شرکت باربری و اتوبار پاسداران:

امروزه امور اثاث کشی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل با کمک باربری و اتوبار پاسداران بسیار راحت و ساده شده است. اتوبار پاسداران یکی از بهترین شرکت‌های باربری در سطح استان تهران است که دارای نیروی کاری با تجربه و کار آزموده در امر باربری و خدمات رسانی به مشتریان است. با باربری و اتوبار پاسداران می‌توانید در مدت کوتاهی لوازم منزل و محیط‌های اداری و تجاری را منتقل کنید و در مقصد مورد نظر قرار دهید. اتوبار پاسداران دارای سابقه ای درخشان در امر حمل اثاثیه و وسایل است و خوشبختانه توانسته است به رضایت مشتری دست یابد. باربری و اتوبار پاسداران از بهترین امکانات برای حمل و انتقال وسایل استفاده می‌کند. اتوبار بارسنتر در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با رعایت تمامی نکات ایمنی وسایل و اثاثیه منزل را جا به جا می‌کند. اگر برای حمل بار و لوازم منزل خود به اتوبار پاسداران مراجعه می‌کنید این اطمینان را به شما می‌دهیم که بهترین گزینه را در میان شرکت‌های باربری انتخاب کرده‌اید.

۵/۵ - (۱۰۵ امتیاز)

اتوبار پاسداران

📱 شماره‌های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه جنوب شرق ۰۲۱۳۳۸۱۳۳۸۳

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۵۵۳۲۶۳۷۶

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

شعبه جنوب غرب ۰۲۱۶۶۵۲۵۴۴۸

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

اتوبار پاسداران حمل و نقل راحت:

شرکت‌های باربری با هدف تسریع و تسهیل امور اثاث کشی و جابه جایی بار شروع به فعالیت می‌کنند. این بار گاهی ممکن است بارهای سنگین و سبک متنوعی از جمله حمل و نقل میوه، حمل و انتقال مصالح ساختمانی، جابه جایی لوازم یک فروشگاه و یا حمل محصولات یک مغازه باشد. باربری و اتوبار پاسداران سالیان متمادی است که در زمینه حمل اسباب و کالای منزل مشغول به فعالیت است و سابقه درخشانی در این زمینه دارد. اتوبار پاسداران بهترین و قابل اطمینان‌ترین شرکت باربری برای حمل بار شماست. شما می‌توانید با اطمینان کامل تمامی مراحل بسته بندی و حمل لوازم مورد نظرتان از صفر تا صد را به باربری و اتوبار پاسداران بسپارید و نگرانی بابت حمل و آسیب رسیدن به آن‌ها نداشته باشید. نحوه حمل و نقل کالا و حتی بسته بندی آن‌ها بسیار اهمیت دارد به گونه ای که در حین اسباب کشی‌ها وسایل و کالاها دچار صدمه نشوند و خسارتی نبینند. اگر قصد حمل و انتقال وسایل و کالای منزل یا محل کار خود را دارید اما از آسیب رسیدن به آن‌ها شما را نگران می‌کند، می‌توانید به شرکت باربری و اتوبار پاسداران اعتماد کرده و وظیفه انتقال وسایل خود را به صورت صحیح و سالم به این شرکت واگذار کنید.

اتوبار پاسداران یکی از بهترین شرکت‌های باربری در سطح شهر است که بهترین کیفیت خدمات باربری و بسته بندی کالاها را برای مشتریان ارائه می‌دهد. باربری بارسنتر دارای چندین سال سابقه در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل است و توانسته است در طی چندین سال ارائه خدمات رضایت مشتریان را کسب نماید و در این امر موفق شود. اتوبار و باربری پاسداران یکی از بهترین شرکت‌های خدمات رسان در امور باربری است که با رعایت تمامی نکات ایمنی در کوتاه‌ترین زمان ممکن اسباب و اثاثیه منزل را جا به جا می‌کند. با شرکت اتوبار پاسداران دیگر جای نگرانی نیست و می‌توانید وسایل خود را تحت نظارت یک کادر متخصص جا به جا کنید. اگر تا کنون تجربه حمل بار و اثاث کشی وسایلتان را نداشته‌اید می‌توانید از مشاوران ما در موسسه اتوبار پاسداران کمک گرفته و از آن‌ها بخواهید تا اطلاعات لازم را در خصوص حمل و نقل و اسباب کشی در اختیارتان قرار دهند،

تیم باربری ماهر به همراه خودروهای باکیفیت:

بارسنتر  دارای یک پرسنل کاری بسیار موفق و متعهد است. این تیم کاری متشکل از جوانانی خوش برخورد و با تجربه است که کلیه اوامر باربری را به طور کامل و با رعایت تمامی نکات ایمنی انجام می‌دهند. سرعت و دقت عمل تیم و کارکنان باربری و اتوبار پاسداران بسیار بالاست و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌توانند تمامی وسایل و اثاثیه شما را انتقال دهند و اسباب کشی را به عنوان یک تیم باربری، مطمئن و بی خطر کنند و میزان تمامی خطرات و آسیب‌های احتمالی را تا حد ممکن کاهش دهند. تیم کاری اتوبار پاسداران متشکل از کارکنانی متعهد و کوشا است که بهترین خدمات را برای حمل اسباب و اثاثیه منزل ارائه می‌دهند. این افراد بسیار حرفه ای و ماهر هستند و با استفاده از شیوه‌های به روز باربری وسایل منزل را جا به جا می‌کنند. تجربه این افراد بسیار زیاد بوده و در کوتاه‌ترین زمان وسایل را انتقال می‌دهند و ایمنی کار را رعایت می‌کنند تا هیچ خسارتی به کالا و اسباب شما وارد نشود.

مشتریانی که قصد جابجایی و انتقال وسایل خود را دارند در جریان باشند که شرکت باربری و اتوبار پاسداران کلیه تجهیزات لازم برای جابجایی کوچک‌ترین و بزرگ‌ترین لوازم و کالاهای شما را دارد. شرکت باربری بارسنتر برای حمل بار مطمئن، این وسایل را در بسته بندی‌های مخصوص و مناسب و کارتن‌های محکم قرار داده و با چیدمانی مناسب و دقیق منتقل می‌کند. افرادی که در این اتوبار فعالیت می‌کنند، افرادی بسیار کارکشته، توانمند و با تجربه هستند که می‌توانند جابجایی وسایل را در کم‌ترین زمان با بیش‌ترین دقت و بدون صدمه منتقل کنند.

تمامی پرسنل ما در موسسه اتوبار پاسداران هر کدام برای انجام کاری خاص آموزش‌های لازم را دیده‌اند. پرسنل اتوبار پاسداران با وظایف خود کاملاً آشنا بوده و کلیه امور را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

وسایل نقلیه مورد استفاده در شرکت باربری و اتوبار پاسداران شامل وانت بار، نیسان بار، کامیون و کلیه خودروهای باری با کیفیت است که این خودروها از لحاظ معاینه فنی بررسی می‌شوند و نقص فنی ندارند. کلیه ماشین‌ها بسیار تمیز بوده و سبب کثیف شدن وسایل مشتریان نمی شوند. از طرفی رانندگان این وسایل نقلیه نیز افرادی با سابقه کار بالا هستند. رانندگان متعهد موسسه بارسنتر همگی به تمامی نقاط شهر آشنایی کامل داشته و در تمامی مراحل اسباب کشی لوازم شما با صبر و حوصله فراوان در کنار شما خواهند بود. اتوبار پاسداران بر اساس میزان اسباب و اثاثیه شما خودروی حمل و نقل را انتخاب می‌کند. در صورتی که وسایل منزل شما زیاد باشد از کامیون‌های مخصوص حمل بار استفاده می‌شود که سر پوشیده هستند و از موکت‌های مختلف برای جلوگیری از آسیب به بار در آن‌ها استفاده می‌شود و در صورتی که اسباب شما کم باشد از وانت بار یا نیسان بار برای حمل وسایل و اسباب مشتریان استفاده می‌شود.

بهترین بسته بندی و چیدمان وسایل شما با اتوبار پاسداران :

شرکت اتوبار پاسداران برای انتقال وسایل به بسته بندی صحیح آن‌ها می‌پردازد. البته برای بسته بندی از مواد و کارتن‌های محکم و با کیفیتی استفاده می‌شود که ضمن حرکت و جابجایی دچار آسیب یا باز نشوند. شرکت باربری و اتوبار پاسداران تجهیزات لازم برای حمل و نقل کوچک‌ترین و حتی بزرگ ترین وسایل و کالای شما را دارد. اتوبار پاسداران برای حمل صحیح‌تر، این وسایل را در بسته بندی‌های مخصوص و مناسب قرار داده و با چیدمانی مناسب و با دقت تمام حمل و جابه جایی را انجام می‌دهد. به گونه ای که مشتریان دیگر نگران آسیب دیدن وسایل خود نبوده و با خیال راحت بتوانند وسایل را منتقل کنند. بسته بندی اثاثیه پرسنل کاری اتوبار پاسداران به گونه ای است که وسایل کم‌ترین فضا را اشغال می‌کنند و به راحتی حمل می‌شوند. شما نیز اگر قصد حمل وسایل خود را دارید می‌توانید با سپردن عوامل و کارهای خود به تیم باربری و اتوبار پاسداران از خسارت و صدمه‌های احتمالی حین حمل و نقل بکاهید. یکی دیگر از بهترین تکنیک‌هایی که بارسنتر از آن استفاده می‌کند این است که برای بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل از کارتن‌های بسیار مقاوم استفاده می‌کند. کارتن‌های مورد استفاده در اتوبار و باربری پاسداران از چند لایه تشکیل شده اند که مقاومت بسیار زیادی دارند و هیچ آسیبی به وسایل و کالای شما وارد نمی‌کنند.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که در زمان باربری و اسباب کشی مورد توجه است، وظیفه بسته بندی اصولی وسایل و اسباب و اثاثیه منزل است. چرا که هر گونه بی دقتی در امر بسته بندی می‌تواند صدمه‌های بسیار شدید و جبران ناپذیری به وسایل و کالای گران قیمت شما برساند. باربری و اتوبار پاسداران خدماتی با کیفیت و به روز را در این زمینه ارائه می‌دهد. دیگر نیازی نیست که کار بسته بندی را خودتان انجام بدهید. در پرسنل باربری و اتوبار پاسداران افرادی مجرب وجود دارد که در زمینه بسته بندی وسایل مهارت بسیار زیادی دارند و می‌توانند اسباب و وسایل را در زمان کوتاهی بسته بندی کنند. افراد متخصص ما در اتوبار بارسنتر خدماتی مانند بسته بندی دقیق لوازم و حمل و نقل و جابه جایی و چیدمان آن‌ها در زمان رسیدن به مقصد را نیز به شما ارائه خواهند داد. تیم حرفه‌ای باربری پاسداران با استفاده از بهترین تجهیزات مانند کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های حباب دار و طناب‌ها و چسب‌های محکم اقدام به بسته بندی اثاثیه شما کرده و بدون هیچ گونه آسیب و خسارتی لوازم شما را در محل تحویل می‌دهند. همه این موارد دست در دست هم می‌دهند تا یک اسباب کشی بدون دردسر و بدون آسیب رسیدن به وسایل و اسباب مشتریان انجام بگیرد.

بهتر است برای حمل اثاثیه و وسایل خود حداقل یک هفته قبل با شرکت بارسنتر تماس گرفته تا کارکنان ما برای روز مورد نظر شما، خودرو و نیروهای لازم را در دسترس قرار دهند. مشتریان عزیز می‌توانید مشاوره‌های لازم را از همکاران و پرسنل اتوبار پاسداران دریافت نمایید. اتوبار پاسداران یکی از بهترین باربری‌های موجود در تهران است که با قیمت‌های ایده آل و خدمات حمل و نقل عالی خود توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. شما نیز اگر نیازمند جا به جایی وسایل و اثاثیه منزل خود هستید می‌توانید همین حالا با باربری بارسنتر تماس بگیرد.

یکی از باربری‌های معتبر ارائه دهنده خدمات باربری شهری اتوبار پاسداران است که کلیه خدمات صفر تا صد اسباب کشی و حمل و نقل شهری را بصورت کامل و با قیمت مناسب ارائه می‌دهد. هدف اتوبار پاسداران ارایه برترین سرویس باربری به همشهریان ساکن منطقه پاسداران است. اتوبار پاسداران کلیه خدمات خود را از جمله بسته بندی، چیدمان، باربری، حمل و نقل و جمع آوری سریع وسایل منزل را با قیمتی مناسب و سرعتی باورنکردنی ارائه می‌دهد.

 

👇 حتما به این صفحه‌ها هم سر بزنید 👇

  1. باربری تهران به اصفهان
  2. باربری تهران به چالوس
  3. اتوبار پرستار
  4. باربری ارم
  5. حمل اثاثیه منزل دولت

 

پاسخ به برخی از پرسش‌های متداول کاربران

آیا سرویس‌های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار پاسداران بارسنتر انجام می‌شوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام می‌شود

چطور می‌توانم از خدمات اتوبار پاسداران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار پاسداران اجناس و لوازم را بیمه می‌کنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان می‌شوند

در باربری شما قیمت‌ها چگونه محاسبه می‌شوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت‌ها تغییر می‌کنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت‌ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف‌های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه می‌کنند