اتوبار بارسنتر تضمین سلامت بار شما

 

اتوبار بارسنتر موسسه باربری و اتوبار بارسنتر در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به مشتریان می‌باشد و در تلاش است که با راه اندازی شعبه های مختلف در سرتاسر استان تهران ، مشتریان را در کوتاه ترین زمان ممکن به بهترین خدمات و با قیمت مناسب برساند. شرکت ما با تجربه و زبده ترین کارگران و پرسنل باربری را در اختیار دارد و با استفاده از تجهیزات مجهز و مدرن آماده خدمات رسانی به همشهریان محترم می باشد. کیفیت در اتوبار سرلوحه کار ما و تیم فنی ما در باربری می باشد. اگر به دنبال یک شرکت معتبر ، با کارگرانی مجرب و خوش برخورد که از خودرو های مسقف برای به حداقل رساندن آسیب ها به اثاثیه شما استفاده میکند هسنید، اتوبار ما همیشه اماده خدمت رسانی به شما می باشد.

اتوبار

شماره های تماس با ما

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران  ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

حمل بار و بسته بندی اصول و تکنیک های مخصوص به خود را دارد و شما اثاثیه و وسایل خود را به هر شرکت باربری و اتوبار نمیتوانید بسپارید. یک اتوبار مطمئن باید الزاماتی را رعایت کند تا اطمینان مشتریان خود را تامین جلب کند. نیروی ماهر و زبده ، استفاده از بیمه وسایل ، استفاده از روش های جدید بسته بندی بار و استفاده از خودرو های استاندارد از ملزوماتی است که یک اتوبار معتبر و مورد اطمینان باید از آنها برخوردار باشد. دیگر در اسباب کشی ها نگران آسیب رسیدن به اثاثیه و وسایل گران فیمت خود نباشید چرا که باربری بارسنتر با بیمه کردن بارهای مشتریان خود اطمینان خاطر انها را جلب می کند.

اتوبار بارسنتر خود را موظف میداند که مناسب ترین خودرو ها را با توجه به نیاز مشتریان گرامی و با تجهیزات کامل اثاث کشی با قیمتی مناسب ارسال نماید. استرس های  اسباب کشی در شهر تهران بسیار زیاد است و از این رو به شما پیشنهاد می کنیم که برای خلاص شدن از این استرس ، اثاث کشی در تهران را به اتوبار ما بسپارید. تمامی اینها بخشی از خدماتی است که باربری ما در اختیار مشتریان خود قرار دهد. برای دریافت خدمات اتوبار ما می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با مشاورین ما تماس حاصل نموده تا تمام امکاناتی را که مورد نیاز دارید در بالاترین کیفیت ممکن و کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار بگیرد.

اتوبار و باربری بارسنتر بصورت شبانه روزی با سالها سابقه ی درخشان در خدمات بسته بندی خرده ریز و اقلام درشت ، حمل و نقل و باربری ، جابجایی بار و اثاث کشی ، آماده ارائه ی خدمات به همشهریان عزیز تهران و شهرستان میباشد تا با یک خاطره خوش یم اساس کشی بی دردسر را تجربه کنند . خدمت گزاران شما در شرکت بزرگ بارسنتر با بهره گیری از تجربیات خویش آماده اند تا آنچه را شما از یک جابجایی بی دغدغه انتظار دارید به شما هدیه دهند . شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در بارسنتر میتوانید به تجربه ی باورنکردنی اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.

اجرای خدمات یک اثاث کشی بدون دردسر تخصص ماست !

اتوبار بارسنتر به صورت تخصصی خدمات باربری و اتوبار را برای شما انجام می دهد یعنی از مرحله اول اسباب کشی تا آخرین مرحله را برای شما انجام خواهیم داد و بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال می دهیم بدون اینکه کوچکترین نگرانی از بار خود داشته باید برای ارائه این خدمات از افرادی خبره و نیرومند و متخصص استفاده می کنم و برای انجام این کار تجربه کافی را داریم برای حمل بارها از ماشین های مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کنیم که مخصوص کار اسباب کشی هستند و انجام کار حمل و نقل نیازمند یک پروسه برنامه ریزی شده خواهد بود که شرکت اتوبار بارسنتر به صورت کاملا تضمینی این خدمات را برای شما انجام می دهند تا با کمترین هزینه و بهترین کیفیت ممکن اثاث شما را از مبدا به مقصد مورد نظرتان انتقال دهیم .

سابقه اتوبار بارسنتر ار ارایه خدمات اثاث کشی در تهران

اتوبار بارسنتر مجرب ترین شرکت حمل بار و اثاثیه منزل در تهران با بیش از دو دهه سابقه درخشان در انجام امور اسباب کشی منزل و دفتر کار میباشد که بصورت شبانه روزی کارمندان این شرکت آماده ارایه خدمت رسانی به شما هستند .شرکت ما یعنی بارسنتر با ارائه بهترین خدمات اثاث کشی منزل رضایت کامل مشتریان خود را می گیرید و در تمامی جابجایی های که برای مشتریان خود انجام میدهد در آخرین مرحله توسط مدیریت با افراد صاحب اثاثیه منزل و بار تماس گرفته میشود و از رضایت تیم حمل بار سوال میپرسد تا یک اسباب کشی آسان و راحت را با بارسنتر داشته باشید که افتخار ما جلب رضایت صد درصدی تمام مشتریان هستند.

شما نیز تاکنون حداقل یک بار اقدام به اسباب کشی کرده اید و یا شاهد اسباب ‌کشی دیگران بوده اید و مشاهده کردید که در هنگام جابجا کردن اثاثیه ها ممکن است وسایل با درها، دیوارها و دیگر اجسام برخورد داشته باشند و این وسایل دچار شکستگی یا صدمات جدی بشوند لذا برای جلوگیری از این صدمات باید وسایل را به صورت درست بسته بندی کرد و به شکل روشمند آن ها را جا به جا کرد که مطمئنا انجام آن برای افراد معمولی کمی سخت خواهد بود و واگذار کردن آن به نیروهای متخصص اتوبار بارسنتر کمک شایانی در انجام اسباب کشی خواهد کرد تا از سلامت وسایل منزلتان اطمینان حاصل پیدا کنید .

خدمات جابجایی و باربری و اتوبار بارسنتر در هر فاصله طولانی و یا کوتاه هم در فاصله های کوتاه مثل فاصله بین دو ساختمان یا حتی طبقات یک ساختمان ارائه می شوند و هم در فواصل دورتر هنگام اسباب کشی با ماشین های باربری و اتوبار. جابجایی برخی وسایل مثل پیانو یا تابلوهای بزرگ و باارزش نیاز به تخصص و گاهی وسایل متفاوت دارد که هزینه های این دسته از خدمات جابجایی بسته به مورد تغییرات زیادی دارد. هزینه جابجایی بار در تهران در اکثر مناطق به میزان کمی تغییر می‌کند و با توجه به هزینه عادی زندگی در هر محله مقداری بالا و پایین می‌شود.

بسیاری از حرفه های امروزه مثل اتوبار در گذشته وجود نداشتند اما رفته رفته پس از این که مردم به نیازهای مختلفی برخورد کردند و به دنبال راه چاره آن گشتند به این حرفه ها دست پیدا کردند البته خدمات اتوبارها از گذشته به همین شکل نبوده است ولی کم کم پیشرفت کرده و گسترش پیدا کرده است تا در نهایت به شکل امروزی در آمده طبیعتاً قسمت اعظم پیشرفت در زمینه اتوبار کسب تجربیات فراوان است مثل اتوبار بارسنتر که پیشگام خدمات اتوبار در تهران بوده و با تجربه ‌های بسیار زیاد آماده خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد.

شرکت باربری بارسنتر برای آسودگی خاطر شما به هنگام انجام اسباب کشی و حمل و نقل بارتان شروع به ارائه خدمات باربری کرده است که برای چونگی پروسه باربری و یا اتوبار خود میتوانید با مشاواران اتوبار بار سنتر تماس بگیرید تا آنها شما را راهنمایی کنند . شرکت ما نحوه بسته بندی صحیح وسایلتان را به گونه ای که اثاثیه شما هنگام جابه جایی تا زمان رسیدن به مقصد هیچ گونه صدمه ای نبینند به شما آموزش می دهد. شرکت باربری بارسنتر همچنین برای آرامش خاطر و جلوگیری از ضرر و زیان شما مشتریان عزیز با قیمتی مقرون به صرفه آماده ارائه این دست خدمات نیز می باشد می باشد.
با وجود اینکه حمل اثاثیه منزل کار سخت و استرس‌ زایی است ولی اگر توسط شرکتی معتبر و حرفه‌ای که تخصص آن حمل اثاثیه است صورت پذیرد آسان و بدون دردسر می‌شود. بارسنتر یکی از همان شرکت‌های حرفه‌ای و باتجربه در زمینه حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل سنگین در حین اسباب کشی است که خدمات اتوبار را با برترین کیفیت به شما ارایه میدهد. وسایلی که در حالت عادی توسط فردی عادی امکان جابجایی آنها وجود ندارد و امکان صدمه دیدن آنها نیز وجود دارد میتواند توسط کارگران اتوبار بخ راحتی جابجا شوند . دلیل تمایز شرکتی از شرکتی دیگر در کنار احساس مسئولیت در حمل اثاثیه منزل، کارگران با تجربه، مودب، خوش اخلاق و دوره دیده است که رمز موفقیت نوبار در زمینه اتوبار داشتن تمام این موارد با هم است.

چرا باید از باربری و اتوبار استفاده کنیم ؟

گذر زمان همیشه با تغییرات و تحویلاتی همراه است که زندگی را برای انسان ها راحت و آسان تر می نماید. یکی از این تغییرات و تحولات که در نوع خود بی نظیر است، حضور شرکت های باربری است که چالش های اسباب کشی و حمل و نقل انواع بار را برای انسان آسان می کند. انتقال هر گونه باربری اعم از اثاثیه منزل یا بار های سنگین می تواند برای فردی ک تجربه کافی ندارد ، خستگی و آزردگی خاطر را به همراه داشته باشد و یا حتی بدتر به آن خسارت بزند. جابجایی اثاثیه حتی اگر تمام اعضا یک خانواده و نیروهای کمکی هم مشغول باشند باز هم خستگی های خاص خود را خواهد داشت. اما وجود شرکت های باربری در سال های اخیر باعث شده است این پروسه بسیار راحت تر صورت بگیرد. بارسنتر یکی از بهترین اتوبار های تهران است که با خدمات منظم ، منسجم و سازمان یافته پروسه حمل و نقل بار را به گونه ای انجام می دهد که مشتریان بدون هیچگونه دغدغه ای بار خود را انتقال می دهند. در ادامه برخی از خدمات صداقت بار را معرفی می کنیم.

شرکت ما از جمله مناطقی را که تحت پوشش خود کرده است محدوده شمال جنوب شرق و غرب و حتی مرکز تهران می باشد ، باربری در شمال تهران بیش از دو دهه سابقه درخشان درخدمت اهالی این منطقه از تهران هستیم شرکت ما یعتی باربری بارسنتر برای جلب رضایت مشتریان خود خدمات زیادی به مشریان خود نسبت به سایر باربری ها ارائه می هد تا یک روز به یاد ماندی را با ما تجربه کنید.

سرعت العمل و استفاده از کارگران ورزیده و مجرب که کار اصلی انها حمل اسباب و لوازم می باشد از شاخصه های اصلی در حمل و نقل در تهران می باشد. زیرا مشاهده شده طبق مقررات اتحادیه تایم 3 ساعته برای یک سرویس جابجایی با مشتری طی شده و این زمان به صورت  طولانی و مشتری برای هر یک ساعت آن متحمل هزینه های جانبی میگردد…. لذا اتوبار بارسنتر است با استفاده از کارگران مجرب و مرتب و پاک دست سرعت العمل و اطمینان از عدم اسیب دیدگی به لوازم شما را ضمانت نماید.

چه زمان میتوانیم از خدمات باربری و اتوبار استفاده کنیم ؟

یکی از مراحل مهم در اسباب کشی انجام ارائه خدمات حمل بار و اسباب کشی به صورت شبانه روزی است که شرکت اتوبار بارسنتر برای بهبود هر چه بهتر سرویس دهی خود در استان تهران این کار را برای شما فراهم آورده است که شما می توانید با استفاده از خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته مشاوره رایگان را در زمینه اسباب کشی و حمل بار از این شرکت دریافت کرده و خدمات خود را در این بازه دریافت کنید که درضورتی که صبح سرکار هستید آن را به آخر شب منتقل کنید ، این شرکت که با نام و نشان اتوبار تهران فعالیت می کند در اسباب کشی شما چیزی که شما از یک اتوبار انتظار دارید را برای شما فراهم خواهد آورد که اثاث کشی سخت را به یک خاطره خوش تبدیل کند ، ارائه این خدمات باید به صورت حرفه ای و شبانه روزی ارائه بگیرد و در این کار باید نظم خاصی را رعایت کنید از این رو شرکت اتوبار تهران تصمیم به ایجاد سرویس دهی مناسب در زمینه اسباب کشی کرده است و با استفاده از ماشین ها و خاور هایی که برای این کار برای شما فراهم آورده است در خدمت شما عزیزان خواهد بود ،

شما هموطنان عزیز با تکیه بر رزومه ی قابل اطمینان گروه اجرایی فعال در اتوبار وباربری ما میتوانید به تجربه باورنکردنی اسباب کشی ای منظم و برنامه ریزی شده دست یابید تا بعنوان خاطره ای شیرین در آینده از آن یاد کنید.گروه اجرایی اتوبار وباربری بارسنتر با مسئولیت پذیری در قبال شما و همچنین دادن بیمه برای بار شما ، خود را موظف میداند که بهترین را برای شما ارائه میدهد. خدمات ما در شبکه اتوبار با ارائه نظم و ترتیبی خاص در زمینه اسباب کشی و حمل بار آماده ارائه حرفه ای خدمات خود به شما می باشد ، پس اگر نیازمند یک اتوبار هستید که در تهران خدمات تضمینی خود را به شما ارائه دهد ، شرکت اتوبار تهران می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای اسباب کشی شما باشد

اسباب کشی و حمل و نقل و جابجایی بار در هر مقطعی از گذشته تا حال موجب استرس و نگرانی افراد بوده است.خستگی حمل و نقل ، پیدا کردن وسیله ی نقلیه ی مناسب و متناسب با کالا و بار ، بسته بندی صحیح اثاثیه و بار ، پیدا کردن افراد قوی و کاربلد در جابجایی ، آسیب ندیدن جسم و اثاثیه ،چیدمان پس از حمل و نقل اثاثیه و هزاران دلیل دیگر همیشه جزو دغدغه های مهم زندگی بوده است.هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از حمل و نقل اثاثیه و موقع چیدمان و یا حتی در حین باربری متوجه شوید که اثاثیه تان شکسته و یا آسیب جدی به آن وارد شده است.

تجربه افراد در اسباب کشی بسیار زیاد موثر می باشد این تجربه برای تمام افراد حاضر در این کار ضروری می باشد و افرادی که برای بسته بندی، حمل اثاثیه و رانندگی به محل اعزام می شوند لازم است که با تجربه باشند تا در انجام مراحل کار مشکلی پیش نیاید و به بهترین نحو ممکن وسایل شما را بسته بندی کنند  شاید مایل باشید بدانید که تجربه راننده چه تاثیری در انجام اسباب کشی خواهد داشت لذا بهتر است در این رابطه بدانید که اگر راننده مورد نظر در طول مسیر دقت و تجربه کافی را نداشته باشد ممکن است به علت ترمز های نا به جا و رفتن از مسیر های نامناسب مشکلاتی را به وجود بیاورد همچنین افرادی که وسایل را حمل می کنند اگر مجرب و کار بلد نباشند امکان دارد که با برخورد وسایل به اطراف به آن ها آسیب وارد کنند لذا تجربه یک عنصر مهم برای نیروهای کارگر در اتوبار تهران می باشد ، شرکت های باربری زیادی در تهران به صورت شبانه روزی امور اسباب کشی را انجام می دهند همانند باربری بارسنتر که به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و این شرکت ها در امر اثاث کشی منزل امور جابجایی بار را انجام می دهند

باربری ما دارای یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل در سراسر تهران و حومه و یا حتی حمل بار به شهرستان می باشد و برای هر حجم باری که داشته باشید خودروی متناسب با همان میزان بار را به محل شما اعزام خواهد نمود . از برترین ویژگی های اتوبار بارسنتر ارسال شبانه روزی بار و اثاثیه به تمامی نقاط ایران می باشد . مجموعه باربری در تهران اتوبار بارسنتر با سال ها تجربه و داشتن نیروهای بسیار حرفه ای و خوش اخلاق در کنار نازلترین قیمت های باربری تهران بصورت یست چهار ساعته و بدون تعطیلی در خدمت شماست تا بتواند یک تجربه به یاد ماندنی از باربری و بسته بندی لوازم مسکونی در تهران برای شما رقم بزند . برای کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها و نحوه کار با مشاوران ما تماس بگیرید

خدمات یک اتوبار و یا باربری خوب چیست ؟

اتوبار برسنتر بار ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور است که،دارای مجوز رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد کلیه قیمت حمل اثاثیه منزل، زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد .اگر قصد اسباب کشی و حمل بار را دارید اتوبار بارسنتر با دو دهه تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد کرد . اتوبار بارسنتر بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهد داد .ما با پکیج بسته بندی وسایل منزل که شامل فوم و وکیوم های هستند استفاده خواهیم نمود ، از صفر تا صد اسباب کشی را برایتان توسط اتوبار بارسنتر انجام  انجام خواهیم داد.

شاید برای شما نیز جالب باشد که بدانید از اتوبار ها چه نوع استفاده ای برده می شود در این زمینه بهتر است بدانید که اتوبار ها همان طور که از نام آن ها مشخص است برای شما کارهای باربری را انجام می دهند و همراه دائمی شما در اسباب کشی ها خواهند بود منظور از همراه دائمی این است که اگر شما قصد اسباب کشی داشته باشید اتوبار تهران از همان ابتدای کار تا پایان آن همراه شما خواهد بود و در طول این همراهی نیز خدمات فراوانی را ارائه می ‌کند که در مورد این خدمات نیز در ادامه برای شما توضیحاتی بیان می کنیم و میتوانید با تماس با کارشناسان ما از این خدمات اطلاع کافی پیدا کنید .

تصور نکنید که با استفاده از اتوبار فقط وسایل شما به مقصد منتقل می‌شود مهم ‌ترین ویژگی اتوبار تهران همین خدمات آن است که با آن آشنا خواهید شد البته لازم به ذکر است اتوبار تهران در هر مرحله از اسباب کشی که قرار داشته باشید به کمک شما خواهد آمد و شروع کار از ابتدا شرط انجام همکاری با اتوبار تهران نمی باشد.

از گذشته تا کنون یکی از سخت‌ ترین کارهای موجود، اسباب کشی و نقل مکان بوده است البته در گذشته به دلیل این که وسایل ظریف و شکستنی کمتر وجود داشته ‌اند این کار با خسارات کمتری مواجه بوده هر چند که وسایل حمل و نقل امروزی نیز وجود نداشته است اما اکنون در اکثر خانه ها وسایل شکستنی، تزیینی، الکتریکی و ظریف بسیار زیادی دیده می ‌شود لذا لازم است در انجام اسباب کشی دقت فراوانی انجام داد چون در انجام اسباب کشی به روش های سنتی بسیاری از این وسایل دچار آسیب می شوند و خسارات سنگینی به بار می‌ آورند، برای رهایی از این مشکل نیز راه چاره ‌ای وجود دارد که استفاده کردن از اتوبار تهران از جمله این راه ها می باشد در ادامه خواهیم گفت که بهره بردن از اتوبارتهران چگونه باعث کاهش چشمگیر و یا حتی به صفر رساندن خسارات وارده می ‌شود.

چرا استفاده از اتوبار در امر اساس کشی بسیار مهم است

در انجام اسباب کشی ها مراحل مهم و مختلفی وجود دارد که برای انجام این مراحل به بهترین شکل ممکن مجاب به استفاده از اتوبار ها می باشیم این مراحل عبارت اند از بسته بندی وسایل، انتقال آن ها به خودرو حمل بار، چیدن وسایل در مکان مورد نظر و… این ها مراحل اصلی اسباب کشی می باشند که در ادامه نیز توضیحات بیشتری در مورد آن ها بیان خواهد شد و در انجام این کار ممکن است مراحل دیگری نیز وجود داشته باشد که اتوبار بارسنتر تمامی این خدمات را انجام میدهد .

همان طور که گفته شد بسته بندی وسایل منزل باعث کاهش چشم گیر خسارات می شود و انجام بسته ‌بندی نیز یک حرفه می باشد، شاید شما بتوانید وسایل کوچک را به هر روشی که شده بسته ‌بندی کنید اما وسایل بزرگ مثل صندلی، یخچال، مبل ها و… برای بسته بندی شدن نیاز به مهارت دارند البته بسته بندی وسایل کوچک شاید آسان باشد اما مهم بسته بندی درست این وسایل است تا در نهایت منجر به آسیب دیدن آن ها نشود، بسته بندی وسایل بزرگ علاوه بر مهارت به امکانات و ابزار خاصی نیاز دارد که این ابزار در اختیار همگان نمی باشد و باید برای انجام این امور به یک اتوبار با تجربه و حرفه ای نیاز دارید .

تنها مرحله اسباب‌ کشی بسته بندی نیست، شاید شما بتوانید وسایل خود را بسته بندی کنید اما پس از بسته بندی نوبت به انتقال وسایل می ‌رسد بعد از اینکه وسایل آماده جا به جا شدن، شد باید آن ها را به ماشین حمل بار منتقل کنیم، این مرحله نیز دشواری‌ های خاص خود را دارد؛ اگر محل مورد نظر هم کف و بدون پله باشد کار کمی راحت تر می شود اما اگر پله وجود داشته باشد و یا منزل شما یک منزل آپارتمانی باشد کار بسیار سخت ‌تر می ‌شود هرچند برخی از ساختمان ها دارای آسانسور برای حمل بار هستند ولی استفاده از این آسانسور ها هم قواعد و شرایط خاص خود را دارد، انجام تمام این کارها توسط اتوبار تهران به صورت قانونمند و درست انجام می شود تا وسایل شما به در و دیوار و پله ‌ها برخوردی نداشته باشد و در نهایت به صورت صحیح و سالم به ماشین حمل بار منتقل شود.

برخی دیگر از خدمات ارائه شده توسط اتوبار بارسنتر

انتقال بار به تمام نقاط کشور
بسته بندی دقیق با بیمه رایگان
حمل بار با وانت بار و نیسان بار
ارسال نیروی کار جهت حمل بار
بیمه باربری چیست ؟

بیمه حمل و نقل کالا بیمه ای است که به موجب آن بیمه گر در مقابل حق بیمه ای که از بیمه گزار دریافت می کند متعهد می شود در جریان حمل کالا از نقطه ای به نقطه دیگر در نتیجه وقوع خطرهای موضوع بیمه چنانچه، کالا تلف شده و یا دچار خسارت شود و یا بیمه گزار در رابطه با این خطرات هزینه ای متحمل شود، زیان وارده را بپردازد .

آیا شما در اتوبار تهران بارها را بیمه میکنید ؟

بله ، تمامی بارهایی که توسط بارسنتر حمل می شوند بیمه هستند.

شما در چه مناطقی از تهران خدمات ارائه می دهید ؟

اتوبار بارسنتر مفتخر است که در تمامی تهران بزرگ آماده خدمت دهی به همشهریان گرامی است

برای ساعات کار اضافی و یا معطلی هزینه ها باید چجوری پرداخت شود؟

اتوبار ها و باربری معتبر بار تهران معمولا هزینه باربری جداگانه‌ای را به ازای هر ساعت کار اضافی در نظر می‌گیرند. چون هزینه ها ثابت نیست و تغییر می کنند، جهت اطلاع از قیمت های دقیق لطفا با شماره های 09128704017 تماس حاصل فرمایید.

اتوبار بارسنتر تهران چه ویژگی هایی دارد

اتوبار تهران با استخدام نیروهای مجرب و مجهز کردن اتوبار به انواع ماشین های حمل و نقل از جمله وانت,وانت بار,نیسان ,کامیون وخاور و همچنین ارائه مشاوره توسط مشاوران با تجربه برای ارائه راهکارها به مشتریان عزیز در امر حمل و نقل کالا سعی بر این داشته تا همیشه رضایت مشتریان را جلب کرده و یک حمل ونقل آسان را تجربه کنند

آیا کارگران تحت بیمه قرار میگیرند ؟

بله. شرکت‌های باربری وظیفه دارند کارکنان خود را بیمه کنند.