سابقه اتوبار والائیان  در بارسنتر به چه صورت است؟

در گذشته های نه چندان دور جابه جایی بسیار سخت بوده به ویژه نقل مکان از شهری به شهر دیگر اما چندین سال است که  به وسیله باربری ها این مشکل رفع شده است و شما فقط با یک تماس تلفنی می توانید تمامی خدمات را از شرکت باربری بارسنتر دریافت نمایید. اتوبار والائیان به منظور رفاه برای شما دوستان عزیز امکانات  باربری و اسباب کشی را انجام خواهد داد. ما برای شما از تهران به سایر نقاط کشور ارسال بار و یا اسباب کشی را انجام خواهیم داد. همراه ما باشید تا معتبر ترین باربری تهران را بشناسید.

۴.۸/۵ - (۲۶ امتیاز)

اتوبار والائیان

📱 شماره های تماس با باربری بارسنتر 📱

شعبه شمال تهران ۰۲۱۲۲۶۰۲۸۷۰

شعبه جنوب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه غرب تهران ۰۲۱۴۴۸۰۸۷۶۸

شعبه شرق تهران ۰۲۱۷۷۸۲۶۶۹۲

شعبه مرکز تهران ۰۲۱۸۸۶۱۶۵۲۳

ارتباط با مدیریت ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷

 

آیا برای جابه جایی و یا اسباب کشی هزینه های زیادی را باید پرداخت کنیم؟ اسباب کشی و حمل نقل چقدر طول می کشد؟ اگر قصد اسباب کشی یا حمل کالا از تهران به هر نقطه کشور را داشته باشید بدون شک انتخاب کردن یک شرکت معتبر برای شما سخت می باشد اما هیچ جای نگرانی نیست شما با انتخاب شرکت اتوبار والائیان می توانید لذت یک اسباب کشی را تجربه کنید.

 چرابهتراست حمل و نقل اتوبار والائیان را انتخاب کنیم ؟

مجموعه بار سنتر با داشتن چندین سال تجربه در زمینه حمل و نقل بار و اسباب کشی منازل یا ادارات با ماشین‌های باربری مجهز وکادری حرفه ای و آموزش دیده، مورد رضایت مشتریان گرامی قرار گرفته است. و ما برای رضایت مشتریان همیشه در حال توسعه و پیشرفت خواهیم بود.

خدمات شرکت حمل بار اتوبار والائیان:

 • سرویس‌دهی مشاوران به صورت رایگان و ۲۴ ساعته
 • باربری حتی در ایام تعطیل
 • ماشین‌های  مجهز و انواع ماشین های vip
 •  استفاده از نیسان بار و وانت بار
 • کادر آموزش دیده و حرفه ای
 • ارائه نازلترین قیمت ها
 • ارائه بیمه باربری رایگان
 • استفاده از تیم بسته بندی
 • استفاده چسب ها و نایلون های مخصوص
 • ارسال تیم چیدمان

کار شبانه روزی شرکت بارسنتر:

خبر خوب این است که باربری ما به صورت شبانه روزی حتی در روزهای سرد زمستانی که شرایط آب هوایی مناسب نیست و بارندگی ها شدید است مطمنا حمل نقل بار و یا اسباب کشی سخت تر می باشد اما اتوبار والائیان این توانایی را دارد که با استفاده از کادر و پرسنل آموزش دیده  و رانندگان مسلط به راحتی برای شما اسباب کشی و حمل نقل را بدون کوچک ترین مشکل انجام دهد.مشتریانی که  قصد جابه جایی در ساعات شبانه را دارند یا کسانی که در طول هفته فقط یک روز را می توانند به اسباب کشی مختص دهند.اتوبار والائیان خدمات خود را به بهترین نحو در هر ساعتی در شبانه روز انجام می‌دهد. کافی است روز دلخواه اسباب کشی خود را با مشاوران ما هماهنگ کنید تا ما با ارسال تیم حرفه ای در زمان تعیین شده اسباب کشی را برای شما دوستان عزیز انجام دهیم.

بسته ‌بندی  تخصصی در شرکت اتوبار والائیان:

شرکت اتوبار والائیان با داشتن کادری متخصص و کارگران نیرومند و حرفه ای بسته‌بندی اثاثیه منزل و اداره شما به بهترین روش ممکن در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما انجام خواهند داد. این افراد با داشتن سابقه و حرفه بسته‌بندی آماده انجام بسته‌بندی اثاثیه با بهترین تجهیزات و به بهترین روش ممکن هستند.

برای بعضی از مشتریان جای سوال است که چرا بسته بندی باید تخصصی انجام شود؟ لازم به ذکر است تا بدانید که اگر بسته بندی وسایل شما به درستی انجام نشود  احتمال آسیب دیدن به وسایل شما خیلی بالاست به همین خاطر ما برای ایمن سازی و طریقه اصولی  جابه جایی از بسته بندی های تخصص و ایمنی استفاده خواهیم کرد.بسته‌بندی ایمن سلامت کالا را تا حد زیادی تضمین می‌کند البته در این امر رانندگان و تیم هم نقش به سزایی دارند.مثلا در جابه جایی وسایل شکستنی مانند آیینه ها و بوفه ها و.. اگر به درستی عمل بسته بندی انجام نشده باشد وسایل حتما آسیب خواهند دید.ما می توانیم به صورت مجزا برای شما محصولات بسته بندی را ارسال نماییم تا در صورت تمایل خودتان بسته بندی را انجام دهید..

ایمنی بار را توسط شرکت بارسنتر تضمیین خواهیم کرد:انتخاب یک شرکت باربری مطمئن حتما در اسباب کشی شما نقش مهمی می تواند داشته باشد. چرا که ممکن است باری که قصد انتقال آن از تهران به نقاط برون شهری و یا حتی درون شهری را داشته باشید. در این بین کارگران حمل بار، نوع ماشین باربری و راننده وسیله نقلیه نقش بسیار مهمی در انجام یک اسباب کشی بدون نقص را دارند چرا که در صورت استاندارد نبودن ماشین باربری ممکن است مشکلات و خطات زیادی در حین جابه جایی اثاثیه پیش بیاید. همچنین راننده بایدبا تجربه و کاملا مسلط به جاده باشد. تا بتوان این اثاثیه را به درستی و سلامت کامل به دست مشتریان رساند.

اتوبار والائیان با در نظر گرفتن ماشین های مجهز و استاندارد  و استفاده از رانندگان قابل اعتماد و با تجربه و همچنین تیم و پرسنل مجهز آماده است تا اسباب کشی را در بهترین حالت ممکن برای شما انجام دهد. در این بین برای جلوگیری از حوادث احتمالی و جلوگیری از آسیب به وسایل شما شرکت بارسنتر برای شما بیمه رایگان را در نظر گرفته است تا با استفاده از بیمه  تضمیین سالم رسیدن بار شما به مقصد را به شما مشتریان عزیز ضمانت دهیم.

بیمه اثاثیه به صورت رایگان توسط شرکت بارسنتر:

بیمه باربری باعث می شود که مشتریان با خیالی راحت و آسوده در انتظار رسیدن بار خود به مقصد باشند. در طی انتقال کالا از تهران به هر نقطه‌ای ازکشور شرکت بارسنتر برای شما بیمه باربری رایگان را توسط شرکت معتبر بیمه صادر خواهد کرداز زمانی که بار شما در ماشین های باربری بارسنتر قرار می گیرد و تا زمانی که بار به مقصد میرسد زیر نظر بیمه رایگان اتوبار والائیان قرار دارد.به دلیل قیمتی و با ارزش بودن وسایل  برخی مشتریان تقاضای افزایش سقف بیمه را دارند که شرکت بار سنتر می تواند سقف افزایش بیمه را برای شما افزایش دهد. در صورتی که یکی از اثاثیه در طی مراحل حمل بار و باربری خسارتی دید  شرکت بیمه موظف است این خسارت وارد شده را برای شما جبران نماید.

اسباب کشی راحت:اسباب کشی مقوله ای پر استرس است که می تواند ذهن بسیاری از افراد را درگیر کند و باعث استرس شود. ما به عنوان شرکتی متخصص در امور باربری، از تیم و پرسنل خود بسیار مطمن می باشیم و در اسباب کشی همراه مشتریان قدیمی خود بوده‌ایم و در این امور شرکت اتوبار والائیان که در محدوده والائیان قرار دارد برای همه معرفی شده است.ما به شما اطمینان خاطر خواهیم داد که با انتخاب شرکت بارسنتر همه چیز به راحتی پیش خواهد رفت و تجربه ای به یاد ماندنی و زیبا در ذهن شما به یادگار خواهد ماند و شما می توانید لذت یک اسباب کشی بی درد سر که توسط نیروهای ماهر ما انجام می شود را تجربه کنید فقط کافیست کار را به ما بسپارید ما از صفر تا صد اسباب کشی را با استفاده از روش های نوین و پیشرفته برای شما انجام خواهیم داد.

مراحل انجام یک اسباب کشی توسط تیم حرفه ای:

 1. تماس با پرسنل ما و رزرو نوبت در روز دلخواه
 2. استفاده از برنامه ریزی دقیق و از پیش تعیین شده
 3. ارسال کارگران نیرومند و زبده به محل اسباب کشی
 4. تفکیک وسایل سنگین از سبک
 5. بسته‌بندی اثاثیه با لوازم مجهز و استاندارد
 6. استفاده از ضربگیر ها و سلفون ها
 7. بارگیری در ماشین باربری مثل کامیون ها و ایسوزو ها
 8. ارسال تیم چیدمان
 9. نصب وسایل الکترونیکی و برقی به وسیله نیرو های آموزش دیده
 10.  ارسال رانندگان مسلط به جاده
 11. رسیدن به مقصد و تخلیه بار به صوررت ایمنی

حالا متوجه شدید که چرا باید شرکت بارسنتر را انتخاب کنید؟ شرکت ما در کنار شما است تا بدون هیچ درد سری شما در یک روز وسایل و اثاثیه خود را جابه جا کنید. لازم به ذکر است که برخی از خدماتی که در بالا ذکر شده به انتخاب خود مشتری است و این خدمات به صورت vip برای مشتریان ارائه می شود. در صورتی که تجربه و علمی در رابطه با حمل کالا و اسباب‌کشی ندارید می توانید به صورت رایگان از پرسنل و کارشناسان باربری والائیان  مشاوره رایگان  را دریافت نمایید.

نیاز نیست که شما از هفته های قبل و ماه های قبل نگران رزرو کردن نوبت برای اسباب کشی و یا باربری باشید کافیست چند روز قبل از اسباب کشی با مشاوران ما تماس حاصل بفرمایید و روز و زمان خود را تعیین نمایید تا شرکت بارسنتر با ارسال به موقع و دقیق نیرو های خود در روز تعیین شده بدون هیچ اتلاف وقتی خدمات را برای شما ارائه دهند.

آیا سرویس های مربوط به بسته بندی وسایل نیز توسط سرویس اتوبار والائیان بارسنتر انجام میشوند؟

بله. کلیه خدمات مربوط به بسته بندی و چیدمان لوازم، در محل شما و به وسیله تیم فنی اتوبار انجام میشود

چطور میتوانم از خدمات اتوبار والائیان استفاده کنم و با شما در ارتباط باشم؟

فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۷۰۴۰۱۷ تماس بگیرید، تا کارشناسان باربری اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند

آیا همراه با سرویس اتوبار والائیان کلیه اجناس و لوازم را بیمه میکنید؟

بله. تمامی وسایل نقلیه ارسال شده و همچنین اجناس مشتریان شامل بیمه رایگان میشوند

در باربری شما قیمت ها چگونه محاسبه میشوند؟

بسته به وسایل نقلیه و نیروی ارسال شده و همچنین فاصله مکانی طی شده برای اسباب کشی، قیمت ها تغییر میکنند. اما در نظر داشته باشید که کلیه این قیمت ها زیر نظر اتحادیه باربری بوده و شرکت باربری بارسنتر همواره تخفیف های ویژه ای(تا سقف ۴۹ درصد) را به مشتریان خود ارائه میکن