شرکت باربری و اتوبار پاسداران

 

امروزه امور اثاث کشی و حمل و نقل اسباب و اثاثیه منزل با کمک باربری و اتوبار پاسداران بسیار راحت و ساده شده است. اتوبار پاسداران یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح استان تهران می باشد که دارای نیروی کاری با تجربه و کار آزموده در امر باربری و خدمات رسانی به مشتریان می باشد. با باربری و اتوبار پاسداران می توانید در مدت کوتاهی لوازم منزل و محیط های اداری و تجاری را منتقل کنید و در مقصد مورد نظر قرار دهید. اتوبار پاسداران دارای سابقه ای درخشان در امر حمل اثاثیه و وسایل می باشد و خوشبختانه توانسته است به رضایت مشتری دست یابد. باربری و اتوبار پاسداران از بهترین امکانات برای حمل و انتقال وسایل استفاده می کند. اتوبار بارسنتر در کوتاه ترین زمان ممکن و با رعایت تمامی نکات ایمنی وسایل و اثاثیه منزل را جا به جا می کند. اگر برای حمل بار و لوازم منزل خود به اتوبار پاسداران مراجعه میکنید این اطمینان را به شما میدهیم که بهترین گزینه را در میان شرکت های باربری انتخاب کرده‌اید.

 

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

شرکت های باربری با هدف تسریع و تسهیل امور اثاث کشی و جابه جایی بار شروع به فعالیت میکنند. این بار گاهی ممکن است بارهای سنگین و سبک متنوعی از جمله حمل و نقل میوه، حمل و انتقال مصالح ساختمانی، جابه جایی لوازم یک فروشگاه و یا حمل محصولات یک مغازه باشد. باربری و اتوبار پاسداران سالیان متمادی است که در زمینه حمل اسباب و کالای منزل مشغول به فعالیت می‌باشد و سابقه درخشانی در این زمینه دارد. اتوبار پاسداران بهترین و قابل اطمینان ترین شرکت باربری برای حمل بار شماست. شما می‌توانید با اطمینان کامل تمامی مراحل بسته بندی و حمل لوازم مورد نظرتان از صفر تا صد را به باربری و اتوبار پاسداران بسپارید و نگرانی بابت حمل و آسیب رسیدن به آنها نداشته باشید. نحوه حمل و نقل کالا و حتی بسته بندی آنها بسیار اهمیت دارد به گونه ای که در حین اسباب کشی ها وسایل و کالاها دچار صدمه نشوند و خسارتی نبینند. اگر قصد حمل و انتقال وسایل و کالای منزل یا محل کار خود را دارید اما از آسیب رسیدن به آنها شما را نگران میکند ، می توانید به شرکت باربری و اتوبار پاسداران اعتماد کرده و وظیفه انتقال وسایل خود را به صورت صحیح و سالم به این شرکت واگذار کنید.

اتوبار پاسداران یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح شهر می باشد که بهترین کیفیت خدمات باربری و بسته بندی کالاها را برای مشتریان ارائه می دهد. باربری بارسنتر دارای چندین سال سابقه در زمینه اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل می باشد و توانسته است در طی چندین سال ارائه خدمات رضایت مشتریان را کسب نماید و در این امر موفق شود. اتوبار و باربری پاسداران یکی از بهترین شرکت های خدمات رسان در امور باربری می باشد که با رعایت تمامی نکات ایمنی در کوتاه ترین زمان ممکن اسباب و اثاثیه منزل را جا به جا می کند. با شرکت اتوبار پاسداران دیگر جای نگرانی نیست و می توانید وسایل خود را تحت نظارت یک کادر متخصص جا به جا کنید. اگر تا کنون تجربه حمل بار و اثاث کشی وسایلتان را نداشته‌اید می‌توانید از مشاوران ما در موسسه اتوبار پاسداران کمک گرفته و از آن‌ها بخواهید تا اطلاعات لازم را در خصوص حمل و نقل و اسباب کشی در اختیارتان قرار دهند،

تیم باربری ماهر به همراه خودرو های باکیفیت

اتوبار پاسداران دارای یک پرسنل کاری بسیار موفق و متعهد می باشد. این تیم کاری متشکل از جوانانی خوش برخورد و با تجربه می باشد که کلیه اوامر باربری را به طور کامل و با رعایت تمامی نکات ایمنی انجام می دهند. سرعت و دقت عمل تیم و کارکنان باربری و اتوبار پاسداران بسیار بالاست و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند تمامی وسایل و اثاثیه شما را انتقال دهند و اسباب کشی را به عنوان یک تیم باربری، مطمئن و بی خطر کنند و میزان تمامی خطرات و آسیب های احتمالی را تا حد ممکن کاهش دهند. تیم کاری اتوبار پاسداران متشکل از کارکنانی متعهد و کوشا می باشد که بهترین خدمات را برای حمل اسباب و اثاثیه منزل ارائه می دهند. این افراد بسیار حرفه ای و ماهر هستند و با استفاده از شیوه های به روز باربری وسایل منزل را جا به جا می کنند. تجربه این افراد بسیار زیاد بوده و در کوتاه ترین زمان وسایل را انتقال می دهند و ایمنی کار را رعایت می کنند تا هیچ خسارتی به کالا و اسباب شما وارد نشود.

مشتریانی که قصد جابجایی و انتقال وسایل خود را دارند در جریان باشند که شرکت باربری و اتوبار پاسداران کلیه تجهیزات لازم برای جابجایی کوچک ترین و بزرگ ترین لوازم و کالا های شما را دارد. شرکت باربری بارسنتر برای حمل بار مطمئن، این وسایل را در بسته بندی های مخصوص و مناسب و کارتن های محکم قرار داده و با چیدمانی مناسب و دقیق منتقل می کند. افرادی که در این اتوبار فعالیت می کنند، افرادی بسیار کارکشته، توانمند و با تجربه هستند که می توانند جابجایی وسایل را در کمترین زمان با بیشترین دقت و بدون صدمه منتقل کنند. تمامی پرسنل ما در موسسه اتوبار پاسداران هر کدام برای انجام کاری خاص آموزش‌های لازم را دیده‌اند. پرسنل اتوبار پاسداران با وظایف خود کاملاً آشنا بوده و کلیه امور را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

وسایل نقلیه مورد استفاده در شرکت باربری و اتوبار پاسداران شامل وانت بار ، نیسان بار ، کامیون و کلیه خودرو های باری با کیفیت می باشد که این خودروها از لحاظ معاینه فنی بررسی میشوند و نقص فنی ندارند. کلیه ماشین ها بسیار تمیز بوده و سبب کثیف شدن وسایل مشتریان نمی شوند. از طرفی رانندگان این وسایل نقلیه نیز افرادی با سابقه کار بالا می باشند. رانندگان متعهد موسسه بارسنتر همگی به تمامی نقاط شهر آشنایی کامل داشته و در تمامی مراحل اسباب کشی لوازم شما با صبر و حوصله فراوان در کنار شما خواهند بود. اتوبار پاسداران بر اساس میزان اسباب و اثاثیه شما خودروی حمل و نقل را انتخاب می کند. در صورتی که وسایل منزل شما زیاد باشد از کامیون های مخصوص حمل بار استفاده می شود که سر پوشیده هستند و از موکت های مختلف برای جلوگیری از آسیب به بار در آنها استفاده میشود و در صورتی که اسباب شما کم باشد از وانت بار یا نیسان بار برای حمل وسایل و اسباب مشتریان استفاده می شود.

بهترین بسته بندی و چیدمان وسایل شما

شرکت اتوبار پاسداران برای انتقال وسایل به بسته بندی صحیح آنها می پردازد. البته برای بسته بندی از مواد و کارتن های محکم و با کیفیتی استفاده می شود که ضمن حرکت و جابجایی دچار آسیب یا باز نشوند. شرکت باربری و اتوبار پاسداران تجهیزات لازم برای حمل و نقل کوچک ترین و حتی بزرگ ترین وسایل و کالای شما را دارد. اتوبار پاسداران برای حمل صحیح تر، این وسایل را در بسته بندی های مخصوص و مناسب قرار داده و با چیدمانی مناسب و با دقت تمام حمل و جابه جایی را انجام می دهد. به گونه ای که مشتریان دیگر نگران آسیب دیدن وسایل خود نبوده و با خیال راحت بتوانند وسایل را منتقل کنند. بسته بندی اثاثیه پرسنل کاری اتوبار پاسداران به گونه ای است که وسایل کمترین فضا را اشغال میکنند و به راحتی حمل می شوند. شما نیز اگر قصد حمل وسایل خود را دارید میتوانید با سپردن عوامل و کارهای خود به تیم باربری و اتوبار پاسداران از خسارت و صدمه های احتمالی حین حمل و نقل بکاهید. یکی دیگر از بهترین تکنیک هایی که باربری و اتوبار پاسداران از آن استفاده میکند این است که برای بسته بندی وسایل و اثاثیه منزل از کارتن های بسیار مقاوم استفاده می کند. کارتن های مورد استفاده در اتوبار و باربری پاسداران از چند لایه تشکیل شده اند که مقاومت بسیار زیادی دارند و هیچ آسیبی به وسایل و کالای شما وارد نمی کنند.

یکی از مهم ترین مسائلی که در زمان باربری و اسباب کشی مورد توجه می باشد، وظیفه بسته بندی اصولی وسایل و اسباب و اثاثیه منزل می باشد. چرا که هر گونه بی دقتی در امر بسته بندی می تواند صدمه های بسیار شدید و جبران ناپذیری به وسایل و کالای گران قیمت شما برساند. باربری و اتوبار پاسداران خدماتی با کیفیت و به روز را در این زمینه ارائه می دهد. دیگر نیازی نیست که کار بسته بندی را خودتان انجام بدهید. در پرسنل باربری و اتوبار پاسداران افرادی مجرب وجود دارد که در زمینه بسته بندی وسایل مهارت بسیار زیادی دارند و می توانند اسباب و وسایل را در زمان کوتاهی بسته بندی کنند. افراد متخصص ما در اتوبار بارسنتر خدماتی مانند بسته بندی دقیق لوازم و حمل و نقل و جابه جایی و چیدمان آنها در زمان رسیدن به مقصد را نیز به شما ارائه خواهند داد. تیم حرفه‌ای باربری پاسداران با استفاده از بهترین تجهیزات مانند کارتن‌های ضخیم و نایلون‌های حباب دار و طناب‌ها و چسب های محکم اقدام به بسته بندی اثاثیه شما کرده و بدون هیچ گونه آسیب و خسارتی لوازم شما را در محل تحویل می‌دهند. همه این موارد دست در دست هم می دهند تا یک اسباب کشی بدون دردسر و بدون آسیب رسیدن به وسایل و اسباب مشتریان انجام بگیرد.

بهتر است برای حمل اثاثیه و وسایل خود حداقل یک هفته قبل با شرکت بارسنتر تماس گرفته تا کارکنان ما برای روز مورد نظر شما، خودرو و نیروهای لازم را در دسترس قرار دهند. مشتریان عزیز میتوانید مشاوره‌های لازم را از همکاران و پرسنل اتوبار پاسداران دریافت نمایید. اتوبار پاسداران یکی از بهترین باربری های موجود در تهران است که با قیمت های ایده آل و خدمات حمل و نقل عالی خود توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. شما نیز اگر نیازمند جا به جایی وسایل و اثاثیه منزل خود هستید می توانید همین حالا با باربری بارسنتر تماس بگیرد.

 

اتوبار پاسداران

 

👇 حتما به این صفحه ها هم سر بزنید 👇

اتوبار تهران
باربری تهران
اتوبار ارزان
باربری ارزان

پاسخ به برخی از پرسش های متداول کاربران

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل منزل توسط اتوبار پاسداران انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و همچنین چیدمان لوازم، در محل مورد نظر شما و توسط پرسنل فنی شرکت انجام میشوند.

به چه روشی میتوانم از خدمات اتوبار پاسداران استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

تنها کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، بدین ترتیب کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا کلیه اجناس و لوازم را به بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و به علاوه تمامی اقلام و کالای مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند.

در شرکت باربری شما قیمت ها به چه صورتی محاسبه میشوند؟

بسته به نوع وسایل نقلیه و تعداد نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها مشخصا تغییر میکنند. اما این نکته را در نظر داشته باشید که کلیه قیمت ها و تعرفه ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای (تا {e410528b0fe271302e56fd1e5a5d5b77effde3d0bd0b589d1677dcac85fb8cde}49) را به مشتریان گرانقدر خود ارائه میکند.


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *