انتخاب باربری اسدآبادی یک انتخاب مطمن است:

باربری اسدآبادی با چندین سال سابقه درخشان اسباب‌کشی و باربری آماده انجام خدمات اسباب‌کشی و جابجایی منازل شما در تهران هست. شما می‌توانید اگر قصد انجام اسباب‌کشی و جابجایی را دارید و یا قرار است به یک آپارتمان جدید اسباب‌کشی منزل را انجام دهید با باربری اسدآبادی در ارتباط باشید. ارتباط شما می‌تواند تنها از طریق یک تماس تلفنی صورت بگیرد شما کافی‌ست با یکی از شماره‌هایی که در صفحه درج‌شده است تماس بگیرید با کارشناسان ما  نوبت خود را هماهنگ کنید و آن‌ها در نوبت تعیین‌شده برای شما نیروهای خود را ارسال کنند.

۴.۸/۵ - (۲۹ امتیاز)

باربری اسدآبادی

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ 

ما در کنار شما هستیم تا تمامی خدمات اسباب‌کشی، باربری، جابجایی لوازم منزل، جابجایی لوازم ادارات، بسته‌بندی و چیدمان، را برای شما دوستان و همشهریان عزیز تهرانی انجام دهیم پس همین الان تلفن را بردارید و نوبت خود را توسط تیم حرفه‌ای باربری اسدآبادی رزرو نمایید.

خدمات بسته‌بندی لوازم ادارات به چه صورت انجام می‌شود؟

تنها هنر و حرفه ما بسته‌بندی لوازم منزل نیست بلکه ما برای شما لوازم ادارات را نیز بسته‌بندی می‌کنیم و  لوازم ادارات باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شود لوازم ادارات با لوازم منزل و تفاوت بسیاری دارد. لوازمی مثل کامپیوترها، لوازم برقی، میزهای اداری، صندلی‌ها، پرونده‌ها و پوشه‌ها، باید با دقت بیشتری بسته‌بندی شود به‌همین خاطر ما برای بسته‌بندی لوازم مثل کامپیوترها و لوازم برقی از نایلون‌های حباب دار استفاده می‌کنیم. و آن‌ها را در نایلون‌های حباب دار قرار می‌دهیم و با استفاده از کارتن چند لایه آن‌ها را بسته‌بندی می‌کنیم تا در هنگام جابه‌جایی صدمه به لوازم برقی و الکترونیکی شما وارد نشود. همچنین برای جابجایی میزهای اداری از چندین کارگر استفاده می‌کنیم تا با راحتی تمام بار شما را جابه‌جا کنیم نگران صدمه دیدن و آسیب دیدن به وسایل خود نباشید. زیرا ما برای شما وسایل اداری را بدون کوچک‌ترین صدمه جابه‌جا می‌کنه و هم چنین برای بسته‌بندی پوشه‌ها و پرونده‌های اداری با استفاده از سلفون‌ها و نایلون‌های حباب دار تمامی آن‌ها را به‌صورت مرتب و بسته‌بندی‌شده در کارتن‌ها قرار می‌دهیم تا مبادا پرونده‌ها و پوشه‌های شما گم شود و یا صدمه به آن‌ها وارد شود. تمامی وسایلی که در اتاق و یا به دفتر کاری شما قرار دارد به‌صورت بسته‌بندی‌شده تحویل شما داده می‌شود پس نگران بسته‌بندی لوازم اداری خود نباشید و آن را به باربری اسدآبادی بسپارید.

آیا هزینه‌ها در جا به جایی لوازم ادارات با جا به جایی لوازم منزل متفاوت است ؟

باید در نظر داشته باشید که هزینه اسباب‌کشی به‌طورکلی متفاوت است و نمی‌توان یک‌قیمت ثابت را برای اسباب‌کشی و باربری در نظر گرفت. بله هزینه‌های اسباب‌کشی منازل با اسباب‌کشی ادارات کمی متفاوت‌تر هست البته این‌ها بستگی به میزان بار شما و نوع بار شما دارد شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هزینه‌های اسباب‌کشی و باربری با مشاوران ما در تماس باشید تا آن‌ها با توجه به مقدار بار شما و نوع بار شما و درخواست‌های شما یک هزینه ثابت را به شما پیشنهاد دهند. هزینه‌ها در باربری اسدآبادی برای شما دوستان عزیز زیر نظر اتحادیه باربری در نظر گرفته‌شده است پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید شما می‌توانید با پرداخت هزینه مناسب کار با کیفیت و توسط باربری اسدآبادی دریافت نمایید. هزینه‌های اسباب‌کشی ادارات برای شما دوستان عزیز با ۴۵%  تخفیف انجام می‌شود شما می‌توانید با پرداخت یک هزینه معقول و مناسب یک کار باکیفیت را از تیم باربری اسدآبادی دریافت نمایید و هزینه و به‌صورت منصفانه برای شما دوستان در نظر گرفته‌شده است. پس نگران پرداخت هزینه‌های گزاف اسباب‌کشی نباشید و وسایل منزل و لوازم ادارات خود را به ما بسپارید تا با کم‌ترین نرخ و هزینه آن‌ها را برای شما دوستان عزیز آن جابه‌جا نماییم. هزینه‌ها برای شما با بهترین قیمت‌ها در سطح تهران نسبت به سایر باربری‌ها در نظر گرفته شده است.

ماشین‌های که در باربری اسدآبادی استاندارد هستند:

ماشین‌هایی که در باربری اسدآبادی برای شما در نظر گرفته‌شده است شامل کامیون‌ها، ایسوزوها، خاورها، هیونداها، و ماشین‌های vip است که شما می‌توانید با انتخاب هر نوع ماشین دلخواه تمامی بار خود را از تهران به هر مقصدی که می‌خواهید انتقال دهید. هم چنین اگر قصد اسباب‌کشی به یک آپارتمان کوچک  دارید که باید وسایل کمی را جابه‌جا کنید می‌توانید از وانت‌بار و نیسان بار باربری اسدآبادی استفاده کنید. که در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید شما می‌توانید با انتخاب باربری اسدآبادی بار سنتر هر نوع ماشین دلخواه را متناسب با نوع اسباب‌کشی و مقدار بار خود انتخاب کنید اگر انتخاب نوع ماشین باربری برای شما سخت و دشوار است شما می‌توانید با مشاوران ما تماس بگیرید تا آن‌ها راهنمایی‌های لازم را جهت انتخاب ماشین موردنظر با توجه به مقدار بار و نوع بار شما به شما دوستان عزیز پیشنهاد دهند. هم چنین شما می‌توانید با انتخاب باربری اسدآبادی به ماشین‌هایی مثل خاور، و کامیون و ایسوزوها را انتخاب کنید تمامی ماشین‌های به‌صورت عایق‌بندی و موکت شده هستند تا در صورت هر گونه ضربه خسارتی به وسایل شما وارد نشود. این ماشین‌ها به‌صورت روزانه توسط کارشناسان فنی ما چک می‌شوند تا در هنگام تردد در مسیرها و جاده‌ها مشکلی برای وسایل و بار شما پیش نیاید. شما می‌توانید با تماس با مشاوران ما در باره ماشین‌های باربری اطلاعات بیشتری را کسب نمااید و بعد با توجه به بار خود و میزان بار خود و مشاوراتی که از آن‌ها دریافت کرده اید می‌توانید ماشین مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

باربری اسدآبادی تا پایان اسباب کشی در کنار شماست:

تیم چیدمان باربری اسد آبادی برای شما دوستان عزیز خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته‌شده است این تیم متشکل از چندین و چند نفر که با توجه به علم و دانش و سلیقه‌ای که در اختیار دارند در کنار شما هستند تا نصب و راه‌اندازی لوازم برقی و الکترونیکی را برای شما انجام دهند. همچنین شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان وسایل سنگین را جابجا کنید و وسایلی که در کارتن‌ها و جعبه‌ها قرار دارد را باز کنید و در جای خود قرار دهید این تیم در کنار شما دوستان عزیز است تا طبق سلیقه دلخواه شما منزل شما را دکوراسیون کنند. همچنین جابه‌جایی لوازم سنگین مثل مبلمان، یخچال، گاز، ظرف‌شویی، را به تیم چیدمان باربری اسدآبادی بسپارید تا آن‌ها در کوتاه‌ترین زمان تمامی وسایل شما را در جای مورد نظر قرار دهند. همچنین لوازم برقی را برای شما نصب کنند لوازم الکترونیکی را برای شما راه‌اندازی می‌کنند و این تیم در کنار شما دوستان عزیز است و تمامی این خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برایتان انجام دهند. همچنین شما می‌توانید با رزرو تیم چیدمان کارهای اسباب‌کشی را در روند سریع‌تری انجام دهید پس توجه داشته باشید هنگام تماس با مشاوران ما تیم‌های بسته‌بندی و تیم‌های چیدمان را رزرو نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن تمامی خدمات اسباب‌کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.

تماس با باربری اسدآبادی به‌صورت بیست و چهار ساعت برای شما در نظر گرفته‌شده است این باربری در کنار شما دوستان عزیز هفت روز هفته را مشغول به فعالیت است. شما می‌توانید تنها با یک تماس تلفنی به تمامی خدمات ای که برای شما دوستان عزیز در نظر گرفته ایم دسترسی داشته باشید.

باربری اسدآبادی برای شما ارائه خدمات ویژه‌ای را در نظر گرفته که با انتخاب این باربری از تخفیف‌های ۴۵% بهره‌مند می‌شوید جهت تماس با مشاوران ما می‌توانید با یکی از شماره‌هایی که در بالای صفحه درج شده‌ است تماس حاصل فرمایید تا شما را به نزدیک‌ترین باربری اتصال نمایند. به خاطره همین مدیریت مجموعه بار سنتر با در نظر گرفتن شعبه‌های مختلفی برای دسترسی آسان شما به باربری و اتوبارهای مجموع بار سنتر در محدوده میرزای شیرازی برای شما اتوبار میرزای شیرازی را در نظر گرفته‌ است که شما می‌توانید با تنها یک تماس تلفنی دسترسی سریع به این اتوبار را داشته باشید. همچنین شما می‌توانید به‌صورت بیست و چهار ساعته با ما در تماس باشید و از مشاوره رایگان اسباب‌کشی و باربری برخوردار شوید تیم حرفه‌ای به‌صورت شبانه‌روز در حال تلاش است تا این خدمات را برای شما دوستان عزیز گسترده‌تر کند و در هر ساعت از شبانه‌روز که با ما تماس بگیرید می‌توانید به مجموعه باربری‌ها و اتوبارهای بار سنتر دسترسی داشته باشید. باربری اسدآبادی در کنار شما دوستان عزیز است و خدمات اسباب‌کشی را به بهترین شکل ممکن در کوتاه‌ترین زمان برای شما دوستان همیشگی خود به ارمغان بیاورد. ما در کنار شما هستیم تا لذت یک اسباب‌کشی خوب را توسط تیم حرفه‌ای باربری اسدآبادی تجربه نمایید.

 

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس باربری اسدآبادی بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات باربری اسدآبادی استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس باربری اسدآبادی کلیه اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند