایلون‌های حباب دار می‌پیچیم تا درحین جابجایی لوازم نشکند و صدمه نبیند تمامی تلاش ما سالم رسیدن بار شما به مقصد مورد نظر است به‌همین خاطر سلامت بار شما برای ما بسیار اهمیت دارد.

اما با در نظر گرفتن تکنیک‌های ویژه برای خدمات بسته‌بندی لوازم شما روزبه‌روز در حال تلاش هستیم تا این خدمات را برایتان متنوع و گسترده‌تر کنیم. شما می‌توانید با انتخاب باربری بومهن به تمامی خدمات اسباب‌کشی خود را به این باربری بسپارید. ما برای شما تمامی وسایل منزل را با استفاده از رعایت نکات ایمنی بسته‌بندی می‌کنیم نگران حضور پرسنل در منازل خود نباشید زیرا ما از مواد ضدعفونی‌کننده ماسک، دستکش، استفاده می‌کنیم و سلامت شما مشتریان برای ما بسیار قابل اهمیت است. پس با خیال راحت می‌توانید تیم بسته‌بندی را رزرو نمایید و در روز اسباب‌کشی در کنار خود داشته باشید. تا تمامی خدمات بسته‌بندی را برایتان به نحو احسنت انجام دهند.

باربری بومهن با ارائه ماشین‌های مورد اطمینان مشتریان:

باربری بومهن برای مشتریان خود ماشین‌ها را به‌صورت عایق‌بندی و موکت شده در نظر گرفته‌ است تا در هنگام جابه‌جایی در مسافت‌های طولانی به وسایل شما صدمه‌ای وارد نشود. سلامت وسایل شما بسیار برای ما اهمیت دارد به‌همین خاطر ما ماشین‌های خود را هر روز از لحاظ فنی چک می‌کنیم تا وسایل شما را سالم به مقصد برساند. شما می‌توانید با انتخاب باربری بومهن ماشین موردنظر خود را جهت ارسال بار از تهران به شهر دیگری انتخاب کنید. اگر انتخاب نوع ماشین برای شما کار سختی است شما می‌توانید با مشاوران باربری بومهن مشاوره لازم را داشته باشید تا آن‌ها در انتخاب نوع ماشین باربری به شما دقت کنند. اولین چیزی که در انتخاب نوع ماشین باربری بسیار مهم است این است که بار شما چه نوع باری است؟ آیا قصد دارید که لوازم منزل را جابجا کنید؟

آیا قصد داره یک وسیله کوچک را در مسافت کوتاه جابجا کنید؟ ما به شما کمک می‌کنیم که با انتخاب نوع بار و انتخاب ماشین باربری خود بار موردنظر خود را به مقصد ارسال نمایید. شما می‌توانید برای جابه‌جایی بارهای کم و کوچک از وانت‌بار و نیسان بار باربری بومهن استفاده کنید. باربری بومهن با در دست داشتن بهترین ماشین‌ها تمامی مراحل اسباب‌کشی و خدمات آن را برای شما ارائه می‌دهد شما می‌توانید با انتخاب باربری بومهن از صفر تا صد اسباب‌کشی خود را به ما بسپارید و از همین الان تلفن را برداری و نوبت خود را توسط یک تیم حرفه‌ای و پرسنل حرفه‌ای ثبت نمایید. ما در کنار شما دوستان عزیز هستیم تا تمامی خدمات را انجام دهیم.

 

بسته بندی و جابه جایی وسایل را به افراد کاردان بسپارید:

بیمه‌نامه یکی از ارکان مهم اسباب‌کشی است بیمه‌نامه برای شما مشتریان عزیز صادر می‌شود تا تضمین به‌سلامت رسیدن بار شما به مقصد موردنظر باشد. شما می‌توانید با در دست داشتن بیمه‌نامه بار را سلامت به مقصد برسانید. ابتدا برای شما یک بیمه‌نامه را در نظر گرفته‌ایم که شما می‌توانید سقف بیمه‌نامه را کاهش و یا افزایش دهید. اگر قرار است بار باارزشی را جابه‌جا کنید شما می‌توانید توسط مدیریت مجموعه بار سنتر سقف بیمه را افزایش دهید. تمامی تلاش ما این است که وسایل شما سالم به مقصد برسد و تمامی کارگران و نیروهای ما تلاش خود را می‌کنند که بدون کوچک‌ترین صدمه به وسایل شما وسایلتان را برایتان به مقصد مورد دلخواه را انتقال دهند. اما ما برای تضمین سلامت رسیدن بار شما به مقصد حتما به تمامی مشتریان خود یک بیمه‌نامه و بارنامه را ارائه خواهیم داد تا با خیال راحت بار را جابه‌جا کنند شما می‌توانید با انتخاب باربری بومهن یک بیمه‌نامه معتبر را از ما دریافت نمایید. و همچنین ما برای شما دوستان عزیز در هزینه‌ها صرفه‌جویی کرده‌ایم با ارسال تیم‌های چیدمان و تیم‌های بسته‌بندی شما می‌توانید یک اسباب‌کشی بی‌نظیر با بهترین کیفیت را همراه با نازل‌ترین قیمت از باربری بومهن دریافت نمایید.

تمامی تلاش ما این است که خدمات را با ارزان‌ترین قیمت برای شما ارائه دهیم به‌همین خاطر سطح تخفیفاتی که برای مشتریان در نظر گرفته‌ایم نسبت ب سایر باربری‌ها در سطح تهران بسیار متفاوت است. شما می‌توانید با انتخاب باربری بومهن از تخفیف‌های۴۵٪ که این مجموعه برای مشتریان خود قرار داده‌ است استفاده نمایید.

ما برای شما در هر منطقه از تهران خدمات خود را ارائه می‌دهیم نگران نباشید اگر این‌ باربری را انتخاب می‌کنید منزل نزدیک به منزل شما نیز شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی با مجموع بار سنتر با مشاوران ما در ارتباط باشید تا آن‌ها شما را به نزدیک‌ترین باربری و اتوبار در محل و محل زندگی شما متصل کنند مثلاً عزیزانی که در محدوده رودهن زندگی می‌کند تنها با یک تماس تلفنی با مشاوران ما می‌توانند به اتوبار رودهن متصل شوند و تمامی خدمات باربری و اسباب‌کشی خود را از این اتوبار دریافت نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری بومهن بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری بومهن استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری بومهن اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند